Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

200 psů ve sklepě rodinného domu v Kamenici nad Lipou na Pelhřimovsku - 7
aktualizováno 12.06.
rozhodnutí soudu

Chovatelé vyvázli s podmínkou! Ve sklepě drželi ve výkalech 200 psů

U Okresního soudu v Pelhřimově se rozhodovalo v případu týrání psů v obří množírně v Kamenici nad Lipou. V rodinném domě tam dvojice seniorů chovala v naprosto otřesných podmínkách více než 200 psů. Dostali za to nakonec podmínku a mnohaletý zákaz dalšího chovu.

Žena vezla děti v boxech pro psy
11.06.
Výchova

Zbláznila se? Babička vezla své vnučky v autě v krabicích pro psy

Zvláštní způsob výchovy předvedla celému světu Američanka Leimone Cheeksová. Její výchova však může hraničit až s týráním dětí. Náhodný řidič ji natočil na mobilní telefon, když otevírala kufr svého auta, kde byly dvě velké přepravky pro psy. Z boxů však nevyskočili žádní psi, ale dvě malá děvčata ve věku sedm a osm let.

Muž měl týrat partnerku, i když byla těhotná
aktualizováno 23.05.
skončil ve vazbě

Facky, pěsti, nadávky. Muž měl týrat partnerku, i když byla těhotná

Soud v Chebu dnes rozhodoval o uvalení vazby na muže, který podle kriminalistů dlouhodobě týral svou partnerku. Jak potvrdila policie, ubližoval jí i v době, kdy byla těhotná.

Prásk.tv píše:

Žena napsala tajný vzkaz - 1
čtěte o tématu týrání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY 2018 S HLAVNÍM TÉMATEM 100 LET ČESKOSLOVENSKÉ REPUBLIKY

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstupuje do svého 5. jubilejního ročníku.

Jan Kořalka u soudu v roce 2004
15.05.
utopení ve vaně

Za brutální týrání psů dostal rok ve vězení, lidé chtějí přísnější tresty

Muž, který v Praze týral štěňata, stráví rok ve vězení. Městský soud v úterý potvrdil dřívější rozhodnutí, když zamítl tyranovo odvolání. Jan Kořalka jedno štěně utopil ve vaně. Druhému pak roztříštil nohu, zvíře bude mít trvalé následky. Lidem ale přijde trest směšný a volají po celkovém zpřísnění.

2140751
aktualizováno 11.05.
foto 18+ nečekaný verdikt

Táhl psa za autem, až ho zabil. O týrání nešlo, rozhodla policie!

Případ psa, kterého důchodce táhl za svým autem, až zvíře zemřelo, má nečekanou dohru. Přivolaní policisté totiž případ vyhodnotili jako přestupek. Podle nich o týrání nešlo a muž si zřejmě jen neuvědomil důsledky svého chování.

Týrání psa na Slovensku - 1
aktualizováno 09.05.
GALERIE 18+ Brutální týrání

Důchodce táhl psa za autem! Zvíře nepřežilo, řidiče napadl svědek

Slovenskem otřásl případ údajného týrání psa. Důchodce zvíře přivázal lanem k autu a chtěl ho tak dotáhnout domů. Pes ale jízdu nepřežil a muž skončil se zlomenými žebry, když ho napadl mladík, který vše viděl na vlastní oči. Podle důchodce bylo vše jinak.

Zubožený Ivánek
02.05.
nový život

Zbitý Ivánek je v dětském domově! Se sestrou je čeká podobný osud

Ivánek (8), kterého policisté našli v opravdu žalostném stavu u tety, skončil v dětském domově. Poté, co se jeho nevlastní matka přiznala, že jí ujely nervy a surově ho zbila, půjde zřejmě do náhradní péče. A podobný osud čeká i jeho sestřičku.

Pomlácený Ivánek
01.05.
dopadl strašlivě

Ivánek v zuboženém stavu ukázal na útočníka, táta se zastal jeho!

Pohled na chlapce s obřími podlitinami okolo očí a modřinami po celém těle otřásl i zkušenými policisty. Osmiletého Ivánka v žalostném stavu našli po anonymním telefonátu v obci Kozárovce. Útočníka sice chlapec označil, jeho tatínek mu ale odmítl uvěřit, že si monokly nezpůsobil sám.

Smutný pes
aktualizováno 30.04.
Kdy to skončí?

Další utýraný pes! Sousedi slyšeli kňučení psa, museli ho utratit

Písečtí kriminalisté vyšetřují další případ brutálního týrání štěněte. Strážníky k jednomu z bytů v Písku volali sousedé, kteří zaslechli úpěnlivé kvílení malého pejska. Po převozu k veterináři muselo být roční štěně křížence utraceno.

Týraný Ronny si našel v útulku kamaráda - 4
aktualizováno 29.04.
Pejsek z Děčína

Týraný Ronny přišel o zuby i oko. Má parťáka se stejným osudem

Pejsek Ronny, kterého majitel týral tak, že musel na několik operací a přišel o oko, už se má znovu k světu. V útulku, kde čeká na nového páníčka, se sblížil se starším psem, který měl podobný osud jako on. Oběma způsobili zranění s doživotními následky lidé.