Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Srub v Chrastavě
06.09.
pohádkové bydlení

Luxus na severu Čech: Dřevěný srub vydělá majiteli 120 tisíc ročně

I v Česku můžete najít kousek ráje. Jeden takový se nachází v Chrastavě na Liberecku. Luxusní dřevený srub s nádhernou zahradou a velkým bazénem si majitel cení na 9,5 milionů. A už našel i kupce!

Z polorozpadlé ruiny postavili krásnou chatičku - 6
08.04.
GALERIE krásná přestavba

Muž koupil starý srub za pár tisíc. Nádherně ho s rodinou přestavěl

Richard Aiken měl jediné přání. Žít ve srubu někde na samotě, kde bude obklopen přírodou. Všechny jeho pokusy o koupi obydlí ale ztroskotaly, protože si to nemohl dovolit. Tak si pořídil za pár tisíc korun starý, téměř rozpadlý domeček v americkém Missouri. S pomocí rodiny z něj vybudoval nádherné obydlí!

Největší srub na světě
18.11.
galerie

Největší srub světa je na prodej. Podívejte se dovnitř unikátu!

K prodeji je největší dřevostavba světa! A není to jediné rekordní číslo, kterým se unikátní srub na břehu Lake Superior v USA může pochlubit. Unikátní je také jeho cena kolem půl miliardy korun.

Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Minisrub uprostřed lesa
aktualizováno 29.06.
galerie KRÁSNÉ BYDLENÍ

DOKONALOST: Dřevěný srub na bydlení i víkendový únik z města

Když se před pěti lety zúčastnil James Brookshire veletrhu malých domků, tento styl bydlení mu zcela učaroval. Začal proto projektovat a stavět svůj vlastní minidům v nedotčených lesích Severní Georgie v USA.

Nej chatky světa - 5
aktualizováno 19.04.
FOTOGALERIE

Chatařské porno v divočině! Tyhle sruby vás dostanou!

Víme, že Češi chaty a chalupy doslova milují! Podívejte se na nejkrásnější lesní stavby světa! Co kus, to originál! Pozor, nejde o žádné "luxusní vymazlenosti", ale o hodně drsné sruby!

Útulný srub - 5
15.03.
krásné bydlení

FOTOGALERIE: Lesní srub vypadá jako vystřižený z Hobitína

Také jste někdy zatoužili po oblém, útulném domečku jako vystřiženém z fantasy Hobitína? Společnost z Anglie zabývající se konstrukcí ekologického bydlení teď vymyslela něco přesně pro vás.

Bydlení v krajině - 3
aktualizováno 19.01.
to je krása

Chatařův orgasmus: Podívejte se na nejkrásnější chatičky světa

Podívejte se na fotky srubů a chatiček, které jsou rozeseté po celém světě. Češi chataření milují, proto je pochopitelné, že některé snímky pochází i z naší kotliny.