Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Požár dětského pokoje ve Starém Lískovci - 1
aktualizováno 13.06.
Požár

V dětském pokoji hořela matrace. Ta zřejmě chytla od powerbanky

Pravděpodobně od powerbanky, kterou děti nabíjely na posteli, chytla dnes ráno matrace a začala hořet v dětském pokoji jednoho z bytů v brněnském Starém Lískovci. Požáru si okamžitě všimla sousedka. Strážníci z hořícího bytu evakuovali pětičlennou rodinu.

Imper Art
26.03.
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE - Máme pro vás slevové kupony a hru o luxusní polštář.

Slevové akce a výprodeje už nejsou jen výsadou supermarketů a obchodů s oblečením. Jeden z největších online prodejců matrací v ČR, obchod Matrace za hubičku.cz přináší slevovou akci na nákup téměř všech matrací z jejich nabídky. Vybrali jsme ty nejžádanější typy matrací a máme pro vás i slevové kupony a hru o luxusní polštář.

Muž na pilíři v Husitské ulici
24.12.
záchrana života

Pražští strážníci rozmlouvali muži sebevraždu, naštěstí uspěli

K zoufalému činu se na Štědrý den odhodlával muž v Praze. Krátce před polednem vylezl na mostní pilíř v Husitské ulici, kde ho také zastihli policisté, kteří se mu vše pokoušeli rozmluvit. Hasiči pod něj preventivně nainstalovali doskokovou matraci, té ale naštěstí potřeba nebylo. Policistům se podařilo muže přemluvit, aby přelezl plot do bezpečí.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková
čtěte o tématu matrace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Mladík sjížděl sjezdovku na matraci a zemřel
aktualizováno 29.03.
smrtelný náraz

Tragédie ve Špindlerově Mlýně: Sjížděl svah na matraci a zemřel!

Chtěl si užít trochu legrace, jízda na matraci ze svahu ve Špindlerově Mlýně se ale 31letému muži v noci na středu stala osudnou. Jízdu nezvládl a ve vysoké rychlosti narazil do konstrukce pódia. Na následky svých zranění zemřel.

Chytrá matrace odhalí nevěru
21.04.
Technologická vychytávka

Podvádět se nevyplatí: Tahle matrace odhalí nevěru. FOTKY

Strachu z nevěry partnera se rozhodla využít španělská společnost Durmet. Právě Španělé patří mezi nejvíce nevěrné národy v Evropě. Ve statistikách seznamky pro nevěrné Ashley Madison dokonce Madrid mezi evropskými metropolemi vede. Společnost Durmet teď vyvinula revoluční matraci, která vás upozorní, pokud si na ní partner užívá s někým jiným!

sklenka červeného vína
27.11.
Zábavné testování

Jak otestovat kvalitní matraci? Stačí na to deci červeného vína

Uznejte, že nikdo nechce kupovat zajíce v pytli. Před nákupem jakékoliv věci je tudíž nejlepší, si ji pořádně vyzkoušet.

Montero - commservis
26.10.
Obchodní sdělení

Postel z masivu je dobrou volbou

Postele z masivu patří mezi nejvyhledávanější postele, ať už se jedná o manželskou postel nebo jednolůžko.

Zdravý spánek
12.10.
ZDRAVÝ SPÁNEK

Postele - ideální místo pro roztoče. NÁVOD jak je vyhnat

Miliony malých tvorů se hemží v našich postelích. Své místo na spaní můžete získat v mžiku zpět s několika základními opatřeními proti prachu a nečistotě. Pak budete mít zaručený zdravý noční spánek.

Montero - commservis
28.09.
Obchodní sdělení

Jak si ustelete tak si lehnete

Od pradávna platí, že kdo se chce dobře vyspat, musí mít pořádnou postel a do ní samozřejmě taky pořádný rošt a pořádnou matraci.

matrace Luna
31.05.
Inteligentní odpočinek

UPGRADE: Technika už leze i do ložnic. V posteli s chytrou matrací

Vaše postel patří k vašemu neintimnějšímu soukromí. V ní odpočíváte, spíte nebo se milujete. Mnozí postel uvádějí jako nejoblíbenější místo na světě. A může vám v ní být ještě lépe…