Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oholený Jiří Ovčáček
aktualizováno 02.07.
Mluvčí na dovolené

Co je to za holobrádka? Ovčáček překvapil letním sestřihem!

Tak takhle mluvčího prezidenta ještě neznáme! Jiří Ovčáček na svém facebookovém profilu překvapil letním sestřihem, který mu vzhledově ubírá pěkných pár let. Důkladným oholením se mluvčí pochlubil na dovolené.

Jiří Ovčáček - 6
aktualizováno 16.04.
rozbouřená diskuze

Ovčáček útočí na Twitteru na válečné veterány i Jiřího Drahoše

Úder Británie, USA a Francie vyvolal v Česku velké rozpory. Prezident Miloš Zeman označil nálet za kovbojskou akci, podporu naopak vyjádřila vláda, která za úderem vidí jasný vzkaz proti chemickým útokům. Výrazně aktivní byl na Twitteru i prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček, který vyvolal bouři, když začal do války posílat neziskové organizace, novináře i válečné veterány.

Jiří Ovčáček - 5
aktualizováno 24.10.
TK MLUVČÍHO PREZIDENTA

Hrad oznámil kdy a koho pověří prezident sestavením vlády

Oficiální zhodnocení výsledků voleb a dalších aktuálních témat nachystal na úterní dopoledne Pražský hrad. Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček oznámil, jaké budou prezidentovy další kroky.

Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Vaše téma - s Jiřím Ovčáčkem
aktualizováno 08.12.
vaše téma

Ovčáček: "Video s Forejtem je špína! Připomíná metody StB"

Ve Vašem tématu na TN.cz dnes odpovídal na dotazy Michaely Šmídové mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček. Hovořil o kauze hradního protokoláře Jindřicha Forejta nebo o zvolení Donalda Trumpa americkým prezidentem.

Jiří Ovčáček
aktualizováno 03.11.
anketa nelichotivý účet

Ovčáček útočí: Prezidentův mluvčí už urazil 172 lidí a institucí!

Mluvčí prezidenta Jiří Ovčáček už podle mediálních expertů už dávno vypadl ze své role mluvčího. Bez velkého zájmu svého "šéfa" útočí na politiky, novináře, "pražskou kavárnu", letecké dispečery a nespočet dalších skupin, včetně obyčejných lidí. Lidové noviny proto prošly všechny jeho tweety a vystavily mu z nich nelichotivý účet.

Jiří Ovčáček - 1
aktualizováno 26.10.
Odpovídal na chatu

Ovčáček: Herman se ještě bude stydět! Za vším je Pražská kavárna

Mluvčí prezidentské kanceláře má v poslední době práce nad hlavu. Ke zpoždění české delegace na pohřbu Michala Kováče se přidalo i (ne)vyznamenání Jiřího Bradyho. I na otázky na tato témata odpovídal Jiří Ovčáček na chatu s čtenáři TN.cz.

Vaše téma - s Jiřím Ovčáčkem
aktualizováno 14.01.
Vaše téma

Jiří Ovčáček: Kolem premiéra se vytvořila proimigrantská lobby

Dnešním hostem pořadu Vaše téma bude bývalý novinář a současný prezidentův tiskový mluvčí Jiří Ovčáček. Jaký je jeho postoj k uprchlíkům? A čemu musí jako zástupce hlavy státu čelit? Ptejte se.

Vaše téma - s Jiřím Ovčáčkem
aktualizováno 10.02.
Vaše téma

Mluvčí prezidenta Ovčáček: O svém platu a pověrčivosti...

Pozvání do pořadu Vaše téma tentokrát přijal mluvčí prezident Jiří Ovčáček. Moderátorka Michaela Šmídová se z něho snažila dostat, kolik za svou funkci bere, mluvčí to ale tajil a dokázal utajit.

Jiří Ovčáček
13.01.
slavil prací

Narozeniny Jiřího Ovčáčka: Kdo nedal mluvčímu prezidenta dárek?

Prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček dnes slaví narozeniny. Jistě se těšil na dárky od svých blízkých a známých. Jenže jeden člověk na jeho významný den zapomněl. A to ten, kterému tiskový mluvčí často kryje záda a žehlí po něm průšvihy.