Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Naboural policisty
05.12.
Nehoda passatu

Šílené předjíždění! Přejel plnou čáru a naboural policisty. VIDEO

Řidič, který nebezpečně předjížděl u Bukoviny na Přeloučsku doslova sestřelil ze silnice policejní auto. Služební vůz sjel do příkopu a narazil do stromu. Jeden policista skončil v nemocnici. Viníkovi nehody zatím hrozí pokuta za přestupek, je ale možné, že bude nakonec trestně stíhán.

Nehoda autobusu v Dolních Měcholupech
aktualizováno 04.12.
sníh komplikuje dopravu

Autobus s lidmi skončil u Prahy v příkopu. Tři cestující se zranili

Řidiči se na silnicích od rána potýkají se sněhovou pokrývkou. Na mnoha místech husté sněžení pořádně zkomplikovalo dopravu a hasiči měli plné ruce práce s vytahováním aut z příkopů. Bouralo se ale i na suchých silnicích.

Namrzlé silnice zkomplikovaly dopravu - 6
20.11.
ráno na Pardubicku

Šestnáct zdemolovaných aut a zranění. Námraza řidiče zaskočila

Namrzlé silnice zkomplikovaly dopravu na řadě míst v Česku. Jen na Pardubicku vyjížděli hasiči k sedmi nehodám, během kterých bylo poškozeno hned šestnáct aut. Vše se naštěstí obešlo bez vážnějších zranění.

Prásk.tv píše:

Dítě
čtěte o tématu Pardubicko na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Strážník Ilustrační foto
23.10.
Pozdvižení v Lázních Bohdaneč

Všechny zabijeme, řvali opilci. Pak se vrhli na strážníky!

Opilá dvojice v Lázních Bohdaneč na Pardubicku napadla dva strážníky, jednomu ulomila pistolové pouzdro a nakonec ještě poničila radar.

Pro cyklistu sraženého kamionem vyrazil vrtulník
aktualizováno 30.08.
vážná nehoda

Tragédie v Jaroslavi: Cyklistka srážku s kamionem nemohla přežít

Ranní cesta na kole skončila špatně pro cyklistku, kterou v Jaroslavi u Holic srazil nákladní automobil ve chvíli, kdy přecházela přechod. Kolo přitom vedla vedle sebe. Na místo vyrazily všechny složky Integrovaného záchranného systému. Kvůli vážnosti zranění vzlétl také záchranářský vrtulník, ten se bohužel vrátil prázdný.

Gripeny na letišti v Pardubicích
26.07.
Třesk na Plzeňsku

Gripeny naháněly letadlo, které se nehlásilo! Lidi vyděsila obří rána

Dva české gripeny v pondělí večer provedly tzv. ostrý start. Z Pardubic, kde teď mají kvůli výluce v Čáslavi domovské letiště, vyrazily k dopravnímu letadlu, které nad západními Čechami přestalo komunikovat. Piloti překonali nadzvukovou rychlost, třesk, který při tom vznikl, vylekal hlavně obyvatele Plzeňska.

Záchranáři nakládají zraněného do sanitky
aktualizováno 20.04.
Hrozí mu vězení

Způsobil smrtelnou nehodu. Pokus o sebevraždu se neprokázal

Pardubická policie obvinila 30 tiletého řidiče, který u obce Čepí loni v létě při nehodě smrtelně zranil o devatenáct let staršího muže za volantem druhého osobního auta.

Opilý řidič kamionu
aktualizováno 29.03.
Hrozí mu 6 let

Kamioňák nadýchal téměř tři promile, pak chtěl uplatit policisty

Skoro tři promile alkoholu nadýchal řidič kamionu, kterého při namátkové kontrole zastavili policisté v Rybitví na Pardubicku. Jakoby to nestačilo, policistům měl nabídnou 6 tisíc korun jako úplatek, pokud ho nechají odjet. Muž skončil v poutech a na záchytné stanici.

Policistům pomáhají i psi
aktualizováno 27.03.
policejní pátrání

Muž se zastřelil, zmatenou ženu našla policie o kilometry jinde

Tragickou dohru měla o víkendu rozsáhlá pátrací akce na Pardubicku. Pohřešovaného muže policie našla mrtvého a s pistolí v ruce. Spáchal sebevraždu. Druhá podobná akce ale byla úspěšná a pomohla ztracené seniorce s Alzheimerovou chorobou.

Žhář zapálil zapálil dětský kočárek
aktualizováno 10.02.
zásah hasičů

Žhářský útok: Cílem byl dětský kočárek, požár se šířil dál

Neobvyklý žhářský útok vyšetřuje policie v Holicích na Pardubicku. V bytovém domě někdo zapálil dětský kočárek a plameny poničily nejen chodbu, ale i vchodové dveře. Nikdo se naštěstí nezranil.