Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jiří Ovčáček - 6
aktualizováno 16.04.
rozbouřená diskuze

Ovčáček útočí na Twitteru na válečné veterány i Jiřího Drahoše

Úder Británie, USA a Francie vyvolal v Česku velké rozpory. Prezident Miloš Zeman označil nálet za kovbojskou akci, podporu naopak vyjádřila vláda, která za úderem vidí jasný vzkaz proti chemickým útokům. Výrazně aktivní byl na Twitteru i prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček, který vyvolal bouři, když začal do války posílat neziskové organizace, novináře i válečné veterány.

Jiří Ovčáček - 5
aktualizováno 24.10.
TK MLUVČÍHO PREZIDENTA

Hrad oznámil kdy a koho pověří prezident sestavením vlády

Oficiální zhodnocení výsledků voleb a dalších aktuálních témat nachystal na úterní dopoledne Pražský hrad. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček oznámil, jaké budou prezidentovy další kroky.

Vaše téma - s Jiřím Ovčáčkem
aktualizováno 08.12.
vaše téma

Ovčáček: "Video s Forejtem je špína! Připomíná metody StB"

Ve Vašem tématu na TN.cz dnes odpovídal na dotazy Michaely Šmídové mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček. Hovořil o kauze hradního protokoláře Jindřicha Forejta nebo o zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem.

Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Jiří Ovčáček
aktualizováno 03.11.
anketa nelichotivý účet

Ovčáček útočí: Prezidentův mluvčí už urazil 172 lidí a institucí!

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček už podle mediálních expertů už dávno vypadl ze své role mluvčího. Bez velkého zájmu svého "šéfa" útočí na politiky, novináře, "pražskou kavárnu", letecké dispečery a nespočet dalších skupin, včetně obyčejných lidí. Lidové noviny proto prošly všechny jeho tweety a vystavily mu z nich nelichotivý účet.

Jiří Ovčáček - 1
aktualizováno 26.10.
Odpovídal na chatu

Ovčáček: Herman se ještě bude stydět! Za vším je Pražská kavárna

Mluvčí prezidentské kanceláře má v poslední době práce nad hlavu. Ke zpoždění české delegace na pohřbu Michala Kováče se přidalo i (ne)vyznamenání Jiřího Bradyho. I na otázky na tato témata odpovídal Jiří Ovčáček na chatu s čtenáři TN.cz.

Vaše téma - s Jiřím Ovčáčkem
aktualizováno 14.01.
Vaše téma

Jiří Ovčáček: Kolem premiéra se vytvořila proimigrantská lobby

Dnešním hostem pořadu Vaše téma bude bývalý novinář a současný prezidentův tiskový mluvčí Jiří Ovčáček. Jaký je jeho postoj k uprchlíkům? A čemu musí jako zástupce hlavy státu čelit? Ptejte se.

Vaše téma - s Jiřím Ovčáčkem
aktualizováno 10.02.
Vaše téma

Mluvčí prezidenta Ovčáček: O svém platu a pověrčivosti...

Pozvání do pořadu Vaše téma tentokrát přijal mluvčí prezident Jiří Ovčáček. Moderátorka Michaela Šmídová se z něho snažila dostat, kolik za svou funkci bere, mluvčí to ale tajil a dokázal utajit.

Jiří Ovčáček
13.01.
slavil prací

Narozeniny Jiřího Ovčáčka: Kdo nedal mluvčímu prezidenta dárek?

Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček dnes slaví narozeniny. Jistě se těšil na dárky od svých blízkých a známých. Jenže jeden člověk na jeho významný den zapomněl. A to ten, kterému tiskový mluvčí často kryje záda a žehlí po něm průšvihy.