Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zachráněný RONNY - 5
aktualizováno dnes 20:51
otřesné týrání

Majitel Ronnyho přiznal, že chtěl psa zabít! Řekl detaily, obvinili ho

Případ týraného psa Ronnyho z Děčína otřásl celým Českem. A začínají se objevovat další podrobnosti. Podle informací televize Nova se zadržený mladík přiznal, že chtěl psa zabít. Ronny ho prý rozčílil, když se vrátil opilý z diskotéky a chtěl si s ním hrát. Muže už policie obvinila z týrání zvířete a hrozí mu až tři roky vězení.

Brutální útok psa v Buzanech
aktualizováno včera 22:38
obavy z útoků

Smečka psů může zabíjet! Lidé se bojí, natočili brutální záběry útoku

V Brozanech na Pardubicku začali policisté kvůli možnému týrání zvířat vyšetřovat muže, který má na zahradě nezvladatelnou smečku psů. Zvířata mu utíkají, neustále obtěžují sousedy a navíc můžou zaútočit na jiné psy nebo dokonce i na děti.

Velké množství uhynulých psů na Slovensku
včera 05:55
otřesné záběry

Slovensko v šoku: Děti v osadě podpalují psy, našlo se pohřebiště!

Osada u slovenského města Trebišov ukrývala hromadný psí hrob. Slovenští reportéři tam při návštěvě objevili mrtvá těla, která byla naházená v budovách nebo v nedalekém potoce. Někteří z psů měli kolem krku uvázaný provaz, další ostatky byly zase ohořelé. Za hanebným činem mohou podle svědků stát i děti z osady.

Prásk.tv píše:

Žena držela svého syna zamčeného ve sklepě
čtěte o tématu týrání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Marley, týraný pes z Prachatic
18.04.
brutální bití

Za týrání Marleyho hrozí mladíkovi vězení. Soud už udělal první krok

Případ brutálního týrání štěněte labradora Marleyho se konečně dal do pohybu. Na konci března dorazily k prachatickému soudu podklady s návrhem po potrestání majitele psa, teď soudce podnikl první krok. Vše je řešeno ve zkráceném řízení.

Týraný pejsek Ronny
17.04.
Ve vazbě není

Týraný Ronny je po další operaci, už si hraje! Majitel je na svobodě

Pejsek Ronny, kterého měl brutálně zmlátit jeho majitel, podstoupil další operaci. Tentokrát mu veterináři spravili čelist a zuby. Policie mezitím majitele obvinila z týrání a podala návrh na vzetí do vazby. To ale soud zamítl a muž tak bude stíhán na svobodě.

Brečící dítě
10.04.
šokující záběry

Horor: Zdravotní sestra mlátila s kojencem o postýlku! VIDEO

Zdravotní sestra z ruského Novosibirsku čelí policejnímu vyšetřování kvůli krutému zacházení s nemocným kojencem. Sestřička začala s malým pacientem bezdůvodně házet a mlátit o postel. Celý incident zachytila jedna z pacientek na mobilní telefon.

Husky v ruském Novosibirsku
aktualizováno 05.04.
Surové týrání

Policie: Muž na Karvinsku kopl štěně do břicha, zvíře zemřelo

Policisté obvinili devětatřicetiletého muže z Českého Těšína na Karvinsku z toho, že před několika týdny ukopal štěně. Vzhledem k brutalitě útoku agresorovi hrozí až tříleté vězení.

Marley, týraný pes z Prachatic
aktualizováno 05.04.
Rychlý posun

Případ zraněného štěněte Marleyho: Tohle teď hrozí tyranovi!

K prachatickému okresnímu soudu už dorazily podklady k případu týraného štěněte labradora Marleyho. Majiteli, který psa na videu brutálně mlátil, hrozí až dvouleté vězení. Vše je řešeno ve zkráceném řízení.

Chůva z Taiwanu
04.04.
Hrozí jí pokuta

Zděšení rodiče sledovali chůvu při práci: Tohle dělala s miminkem!

Rodiče, kteří svěřili své dítě do péče chůvě, zůstali naprosto zděšení, když na ni nastrčili kameru. Záběry potvrdily, jak hrozně se k jejich potomku dívka chová. Za hrubé zacházení s batoletem jí hrozí pokuta v přepočtu až čtvrt milionu korun!

Pes Áres
29.03.
křičel, že ji zabije

Muž honil ženu s dlažební kostkou. Schovala psa, kterého měl týrat!

S dlažební kostkou v ruce měl muž v pražských Vinohradech pronásledovat ženu a křičet, že ji zabije. Údajně proto, že před ním schovala jeho psa. Žena ale tvrdí, že ho muž týral.