Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda osobáku s nákladním autem
24.10.
tříletý sirotek

Martínek přišel o mámu i babičku. Teta ho nezvládne uživit. Pomozte!

Když šel tříletý Martínek ve středu 18. října do školky, netušil, že je to naposledy, co vidí svou maminku. Ta totiž i se svou matkou tragicky zemřela při dopravní nehodě. Chlapeček tak skončil v péči své tety, která ale nemá peníze, aby se o něj mohla dostatečně postarat.

Zbraň
19.10.
použil airsoftovou zbraň

Máma s kočárkem v ohrožení: Muž v Hradci střílel z okna pro zábavu

V úterý kolem třetí hodiny odpoledne upozornila maminka z Hradce Králové policii na střelbu. Čtyřiadvacetiletý muž střílel do lidí z airsoftové zbraně. Podle vlastních slov se předváděl před kamarády. Policie u něj doma našla zbraní několik, včetně samopalu. Střelec však tvrdí, že se jedná pouze o maketu. Zbraň byla poslána na expertízu.

Babybox
aktualizováno 14.10.
je zdravá

V babyboxu našli druhou holčičku! Nešťastná maminka nechala vzkaz

Do krnovského babyboxu v pátek třináctého někdo odložil novorozenou holčičku. Byla pečlivě oblečena a zabalena v peřince, maminka u ní nechala i vzkaz. Andrejka je tak druhou dívenkou odloženou v Krnově, celkově 160. dítětem vůbec.

Prásk.tv píše:

Kojení
čtěte o tématu maminka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 3 skleničky unesou letadlo !!!

Také jste přesvědčeni o tom, že sklo je velice křehké a při sebemenším tlaku se hned rozbije? Víte kolik kilogramů vydrží jedna obyčejná sklenička?

Vibrátor
aktualizováno 10.10.
funguje skvěle

Použila vibrátor jako pomůcku při kojení. Tohle nečekala

Ačkoliv se kojení po porodu doporučuje, především pro blaho miminka, některé maminky s ním mají velké potíže. Tím nejčastějším problémem bývá mastitida - zánět prsních žláz. S tímto problémem se mladá maminka z Anglie vypořádala velmi rychle. Za pomoci sexuální hračky.

Smutná matka
06.10.
maminka v nouzi

Markéta utekla s dcerami od tyrana. Nezůstalo jí vůbec nic

Jednatřicetiletá maminka dvou dcer (7 let a 4,5 měsíce) se ocitla v nouzi téměř přes noc. Utekla od přítele, který ji opakovaně nadával a fyzicky týral i před zraky dcer. I s dcerami se odebrala k rodičům, kde bude v bezpečí. Odešla však bez peněz a bez majetku. Nyní prosí o pomoc v nouzi.

Michael Gracia
03.10.
masakr v Las Vegas

Nedávno porodila holčičku, ve Vegas jí střelili partnera do hlavy

Čerstvá maminka Summer Clyburnová, kryla během pondělní střelby v Las Vegas svého partnera vlastním tělem. Lehla si na něj, aby ho ochránila poté, co byl trefen kulkou do hlavy. Oba byli převezeni do nemocnice. Summer byla střelena do zad, její partner však utrpěl vážné poranění hlavy.

Hollie Nolan
17.09.
fitness tip

Maminka zhubla půlku své váhy. Cvičila s tím, co mají doma všichni

Hollie Nolan (30) z Boltonu je maminka dvou dětí. Své syny vychovává sama, a tak jí na cvičení nezbývalo mnoho času. Když se však na svatbě své sestry zhrozila vlastních fotek, rozhodla se, že s tím něco udělá. Zhubla z neuvěřitelných sto kilogramů na polovinu své váhy, a to za použití obyčejných konzerv s fazolemi.

Hana Mašlíková a André Reinders - 2
15.09.
matky versus Hanka

Hanku Reinders dostaly reakce fanoušků! Tohle jí lidé vzkázali!

Moderátorka Snídaně s Novou Hanka Reinders se ve středu vyjádřila ke kritice svého návratu do práce. Kritiku sklidila od naštvaných maminek, které tvrdily, že se Hanka vrátila do práce moc brzy po porodu. Hančino vyjádření vyvolalo obrovskou vlnu ohlasů a podpory ze stran fanoušků.

Hana Reinders - 7
aktualizováno 14.09.
rozzlobené matky

Matky kritizují Hanku Reinders za návrat do práce. Tohle odpověděla

Moderátorka Snídaně s Novou a novopečená maminka Hanka Reinders, se nedávno stala terčem kritiky za rychlý návrat do práce, jen měsíc po porodu. Kritické komentáře však nenechala jen tak a na svých sociálních sítích se k nim vyjádřila.

Lesní požár u portugalského Pedrogâo Grande
08.08.
obrovská tragédie

Lesní požár v Itálii zachvátil dům. Maminka s dcerou v něm uhořely

Dvě ženy se staly obětí lesních požárů v Itálii. Uhořely ve svém domě ve městě Tivoli východně od Říma. Informovali o tom italští hasiči.