Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Žena se zasnoubila s lustrem - 4
aktualizováno 07.12.
nevšední vztah

Ženu přitahují věci! Zasnoubila se s obřím lustrem. Spí s menším

Amanda Libertyová (33) tvrdí, že je objektosexuálka. Sexuálně ji přitahují lustry, kterých má doma hned několik. Největší lásku cítí k jednomu německému modelu, dokonce takovou, že se rozhodla k důležitému kroku - zasnoubila se s ním. Do postele si ale nosí jiné osvětlení, kterému říká Jewel.

Nehoda v Leedsu
27.11.
Smutné vzkazy

Kradené auto narazilo do stromu. Zemřelo 5 chlapců! Řidiči bylo 15

Velká tragédie otřásla v sobotu večer anglickým Leedsem. Auto, ve kterém zřejmě cestovalo sedm chlapců ve věku od 12 do 28 let, narazilo ve vysoké rychlosti do stromu. Pět lidí nehodu nepřežilo. Policisté zatkli dva patnáctileté mladíky, z nichž jeden zřejmě vůz, který byl nahlášený jako kradený, řídil.

Sex v pizzerii
28.02.
Nebáli se toho

VIDEO: Pár měl sex v pizzerii, tohle k tomu krásná Daniella řekla

Jak to dopadá, když se vám vymkne z rukou oslava narozenin a vítězství oblíbeného fotbalového týmu nad rivalem předvedl mladý britský pár. Daniella a Craig si začali užívat přímo u pultu v pizzerii. Zachytily je ale bezpečnostní kamery a video obletělo celý svět. Daniella si z toho ale vůbec nic nedělá a už dokonce s Craigem plánuje další podobné číslo!

Prásk.tv píše:

Pejsek v zuboženém stavu - 1
čtěte o tématu Leeds na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Znásilnění v Leedsu
20.10.
Brutální znásilnění

Slovák v Anglii znásilnil a skoro ubil muslimku. Dostal 20 let!

Hodně dlouhý pobyt v britském vězení čeká mladého Slováka Zdenka Turtáka. Dvaadvacetiletý muž v březnu brutálně znásilnil a skoro ubil osmnáctiletou dívku. Té zachránil život muslimský šátek hidžháb a kapuce, které měla na hlavě. Turták ji totiž několik minut tloukl kamenem do hlavy.

Větrné přistání v Leedsu
aktualizováno 17.01.
video Dramatické přistání

Jako z papíru! Vítr házel s letadly, že se sotva trefila na dráhu

Ze země úžasná podívaná, na palubě letadla by ovšem většina z nás trnula strachy. Silný vítr totiž házel s letadly, jako kdyby byla z papíru. Všechny stroje nakonec přistály, ale piloti zažili zřejmě hodně perné chvilky.