Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Strážníci v Brně dopadli skupinu útočníků,
aktualizováno 08.06.
Brutální rvačka

Skupinky mladíků se v Brně servaly, bitku zachytily kamery

Strážníci v Brně dopadli skupinu útočníků, kteří měli v centru města málem ubít dvacetiletého mladíka. Díky městským kamerám se podařilo útok zaznamenat. Poraněný skončil v nemocnici.

Bitka kvůli štěněti
04.06.
vyhrocený konflikt

Hromadná bitka kvůli štěněti: Lidé se bili vším, létaly lopaty i kameny!

Doslova vyostřený konflikt museli o víkendu řešit policisté nedaleko Prešova. Obyvatelé jedné z tamních osad se mezi sebou začali mlátit vším, co jim příšlo pod ruku. Vzduchem létaly lopaty, talíře ale i kusy dřeva nebo kameny. V nemocnici skončili celkem tři lidé (zřejmě děti) a to kvůli pejskovi, který brutální rvačku nepřímo odstartoval.

Německá policie
30.05.
Útok ve vlaku

Hádka v německém vlaku skončila pobodáním a střelbou. 1 mrtvý

Dramatickou scénu zažili cestující vlaku IC 2406 z německého Kolína nad Rýnem do Kielu. Pobodáním skončil spor dvou cestujících. Když vlak ve Flensburgu zastavil, nastoupila do něj dvojice policistů. Útočník pobodal policistku, jeho kolega jej pak zastřelil.

Prásk.tv píše:

Letadlo muselo nouzově přistát
čtěte o tématu rvačka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Vybavte se správně na letní cestování

Sbalit si kufr na dovolenou, to je kolikrát věda. Bez některých věcí se ale neobejdete.

Svědkyně střelby v autobusu MHD na Smíchově
30.05.
Rvačka mezi pasažéry

Střelba v autobuse MHD! Pomozte najít svědky, prosí policie

Pražští policisté se obracejí na veřejnost s žádostí o pomoc. Žádají lidi, aby pomohli identifikovat dvě svědkyně, které v březnu cestovali autobusem, v němž se strhla bitka. Při ní dokonce padly výstřely, naštěstí z plynové pistole. Dva cizinci kvůli incidentu skončili ve vazbě.

Bitka v obchodě
18.05.
Vyjádření policie

Rvačka v Kauflandu: Fackující prodavačka se bránila, tvrdí svědci

Prodavačka, která minulý pátek v ústeckém Kauflandu uštědřila několik facek údajné parťačce zloděje, se podle svědků jen bránila. Žena ji měla vulgárně urážet a udeřit pěstí. Že vyšetřuje napadení zaměstnankyně prodejny, potvrdila pro TN.cz i policie.

Sražený muž na silnici
aktualizováno 17.05.
Vyhrocený konflikt

Muži se v Ostravě pohádali kvůli parkování, jeden druhého přejel

Ostravští kriminalisté od úterý pátrají po agresivním řidiči, který kvůli parkování napadl jiného muže a "na rozloučenou" ho ještě přejel. Raplovi teď hrozí až tříleté vězení.

Seniora zbilo několik mužů
16.05.
Brutální bitka

Kvůli pivu dostali muži u stánku s kebabem nakládačku. VIDEO

Belgická policie vyšetřuje rvačku před restaurací v centru Antverp. Podle prvotních zpráv měl konflikt vzniknout mezi opilými muži a majitelem restaurace, který je upozornil, že v jeho podniku se alkohol nepodává. Jeden ze zmlácených mužů se ale brání, že byl střízlivý a pracovníci jej a jeho syna napadli kvůli obyčejné plechovce piva.

Bitka v obchodě
aktualizováno 15.05.
Anketa Nepřehnali to?

Bitka v Kauflandu: Na údajného zloděje klekli, ženu zfackovali

Velký rozruch vyvolalo video, které natočil v pátek zákazník Kauflandu v Okružní ulici v Ústí nad Labem. Zachycuje dopadení údajných zlodějů, kteří se měli snažit v obchodě krást zboží za několik tisíc. Na muže, který měl v obchodě krást, klekli tři další. Ženu, která se jej podle svědků zastávala, vyprovodily prodavačky z obchodu za pomoci facek.

Těžkooděnci
15.05.
Pořádný přešlap

Policisté šli pro rváče, co zbili číšníka. Jenže se šeredně spletli!

Je to tři týdny, co do hotelu Astoria v Praze napochodovali po zuby ozbrojení policejní těžkooděnci. Přišli si sem pro skupinu cizinců, kteří v restauraci v centru města brutálně zmlátili číšníka. Jenže se spletli a "vyšlápli" si na skupinu nicnetušících turistů.

Policie - 1
04.05.
smrt v příbrami

Praštil mladíka v baru a on zemřel! Hrozí mu 10 let, do vazby nemusí

Muž (27) podezřelý ze smrti mladíka v baru v Příbrami se sám přihlásil policii. Nyní mu hrozí až deset let za mřížemi, vyšetřován je ale na svobodě. Podle vyšetřovatelů se pohádal v baru se svým známým, kterého silně udeřil rukou. Ten pak po pádu na zem zemřel.