Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Miloš Zeman - prezident
aktualizováno 11.10.
zdraví hlavy státu

Nemocný prezident? Vrávorající Zeman znovu vyvolal otázky

Prezident Zeman zavrávoral během shromáždění Rady Evropy ve Štrasburku a vyvolal spekulace o svém zdravotním stavu. Mluvčí Ovčáček označil záběry za zmanipulované.

Vlastimil Brodský, Jan Tříska a Bohumil Hrabal
26.09.
spekulace o sebevraždě

Tajemná smrt Jana Třísky: Nebyl jediný, kdo zemřel podivně

Herec Jan Tříska podlehl zraněním, která utrpěl při sobotním pádu do Vltavy. Zatím není jasné, jestli herec z Karlova mostu skočil úmyslně nebo šlo pouze o nešťastnou náhodu. Nejedná se však o jediného velikána na české filmové scéně, o jehož smrti se spekuluje jako o sebevraždě. U některých se spekulace potvrdily, u jiných zůstaly okolnosti smrti neobjasněny.

Jan Tříska
aktualizováno 25.09.
anketa vyberte nejlepší postavu

Igor Hnízdo, král Lear, Širokko: nezapomenutelné role Jana Třísky

Jan Tříska byl velkou inspirací, a to nejen svým mladším hereckým kolegům, ale i vrstevníkům, kteří jej znali celý život. Přesto, že 40 let žil ve Spojených státech, do Čech se vracel především kvůli filmovým a divadelním rolím. Přípomeňme si alespoň ty nejznámnější.

Prásk.tv píše:

Novotný
čtěte o tématu spekulace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Luxusní Spa a Wellness jako vánoční dárek

Zaujala vás reportáž z krásného prostředí Spa a Wellness Aquapalace Praha? Dopřejte si i vy pořádný relax!

Jan Tříska - vzkazy
aktualizováno 25.09.
smrt Jana Třísky

Honza neplánoval, že někdy umře, jsou v šoku kolegové i fanoušci

Dnešek je smutným dnem nejen pro českou hereckou scénu. Zemřel herec Jan Tříska. Podlehl zraněním, která utrpěl po sobotním pádu z Karlova mostu. Kolegové, přátelé i politici vyjadřují smutek na svých sociálních sítích.

Porod
25.07.
Nevyvrácené spekulace

Zraněný chlapeček z babyboxu: Zemřel v nemocnici? Policie mlčí

Policie tají informace o zdravotním stavu novorozence, kterého našli zdravotníci před dvěma dny v plzeňském babyboxu. Dítě skončilo na specializovaném lékařském pracovišti a v úterý se objevily informace, že zemřelo. Policie ani nemocnice to zatím nepotvrdily.

Bohuslav Sobotka - 4
aktualizováno 12.06.
Odstoupí?

Konec Sobotky v čele ČSSD? Mluvčí strany to nepopřel

V posledních hodinách a dnech se objevily spekulace, že předseda ČSSD Bohuslav Sobotka už sociální demokracii dlouho šéfovat nebude a že se funkce hodlá dobrovolně vzdát.

Jiří Kajínek
aktualizováno 12.05.
milost pro Kajínka

Jiří Kajínek na svobodě: Tito lidé se budou bát o své životy!

Miloš Zeman včera připustil, že vážně uvažuje o milosti pro doživotního vězně Jiřího Kajínka. I on při tom vyslovil pochybnosti o Kajínkově vině. Pokud by ho prezident omilostnil, mohl by být Kajínek hrozbou pro lidi, kteří jsou spojeni s jeho případem? Někteří se ho bojí pravděpodobně už teď, i když je stále za mřížemi.

Princ Harry a James Hewitt
13.03.
Fámy přetrvávají

Je Charles skutečně otcem prince Harryho? Dianin milenec promluvil

Už celá desetiletí britská média spekulují, že otcem prince Harryho není následník trůnu Charles. I kvůli podobnosti obou mužů jím má být dávný milenec princezny Diany James Hewitt. Ten teď o vztahu s Dianou i fámách promluvil.

Pátrání - Michaela Muzikářová
17.01.
Časové údaje nesedí

Pátrání po Míše: Kdy přesně zmizela? Vše bylo možná jinak!

Už sedmý den pátrají policisté po 12leté Míše. Málo informací i podezřelé okolnosti jejího zmizení nahrávají různým spekulacím - třeba že dívka nezmizela cestou do školy, ale už předchozí den večer nebo v noci. Tomu nahrává i prosba policistů, kteří žádají o kamerové záznamy už z odpoledne.

U sloupu v Teplicích někdo asi odpálil výbušninu
aktualizováno 17.11.
Slepá ulička

V Teplicích odpálili elektrický sloup! Policie už půl roku tápe

Ani půlroční vyšetřování exploze na okraji Teplic nepřineslo žádné výsledky. V květnu se tam někdo pokusil vyhodit do povětří sloup elektrického vedení nastraženou výbušninou. Policie ale pořád žádného pachatele nemá. Spekulovalo se přitom i o teroristickém útoku.