Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jaroslav Šmíd
aktualizováno 07.12.
záhada objasněna

Konec všem spekulacím! Rodina prozradila, co zabilo herce Šmída

Tajemství ohledně nedávné smrti herce Jaroslava Šmída je konečně odhaleno! Sestra slavného Doktora od jezera hrochů se rozhodla uvést na pravou míru, co se stalo a vyvrátit tak i spekulace o souvislosti s onemocněním AIDS.

Obrna
04.12.
záhadná smrt miminka

Dítě zemřelo 2 dny po očkování! Virolog promluvil o příčině smrti

Slovenskem otřásá případ záhadné smrti pětiměsíční holčičky z obce Modrý Kameň. Dívenka zemřela v neděli - a to jen dva dny po očkování. Jestli ji ale zabila vakcína, stále není jasné. Možné souvislosti mezi případem a očkováním hledal virolog Fedor Čiampor.

Tuberkulóza
aktualizováno 24.11.
přehled střední délka života

Češi umírají dřív než většina lidí v EU! Toto jsou nejčastější příčiny

Češi se sice dožívají stále vyššího věku, i tak ale ještě nedosahují evropského průměru - tedy 80 let. Vyplývá to ze závěrů Evropské komise, která zkoumala najčastější příčiny smrti i souvislosti mezi délkou života a vzděláním.

Prásk.tv píše:

Nehoda na Mostecku
čtěte o tématu příčina na Prásk.tv
Obchodní sdělení

„Hmm, doba dřevěná je doba dřevěná...“

Takhle by asi pochvalně mručel člověk neandrtálský z Macha a Šebestové. Na rozdíl od doby ledové je ovšem doba dřevěná zdraví prospěšná. Za časů neandrtálců byly lesní porosty divočinou, o kterou nikdo nepečoval. Zato v dnešní době si můžeme vychutnávat lesy, které po několik generací zušlechťují lesáci, lesníci, vědci a tisíce dalších dobrovolníků. A stále víc, protože lesy se rozšiřují – ročně přibližně o 2000 ha.

Manžel ženy, kterou zabil kašel
27.10.
dojemná zpověď zdrcující diagnóza

Ingrid začala kašlat, pak zemřela. Příčinu smrti odhalila až pitva!

Děti přišly o mámu, muž o manželku a nikdo nedokázal říct, proč. Ingrid (36) zemřela jen několik měsíců poté, co se u ní objevil zdánlivě obyčejný kašel. Až slovenští patologové dokázali odhalit příčinu smrti. A rodina se nyní nemůže ubránit pocitu, že někdo pochybil.

Požár bytu v Teplicích, kde zemřel chlapec
17.10.
Smrt dítěte v Teplicích

Chlapeček zemřel při požáru bytu! Doma byl sám, hořely tam svíčky

Při požáru bytu v Teplicích na severu Čech zemřel čtyřletý chlapec, který se nadýchal kouře. V noci, kdy se tragédie stala, doma sám. Je pravděpodobné, že oheň způsobila svíčka, kterou rodina svítila, podle svědků měla totiž odpojenou elektřinu.

Záhadný úhyn ryb v Modlanském rybníku
07.09.
Smrt pod vodou

Záhadný rybník: Stovky ryb najednou uhynuly! Nikdo neví proč

Rybáři na Teplicku řeší záhadné vymírání tisíců ryb v Modlanském rybníku. Finanční ztráty jsou obrovské. Ale po příčině pátrají zatím marně. Přitom k podobnému úhynu tam už jednou před lety došlo.

Požár seníku
aktualizováno 04.04.
jiskra či samovznícení

SAMOVZNÍCENÍ? Seník v Kunčíně záhadně vzplanul!

Nedělní požár hospodářské usedlosti v Kunčině na Svitavsku nejspíš podle vyšetřovatelů vznikl samovznícením sena nebo od jiskry z komína. Přitom ale jedním dechem dodávají, že obě tyto teorie mají vážné trhliny.

Karel Gott
aktualizováno 18.02.
Děsivá možnost

Proč Gotta znovu operovali? Může to být nový nádor!

Pořádný šok zažili tento týden fanoušci Karla Gotta, když vyplulo na povrch, že mnohonásobný Zlatý slavík skončil v nemocnici a musel podstoupit další operaci břicha.

Zřícená střecha sportovní haly 2
aktualizováno 15.01.
Co způsobilo pád?

Projektant haly v České Třebové: "Všechny normy byly dodrženy."

Po sobotním pádu střechy nové sportovní haly v České Třebové stále není jasné, co incident způsobilo. Projektant stavby Tomáš Friš tvrdí, že byly dodrženy všechny normy. Pardubický kraj nicméně zadá zpracování nezávislého znaleckého posudku, uvedla ČTK.

Zřícené letadlo s fotbalisty
aktualizováno 02.12.
Mrazivé svědectví

Děsivá pravda o letu smrti: Hledali herní konzoli a nestihli natankovat

Letecké neštěstí v Kolumbii, při kterém zemřelo 71 lidí, zavinila zřejmě naprostá banalita. Podle hráče, který kvůli zranění na zápas neletěl, jeden z fotbalistů hledal herní konzoli. Proto se let zpozdil o 20 minut a pilot nestihl doplnit palivo, kde měl.