Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miloš Zeman, Pavel Rychetský
13.03.
PŘEHLED Průzkum důvěry

Lidé věří víc Rychetskému než Zemanovi, ministry nikdo nezná

Lidé v Česku nejvíce věří předsedovi Ústavního soudu Pavlu Rychetskému a prezidentu Miloši Zemanovi. Naopak nejméně důvěryhodný je podle průzkumu CVVM bývalý předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.

Jiří Kájinek, Miloš Zeman
14.05.
Bývalí ministři spravedlnosti

Milost pro Kajínka jako politický tah? Tohle říkají čeští politici

Na prezidentské milosti pro vězně Jiřího Kajínka se neshodují ani politici. Ministři spravedlnosti, bývalí i ten současný, na to mají různé názory. Podle jednoho prezident využívá popularity Kajínka k tomu, aby získal politické body, podle jiných měl dostat milost už dávno.

Miloš Zeman, Pavel Rychetský
14.12.
Chce ho Zeman

Prezidentem nebudu, oznámil Rychetský a rýpnul si do Zemana

Mým ideálním nástupcem je Pavel Rychetský, řekl v září studentům současný prezident Miloš Zeman. Předseda ústavního soudu ovšem na Pražský hrad nemíří, prý ani nemá peníze na kampaň.

Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Miloš Zeman - 3
aktualizováno 01.09.
Příští prezident?

Příští prezident: Miloš Zeman řekl, kdo by ho měl na Hradě nahradit 

Prezident Miloš Zeman při besedě s žáky ZŠ nám. Curieových v Praze nečekaně naznačil, koho by považoval za svého ideálního nástupce. Svůj hlas by dal předsedovi Ústavního soudu Pavlovi Rychetskému.

Pavel Rychetský, Václav Klaus a Petr Pithart
aktualizováno 18.12.
25 let poté

Klaus, Pithart a Rychetský: Vytrácí se zde pluralitní demokracie!

V Česku se vytrácí pluralitní demokracie, shodli se dnes při představení knihy 25 let poté exprezident Václav Klaus a bývalý šéf Senátu Petr Pithart. Podle předsedy Ústavního soudu Pavla Rychetského se rozpadá celá euroatlantická civilizace.