Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

T-Mobile
Aktualizováno Předevčírem 16:21
Velká změna

Mobilní revoluce: T-Mobile razantně mění tarify. Tohle nabízí

První tuzemský operátor přistoupil k razantní změně tarifů zaměřené na větší nabídku volných dat. T-Mobile v úterý představil šestici nových tarifů, které postupně nahradí stávající pětici. Zákazníci se budou moci využít více dat, za nejběžnější tarif si ale připlatí 50 korun.

Útěk z měst

Ceny chat a chalup letí vzhůru, Češi ale nestojí o "ruiny"

Češi se houfně vracejí k oblíbené socialistické kratochvíli a z měst utíkají ve volných dnech na chaty a chalupy. Je tu ale jeden velký rozdíl - chataři zpohodlněli.

Začala stavba nového úseku dálnice D3
Aktualizováno 15.3. 2017 19:00
plynulejší doprava

Začala stavba nového úseku dálnice D3, přijde na 933 milionů

Nová část dálnice D3 Ševětín - Borek se dnes začala stavět na Českobudějovicku. Stavba téměř jedenáctikilometrového úseku bude stát 933 milionů. Povede po trase nynější silnice I/3. Investorem je Ředitelství silnic a dálnic (ŘSD). Stavební práce potrvají do prosince 2019. ČTK to dnes řekl Jan Rýdl z ŘSD.

Prásk.tv píše:

Leoš Mareš - 1
čtěte o tématu cena na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Pořídit si vlastní bydlení na hypotéku je letos komplikovanější. Rezervujte si nízkou sazbu!

V závěru roku dosáhly dlouhodobě klesající úrokové sazby hypoték svého dna a letos začínají pomalu růst.

Zubař - ilustrační foto
Aktualizováno 7.3. 2017 20:35
anketa zkažené zuby

Budeme za plomby platit? Zubaři: Za kazy si může každý sám

Budeme si platit plomby do zubů výhradně ze svého? Takový nápad chce prosadit Česká stomatologická komora. Argumentem je, že za zkažené zuby si mohou lidé sami a jsou za svůj chrup sami odpovědní. Ne všichni lékaři a politici ale souhlasí. Tématu se věnuje dnešní MF Dnes.

zdražování olejů

Ceny všech jedlých olejů letí strmě vzhůru! Může za to neúroda

Smažení, fritování, ale třeba i saláty mohou brzy podražit. Rostou totiž ceny prakticky všech druhů jedlých potravinářských olejů s výjimkou slunečnicového - ten stojí stejně jako nejlevnější olej palmový. Informuje o tom dnešní MF Dnes.

nabídka automobilů

Hasiči levně prodávají nepotřebný majetek, nabízí i požární vůz

Hasičský sbor Jihomoravského kraje rozprodává nepotřebný majetek a v druhém kole navíc snížil cenu o 30%. Jedná se převážně o osobní a nákladní automobily a příslušenství. Jedná se o použité věci, čemuž odpovídá i nízká minimální cena.

Michelinskou hvězdu dostalo zaplivané bistro
Aktualizováno 21.2. 2017 21:20
záměna restaurací

Omyl baví celý svět: Michelinskou hvězdu dostalo zaplivané bistro

Malé a zcela obyčejné bistro pro dělníky ve francouzském městě Bourges nečekaně získalo světový věhlas. Omylem totiž získalo michelinskou hvězdu a od té doby se do něj hosté jen hrnou. Tvůrci slavného průvodce podnik zaměnili se stejnojmennou luxusní restaurací.

Drahá zelenina

Zákazníci zuří: Zelenina je moc drahá! Tady je pravý důvod

V Česku se výrazně zdražují potraviny, například zelenina zdražila až o desítky procent. Třeba za rajčata teď v obchodech zaplatíme o polovinu víc než loni touhle dobou. Na vině je nepříznivé počasí, které trápí zelináře na jihu Evropy - odkud se plodiny v zimě dovážejí. A podle odborníků se zlevnění jen tak nedočkáme.

Adele a ceny Grammy
Aktualizováno 13.2. 2017 08:33
prestižní ocenění

Grammy ovládla Adele! Pět cen dostal posmrtně i David Bowie

Letošní hudební ceny Grammy ovládla britská zpěvačka Adele, která zvítězila hned v pěti kategoriích. Stejný počet cen dostal posmrtně i britský hudebník David Bowie a jeho album Blackstar. Česká pěvkyně Magdalena Kožená nominaci v cenu neproměnila.

Přehled po krajích

Konec zdražování benzínu a nafty! Tady natankujete nejlevněji v kraji

Ceny pohonných hmot v Česku se už několik týdnů nemění. Průměrná cena benzínu zůstává těsně pod 31 korunami za litr, nafta mírně zdražila. Na některých pumpách ale natankujete i pod 29 korun. Podívejte se, kde je ve vašem kraji nejlevněji.

Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE s Mary Kay