Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ondřej Koptík - 6
včera 17:38
Zhrzený milenec

Koptík odhalil temnou minulost: "Za hraní v pornu se nestydím!"

Nechutné básně, vydírání i nejrůznější manipulace! Zhrzený milenec Hany Gregorové i několik týdnů po rozchodu šokuje a vypadá to, že se neštítí ničeho. Naposledy Ondřej Koptík překvapil tím, že je pornoherec. Co dalšího chystá?

Týraný senior
aktualizováno 18.10.
domácí násilí

Žena ze Sokolovska týrala partnera. Bila ho a musel spát na zemi

Sokolovští policisté obvinili pětašedesátiletou ženu hned z několik trestných činů. Žena týrala svého partnera, se kterým žila ve společné domácnosti od října 2016. Fyzicky ho napadala a nutila spát na zemi. Navíc mu brala důchod a donutila ho, aby si od banky vzal úvěr.

Brutální útok na chlapce z Loun
17.10.
Děsivé detaily

Rváč, který zbil vrstevníky, má patřit k dětskému gangu!

Česko minulý týden šokovala brutální bitka školáků v severočeských Lounech. Nejprve to vypadalo, že rvačku odstartoval zájem o dívku. Podle všeho je ovšem pravda mnohem závažnější.

Prásk.tv píše:

Karel Gott
čtěte o tématu vydírání na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Zajištěná zbraň
aktualizováno 29.09.
okamžiky hrůzy

Mladík sehnal ubytování, domácí ho uvěznil a znásilnil!

Mladík (23) si v polovině září zažil několik strašlivých dní. Muž (50) ze Šumperska ho u sebe nechal bydlet výměnou za pomoc s opravami, to ale byla jen zástěrka. Mladíkovi po nastěhování měl vyhrožovat zbraní, zakázat mu chodit ven a nakonec ho měl znásilnit. Až po několika dnech se mladík dovolal pomoci.

Vyděrač v německých obchodech chce 10 milionů
aktualizováno 28.09.
policie varuje

Vyděrač otrávil v Německu dětské potraviny. Chce 10 milionů euro

Policie v Německu pátrá po muži, který vyhrožoval otrávením dětských potravin, pokud nedostane 10 milionů euro. Na mimořádné tiskové konferenci informovala, že v obchodě ve Friedrichschafenu objevili podezřelého muže, který manipuluje s dětskými výživami!

Únosci a vyděrači před soudem
aktualizováno 18.09.
chtěli na něj převést dluh

Zmlátili ho a tři dny drželi v kůlně. Soud je odsoudil za vydírání

U olomouckého soudu dnes skončil případ vydírání, těžkého ublížení na zdraví a pokusu o vraždu. Podle žalobkyně ho má na svědomí trojice mladých mužů, kteří podvedli svého kamaráda, brutálně ho zbili, unesli, věznili a nakonec ještě zastrašovali. Dva útočníci půjdou do vězení, třetí vyvázl s podmínkou.

Výměna manželek: Sedmnáctiletá Iva se jako náhradní manželka neosvědčila! - 9
aktualizováno 08.09.
šokující výhrůžka

'Dokud nebudeš chtít dítě, nebude sex!' vydírá muže Iva z Výměny

I když mladinká Ivana po odvysílání Výměny manželek všem tvrdila, že další dítě zatím s manželem neplánují, ukazuje se, že všechno je možná jinak. Redakci TN.cz se ozvala známá páru ze Semil, která tvrdí, že Iva malou Dominiku stále bije a co víc, tlačí Mariana do druhého miminka!

Bývalý elitní policista před soudem
29.06.
pravomocný rozsudek

Bývalý elitní policista Foltýn půjde na 5 let do vězení! Za vydírání

Bývalý elitní policista Martin Foltýn půjde na pět let za mříže. Dnes o tom rozhodl krajský soud v Brně. Společně se dvěma odsouzenými vydíral veterináře z Velkého Beranova. Rozsudek je pravomocný.

Hacker
aktualizováno 28.06.
kybernetický útok

Vyděračský virus útočí všude! Napadl i černobylskou elektrárnu

Světem se šíří další vlna vyděračského viru, napadené počítače se objevují na celém světě. Zákeřný ransomware nachází cíle téměř všude, útočil na vládní organizace i soukromé společnosti, na Ukrajině se dokonce nevyhnul ani elektrárně v Černobylu. Vzrůstají obavy, že vládní organizace i nadnárodní společnosti selhávají při zabezpečování svých kritických systémů. Výkupné navíc nemá cenu platit, protože adresa, kterou vyděrači používali pro komunikaci, je již nefunkční.

Ukradené fotografie z plastických operací
02.06.
plastická chirurgie

Hackeři ukradli intimní fotky pacientů kliniky. Vydírají tisíce lidí!

V éře internetu už mnoho celebrit ukázalo, proč je potřeba si dávat pozor na své intimní fotky. Ani to ale nemusí stačit, jak se teď přesvědčily tisíce pacientů litevského řetězce klinik plastické chirurgie. Hackeři klinikám ukradli a zveřejnili 25 tisíc fotografií pacientů. Teď vydírají společnost i pacienty.