Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Těhotnou ženu uštknul had
08.02.
byla v 8. měsíci

Tragédie! Těhotnou maminku uštkl had, jed zabil ji i nenarozené dítě

Za velmi tragických okolností vyhasl tento týden život mladé maminky Sinity Martinové (27) z Austrálie. Byla už v osmém měsíci těhotenství, když ji při návštěvě rodiny uštknul jedovatý had. Lékaři už ženu nedokázali zachránit. Zemřelo i její nenarozené dítě.

Smutek
19.01.
sociální podpora

Kláře kvůli poukázkám z pracáku hrozí rakovina: "Zničily mi život"

Nový způsob výplaty sociálních dávek, kdy lidé dostávají jejich část ve stravenkách, zkomplikoval mnohým život. Kláře ho však podle jejích slov doslova zničil. Z dávek živí nejen malou dcerku, ale navíc trpí celiakií a potřebuje speciální potraviny a léky. Ani jedno si však kvůli stravenkám nyní nemůže dovolit a její zdravotní stav se stále zhoršuje. Lékaři ji varovali, že může skončit i s rakovinou.

Nehoda osobáku s nákladním autem
24.10.
tříletý sirotek

Martínek přišel o mámu i babičku. Teta ho nezvládne uživit. Pomozte!

Když šel tříletý Martínek ve středu 18. října do školky, netušil, že je to naposledy, co vidí svou maminku. Ta totiž i se svou matkou tragicky zemřela při dopravní nehodě. Chlapeček tak skončil v péči své tety, která ale nemá peníze, aby se o něj mohla dostatečně postarat.

Prásk.tv píše:

Patricie Solaříková - 5
čtěte o tématu maminka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak udržet své finance zdravé?

Mějte řešení nečekaných výdajů, spoření, splátky a zůstatek na vašem bankovním účtu dokonale pod kontrolou. Je zde několik praktických rad, které vám bez ohledu na vaši aktuální situaci pomohou udržet finance v dobré kondici.

Zbraň
19.10.
použil airsoftovou zbraň

Máma s kočárkem v ohrožení: Muž v Hradci střílel z okna pro zábavu

V úterý kolem třetí hodiny odpoledne upozornila maminka z Hradce Králové policii na střelbu. Čtyřiadvacetiletý muž střílel do lidí z airsoftové zbraně. Podle vlastních slov se předváděl před kamarády. Policie u něj doma našla zbraní několik, včetně samopalu. Střelec však tvrdí, že se jedná pouze o maketu. Zbraň byla poslána na expertízu.

Babybox
aktualizováno 14.10.
je zdravá

V babyboxu našli druhou holčičku! Nešťastná maminka nechala vzkaz

Do krnovského babyboxu v pátek třináctého někdo odložil novorozenou holčičku. Byla pečlivě oblečena a zabalena v peřince, maminka u ní nechala i vzkaz. Andrejka je tak druhou dívenkou odloženou v Krnově, celkově 160. dítětem vůbec.

Vibrátor
aktualizováno 10.10.
funguje skvěle

Použila vibrátor jako pomůcku při kojení. Tohle nečekala

Ačkoliv se kojení po porodu doporučuje, především pro blaho miminka, některé maminky s ním mají velké potíže. Tím nejčastějším problémem bývá mastitida - zánět prsních žláz. S tímto problémem se mladá maminka z Anglie vypořádala velmi rychle. Za pomoci sexuální hračky.

Smutná matka
06.10.
maminka v nouzi

Markéta utekla s dcerami od tyrana. Nezůstalo jí vůbec nic

Jednatřicetiletá maminka dvou dcer (7 let a 4,5 měsíce) se ocitla v nouzi téměř přes noc. Utekla od přítele, který ji opakovaně nadával a fyzicky týral i před zraky dcer. I s dcerami se odebrala k rodičům, kde bude v bezpečí. Odešla však bez peněz a bez majetku. Nyní prosí o pomoc v nouzi.

Michael Gracia
03.10.
masakr v Las Vegas

Nedávno porodila holčičku, ve Vegas jí střelili partnera do hlavy

Čerstvá maminka Summer Clyburnová, kryla během pondělní střelby v Las Vegas svého partnera vlastním tělem. Lehla si na něj, aby ho ochránila poté, co byl trefen kulkou do hlavy. Oba byli převezeni do nemocnice. Summer byla střelena do zad, její partner však utrpěl vážné poranění hlavy.

Hollie Nolan
17.09.
fitness tip

Maminka zhubla půlku své váhy. Cvičila s tím, co mají doma všichni

Hollie Nolan (30) z Boltonu je maminka dvou dětí. Své syny vychovává sama, a tak jí na cvičení nezbývalo mnoho času. Když se však na svatbě své sestry zhrozila vlastních fotek, rozhodla se, že s tím něco udělá. Zhubla z neuvěřitelných sto kilogramů na polovinu své váhy, a to za použití obyčejných konzerv s fazolemi.

Hana Mašlíková a André Reinders - 2
15.09.
matky versus Hanka

Hanku Reinders dostaly reakce fanoušků! Tohle jí lidé vzkázali!

Moderátorka Snídaně s Novou Hanka Reinders se ve středu vyjádřila ke kritice svého návratu do práce. Kritiku sklidila od naštvaných maminek, které tvrdily, že se Hanka vrátila do práce moc brzy po porodu. Hančino vyjádření vyvolalo obrovskou vlnu ohlasů a podpory ze stran fanoušků.