Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smutný chlapec
aktualizováno 17.10.
Smutná statistika

Případů týraných dětí stále přibývá, zažívá ho každé páté!

Stovky tisíc dětí po celém světě denně zažívají týrání anebo sexuální zneužívání. Podle evropských statistik se s takovým násilím setkalo zhruba každé páté dítě, a případů stále přibývá. Pachateli jsou nejčastěji rodiče anebo blízcí.

Smutný chlapec
aktualizováno 03.10.
Horor na Sokolovsku

Zavřený, bez jídla, jen se psem. Policie našla týraného chlapce (3)

Hrozný případ týrání a zanedbávání vlastního dítěte odhalili policisté na Sokolovsku. Nejméně od října 2016 do poloviny letošního srpna měli svého tříletého syna týrat dvaatřicetiletá žena a o dva roky mladší muž. Policisté je obvinili ze dvou trestných činů.

Štěně Marley se zotavuje
08.09.
Zájem opadl?

Týrané štěně Marley dojalo Česko, na nový domov ale stále čeká!

Už je to skoro půl roku, co se na internetu objevilo šokující video, na němž mladík brutálně mlátí bezbranné štěně. Příběh Marleyho se ovšem stále neuzavřel - pes totiž doteď nemá nový domov!

Prásk.tv píše:

Katia Spesivcevová - 1
čtěte o tématu týrání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Milionářka Petra: V Sazka Hrách vložila pětistovku a vyhrála 1 500 000 Kč!

Životní a triumfální jízdu zažila v minulých dnech hráčka Petra. Na svůj účet v online Sazka Hrách vložila pět set korun a během několika dní peníze rozmnožila na neuvěřitelných 1 500 000 Kč!

Domácí násilí
04.09.
Domácí násilí

Muž měl týrat družku a nutit ji k drogám. Soud ho poslal do vazby

Obětí závažného případu týrání se stala mladá žena (22) ze Sokolovska. Na jejího druha, který ji měl fyzicky napadat a nutit k užívání drog, dnes soud uvalil vazbu. Kriminalisté ho obvinili z týrání a sexuálního nátlaku.

Dvouleté dítě strčili do pračky. Matka si ho fotila s cigaretou.
26.08.
Týrání dítěte

Místo hlídání zavřeli dítě (2) do pračky! Smáli se a natáčeli si ho

Dva mladíci v Polsku zavřeli do pračky dvouleté dítě, které hlídali. Plačícího chlapečka si přitom natáčeli a smáli se. Matka tvrdí, že o ničem nevěděla, podle svědků však dítě zanedbávala, a dokonce u ní byla nalezena fotografie, kde dítěti dává cigaretu.

Fenku někdo svázal a hodil pod most
24.08.
Hrozné týrání

Fenku někdo svázal drátem a hodil pod most! Policie má podezřelého

Slovenští policisté vyslýchali majitele a zřejmě i mučitele fenky, kterou našli svázanou drátem pod mostem. Zatím ale nikoho z týrání neobvinili. Fenka jako zázrakem přežila a měla by se plně zotavit.

Týraný pes
aktualizováno 09.08.
otřesná svědectví

Opilec měl točit štěnětem na řetězu, další muž bil psem o zem!

Hned ke dvěma případům napadení psů vyjížděli ve středu plzeňští strážníci. První hlášení přišlo ze Zábělské ulice, ve které podle svědků silně opilý muž točil štěnětem na řetězu. Druhé z Lochotína - tam měl další agresor bít psa a dokonce s ním mlátit i o zem.

2171243
aktualizováno 08.08.
Terorizovala ulici

Ženu, která týrala sousedy operou, zadržela policie. Hudba zněla dál!

Každý den po 16 let zněla ulicí ve Štúrově hlasitá hudba. Eva Nothartová celé hodiny pouštěla árii z opery a znepříjemňovala tak sousedům život. Teď ji zadržela policie, jenže zpěv Plácida Dominga se ozýval dál. Kdo může hudbu vypnout?

Sestry ubodaly svého otce
31.07.
Brutální vražda

Sestry ubodaly svého otce! Dělal jim ze života peklo, pomstily se

Ruská policie zadržela tři sestry, které měly zavraždit vlastního otce. Všechny tři se k činu přiznaly. Podle jejich známých prožívaly několik let hotové peklo. Muž měl neméně jednu z nich sexuálně zneužít, bil je a vyhrožoval jim.

Lvi a tygři
30.07.
Biopark Štít

Šelmy, které utekly, se tísní na pár metrech. Náprava je v nedohlednu

Šelmy, které před dvěma týdny utekly z přepravního vozu v Bioparku Štít na Královéhradecku, jsou podle veterinářů už tři měsíce chované v nevyhovujících podmínkách. Majitel je ale nikam přesouvat nechce, protože očekává, že po vydání přepravních dokladů ihned vycestují do turecké zoo. Zvířata úřady zabavit nemohou - v Česku totiž neexistuje zařízení, do kterého by se dala umístit.