Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vraždy na Slovensku
15.01.
14 obžalovaných několik mrtvol

Drsné praktiky vraždícího gangu: Oběť rozemleli v mlýnku na maso!

Zanechali za sebou devět mrtvol, jednu z obětí rozemleli v mlýnku na maso a zlikvidovali i vlastního šéfa. To vše má mít na svědomí mafiánský gang takzvaných "šátorovců" z Dunajské Stredy, který za ohavné zločiny čeká soud. Prokurátor podal obžalobu na 14 lidí.

Českou pašeračku Terezu zadrželi v Pákistánu
12.01.
zadržená češka

Tereza promluvila o převozech! Prý neměla na výběr, vyhrožovali jí

Terezu H. zatkli na pákistánském letišti s devíti kilogramy heroinu, které byly ukryté v jejím kufru. Během vyšetřování mladá Češka odhalila, že ji do drogové sítě natlačil muž z Británie. O tom, že veze něco jako drogy, prý věděla, kvůli výhružkám ale pokračovala. To, že veze heroin, ale prý vůbec netušila.

Mirai
09.12.

VÍKEND: Exkluzivní rozhovor s objevem roku Mirai

Kapela Mirai - fakt jede! Získali tři ocenění na Českých slavících a za poslední týden zveřejnily hned dva videoklipy - oba se rázem zařadily mezi nesledovanější videa na českém youtubu.

Prásk.tv píše:

Dolores O
čtěte o tématu skupina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Chinaski
21.11.
výdělky kapely

Fanoušci kvůli rozpadu Chinaski zuří: Točí se tam obrovské peníze!

Kapela Chinaski v neděli šokovala, když oznámila odchod čtyř dlouholetých členů. Někteří fanoušci pláčou, jiní dokonce zuří. A litovat odchodu nejspíš budou i brzy již bývalí členové - v kapele se totiž točí obrovské peníze.

Manželé měli unést podnikatele
04.09.
Rozhodne soud

Manželé měli unést podnikatele! "Donutili mě něco podepsat," tvrdí

Neobvyklý případ v těchto dnech rozplétá Krajský soud ve Zlíně. Tresty hrozí čtveřici mužů a jedné ženě. Podle obžaloby zorganizovali únos podnikatele, kterého také vydírali.

Linkin Park - 1
aktualizováno 24.07.
Chester Bennington

Linkin Park prolomili mlčení, mrtvému zpěvákovi poslali vzkaz!

Skupina Linkin Park poprvé promluvila o smrti frontmana Chestera Benningtona. Vydala emotivní prohlášení, které zveřejnila i na sociálních sítích. Zpěvák se ve čtvrtek oběsil.

VÍKEND: Třicáté narozeniny kapely Mňága a Žďorp
30.03.

VÍKEND: Třicáté narozeniny kapely Mňága a Žďorp

Rozšlápnutá hruška nebo také hovínko a starý nepotřebný krám. To je překlad názvu kapely, jejíž písničky si zpívají už nejméně dvě generace fanoušků.

Pád letadla se souborem Alexandrovci - 6
aktualizováno 14.03.
uniklo z vyšetřování smrtelný omyl?

Za tragédií Alexandrovců může být letecká iluze! Pilot přistál na vodě

Za prosincovou katastrofou, při které přišlo o život 64 členů pěveckého souboru Alexandrovci, zřejmě nemohl pád ruského letounu Tu-154. Ze šetření expertů totiž vyplývá, že do vody stroj navedl sám kapitán, který se pokoušel přistát. Zmást ho mohla tzv. somatogravická iluze.

Tokio Hotel v roce 2005
27.02.
galerie Německá skupina

Pamatujete na Tokio Hotel? Jsou zpět a takhle už nevypadají!

Před jedenácti lety způsobila kapela Tokio Hotel poprask mezi teenagery. Chlapecká skupina se stala populární i kvůli neobvyklému vzhledu zpěváka Billa. Jak vypadá hlavní bratrská dvojice dnes? A plánují návrat na výsluní?

Koncert Green Day
22.01.
koncert

Green Day vystoupili po sedmi letech opět v Praze! GALERIE

Legendární američtí pop-punkeři Green Day vystoupili v neděli večer v pražské Tipsport areně. Do Česka se vrátili po sedmi letech a holešovickou halu vyprodali.