Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zloději vykradli byt za tři minuty
01.04.
rychlé vloupání

Zloději na Žižkově vykradli byt za tři minuty! Poznáváte je? VIDEO

Pouhé tři minuty stačily dvěma zlodějům k tomu, aby vykradli byt na pražském Žižkově. Napáchali škody za více naž sto tisíc korun, policisté pachatele marně hledají už více než týden. Poznáváte je?

Zloději psů ve Vietnamu
18.03.
Děsivé

Grázlové urvali ženě psa z ruky. Prodávají ho na maso! VIDEO

Zkuste si představit, že jdete po ulici a venčíte svého čtyřnohého mazlíčka. Náhle vám ovšem psa někdo vytrhne z ruky a než stačíte zareagovat, zmizí s ním neznámo kam.

Autogang
aktualizováno 13.03.
Krádeže aut

Zlodějský gang měl vymakané vybavení! Rušičky, pepř i ježky

Policie dopadla tříčlenný gang, který na východě Čech kradl osobní auta. Pro krádeže používal speciální vybavení. Kriminalisty zaujala hlavně schránka plná kovových ježků na podvozku jejich vozu. Ty by se vysypaly na vozovku v případě, že by je hlídky pronásledovaly.

Prásk.tv píše:

David Pugh - 1
čtěte o tématu zloději na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Zajištěné věci
aktualizováno 09.03.
velká galerie přehled "úlovků"

Stovky kradených věcí hledají své majitele! Nejsou tam i ty vaše?

Škody za více než dva miliony korun měla napáchat dvojice zlodějů, kterou policisté viní z vykrádání garáží hned v sedmi krajích. Vyšetřovatelé nyní vyzývají každého, kdo pozná svůj ztracený majetek, aby se ozval policii na jedno z telefonních čísel k tomu určených.

Rex bránil majitele, postřelili ho - 2
25.02.
Chudák Rex

Psí hrdina! Chlapce chránil před zloději, sám schytal čtyři kulky!

Německý ovčák Rex bránil svého majitele před zloději. Utržil několik střelných ran, pachatelé ho také zbili. Lekli se až policejních sirén a utekli neznámo kam. Policie je zatím nedopadla. Rex musel na operaci, měl by ale přežít.

Opilí zloději dostali chuť na mléko
aktualizováno 22.02.
To nevymyslíš

Zloději měli chuť na mléko, pak se servali a volali na sebe policii

Neobvyklou krádež řeší policisté ve Vyškově. Skupina zlodějů v Ivanovicích na Hané vykradla automat, ale neměla zájem o peníze - opilí lupiči totiž dostali chuť na mléko.

Bezprizorní státní majetek - garáž v Moravské Třebové
21.02.
Zajímavý páreček

Garážoví Bonnie a Clyde vykradli 80 stání, škoda je 2,5 milionu

Osmdesát vykradených garáží se škodou skoro dva a půl milionu korun mají podle kriminalistů na svědomí partneři, které trutnovští kriminalisté zadrželi o víkendu v Praze. Našli u nich dva zápisníky, ve kterých bylo popsáno tisíc adres měst a ulic s garážovými komplexy.

Vloupání - ilustrační foto
21.02.
Řádil po celé republice

Peníze, stravenky, prodlužovačky. Fantom obecních úřadů bral vše

Policisté dopadli zloděje, který se se svými parťáky zaměřil na vykrádání obecních úřadů. Jednačtyřicetiletý muž z Brněnska se přitom nezaměřil jen na svůj region, ale řádil po celé republice. S kumpány má za čtvrt roku na svědomí 20 vloupaček. Při těch bral doslova vše, co mu přišlo pod ruku, od peněz, přes stravenky, lístky do divadla až po sladkosti.

Zloději nešikové
aktualizováno 15.02.
kuriózní loupež

Nejhloupější lupiči světa? Jeden druhého přizabil cihlou! VIDEO

Patrně nejhloupější lupiče na světě se podařilo natočit bezpečnostním kamerám v Číně. Místo lupu totiž jeden druhého nešťastnou náhodou málem zabil.

Krádež v samoobsluze v Ústí nad Labem
14.02.
Drzí zloději

Policie pátrá: Zloději ukradli peníze z kasy přímo před pokladní

Drzí zloději ukradli hotovost z kasy přímo před zraky pokladní samoobsluhy Norma v Ústí nad Labem. Ke krádeži došlo již 16. ledna v ulici SNP, policii se však dosud nepodařilo pachatele dopadnout a žádá proto o pomoc veřejnost. Promyšlenou akci spáchali dva muži vydávající se za zákazníky. Aby se dostali do pokladny, kupovali si žvýkačky.