Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

smrtící astma

Otřesné chvíle: Chlapec (3) strávil dva dny vedle své mrtvé matky

Otřesný případ, při kterém malý chlapeček (3) strávil dva dny vedle své mrtvé matky a přežil jen o sýru a vodě, vyvolal velké ohlasy. Rodina proto rozjela kampaň, která se snaží upozornit na problematiku astmatu, kvůli kterému přišla mladá maminka o život.

před stadionem sparty

Žena si v autobuse odskočila na toaletu. Porodila chlapečka!

U nevšedního porodu zasahovali ve čtvrtek brzy ráno pražští záchranáři. Mladá žena porodila miminko během cesty autobusem, a to přímo před stadionem Sparty.

galerie radostná novina

Prostitucí si vydělávala na potrat: Krásná herečka je opět těhotná!

Filmová hvězda Lucie Šteflová (21) bude brzy maminkou! Na sociálních sítích už se chlubí i těhotenskými fotkami. Není to přitom tak dlouho, kdy na ni prasklo, že si vlastním tělem vydělávala na potrat.

Prásk.tv píše:

Amy Castanon - 1
čtěte o tématu maminka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

166 milionů korun uspořených za elektřinu

Tolik ročně ušetří Bohemia Energy svým zákazníkům díky milionu rozdaných LED žárovek.

Maminka Romana
Aktualizováno 4.11. 2016 09:55
hrůzný zážitek

Maminka Romana v šoku! Třetí den po porodu z ní něco vypadlo

Narození prvního dítěte je pro každou maminku výjimečným okamžikem. Ani mladá maminka Romana ze středního Slovenska na něj jen tak nezapomene, ale z úplně jiného důvodu. Nad příjemnými pocity u ní převládají negativní vzpomínky.

Tragický konec pátrání po Marii z Piešťan
Aktualizováno 23.8. 2016 16:15
tragédie na Slovensku

Vyšetřování smrti krasné Marušky: Policie pracuje se třemi verzemi

V pondělí odpoledne objevili slovenští policisté ve vodní nádrži tělo pohřešované Marie z Piešťan. Ta více než před týdnem odešla na procházku a od té doby o ní nikdo neměl žádné zprávy. Policejní vyšetřování nyní pracuje se třemi verzemi, co se mohlo stát.

hrdá maminka

Čtyři měsíce po porodu šla do bázenu. Seřvali ji kvůli postavě!

Narození dítěte je jedním z nejkrásnějších okamžiků v životě každé ženy. Je ale jasné, že po porodu hned nemají postavu jako modelky. Jenže někteří lidé pro tohle pochopení nemají.

Maminka Nataša
Aktualizováno 8.8. 2016 10:16
Trenčíská porodnice

Hororový porod: Nataše tvrdili, že nerodí, pak dítě vypadlo na zem!

Nataša ze západního Slovenska zažila při porodu naprostou hrůzu. A nebylo to kvůli bolestem nebo nemocnému dítěti, ale doktorům a sestřičkám. I když cítila, že bude rodit, personál jí řekl, že dcerka ještě na svět nechce. Nakonec porodila sama a miminko spadlo na zem!

Modelka s miminkem
Aktualizováno 12.4. 2016 14:30
galerie nevydařený snímek

Modelka si dělala selfie se synem. Málem mu přitom těžce ublížila!

Fitness modelka a novopečená maminka Chontel Duncanová se chtěla na sociálních sítích pochlubit svou dokonale štíhlou postavou jen dva týdny po porodu. Místo obdivu se na ni ale valí kritika ze všech stran. Její fanoušky totiž zaujalo něco naprosto jiného. Trkne to i vás?

velká ztráta

Lucie Bílá je na dně: Ztratila nejbližšího člověka na světě

Zpěvačka Lucie Bílá prožívá nejhorší chvíle v životě. O víkendu totiž zemřela její maminka Hana Zaňáková. Bylo jí 76 let.

Rady a tipy

Staré bytovky a paneláky? Noční můra pro maminky s kočárky

Každá novopečená maminka velice brzy zjistí, že její okolí je plné překážek, jejichž existenci si předtím třeba ani neuvědomovala.