Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Útok žáků ve škole v Rusku - 2
aktualizováno 15.01.
útok v Rusku

Kluci na sebe ve škole vytáhli nože. Zranili deset žáků a učitelku

Učitelku a deset žáků pobodal ve škole v ruském Permu jeden z žáků. Minimálně dvě osoby byly zraněny těžce. Útočníka zadržela policie a je stíhán pro pokus o vraždu.

Na mol opilý otec napadal kolemjdoucí
09.01.
nadýchal tři promile

Mladíci chtěli pomoci opilému muži s dítětem, on na ně zaútočil

Opilec, který měl u sebe sedmileté dítě, napadl v Brně dva lidi, kteří se mu snažili pomoci. Upadl totiž na schodech a způsobil si zranění. Strážníkům nadýchal téměř tři promile.

Snídaně s Novou
aktualizováno 14.12.
Moderátoři v šoku

Drama ve Snídani: Hosté se poprali přímo ve studiu! VIDEO

Obrovský šok moderátorům Snídaně s Novou způsobili dva hosté, kteří se v přímém přenosu začali rvát. Amatérští boxeři si ve studiu vyměnili pár drsných ran, než se podařilo je uklidnit.

Prásk.tv píše:

Rvačka v Ordinaci - dnes - 9
čtěte o tématu rvačka na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Žena si stěžovala na smradlavé nohy v letadle - 1
04.12.
Neuvěřitelná historka

Cestujícímu v autobusu tak páchly nohy, že skončil na policii

Asi každý má ve svém okolí někoho, koho ucítí ještě dřív, než ho uvidí. Zvlášť pokud se dotyčný zuje. Přesto je příběh z Indie, kdy vyzutí bot v autobuse způsobilo (nejen) poprask, na úplně jiné úrovni.

Vojenská policie
aktualizováno 24.11.
zásah vojenské polciie

Rvačka na večírku ministerstva obrany. Zlomený nos kvůli milence

Rvačku na večírku ekonomické sekce ministerstva obrany vyšetřuje vojenská policie. Jedním z účastníků potyčky, ve které šlo podle svědků o mladou kolegyni, byl totiž člen Vojenské policie. Druhým kohoutem byl podle webu Aktuálně.cz náměstek ministra Pavel Beran.

Rvačka dvou mužů v zahrádkářské kolonii ve Vysočanech - 1
aktualizováno 10.11.
spor v záhonech

Zahrádkáři na sebe tasili motyky. Jeden skončil s rozbitou hlavou

Policie ČR vyjížděla v pátek k potyčce mezi dvěma zahrádkáři. Ti na sebe vzali motyky a jeden z nich skončil se zraněním hlavy. Proč k incidentu došlo, nyní prošetřuje policie.

Napadení na dětském hřišti
26.10.
Pořádná mela

Děti se porvaly na hřišti, chlapec na ostatní útočil i termoskou!

Že si děti na hřišti nemusejí jen neškodně hrát, zjistili ve středu strážníci z pražského Jižního Města. Museli totiž zasahovat u potyčky, při níž se malý chlapec nezdráhal na vrstevníky vrhnout a bít je dokonce termoskou.

Rvačka
aktualizováno 23.10.
nebylo to poprvé

Opilec v baru rozdával rány pěstí. Pro napadeného musel vrtulník

K případu napadení v baru v Karlových Varech musela policie. Jednačtyřicetiletý muž napadl o rok staršího. Pěstmi a kopanci ho bil do horní části těla. Napadený musel být letecky transportován s těžkým poraněním hlavy.

Brutální útok na chlapce z Loun
17.10.
Děsivé detaily

Rváč, který zbil vrstevníky, má patřit k dětskému gangu!

Česko minulý týden šokovala brutální bitka školáků v severočeských Lounech. Nejprve to vypadalo, že rvačku odstartoval zájem o dívku. Podle všeho je ovšem pravda mnohem závažnější.

Knihovna - ilustrační
16.10.
Hádka ve studovně

Knihovnice v Lounech se popraly! Obě skončily na neschopence

Policisté v Lounech řeší zvláštní spor. Dvě knihovnice se tady měly pohádat a porvat, až obě skončily v pracovní neschopnosti. Svědci konfliktu nejsou a pracovnice se obviňují navzájem.