Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pád lávky v Troji - 2
aktualizováno 02.12.
pražské mosty

Lávka v Troji má mnoho poruch, tvrdili odborníci už před lety!

Čtyři lidé se zranili po pádu lávky přes Vltavu v pražské Troji. Lávka byla postavena v roce 1984, často se mluvilo o tom, že její technický stav nebyl dobrý. Což se jejím pádem potvrdilo. I přesto, že byl most pravidelně kontrolován odborníky, nakonec se zbortil do řeky.

Na D6 se převrátila dodávka se 7 lidmi! Pro zraněné letěl vrtulník
aktualizováno 12.11.
Nehoda na 10. km

Na D6 se převrátila dodávka se 7 lidmi! Pro zraněné letěl vrtulník

Policie vyšetřuje havárii dodávky, ke které došlo na 10. kilometru dálnice D6 ve směru na Karlovy Vary. Všech sedm pasažérů se zranilo, jednoho těžce zraněného přepravili záchranáři do nemocnice vrtulníkem.

V Brně prasklo potrubí, voda zalila ulici - 11
aktualizováno 20.10.
Velká havárie

V Brně prasklo potrubí, z ulice se stal potok. Auta musejí jinudy

Unikající voda z prasklého vodovodního řadu zaplavila dnes v noci Kotlářskou ulici v Brně. Na místě zasahovali hasiči. Ulice je pro osobní dopravu uzavřena a jezdí tam jen hromadná doprava. Dodávku vody pro okolní domy havárie nepřerušila. Kvůli uzavírce však musejí řidiči počítat s dopravními problémy.

Prásk.tv píše:

Paní Eva chce Proměna ve Snídani
čtěte o tématu havárie na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vyzrajte na vánoční pečení

Vánoce už jsou skoro za dveřmi, příprava na ně je ale už v plném proudu. O to víc se vyplatí znát nějaký ten trik, který vám usnadní práci anebo dokonce vylepší výsledek vašeho úsilí.

Auto srazilo krávu do jímky
08.10.
Bizarní nehoda

To tu ještě nebylo! Auto se převrátilo a srazilo krávu do jímky

Opravdu bizarní nehodu vyšetřovali policisté na Českobudějovicku. Auto se převrátilo přes střechu a skončilo mimo silnici, kde srazilo krávu. Ta po nárazu skončila v jímce, odkud ji museli vyprostit hasiči.

Nehoda autobusu v Číně
aktualizováno 11.08.
Děsivá nehoda

Autobus v Číně narazil do stěny tunelu! Zemřelo nejméně 36 lidí

Autobus narazil v severozápadní Číně do stěny tunelu. Zemřelo nejméně 36 lidí, zranilo se 13 cestujících. Příčina nehody zatím není známa.

Smolenská tragédie
aktualizováno 10.08.
Nemají důkazy

Smolenská tragédie: Před havárií došlo k výbuchu, tvrdí komise!

Polská komise, která vyšetřuje letecké neštěstí u Smolenska, tvrdí, že levé křídlo neslo stopy výbuchu. Proto mělo být křídlo poničeno už před nárazem do stromu. Žádné důkazy ale komisaři nepřinesli.

Nehoda autobusu v Itálii - 3
07.08.
Havárie autobusu

Po nehodě zůstává v Itálii 13 zraněných, zbytek už je zpět v ČR

Většina českých turistů z autobusu, který havaroval v severní Itálii, je zřejmě zpět v Česku. Vrátit se měli v noci na dnešek. Třináct zraněných ale dál zůstává v italských nemocnicích.

Nehoda autobusu v Itálii - 3
aktualizováno 06.08.
Havarovaný autobus

V nemocnicích v Itálii zůstává po nehodě 13 Čechů, zbytek odjíždí

Ve čtyřech italských nemocnicích zůstává 13 zraněných z českého autobusu, který v pátek večer havaroval v Itálii. Dvacet pět turistů se dnes chystá odjet domů, řekla ČTK konzulka Jana Karfíková.

Vybuchlé auto
12.07.
VIDEO Dramatická záchrana

Jako bojovník kung fu! Stařík zachránil 2 muže z hořícího auta

Dramatickou záchranu zachytila kamera v autě na dálnici spojující ruské město Rostov a ázerbájdžánské Baku. Dva muži zůstali uvězněni, když do jejich vozu zřejmě objíždějícího jinou nehodu zezadu ve vysoké rychlosti narazilo další auto. Muži se z vozu nemohli dostat. Z vozu, který mohl každou vteřinou explodovat, je vytáhli ostatní řidiči.

Nehoda na D1 - 6
aktualizováno 31.05.
Dopravní omezení

D1 ve směru na Brno stála! Na Vysočině se srazilo pět aut

Dálnici D1 uzavřela ve středu po poledni vážná dopravní nehoda. Na 131. km ve směru na Brno se srazilo pět aut. Podle policie se nehoda naštěstí obešla bez zranění.