Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Solární panel
Aktualizováno 11.6. 2017 21:08
obešli zabezpečení

Zloději ukradli solární elektrárnu. Museli mít kamion a jet víckrát

Krádež několika stovek solárních panelů ze soukromé elektrárny v Sedlici na Strakonicku vyšetřují jihočeští kriminalisté. Zloději majiteli způsobili obrovskou škodu. Jak se zlodějům podařilo nepozorovaně panely odvést je záhadou. Elektrárnu totiž střeží kamerový systém.

bytařský trik

Podivné bílé kameny děsí majitele domů. Jde asi o trik zlodějů!

Obyvatele města Portishead nedaleko britského Bristolu děsí obyčejné bílé kamínky a plátěné tašky s logem charity proti rakovině. Zdá se totiž, že kamínky používají "tipaři" k tomu, aby se ujistili, že nikdo není doma a mohli volně loupit.

Martinovi Dejdarovi vykradli auto
Aktualizováno 4.5. 2017 16:19
oběť zlodějů

Ohavný útok na Martina Dejdara! Z auta mu ukradli skutečné klenoty

Martin Dejdar se stal obětí zlodějů. Ti mu v noci na středu rozmlátili auto a ukradli z něj věci, které mají pro Dejdara nevyčíslitelnou hodnotu - dva dresy národního hokejové týmu.

Prásk.tv píše:

Jak si nenechat ukrást peníze - 1
čtěte o tématu zloději na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Přepadený seniorka
Aktualizováno 23.3. 2017 21:24
Přepadení na Pardubicku

"Bábo, seď!" Seniorka popsala, jak na ni zloději vytáhli pistoli!

Osmdesátiletou důchodkyni na Pardubicku ohrožovali pistolí podvodníci, kteří jí nejprve nabízeli výměnu okapů. Když odmítla, jeden z nich přeskočil plot, namířil na ni zbraň a pak prohledal dům. Podle policie jsou oba nebezpeční.

Lupiči na Slovensku mučili rodinu s dětmi
Aktualizováno 4.3. 2017 14:01
Velký Krtíš

Brutální přepadení: Rodinu s dětmi lupiči spoutali, mučili vařící vodou

Asi každý se děsí toho, že jeho byt nebo dům vykradou zloději. Ještě větší noční můra to bývá, když je majitel či nájemník doma. Právě to se stalo rodině ze Slovenska, kterou přepadla trojice maskovaných mužů. Rodiče s dětmi si prožili hotové peklo.

Rumunský pár ukradl peníze pro nemocnou holčičku
Aktualizováno 20.1. 2017 21:10
Dopadli je

Hyeny! Cizinci ukradli kasičku s penězi pro nemocnou Teu

Neskutečný vztek mají lidé, kteří přispěli do kasičky nadačního fondu v Táboře. Peníze byly určeny na léčbu těžce nemocné 5leté Teodory, která trpí vzácným nádorovým onemocněním. Jenže peníze i s kasičkou někdo ukradl přímo z obchodu s hračkami.

Zabezpečení domu na zimní dovolenou
Aktualizováno 16.12. 2016 19:14
zabezpečený domov

Sezóna zlodějům nekončí! Domy vykrádají i o zimních prázdninách

Za poslední rok vykrádači bytů a rodinných domů způsobili škodu za více než čtvrt miliardy korun. Od začátku roku stačili vykrást více než 5 tisíc domácností. Mnoho krádeží je však stále zaviněno především naší nedbalostí. Nepříjemné návštěvě se mnohdy můžeme vyhnout za pomoci sousedů a instalací kvalitního bezpečnostního systému.

Kim Kardashian v Paříži
Aktualizováno 4.10. 2016 10:34
Bála se znásilnění

Děsivé detaily o přepadení! Na Kim se vrhlo pět mužů v maskách

Americká modelka a podnikatelka Kim Kardashian se stala obětí děsivého přepadení. Na Kim, která ležela jen v županu na posteli, se vrhlo pět maskovaných mužů! Kardashian se bála, že jí znásilní, naštěstí se ukázalo, že šli jen po špercích.

Zloději aut
Aktualizováno 15.9. 2016 17:06
Pouliční spravedlnost

Zloději se pokusili ukrást auto, místní je zbili do krve! VIDEO

Dva zlodějíčci se v jihoafrickém Durbanu pokusili ukrást auto, které stálo v koloně. Dostali se do něj a dokonce vytáhli řidiče ven, pak se na ně ale vrhli lidé, kteří jeli nebo šli kolem. A mladíky pěkně vypráskali.

Věci z vykradené dodávky
Aktualizováno 26.8. 2016 20:47
GALERIE Kradené věci

Černí taxikáři ukradli věci za milion. Neutekli ale daleko!

Dýška od zákazníků nejspíš nestačila dvojici pražských taxikářů, kteří se rozhodli přilepšit si bokem k platu. A vybílili dodávku s natáčecí technikou. To ovšem netušili, že natáčeni jsou i oni.