Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Martin Stropnický
aktualizováno 12.10.
předvolební chat

Martin Stropnický (ANO): Mzdy jsme zvýšili a chceme pokračovat!

Hostem dalšího předvolebního online rozhovoru se čtenáři TN.cz byl poslanec hnutí ANO Martin Stropnický, který zastává pozici ministra obrany. Dříve také působil jako ministr kultury. Hnutí ANO ve volebních průzkumech dlouhodobě vede, podle agentury STEM by hnutí připadlo až 26,5 % hlasů. Jaké má plány, s kým by šlo do koalice a jak se postaví k problémům kolem svého šéfa Andreje Babiše? Jeho odpovědi najdete v on-line chatu.

Předseda ODS Petr Fiala
aktualizováno 04.10.
Předvolební chat

Přidáme peníze všem, ne jen někomu, slíbil šéf ODS na TN.cz!

Čtenářům TN.cz ve středu večer odpovídal předseda ODS Petr Fiala. Strana v minulých volbách dosáhla nejhoršího výsledku v historii. Dokáže Fiala ODS znovu nastartovat? Předseda občanských demokratů tomu věří.

Lidl
20.09.
nákup on-line

Lidl oficiálně spustil e-shop. Zboží je k dostání dříve než v obchodě

Řetězec Lidl oficiálně odstartoval internetový obchod se spotřebním zbožím. Dvakrát týdně zde najdete produkty, které se v kamenných prodejnách objeví až o týden později. Potraviny prozatím nenabízí.

Prásk.tv píše:

Superfinále SuperStar
čtěte o tématu on-line na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Karolína Topolová
aktualizováno 24.05.
Obchodní sdělení

Ovlivnily podvody se stáčením tachometrů dovoz aut?

Ptali jste se šéfky největšího prodejce ojetin u nás. Odpovídala ředitelka AAA AUTO Karolína Topolová.

Zásah těžkooděnců 17. listopadu
aktualizováno 17.11.
GALERIE + VIDEO státní svátek

Výročí 17. listopadu: Spor o Zemana rozháněli těžkooděnci

Česko si připomnělo události 17. listopadu 1939 a 1989. Konaly se desítky vzpomínkových akcí, ale také protestů a demonstrací. Při středu pravicových extremistů a antifašistů museli zasahovat těžkooděnci.

šéfka AAA AUTO Karolína Topolová
09.11.
Obchodní sdělení

Jaké auto vybrat na zimu? Ptali jste se šéfky AAA AUTO

Proč stále více lidí kupuje vozy na splátky? Je podzim nebo zima vhodná doba na koupi auta? Jaké auto vybrat? Desítky dotazů zaslali čtenáři odbornici na auta na slovo vzaté - v online chatu na TN.cz odpovídala šéfka AAA AUTO Karolína Topolová.

Kotlíková dotace - Bohdan Polak
11.02.
chat s odborníkem

Jak získat dotaci na nový kotel? Ptali jste se odborníka ON-LINE!

Ministerstvo životního prostředí dnes zveřejnilo základní rámec podmínek kotlíkových dotací, které budou nově hradit evropské fondy. Peníze můžete získat i vy. Jak, kdy a kde žádat o kotlíkovou dotaci vám radil v on-line chatu Bohdan Polák.

Karolína Tomašková v Paříži
aktualizováno 16.11.
chat ptejte se i vy

ON-LINE ROZHOVOR: Jak se Francouzi vypořádají s terorem?

Reportérka Karolína Tomašková je v hlavním městě Paříže a sleduje, jak se Francouzi vracejí do normálního života po šíleném teroristickém útoku! Ptejte se Karolíny Tomaškové na vše, co vás o aktuálním dění ve Francii zajímá!

1768802
aktualizováno 15.07.
Sledujeme ON-LINE

Soud s Rathem, den třetí: Nepůjdu na porážku jako ovce!

Bývalý poslanec a středočeský hejtman David Rath obžalovaný z korupce dnes odpoledne po třech dnech dokončil svou závěrečnou řeč před soudem. Od pondělí mluvil přes 11 hodin. Podrobně rozebíral veřejné zakázky, o kterých obžaloba tvrdí, že byly ovlivněné ve prospěch předem vybraného vítěze. Rath vinu odmítá.

Vaše téma - s Andejem Babišem
aktualizováno 11.02.
ROZHOVOR

Babiš na TN.cz: Na členství v KSČ nejsem hrdý, ale ne každý je hrdina

Hostem diskuzního pořadu TN.cz Vaše téma byl ministr financí a předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Odpovídal i na vaše otázky.