Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bezprizorní státní majetek - garáž v Moravské Třebové
dnes 10:45
Zajímavý páreček

Garážoví Bonnie a Clyde vykradli 80 stání, škoda je 2,5 milionu

Osmdesát vykradených garáží se škodou skoro dva a půl milionu korun mají podle kriminalistů na svědomí partneři, které trutnovští kriminalisté zadrželi o víkendu v Praze. Našli u nich dva zápisníky, ve kterých bylo popsáno tisíc adres měst a ulic s garážovými komplexy.

Vloupání - ilustrační foto
dnes 10:06
Řádil po celé republice

Peníze, stravenky, prodlužovačky. Fantom obecních úřadů bral vše

Policisté dopadli zloděje, který se se svými parťáky zaměřil na vykrádání obecních úřadů. Jednačtyřicetiletý muž z Brněnska se přitom nezaměřil jen na svůj region, ale řádil po celé republice. S kumpány má za čtvrt roku na svědomí 20 vloupaček. Při těch bral doslova vše, co mu přišlo pod ruku, od peněz, přes stravenky, lístky do divadla až po sladkosti.

Zloději nešikové
aktualizováno 15.02.
kuriózní loupež

Nejhloupější lupiči světa? Jeden druhého přizabil cihlou! VIDEO

Patrně nejhloupější lupiče na světě se podařilo natočit bezpečnostním kamerám v Číně. Místo lupu totiž jeden druhého nešťastnou náhodou málem zabil.

Prásk.tv píše:

David Pugh - 1
čtěte o tématu zloději na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Krádež v samoobsluze v Ústí nad Labem
14.02.
Drzí zloději

Policie pátrá: Zloději ukradli peníze z kasy přímo před pokladní

Drzí zloději ukradli hotovost z kasy přímo před zraky pokladní samoobsluhy Norma v Ústí nad Labem. Ke krádeži došlo již 16. ledna v ulici SNP, policii se však dosud nepodařilo pachatele dopadnout a žádá proto o pomoc veřejnost. Promyšlenou akci spáchali dva muži vydávající se za zákazníky. Aby se dostali do pokladny, kupovali si žvýkačky.

Sběrateli ukradli vzácný historický motocykl
aktualizováno 07.02.
Šli na jistotu

Sběrateli z Pelhřimovska ukradli veterána. Motorku za půl milionu

Neobvyklou krádež vyšetřují policisté na Pelhřimovsku. Ve Vilémově zloději jednomu soukromému sběrateli ukradli vzácný historický motocykl v hodnotě téměř půl miliónu korun.

Vykrádání zásilek - 7
aktualizováno 29.12.
Milionová škoda

Ze skladu skoro rok mizelo zboží. Zaměstnanci kradli celé krabice

Skoro rok procházely organizované skupině krádeže z jednoho středočeského logistického centra. Podíleli se na nich přímo zaměstnanci skladu a pracovníci přepravní firmy. Když na ně na začátku prosince policisté udeřili, našli u nich přes tisíc kusů ukradeného zboží, půl milionu v hotovosti a tři luxusní auta.

Ještěrky obklíčily auto zlodějů
aktualizováno 08.12.
Kuriózní případ

Neunikli! Zloděje v Ostravě zablokovaly vysokozdvižné vozíky

Opravdu kuriózním způsobem se podařilo v Ostravě zadržet trojici údajných zlodějů, kteří se u prodejny stavebního materiálu pokusili vykrást zaparkovanou dodávku. Nenechavcům totiž únik překazily vysokozdvižné vozíky!

Dušičky
aktualizováno 26.10.
Památka zesnulých

Sváteční řidiči a nájezdy zlodějů. Dušičky se blíží!

Dva nadcházející víkendy patří pro policisty a městské strážníky mezi nejnáročnější v roce. Pomáhat a chránit musejí na několika frontách. Statistiky mluví o tom, že pro kapesní zloděje jsou Dušičky tím nejúspěšnějším obdobím. Navíc vyrazí na silnice řada svátečních šoférů.

Máslo je nejdražší v historii
aktualizováno 15.10.
velké ztráty

V obchodech se stále více krade! Hodně lidí nezaplatí za máslo

V obchodech se stále více krade a v kurzu je teď hlavně máslo. Některé prodejny zaznamenaly až deseti procentní zvýšení ztrát. A bojí se, že před Vánocemi bude ještě hůř. Nejčastěji přitom kradou právě zaměstnanci obchodů.

Velká krádež másla
06.10.
Neskutečný případ

Obří krádež másla: Gang ukradl v supermarketu 120 kostek

Krádeže másla se v poslední době množí. V litvínovském supermarketu řádil celý gang zlodějů, který se pokusil ukrást 120 kostek najednou. Takové množství má při dnešních cenách másla přesahujících 50 korun za kostku hodnotu více než 7 tisíc korun.