Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Potenciálně nebezpečné maso - polotovary na kebab
aktualizováno 11.10.
celní správa

Nelegální sklad! Celníci našli tuny načerno ukrytého masa

Tuny potenciálně nebezpečného masa mohly skončit na pultech, kdyby nebylo jihočeských celníků. Těm se po několika kontrolách podařilo odhalit nelegální sklad, kde bylo zhruba 11 tun mražených polotovarů pro přípravu kebabu, který nebyl převážen ve vhodných podmínkách.

Ovce v hrozivých podmínkách v Praze - Jinonicích
aktualizováno 21.09.
inspekce

Ovce žily v hrozivém výběhu. V Praze z nich zřejmě dělali kebab!

Inspekce odhalila v Praze - Jinonicích neregistrovaný chov 34 ovcí, které musely žít v nevyhovujících podmínkách, například neměly k dispozici dostatek pastvy či sena, dokonce chyběl dostatečný zdroj pitné vody. Šetření ukázalo, že spřízněná restaurace v Praze má spoustu neoznačeného jehněčího a polotovarů k výrobě kebabu, u kterých také chybělo označení.

Bistro v Hradci Králové
aktualizováno 02.09.
Výsledky testů

Otrava desítek lidí v Hradci: Kebab někdo kontaminoval až ve stánku!

Maso, kterým se v Hradci Králové přiotrávilo 77 lidí, bylo kontaminováno v bistru, kde se prodávalo. Policii o tom informovala hygienická stanice, která testy prováděla. Vyšetřovatelé na případu stále pracují.

Prásk.tv píše:

Chloe Gilbert - 1
čtěte o tématu kebab na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Zdeněk Ondráček
aktualizováno 06.06.
popleta

Komunista Ondráček je pro smích. Do zkaženého kebabu prý dali jed

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček se velmi rázně vložil do kauzy otravy z jídla, která postihla na 60 zákazníků jednoho hradeckého bistra. Tvrdí, že do jídla mohl někdo nasypat jed!

Kebab - Ilustrační
aktualizováno 06.06.
nebezpečný kebab

V bistru se přiotrávily desítky lidí, někteří dokonce zvrací krev

Desítky lidí v Hradci Králové a okolí se přiotrávily zřejmě poté, co snědli kebab v jednom místním bistru. Nemocnice musela přijmout mimořádná opatření. Sanitky stále přivážejí nové pacienty.

Vrah zabil a rozsekal školačku, tělo mělo zmizet v kebabech
aktualizováno 03.08.
smutný případ

Měl rozsekat dívku do kebabu! Po 14 letech zatkli možného vraha

Po dlouhých 14 letech se možná podaří rozuzlit případ zmizelé školačky Charlene Downesové z Anglie, která měla být po smrti naporcována do kebabů. Vyšetřovatelé tento týden zatkli muže podezřelého z její vraždy. Světlo světa teprve nedávno spatřily i důkazní nahrávky - ty měla policie dlouhá léta skryté v archivu.

V Polsku vypukly po ubodání místního mladíka nepokoje
aktualizováno 02.01.
Protimigrantské nálady

Mladíka ubodali u kebabu, ve městě vypukly násilné nepokoje!

Polské město Elk je už dva dny na nohou. Může za to incident ze silvestrovské noci, při kterém zemřel místní mladý muž. Podle policie ho ubodal někdo ze zaměstnanců místní "kebabárny".

Bratislava - Kebab, Mešita
01.12.
Zákon proti islámu?

Žádné mešity, žádný kebab! Slováci zpřísnili církvím pravidla

Na Slovensku zpřísňují podmínky pro registraci církví. Poslanci schválili novelu zákona z dílny SNS, která mimo jiné ztíží některým náboženským skupinám (včetně islámu) stát se oficiálním náboženstvím a čerpat státní finance.

Zadržení podezřelých
aktualizováno 22.06.
Nespokojení zákazníci

Mladíci v Plzni vymlátili stánek s kebabem! Zbili i prodavače

Banální konflikt o omáčku vyvrcholil v úterý večer v brutální napadení. Trojice mladíků si v plzeňském stánku rozhodla koupit kebab, němli ale dost peněz, a tak stánek zdemolovali, rozbili výlohu a staršího prodavače bili i škrtili.

Kuřecí maso
aktualizováno 08.06.
Závadné maso

Veterináři vrátili do Polska 8 tun drůběžího masa! Chystají pokutu

Kontroloři ze Státní veterinární správy (SVS) objevili ve skladu na jižní Moravě osm tun polotovaru pro výrobu kebabu, který měl vážné nedostatky. Výrobci hrozí pokuta až milion korun.