Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Učitelka tahala s autismem po chodbě před spolužáky
13.01.
Šokující případ

Učitelka tyran: Žáka s autismem tahala po chodbě před spolužáky

Spojenými státy otřáslo šokující video, ve kterém učitelka vláčí žáka s autismem po chodbě školy. Z té už byla propuštěna a čelí trestnímu stíhání. K události došlo na základní škole v americkém Kentucky.

Zubožené pejsky někdo vyhodil z jedoucího auta
aktualizováno 26.12.
Nevhodný vánoční dárek?

Žena zachránila dvě štěňátka. Někdo je vyhodil z jedoucího auta

Žena z Tachovska zachránila dvě štěňata, která někdo vyhodil z jedoucího auta na silnici. Šestitýdenní pejsci pak skončili v péči tachovského útulku. Přestože jsou pohublí a zanedbaní, mají prý velkou šanci na přežití.

Věznice
aktualizováno 20.12.
Týrání spoluvězně

Vězeň musel vyprávět pohádky, když odmítl, dostal tyčí

Okresní soud v Ostravě projednává případ údajné šikany ve věznici v Heřmanicích. Osmadvaceti letý muž měl požadovat po svém spoluvězni pohádky na dobrou noc, když mu je neřekl, měl dostat rány tyčí.

Prásk.tv píše:

Yorkshire
čtěte o tématu týrání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Týraný chlapec z Texasu
15.12.
Vážil 13 kilo

Chlapci nedávali najíst, vyhubl na kost! Z podlahy trčely hřebíky

Žena v Texasu nutila nevlastního syna spát v přístěnku pod schody, který se podobal tomu, kde přebýval knižní hrdina Harry Potter. Chlapec také nedostával najíst a z podlahy v pokojíku trčely hřebíky. Krkavčí matka si má odpykat 28 let vězení.

Šikana v humenné
12.12.
video Tyrani

Na zem, líbej nohy! Policie ukázala šílený případ šikany! VIDEO

Nejdřív přesila dva na jednoho, posměšky, napadení a nakonec ponižující kleknutí a líbání bot. Slovenskou veřejnost šokovalo video brutální šikany v Humenném. Ostudný incident už vyšetřuje policie.

Pátrání po šestileté dívce
aktualizováno 04.12.
zmizení holčičky

Zvrat v pátrání po Valerii (6), policie hledá neznámého muže

V souvislosti s pátráním po malé Valerii pražští policisté hledají neznámého muže, který by mohl mít informace k jejímu nalezení. Společně s podezřelou přivedli holčičku do školky, kde se snažili domluvit, aby mohl muž dítě vyzvedávat. Po Valerii pátrá policie už od loňského srpna.

Záhadné zmizení šestileté dívky
03.12.
záhadné zmizení

Pátrání po Valerii (6): Podle policie babička dítě svazovala a mučila!

Pátrání po šestileté Valerii, která byla svěřena do poručnické péče své babičce, je stále neúspěšné. Kriminalisté podezřívají ze zmizení malé holčičky právě babičku, ta měla podle obvinění dvě děti v péči dokonce brutálně týrat. Děti měla svazovat a nasazovat jim roubík, aby nemohly křičet. Jednou z vyšetřovacích variant je i to, že Valerie zemřela právě během tohoto týrání.

Pejsci k adopci
aktualizováno 23.11.
Galerie dejte jim šanci

Ženu z množírny v Plzni obvinili! Pejskové jsou teď k dispozici

Policie po měsících vyšetřování obvinila ženu, která ve svém plzeňském bytě provozovala nelegální psí množírnu. Pejsky, kteří museli snášet nepředstavitelné týrání, si nyní můžete vzít do péče a dopřát jim tak lepší život, než jaký měli doposud šanci poznat.

Policejní razie kvůli obchodu s lidmi
22.11.
obchod s lidmi

Dívka (19) si prožila peklo. Týrali ji, věznili a nutili k prostituci!

Mladá dívka si na Slovensku prožila peklo. Do okresu Levice vyrazila za slíbenou prací, mělo se jednat o pomoc v domácnosti, dvojice obviněných ji ale měla nutit k prostituci. Denně měla mít sex i s deseti muži. Obviněným nyní hrozí až 12 let vězení.

Týral manželku i děti
aktualizováno 09.11.
Týrání

Muž měl dětem pálit hračky a bít je i partnerku! Soud mu dal trest

Olomoucký krajský soud uložil v pátek muži za týrání někdejší partnerky a dvou nezletilých dětí v obci na Vsetínsku pět a půl roku vězení. Případem se zabýval od ledna loňského roku.