Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Porod
25.07.
Nevyvrácené spekulace

Zraněný chlapeček z babyboxu: Zemřel v nemocnici? Policie mlčí

Policie tají informace o zdravotním stavu novorozence, kterého našli zdravotníci před dvěma dny v plzeňském babyboxu. Dítě skončilo na specializovaném lékařském pracovišti a v úterý se objevily informace, že zemřelo. Policie ani nemocnice to zatím nepotvrdily.

Bohuslav Sobotka - 4
aktualizováno 12.06.
Odstoupí?

Konec Sobotky v čele ČSSD? Mluvčí strany to nepopřel

V posledních hodinách a dnech se objevily spekulace, že předseda ČSSD Bohuslav Sobotka už sociální demokracii dlouho šéfovat nebude a že se funkce hodlá dobrovolně vzdát.

Jiří Kajínek
aktualizováno 12.05.
milost pro Kajínka

Jiří Kajínek na svobodě: Tito lidé se budou bát o své životy!

Miloš Zeman včera připustil, že vážně uvažuje o milosti pro doživotního vězně Jiřího Kajínka. I on při tom vyslovil pochybnosti o Kajínkově vině. Pokud by ho prezident omilostnil, mohl by být Kajínek hrozbou pro lidi, kteří jsou spojeni s jeho případem? Někteří se ho bojí pravděpodobně už teď, i když je stále za mřížemi.

Prásk.tv píše:

Novotný
čtěte o tématu spekulace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

Princ Harry a James Hewitt
13.03.
Fámy přetrvávají

Je Charles skutečně otcem prince Harryho? Dianin milenec promluvil

Už celá desetiletí britská média spekulují, že otcem prince Harryho není následník trůnu Charles. I kvůli podobnosti obou mužů jím má být dávný milenec princezny Diany James Hewitt. Ten teď o vztahu s Dianou i fámách promluvil.

Pátrání - Michaela Muzikářová
17.01.
Časové údaje nesedí

Pátrání po Míše: Kdy přesně zmizela? Vše bylo možná jinak!

Už sedmý den pátrají policisté po 12leté Míše. Málo informací i podezřelé okolnosti jejího zmizení nahrávají různým spekulacím - třeba že dívka nezmizela cestou do školy, ale už předchozí den večer nebo v noci. Tomu nahrává i prosba policistů, kteří žádají o kamerové záznamy už z odpoledne.

U sloupu v Teplicích někdo asi odpálil výbušninu
aktualizováno 17.11.
Slepá ulička

V Teplicích odpálili elektrický sloup! Policie už půl roku tápe

Ani půlroční vyšetřování exploze na okraji Teplic nepřineslo žádné výsledky. V květnu se tam někdo pokusil vyhodit do povětří sloup elektrického vedení nastraženou výbušninou. Policie ale pořád žádného pachatele nemá. Spekulovalo se přitom i o teroristickém útoku.

Max Spiers
18.10.
Záhadná smrt

Ufologa unesli satanisté, tvrdí matka! Tohle dělali s jeho tělem

Smrt mladého ufologa Maxe Spierse je čím dál záhadnější. Podle některých fanoušků ho zavraždili vládní agenti, protože věděl o mimozemské civilizaci mnoho. Maxova matka i přítelkyně zase tvrdí, že se zapletl s okultisty a ti ho použili pro satanistické rituály.

Letiště v Toulouse evakuovali
aktualizováno 23.03.
Souvislost s Bruselem?

Letiště v Toulouse evakuovali! Policie našla podezřelé zavazadlo

Francouzské letiště Toulouse-Blagnac na jihozápadě země, které bylo ráno z bezpečnostních důvodů evakuováno, je opět otevřeno. Letiště to oznámilo na twitteru s tím, že letecký provoz se postupně obnovuje, cestující ale musejí počítat se zpožděními.

Spartakiádní vrah/ účastník Výměny manželek
aktualizováno 30.01.
Lživé nařčení

Nechutné útoky po Výměně: Láďa prý vypadá jako spartakiádní vrah!

Na rodinu Veroniky, která si v posledním díle prohodila místo s Míšou, útočí lidé na sociálních sítích i na ulici! Tvrdí, že její manžel Láďa vypadá jako Jiří Straka, známý také jako spartakiádní vrah. Láďa kvůli spekulacím přišel o práci a jejich dcerka nemůže chodit do školky.

Otec tragicky zesnulé Lucie
aktualizováno 20.01.
Smutná povinnost

Otec záhadně zemřelé Lucky (16) chystá pohřeb a prosí o fotky

Rodiče záhadně zemřelé Lucky stále věří, že za její smrtí je někdo jiný. Jenže policie už vyloučila cizí zavinění a násilnou smrt. Teď Lucčin otec shání na Facebooku fotky své dcery, která se prý nechtěla fotit, a odmítá už kauzu komentovat.