Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zavřená prodejna COOP
aktualizováno 13.04.
Vytlačují je markety

Na venkově brzy nenakoupíte. Vloni skončilo přes 1 000 prodejen

V Česku velmi rychle mizí venkovské prodejny. Poslední průzkumy ukázaly, že jen loni jich zanikla více než tisícovka. Lidem žijícím na vesnici tak reálně hrozí, že budou muset i kvůli drobným nákupům dojíždět. Velký problém je to hlavně pro seniory.

Dražby věcí zabavených zločincům jsou stále populárnější
25.03.
Příznivé ceny

Čechy lákají věci zabavené zločincům. Mohou si je i vyzkoušet

Lidé v Česku stále více kupují zboží, které bylo zabaveno policií při trestné činnosti. Ministerstvo vnitra ho prodává v internetových aukcích a zájem je prý obrovský. Sehnat tu můžete třeba luxusní sporťák mafiánů, ale i televize, pračky nebo počítače.

Lupiči v malé prodejně v Českém Krumlově
aktualizováno 17.03.
blesková akce

Zbraně a výhružky: Maskování lupiči vybrali obchod za 3 minuty!

Dva ozbrojení a maskovaní lupiči vběhli ve čtvrtek večer do prodejny v Křemži, na prodavače namířili zbraň a donutili ho odejít od kasy, kterou následně vybrali. Při úprku si ještě nabrali cigarety a zmizeli neznámo kam. Celá akce zabrala jen tři minuty. Policie hledá svědky celého incidentu.

Prásk.tv píše:

Dítě pomáhá krást telefony - 1
čtěte o tématu prodejna na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NA LOVU ASTEROIDŮ: HVĚZDÁRNA KLEŤ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v ČR. Do konce srpna zve k nahlédnutí do vesmíru.

Jedovatá panenka
aktualizováno 02.01.
nemají ji vaše děti?

Nebezpečná hračka! Jedovatá panenka se prodávala i v Česku

Ministerstvo zdravotnictví varuje před nebezpečnou hračkou, která se před Vánoci objevila v Česku. Obsahuje nebezpečnou látku, která nepříznivě působí na reprodukční orgány dětí.

Lupiči nešikové
11.12.
hloupý lupič

Vykradl prodejnu, ale odnesl si jen dvě stovky. Neznáte ho? VIDEO

Chytrostí zrovna neoplýval zloděj, který vykradl 6. prosince obchůdek v Dlouhé ulici v Praze. Prodavačku totiž uzamkl v kuchyňce, aby se mohl nerušeně věnovat vykrádání kasy. S pracovnicí však v kuchyňce uzamkl i veškerou hotovost. Z kasy si tak odnesl pouze asi 200 korun v drobných mincích. I za to mu však hrozí vězení.

Nakupování
23.11.
změna o svátcích

Pozor, velký obchodní řetězec na Vánoce nečekaně zavře prodejny!

Jeden z největších obchodních řetězců v Česku ve čtvrtek přišel s nečekaným prohlášením, že na Štědrý den nechá všech 370 prodejen uzavřených. Penny Market chce dopřát všem svým zaměstnancům Vánoce doma.

EET
aktualizováno 31.08.
vysoké pokuty

Kvůli EET končí provozovny! Finanční správa jich zavřela osm

Finanční správa už zavřela 8 provozoven, které nezavedly elektronickou evidenci tržeb. Úředníci provedli desítky tisíc kontrol a podnikatelé, kteří měli chyby v účetnictví, dostali pokuty celkem za 15 milionů korun. Někteří se chtějí bránit soudně - například majitelé papírnictví ve Slavkově.

Na Třebíčsku shořel prodejní sklad motorek
aktualizováno 06.08.
Ohnivé inferno

U Třebíče shořel sklad motorek, plameny zničily desítky strojů

S obřím požárem prodejny motocyklů bojovali v sobotu hasiči v Číhalíně na Třebíčsku. I přesto, že měli oheň rychle pod kontrolou, shořelo na 30 motorek. Škoda je více než tři milióny korun. Příčina se vyšetřuje.

Prodej prošlých a zkažených masných výrobků v Královéhradeckém kraji
aktualizováno 14.06.
Kontrola SVS

To je hnus! V řeznictví prodávali zkažené a prošlé maso i klobásy

V prodejně PMU CZ v Hořicích na Královéhradecku prodávali 60 kg prošlého nebo zkaženého masa a polotovarů! Některé už byly nepříjemně cítit, uvedla Státní veterinární správa (SVS). Společnost PMU provozuje prodejny Procházka.

Nákup - 1
05.06.
podpora venkova

Nákupy si užijete i na vesnicích! Ministr představil smělý plán

Podpořit prodejny na malých obcích plánuje ministerstvo zemědělství. Vyplývá to z materiálu o možnostech podpory obslužnosti venkova, který dnes schválila vláda.