Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Týrané dítě -1
aktualizováno 14.02.
otřesný případ

Pěstounka měla utýrat neteř (2)! Zemřela kvůli strašlivým zraněním

Z týrání a těžkého ublížení na zdraví obvinila policie mladou ženu z Rokycanska, která měla v pěstounské péči dvě malé děti. Náhradní matka měla způsobit vážná zranění dvouleté dívence, která po pár dnech v nemocnici zemřela.

Dcera prosí o pomoc pro svou matku
10.02.
Dojemná prosba

Krásná Nikola prosí o pomoc! Zachraňte moji maminku

Uživatele na internetu dojalo video mladé Češky, která se snaží najít pomoc pro svojí milovanou maminku. Ta je podle Nikoly finančně i psychicky na dně. Za vše může údajně její bývalý partner. O svou maminku má Nikola velký strach.

Muž myje auto kočkou
07.02.
Týrání zvířat

Kruté zacházení se zvířaty: Muž omýval své auto kočkou!

Původní žert se přeměnil v týrání zvířat, které vyšetřuje policie. Muž omýval svůj automobil kočkou a nechal se u toho kamarádem natočit. Video vyvolalo pohoršení u milovníků zvířat na sociálních sítích.

Prásk.tv píše:

Sandra schovala plod do flašky
čtěte o tématu týrání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Zavření psi
aktualizováno 01.02.
Množírna

Ve sklepě domu živořilo 200 psů. Byli obalení výkaly a plní blech

Veterináři v Kamenici nad Lipou na Pelhřimovsku řeší případ týrání psů. Majitelé ve sklepě svého rodinného domu chovali v otřesných podmínkách na 200 psů. Všechna zvířata jim byla odebrána a případ už řeší policie.

Varování před toxicitou
01.02.
nebezpečný postup

Zoufalí rodiče nutili své děti pít bělidlo, snažili se "léčit" autismus

Nejméně v šesti případech se britští policisté zabývají velmi závažnými oznámeními, kdy rodiče v zoufalé snaze vyléčit autismus měli nutit své děti pít bělidlo a terpentýn. I přes to, že mohou být následky fatální, má nebezpečný postup, který šíří americký církevní kult, své zastánce.

Matka porodila doma, mrtvý plod objevili při domovní prohlídce policisté
aktualizováno 30.01.
Horor na Bruntálsku

V domě týrané ženy našli ve sklenici na záchodě lidský plod!

Policisté na Bruntálsku od víkendu vyšetřují děsivý případ domácího násilí. Při domovní prohlídce totiž objevili mrtvolku několikaměsíčního lidského plodu. Nyní zjišžují, jestli za potrat nemůže právě brutální týrání.

Vražda
25.01.
hororový případ

Lupiči ji znásilnili před manželem. Ženě snědli orgány, pár umučili!

Brutální mučení manželů, znásilnění, kanibalismus a v neposlední řadě vražda. To vše má mít na svědomí pětice zlodějů, kterou v uplynulých dnech zatkla brazilská policie. Hrozivě zohavená těla obětí našla policie na dvoře za domem. Motivem měly být peníze.

Dítě v posteli
24.01.
JAK SE TAM DOSTALY?

Kojenec měl v těle 16 jehel! Spolknout je nemohl, tvrdí lékaři

S vysokou horečkou přivedla matka v Uzbekistánu svého jedenáctiměsíčního syna do nemocnice. Při rentgenovém vyšetření se lékaři naskytl šokující pohled. V těle nemluvněte objevil 16 ostrých jehel!

Matka zbila dítě v obchodě
06.01.
útěk před policií

Matka na nákupech bila dítě botou. Co se dělo po incidentu?

Otřesné video z ostravského obchodního centra, na kterém matka surově bije botou svou dcerku, pobouřilo Česko. Případ již řeší policie. Přihlížející okamžitě kontaktovali ostrahu nákupního centra, která přivolala strážníky Městské policie. Než však přijeli, žena z nákupního centra uprchla.

Štěně malamuta utloukl jeho majitel
aktualizováno 02.01.
týrání zvířat

Štěně mělo skončit v útulku, místo toho se dočkalo strašlivé smrti

Policisté z Chebska prošetřují otřesný případ umláceného psa. Týrání, které musí potvrdit pitva Státního veterinárního ústavu v Praze, se měl zřejmě dopustit jeho majitel. Ten o štěně podle informací televize Nova nestál a tak se ho měl zbavit.