Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bloggerka Maria - 8
aktualizováno 23.10.
Slavná blogerka

Měsíc po porodu trojčat: Maminka ukázala, co zbylo z obřího břicha!

Norka Maria, která se proslavila neuvěřitelnými fotkami těhotenského břicha, šokuje i po porodu. Maria měla trojčátka a teď ukázala svou postavu po jejich narození. Maminky po celém světě jí fandí a chválí ji za její upřímnost.

Trojčata instagramové mámy
aktualizováno 14.09.
gratulace

Obří břicho instagramové mámy vydalo poklad - tři krásná miminka

Slavná instagramová bloggerka Maria je od čtvrtka čtyřnásobnou maminkou. Jejímu prvnímu synovi, dvouletému Mikaeli, se narodili tři sourozenci, dva chlapečci a jedna holčička. Miminka dostala jména Iben, Agnes a Filip.

Těhotenství
11.09.
Maminka v očekávání

Budoucí máma trojčat si postupně fotí bříško. Je to OBŘÍ proměna

Šestatřicetiletá Maria a její čtyřicetiletý manžel Anders se seznámili na Tinderu, čtyři roky poté se vzali. Krátce na to se jim narodil první syn Mikael a pár týdnů před jeho druhými narozeninami se rodiče rozhodli pro druhé dítě. Jaké to bylo překvapení, když těhotná Maria zjistila, že místo jednoho sourozence přivede malému Mikaeli na svět hned tři malé bratříčky nebo sestřičky.

Prásk.tv píše:

Maria Jørstad - 1
čtěte o tématu trojčata na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE ! Vyhrajte až 50 vstupů do NEJVĚTŠÍHO nově otevřeného TRAMPOLÍNOVÉHO CENTRA v České republice!

Zapojte celou rodinu a přátele do soutěžte o ceny v hodnotě 9.990 Kč.

Krávě se narodila trojčata
01.03.
To se jen tak nevidí

Rarita v kravíně na Náchodsku. Krávě se narodila trojčata

Minimálně středoevropská rarita přišla před dvěma dny na svět v zemědělském družstvu v Polici nad Metují na Náchodsku. Jedné krávě se narodila trojčata. Podle zootechnika jsou telátka v naprostém pořádku.

Beth otěhotněla i přes antikoncepci - 5
30.01.
Antikoncepce selhala

Dívka i přes prášky otěhotněla. Největší šok měl ale teprve přijít!

V naprostém šoku zůstala 26letá Beth, když zjistila, že čeká dítě. Dlouhá léta totiž brala antikoncepci a byla si jistá, že se nic takového nemůže stát. Další překvapení přišlo při prvním vyšetření ultrazvukem.

Dvouhlavá želva
aktualizováno 29.12.
Nezvyklé kousky

Zvířecí kuriozity roku: Dvouhlavá želva a telecí trojčata!

Dvouhlavé želvě, která se narodila v létě chovateli v Hradci Králové, se daří výborně. Tenhle středoevrospký unikát nechtěl zpočátku přijímat potravu, ale to už neplatí. Majitel želvy navíc zjistil, že každá hlava ovládá "svoji" půlku těla.

Různě stará trojčata - 1
01.05.
Světový unikát

Jak je to možné? Žena čekala dvojčata, porodila ale tři holčičky! 

Snad každý rodič má k početí nebo porodu svého dítěte nějakou historku. Příběh o svém narození, který budou moci za několik let vyprávět tři krásné holčičky, je ale naprosto neuvěřitelný. Jejich maminka totiž nejdřív čekala dvojčata, třetí dítě přibylo až za dva týdny.

Davina Wright - 1
aktualizováno 14.12.
chválí si to

Do kolika je to ještě vhodné? Tato máma kojí trojčata, kterým je 5 let

Žena z Austrálie stále kojí své děti, přestože jsou její trojčata už v předškolním věku. Za krmení starších potomků z prsu se rozhodně nestydí a sdílí fotografie na sociálních sítích. Ostatní matky tak informuje o výhodách dlouhodobého kojení.

Výměna manželek - trojčata
13.01.
jak si poradí?

Výměna manželek: Jednu rodinu čeká peklo s trojčaty! FOTKY

Markéta s Františkem chtěli holčičku, místo toho mají tři raubíře. Jak si v rodině s malými trojčaty poradí náhradní manželka Iveta? To uvidíte už ve středu večer na Nově.

Trojčata se vdala ve stejný den
aktualizováno 03.04.
GALERIE

Unikátní svatba: Krásná trojčata se vdala ve stejný den

Skutečně netradiční svatbu si užili svatebčané v Brazílii. Devětadvacetiletá trojčata se rozhodla vdát ve stejný den. Nejenže oblékly stejné šaty, dokonce i jejich ženiši jsou si překvapivě podobní. Jediné, čím se mladé ženy lišily, byly barvy jejich svatebních kyticí.