Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rvačka před školou kvůli Facebooku
11.01.
Sociální sítě

Žákyně se v Plzni servaly kvůli Facebooku, dvě odvezla záchranka

Nevhodný status na Facebooku byl v pátek důvodem rvačky. Odpoledne se přímo před okny plzeňské základky pobily tři žačky. Dvě z nich musely být nakonec převezeny do nemocnice.

V pražských Hlubočepích se porvali dva kantoři
aktualizováno 10.01.
Výdej obědů

Učitelé se porvali před dětmi, ve škole teď hlídá ochranka!

Najmutím ochranky musel skončit spor v základní škole v pražských Hlubočepích. V budově, kde sídlí základka a taneční konzervatoř, se totiž strhla bitka kantorů přímo před dětmi. Důvodem byl boj o společnou jídelnu. Zasahovat musela dokonce i policie a na pořádek tam teď dohlíží bezpečnostní agentura.

Vybrždění a napadení
10.12.
bitka mezi auty

Policie rozhodla rvačku řidičů. Napadeného výsledek překvapil

Nevinné předjíždění u Prahy se vyhrotilo ve rvačku na silnici přímo mezi projíždějícími auty. Michal Š., kterého zřejmě kvůli předjížděcímu manévru napadl řidič druhého auta, se po několika měsících vyšetřování dozvěděl překvapivý verdikt.

Prásk.tv píše:

Rvačka na dálnici
čtěte o tématu rvačka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Pobodání
08.12.
tři na jednoho

Policista měl pobodat muže ve rvačce čtyř lidí. GIBS hledá svědky

Generální inspekce bezpečnostních sborů hledá svědky rvačky čtyř lidí, při níž měl policista pobodat jednoho z aktérů incidentu. Stalo se to v Mladé Boleslavi poblíž fotbalového stadionu. Inspekce zveřejnila video, na kterém jsou podle ní lidé, se kterými by potřebovala policie nutně mluvit.

Nikolase (12) zmlátili nejspíš příbuzní. Zemřel
27.11.
Otřesný případ

Hocha (12) na Slovensku zbili pro pár drobných asi příbuzní. Zemřel!

Šílený případ rozplétají policisté na jihu Slovenska. Vyšetřují smrt dvanáctiletého Nikolase. Hoch zemřel poté, co dostal brutální "nakládačku" kvůli pár drobným. Nejotřesnější na celém případu je to, že chlapce podle všeho zřídili vlastní příbuzní!

Napadený policista
09.11.
Útočník ze Slovenska

Cizinec napadl při rvačce strážníka. Zjistilo se, že je hledaný

Brněnští strážníci řešili rvačku u podchodu k hlavnímu nádraží. Vyprovokoval ji cizinec, který procházejícího muže polil pivem a hodil po něm sklenici. Když pak hlídka situaci zklidňovala, politý muž na jednoho ze strážníků zaútočil. Záhy vyšlo najevo, že po něm pátrá policie.

Vybrždění a napadení
07.11.
Nepochopitelná agrese

Předjetí, vybrždění, bitka. Řidiči se servali na silnici mezi auty! VIDEO

Začalo to nevinným předjížděním, skončilo to pěstním soubojem na rušné silnici mezi projíždějícími auty. Šílený incident na okraji Prahy už půl roku vyšetřuje policie, obvinění ale dosud nepadlo. Vše navíc zaznamenala palubní kamera jednoho z vozů.

Vzdání pocty padlým vojákům v Afganistánu - 3
29.10.
Zásah vojenské policie

Vojáci se v baru porvali, napadli i policistu! Kvůli urážce padlých

Bitku příslušníků armády vyšetřuje policie v Sezimově Ústí. Vojáky, kteří se vrátili ze zahraniční mise v Afghánistánu, měl na diskotéce jeden z návštěvníků nazvat žoldáky. Když přijela policie, napadl jeden z vojáků i zasahujícího policistu. Na místo pak dorazila vojenská policie. Kriminalisté už jednoho z vojáků stíhají za násilí proti úřední osobě.

Napadení strážníka
aktualizováno 22.10.
VIDEO Policie zasáhla

Strážníci si všimli brutální rvačky, agresor se vrhl i na jednoho z nich

V Makovského ulici na Praze 17 došlo ke rvačce, ve které byl napaden i strážník. Hlavním agresorem byl cizinec pod vlivem alkoholu. Hlídce se ho podařilo zpacifikovat, hlavním zraněným byl zasahující strážník.

V Praze se při zásahu proti agresivnímu muži zranil policista
19.10.
Vyhrocený konflikt

Muž se v Praze kolem sebe oháněl nožem, zranil i policistu!

Zdravotníci i policisté vyjížděli před páteční 18. hodinou do pražské Českomoravské ulice k potyčce, při které se jeden z aktérů oháněl nožem. Později sanitka odvezla do nemocnice jednoho ze zasahujících policistů. Měl zraněnou hlavu.