Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Svatebčané hostinu bleskově opustili rozbitými dveřmi
aktualizováno včera 11:14
bitka v Praze

Romská svatba skončila hromadnou rvačkou v sokolovně

Hromadnou rvačkou skončila v sobotu v noci romská svatba v pražských Řepích. Příjezd velkého počtu policejních hlídek situaci uklidnil, nikoho nebylo třeba zadržet, jediný zraněný odmítl ošetření.

Cizinci se porvali s mužem v MHD, zemřel! Soudí je za vraždu
aktualizováno 09.10.
Začaly výslechy

Cizinci se porvali s mužem v MHD, zemřel! Soudí je za vraždu

Soud začal projednávat březnovou střelbu v autobuse na pražském Smíchově. 51letý muž se tam podle obžaloby pohádal se dvěma cizinci a při následné rvačce pak střílel z plynové pistole. Následkům svých zranění později podlehl.

Rvačka v hospodě
aktualizováno 09.10.
Tragédie na Vsetínsku

Muži se porvali v hospodě, pak zazněl výstřel! Jeden nepřežil

V obci Zubří na Vsetínsku se stala tragédie. 50letý muž tam při potyčce v místní hospodě vytáhl revolver a střelil svého soka. Ten bohužel nepřežil.

Prásk.tv píše:

Rvačka na dálnici
čtěte o tématu rvačka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Dovolená v Dubaji na vlastní pěst nebo s cestovkou?

Hitem loňské zimní sezóny se jednoznačně staly Spojené arabské emiráty a letošní rok ničím nenapovídá, že by tomu mělo být jinak.

Únos mláděte ve výběhu tučňáků
28.09.
Bitka o potomka

Gay pár tučňáků ukradl mládě rodičům. Strhla se rvačka! VIDEO

Nevšímat si svého potomstva se nevyplácí. Zatímco se v dánské zoo šli mamka a taťka tučňákovi brouzdat, jiný, stejnopohlavní pár tučňáků jim zabavil ptáče, které nechali bez dohledu. O mládě se pak pošťuchovali, až museli zasáhnout pracovníci zoo.

Tiffany, Kiesha
aktualizováno 20.09.
Velká Británie

Boxerská máma zmlátila 11letou dívku do krve! Dostala jen pokutu

Jen s pokutou a s půlročním alternativním trestem prací vyvázla Britka, která podle soudu napadla jedenáctiletou dívku. Měla tak řešit hádkusvou dcerou a její spolužačkou. Na rozhodnutí soudu upozornil britský portál Mirror.

Vražda na Opavsku - Ilustrační foto
08.09.
Večerní drama

Hádka čtyř mužů u Kolína stála jednoho život, další je zraněný

Hádka čtyř cizinců se v pátek večer na Kolínsku změnila v krvavou lázeň. Po útoku nožem jeden z nich zemřel, další skončil pořezaný v nemocnici. Zbylí dva utekli, policisté je ale vypátrali.

Hádka přerostla ve rvačku, muž druhého střelil
aktualizováno 06.09.
potyčka v Teplicích

Hádka přerostla ve rvačku, muž druhého střelil. Policie ho obvinila

Policie obvinila 31letého cizince, který v pondělí střílel po svém krajanovi na parkovišti teplického sídliště Prosetice, z pokusu o těžké ublížení na zdraví. Kriminalisté navíc podali návrh na jeho vazební stíhání.

Souboj pirátů
24.08.
Čeští vs. Moravští piráti

Válka mezi piráty! Napadení kandidáta v parku řešila i policie

Voliče v senátních volbách na Rokycansku čeká překvapení. Ve schránce najdou lístky se dvěma pirátskými kandidáty. Vedle etablované České pirátské strany totiž v létě vznikla také Moravská a Slezská pirátská strana. A konflikt mezi piráty v pražském parku Parukářka v neděli museli řešit i policisté!

Fontána di Trevi
11.08.
Rvačka o fotku

Obří bitka před slavnou fontánou! Turisté se rvali kvůli selfie

Dvě ženy se v Římě pohádaly kvůli nejlepšímu místu před slavnou památkou. Obě si chtěli před Fontánou di Trevi pořídit dokonalé selfie. Vše vyvrcholilo obrovskou rvačkou, kterou muselo řešit několik policistů.

Policie hledá 7 cizinců
07.08.
Zpřísnění kvalifikace

Žalobci: Zbití číšníka byl pokus o vraždu. Rváčům nově hrozí 18 let

Pražští žalobci nařídili zpřísnit právní kvalifikaci pro dvojici nizozemských turistů, kteří letos na jaře v centru Prahy brutálně zaútočili na číšníka, který je napomenul, protože si do restaurace přinesli vlastní alkohol. Nově útočníkům hrozí až 18 let vězení.