Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Řidička autobusu zachránila chlapečka u silnice
aktualizováno 11.01.
Dojemné video

U silnice pobíhal roční chlapeček! Zachránila ho řidička autobusu

Necelý rok byl chlapečkovi, který sám pobíhal u silnice. Případ mohl skončit tragicky, kdyby poblíž nebyla hrdinka řídící autobus. Uprostřed silnice okamžitě zastavila a běžela dítě zachránit.

Záchrana padajícího dítěte
22.02.
Hrdinové z Egypta

Z balkónu se zřítil chlapec (5). Policisté zareagovali skvěle. Video

Egypt oslavuje jako hrdiny tři policisty z města Asijút. Strážci zákona si všimli malého dítěte, jak leze ve třetím patře na zábradlí balkónu jednoho z bytů. Dítě se zřítilo na ulici. Policistům se jej ale podařilo chytit. Malý chlapec vyvázl bez zranění. Hrdinský čin ale odnesl zraněním jeden z policistů.

Dítě vypadlo z okna
aktualizováno 06.07.
horor v dolní suché

Adámek (2) se těžce zranil po pádu z okna. Policie vyšetřuje matku

Velmi dramatické chvíle prožili obyvatelé Dolní Suché, když přímo před nimi z osmi metrové výšky vypadlo z okna dvouleté dítě. Malý chlapeček utrpěl těžká poranění a leží v pražské nemocnici Motol. Dítě zachránili sousedé, kteří mu poskytli první pomoc. Co přesně se v bytě stalo, ale zatím jasné není. Policie případ vyšetřuje jako trestný čin ublížení na zdraví z nedbalosti.

Prásk.tv píše:

Zac Edwards - 1
čtěte o tématu záchrana dítěte na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Záchrana nigerijského chlapečka
aktualizováno 02.04.
Záchrana v Nigérii

Fotka vyhublého chlapce obletěla svět! Jak se má malý Hope dnes?

Fotka na kost vyhublého chlapce z Nigérie obletěla svět. Před dvěma měsíci přijeli na místo humanitární pracovníci, kteří opuštěného kloučka našli a pomohli mu. Lidé ve vesnici se ho údajně zřekli proto, že je čaroděj.

Záchrana nigerijského chlapečka
aktualizováno 16.02.
Dojemné fotky

Chlapečka (2) rodina zapudila jako čaroděje! 8 měsíců žil na ulici

Neuvěřitelný start do života má za sebou dvouletý nigerijský chlapec, kterého sociální pracovníci pojmenovali Hope (Naděje). Malé dítě snad jen zázrakem přežilo 8 měsíců na ulici, než se jej ujala dánská sociální pracovnice. Rodina chlapce vyhodila, protože měla podezření, že by mohl být čaroděj.

Záchrana dítěte
aktualizováno 21.01.
hrdinný zachránce

Děsivé video: Chlapeček (2) se řítil z kopce, přežil tímhle zázrakem!

Pohotový muž zachránil chlapečka před jistou smrtí. Zachytil kočárek, ve kterém se dítě řítilo z kopce k třicetimetrovému srázu. to musíte vidět.