Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Výměna manželek: Rvačka během osmi očí - 27
30.08.
výměna manželek jak žije dnes

Šokující přiznání Jany z Výměny: "Osm očí si vůbec nepamatuju!"

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl reality show Výměna manželek. Všemi otřásl především příběh rodiny z Německa. Zanedbané bydlení, hádky, fyzické násilí - to bylo v Zittau na denním pořádku. Jak Jana s odstupem vzpomíná na vyhrocených osm očí?

Soud posla za vraždu do vězení na 12 let Ondřeje Tuleje
aktualizováno 23.08.
Útok nožem

Muži se porvali na nože kvůli platbě za sex. Soud vynesl verdikt!

Krajský soud v Ostravě dnes poslal na dvanáct let do vězení Ondřeje Tuleje. Ten podle obžaloby loni v září v Karviné ubodal při rvačce jednoho muže a druhého těžce zranil. Rozsudek ale zatím není pravomocný.

Napadení u herny
aktualizováno 15.08.
Brutální bitka

Drsné VIDEO: Rváči bez varovaní zaútočili před pražským barem!

Policisté pátrají po dvojici útočníků, kteří před hernou v Praze na Proseku napadli další dva mladíky. Přestože byl útok brutální, nepředcházela mu žádná slovní ani fyzická potyčka.

Prásk.tv píše:

Rvačka v Ordinaci - dnes - 9
čtěte o tématu rvačka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Napadená dvojice v hotelu v Egyptě
aktualizováno 09.08.
horor v egyptě

Čechy sexuálně obtěžovali a bili v hotelu, kde bydlel i Kramný

Tento hotel v egyptské Hurghadě je snad prokletý! Před čtyřmi roky zde za záhadných okolností přišly o život Monika a Klárka Kramných. A před několika dny si zde prožil peklo mladý pár z Valašska.

Brutální šikana na Slovensku
aktualizováno 02.08.
drsné video Otřesná šikana

Tomáš (14) se zastal spolužačky, trojice tyranů ho brutálně zbila!

Slovensko šokoval otřesný případ šikany na škole v obci Demandice na jihozápadě země. Její obětí je čtrnáctiletý Tomáš A., na kteréího si počíhala trojice spolužáků a brutálně ho zmlátila. Vše je navíc zachyceno na videu.

Muž napadl řidičku na semaforu
29.07.
útok na silnici

Násilí na silnici: Muž brutálně napadl ženu, ta čekala na světlech

Biancu Lee Samsovou (22) udeřil neznámý muž do obličeje během nepříjemné konfrontace na silnici u semaforu. Případ se stal v pondělí v Novém Jižním Walesu v Austrálii a vše zachytil na kameru řidič kamionu Dwayne Pillidge. Šokující záběry nenechaly veřejnost klidnou a lidé začali video na internetu rychle šířit.

Muž pobodal při bitce druhého muže! Pátrání
26.07.
brutální bitka

Mladík bodl svého soka do břicha, dalšího uzemnil kopem do hlavy

Bodnými zraněními skončila potyčka před hudebním klubem v pražské Dlouhé ulici. Podle policistů se tam pralo několik mladíků, jeden z nich ale vytáhl nůž a svého protivníka bodl do břicha.Teď po něm pátrá policie. Hrozí mu až tři roky vězení za ublížení na zdraví a výtržnictví.

Žena napadla partnerskou dvojici
04.07.
video Útok pěstí v Praze

Žena zmlátila na ulici muže. "Jsem opilá," hájila se. Byla namol

Pražská městská policie zadržela 30letou ženu, která na ulici napadla partnerskou dvojici. Hájila se tím, že je opilá. A skutečně nadýchala více než dvě promile.

Policie v Ostravě vyšetřuje požár a smrt
25.06.
Pražský bar

Smrt v baru: Opilý cizinec napadal hosty, pak zkolaboval a zemřel

Krátce před druhou hodinou zasahovali policisté a záchranáři v baru v pražských Nuslích. Dvaačtyřicetiletý cizinec se začal chovat agresivně a napadal ostatní hosty baru, pak ale sám zkolaboval a policisté, kteří původně mířili na místo, aby ho zpacifikovali, ani přivolaní záchranáři, mu už nedokázali pomoci.

Jeden řidič po nehodě zmlátil druhého
aktualizováno 25.06.
Neudržel nervy

Po banální nehodě se strhla rvačka, útočníkovi hrozí až 10 let!

Naprosto nečekaný směr nabrala v sobotu odpoledne banální nehoda dvou osobních aut mezi Sulislaví a Úlicemi na Tachovsku. Mladší z řidičů totiž neudržel nervy na uzdě a podle policie druhého šoféra brutálně zbil.