Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

plastická chirurgie

Hackeři ukradli intimní fotky pacientů kliniky. Vydírají tisíce lidí!

V éře internetu už mnoho celebrit ukázalo, proč je potřeba si dávat pozor na své intimní fotky. Ani to ale nemusí stačit, jak se teď přesvědčily tisíce pacientů litevského řetězce klinik plastické chirurgie. Hackeři klinikám ukradli a zveřejnili 25 tisíc fotografií pacientů. Teď vydírají společnost i pacienty.

STŘEPINY

Prezidentská milost pro Kajínka: Milosrdenství nebo výsměch?

Spekulovalo se o ní týdny. I přesto milost pro nejznámějšího českého vězně zapůsobila jako blesk z čistého nebe. Propuštěn bude klidně i do hodiny poté, co bude do vězení v Jablonci nad Nisou doručena podepsaná milost.

Počítačový vir
Aktualizováno 13.5. 2017 22:09
Obětí i britské nemocnice

Obří útok na počítače: Vyděračský vir zasáhl desetitisíce uživatelů

Svět v pátek čelil obřímu počítačovému útoku! Desetitisícům uživatelů se na obrazovkách objevilo okno, které požadovalo, aby zaplatili za to, že je vir pustí dál k vlastním souborům. Takzvaný vyděračský vir napadl i španělský telekomunikační gigant nebo britské nemocnice.

Prásk.tv píše:

Karel Gott
čtěte o tématu vydírání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Spěte pár dní bez polštáře a můžete mít 20 tisíc!

Originální a neuvěřitelně jednoduchý způsob, jak dostat 20 000 Kč na dovolenou dle vašich představ…

výhružky násilím

Muž (28) vydíral svou bývalou partnerku, teď mu hrozí vězení

Žena ze Sokolovska si prožívala dlouhá muka, její bývalý partner (27) jí vyhrožoval a vydíral, podle policie jí měl dříve i napadnout. Kriminalisté nyní zahájili trestní řízení, pokud ho soud odsoudí, hrozí mu až 8 let vězení.

pátrání po zvrhlíkovi

Hledá se vyděrač: Chtěl po dívce sex, jinak prý zveřejní intimní foto!

Kriminalisté se už týden marně snaží vypátrat muže, který přes sociální sítě vydíral jednu z uživatelek. Mladík chtěl po dívce sex, jinak prý zveřejní její intimní fotky a videa. Policisté žádají o pomoc veřejnost. Viděli jste muže na obrázku?

Vydírání

Karlu Gottovi šlo o život! Chci 3 miliony, nebo zemřeš, hrozili mu!

Chci tři miliony v pětistovkách, jinak tě zabiju. Takový dopis přišel Zlatému slavíkovi Karlu Gottovi v roce 1982 do Československé televize. Do vydírání se záhy vložila i StB.

Zmizení Jany a Dana je záhadou
Aktualizováno 9.9. 2016 18:04
Jana a Dan

Zlom v případu zmizelých dětí: Policie obvinila zadrženého muže!

Policie v pátek obvinila dříve zadrženého muže z vydírání a zbavení osobní svobody. Zdeněk Hryščenko měl děti násilím dotáhnout do speciálně upravené garáže, kde je deset dnů věznil.

Ukradl dokonce jedy

"Otrávím obchoďák," vydíral student vládu. Policie ho obvinila

Švédská policie obvinila v pátek sedmadvacetiletého německého studenta známé univerzity v Uppsale, který se měl podílet na vydírání české vlády. Prokuratura jej viní z krádeže jedů a z napomáhání při vydírání. Že skutečně poslal vyděračský email, prokurátor neprokázal.

Falešný soudní znalec
Aktualizováno 11.8. 2016 14:25
korupce a vydírání?

Soudní znalec chtěl úplatek za příznivý posudek. Zatkli ho!

Soudní znalec a jeho syn se pokusili vydírat člověka, na něhož měl starší muž sestavovat posudek. Policisté je dopadli přímo při přebírání úplatku.

novodobé otrokářství

Muž si zotročil kolegu! Chtěl po něm 20 milionů i rodinné dědictví

U hradeckého soudu se dnes začal řešit případ novodobého otrokářství. Odborný asistent pardubické univerzity Josef Brožek podle obžaloby zotročil svého společníka ve firmě. Za jakékoliv pracovní prohřešky ho prý nutil podepisovat směnky na obrovské částky v celkové výši 20 milionů korun.