Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Bohuslav Sobotka - 4
Aktualizováno 12.6. 2017 21:32
Odstoupí?

Konec Sobotky v čele ČSSD? Mluvčí strany to nepopřel

V posledních hodinách a dnech se objevily spekulace, že předseda ČSSD Bohuslav Sobotka už sociální demokracii dlouho šéfovat nebude a že se funkce hodlá dobrovolně vzdát.

Jiří Kajínek
Aktualizováno 12.5. 2017 11:40
milost pro Kajínka

Jiří Kajínek na svobodě: Tito lidé se budou bát o své životy!

Miloš Zeman včera připustil, že vážně uvažuje o milosti pro doživotního vězně Jiřího Kajínka. I on při tom vyslovil pochybnosti o Kajínkově vině. Pokud by ho prezident omilostnil, mohl by být Kajínek hrozbou pro lidi, kteří jsou spojeni s jeho případem? Někteří se ho bojí pravděpodobně už teď, i když je stále za mřížemi.

Fámy přetrvávají

Je Charles skutečně otcem prince Harryho? Dianin milenec promluvil

Už celá desetiletí britská média spekulují, že otcem prince Harryho není následník trůnu Charles. I kvůli podobnosti obou mužů jím má být dávný milenec princezny Diany James Hewitt. Ten teď o vztahu s Dianou i fámách promluvil.

Prásk.tv píše:

Novotný
čtěte o tématu spekulace na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Letní festivaly lákají na hudbu i lepší zázemí

Letní hudební festivaly v sobě spojují stanování v přírodě, koncerty českých i zahraničních kapel a bohatý doprovodný program. V Česku se jich pravidelně koná asi tři sta a každý rok jich několik přibude.

Časové údaje nesedí

Pátrání po Míše: Kdy přesně zmizela? Vše bylo možná jinak!

Už sedmý den pátrají policisté po 12leté Míše. Málo informací i podezřelé okolnosti jejího zmizení nahrávají různým spekulacím - třeba že dívka nezmizela cestou do školy, ale už předchozí den večer nebo v noci. Tomu nahrává i prosba policistů, kteří žádají o kamerové záznamy už z odpoledne.

U sloupu v Teplicích někdo asi odpálil výbušninu
Aktualizováno 17.11. 2016 21:04
Slepá ulička

V Teplicích odpálili elektrický sloup! Policie už půl roku tápe

Ani půlroční vyšetřování exploze na okraji Teplic nepřineslo žádné výsledky. V květnu se tam někdo pokusil vyhodit do povětří sloup elektrického vedení nastraženou výbušninou. Policie ale pořád žádného pachatele nemá. Spekulovalo se přitom i o teroristickém útoku.

Záhadná smrt

Ufologa unesli satanisté, tvrdí matka! Tohle dělali s jeho tělem

Smrt mladého ufologa Maxe Spierse je čím dál záhadnější. Podle některých fanoušků ho zavraždili vládní agenti, protože věděl o mimozemské civilizaci mnoho. Maxova matka i přítelkyně zase tvrdí, že se zapletl s okultisty a ti ho použili pro satanistické rituály.

Letiště v Toulouse evakuovali
Aktualizováno 23.3. 2016 17:04
Souvislost s Bruselem?

Letiště v Toulouse evakuovali! Policie našla podezřelé zavazadlo

Francouzské letiště Toulouse-Blagnac na jihozápadě země, které bylo ráno z bezpečnostních důvodů evakuováno, je opět otevřeno. Letiště to oznámilo na twitteru s tím, že letecký provoz se postupně obnovuje, cestující ale musejí počítat se zpožděními.

Spartakiádní vrah/ účastník Výměny manželek
Aktualizováno 30.1. 2016 20:49
Lživé nařčení

Nechutné útoky po Výměně: Láďa prý vypadá jako spartakiádní vrah!

Na rodinu Veroniky, která si v posledním díle prohodila místo s Míšou, útočí lidé na sociálních sítích i na ulici! Tvrdí, že její manžel Láďa vypadá jako Jiří Straka, známý také jako spartakiádní vrah. Láďa kvůli spekulacím přišel o práci a jejich dcerka nemůže chodit do školky.

Otec tragicky zesnulé Lucie
Aktualizováno 20.1. 2016 13:25
Smutná povinnost

Otec záhadně zemřelé Lucky (16) chystá pohřeb a prosí o fotky

Rodiče záhadně zemřelé Lucky stále věří, že za její smrtí je někdo jiný. Jenže policie už vyloučila cizí zavinění a násilnou smrt. Teď Lucčin otec shání na Facebooku fotky své dcery, která se prý nechtěla fotit, a odmítá už kauzu komentovat.

Řecko - euro
Aktualizováno 29.6. 2015 15:57
pohled ekonoma

Jak vydělat na řecké krizi? Expert radí, do čeho investovat

Vyplatí se v souvislosti s případným řeckým odchodem z eurozóny investovat do nákupu eur? Odborníci to nedoporučují. Investoři by měli dát přednost jiným měnám, především dolaru, švýcarskému franku nebo britské libře.