Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ještěrky obklíčily auto zlodějů
aktualizováno 08.12.
Kuriózní případ

Neunikli! Zloděje v Ostravě zablokovaly vysokozdvižné vozíky

Opravdu kuriózním způsobem se podařilo v Ostravě zadržet trojici údajných zlodějů, kteří se u prodejny stavebního materiálu pokusili vykrást zaparkovanou dodávku. Nenechavcům totiž únik překazily vysokozdvižné vozíky!

Dušičky
aktualizováno 26.10.
Památka zesnulých

Sváteční řidiči a nájezdy zlodějů. Dušičky se blíží!

Dva nadcházející víkendy patří pro policisty a městské strážníky mezi nejnáročnější v roce. Pomáhat a chránit musejí na několika frontách. Statistiky mluví o tom, že pro kapesní zloděje jsou Dušičky tím nejúspěšnějším obdobím. Navíc vyrazí na silnice řada svátečních šoférů.

Máslo je nejdražší v historii
aktualizováno 15.10.
velké ztráty

V obchodech se stále více krade! Hodně lidí nezaplatí za máslo

V obchodech se stále více krade a v kurzu je teď hlavně máslo. Některé prodejny zaznamenaly až deseti procentní zvýšení ztrát. A bojí se, že před Vánocemi bude ještě hůř. Nejčastěji přitom kradou právě zaměstnanci obchodů.

Prásk.tv píše:

Daisy Elbrow - 1
čtěte o tématu zloději na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Velká krádež másla
06.10.
Neskutečný případ

Obří krádež másla: Gang ukradl v supermarketu 120 kostek

Krádeže másla se v poslední době množí. V litvínovském supermarketu řádil celý gang zlodějů, který se pokusil ukrást 120 kostek najednou. Takové množství má při dnešních cenách másla přesahujících 50 korun za kostku hodnotu více než 7 tisíc korun.

Krádeže másel
aktualizováno 05.10.
Žluté zlato?

Máslo zloděje přitahuje jako magnet, obchody ho musejí hlídat!

Máselná "krize" řádí už několik týdnů a cena této základní potraviny stále roste. Proto není divu, že kostky nažloutlého tuku začaly mocně přitahovat zloděje. A obchody tak přešly do protiútoku.

Vykradené klenotnictví v Praze
aktualizováno 23.09.
praha pachatele hledají

Krádež v luxusním klenotnictví: Zmizely šperky za statisíce korun!

Pražští policisté pátrají po dvojici zlodějů, kteří v sobotu vykradli luxusní šperkařství ve známé Pařížské ulici. Odnesli si cennosti za více než milion korun.

ukradený veterán
aktualizováno 15.09.
Krádež veteránů

Zloději ukradli vzácné motorky! Majiteli zbyly oči pro pláč

Dva motocyklové veterány a náhradní díly někdo ukradl sběrateli v Chrudimi. Jeden ze strojů pochází z roku 1936. Podle policie se neznámí pachatelé vloupali do garáže. Objasnit podobné krádeže se policistům na východě Čech přitom příliš nedaří.

Muž je podezřelý z krádeže uměleckých děl
09.08.
úspěch policie

Ukradli umělecké předměty za 20 milionů, hrozí jim 10 let vězení

Karlovarská policie zadržela dva muže podezřelé z krádeže uměleckých děl za desítky milionů korun. Ukrást je měli z domu místního podnikatele, šlo například o cenné obrazy, knihy, svícny, šperky nebo mince. Ukradené předměty schovali na Slovensku a snažili se je prodat.

Solární panel
aktualizováno 11.06.
obešli zabezpečení

Zloději ukradli solární elektrárnu. Museli mít kamion a jet víckrát

Krádež několika stovek solárních panelů ze soukromé elektrárny v Sedlici na Strakonicku vyšetřují jihočeští kriminalisté. Zloději majiteli způsobili obrovskou škodu. Jak se zlodějům podařilo nepozorovaně panely odvést je záhadou. Elektrárnu totiž střeží kamerový systém.

Zloděj
12.05.
bytařský trik

Podivné bílé kameny děsí majitele domů. Jde asi o trik zlodějů!

Obyvatele města Portishead nedaleko britského Bristolu děsí obyčejné bílé kamínky a plátěné tašky s logem charity proti rakovině. Zdá se totiž, že kamínky používají "tipaři" k tomu, aby se ujistili, že nikdo není doma a mohli volně loupit.