Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lukáš Nečesaný s otcem
Aktualizováno Předevčírem 22:16
rodinné trampoty

Celá rodina Nečesaných může jít za mříže. Rodiče teď kvůli úplatku

Policisté navrhli obžalovat z korupce ředitele liberecké nemocnice Luďka Nečesaného. Státní zastupitelství bude kromě něj rozhodovat i o obžalobě jeho manželky. Luděk Nečesaný odmítá, že by se dopustil trestného činu.

Karel Gott
Aktualizováno 18.2. 2017 07:40
Děsivá možnost

Proč Gotta znovu operovali? Může to být nový nádor!

Pořádný šok zažili tento týden fanoušci Karla Gotta, když vyplulo na povrch, že mnohonásobný Zlatý slavík skončil v nemocnici a musel podstoupit další operaci břicha.

milionová škoda

Hnus v Ostravě: Lékař bral lidem s rakovinou léky a prodával je dál

Policie podezírá lékaře z Ostravy, že vydělával na pacientech s rakovinou. Údajně jim předepisoval větší množství léků za deseti tisíce korun, polovinu jim vydal, ale tu druhou prodal pod cenou. Zpronevěřil tak zhruba čtyři miliony korun.

Prásk.tv píše:

Karel Gott - 1
čtěte o tématu nemocnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nákup auta na splátky je výhodný, ale pozor na pochybné půjčky

Možnosti koupit si ojeté auto pomocí úvěru využívá stále více lidí. Ceny úvěrů tlačí dolů i silná konkurence. Pozor ale na netransparentní služby.

Vránová a Gott
Aktualizováno 17.2. 2017 08:20
vážné problémy

Gott i Vránová v ohrožení života: Museli je operovat, bylo to nutné!

Českou uměleckou scénou otřásla zpráva o operaci hned dvou velkých hvězd. Herečka Gabriela Vránová musela podstoupit zákrok kvůli rakovině tlustého střeva, zdravotní komplikace dostaly na operační sál i zpěváka Karla Gotta.

Miloš Zeman na návštěvě Královéhradeckého kraje
Aktualizováno 15.2. 2017 14:44
Anketa Prezident překvapil

"Stovka za den v nemocnici vás nezabije," Zeman hájil poplatky

Prezident Miloš Zeman při návštěvě Královéhradeckého kraje vyjádřil názor, že byla chyba zrušit regulační poplatek za hospitalizaci v nemocnici. Podle Zemana jeho zrušení způsobilo zdravotnictví výpadek ve výši dvou miliard, které se mohly použít na zvýšení platů zdravotních sester a pečovatelek.

Prasklé potrubí na Karlově náměstí - 3
Aktualizováno 15.2. 2017 18:03
galerie velká havárie

V Praze prasklo potrubí: Uzavřeli ulici, nemocnice se ocitla bez vody

Dopravu poblíž pražského Karlova náměstí ve středu ráno zkomplikovalo prasklé vodovodní potrubí. Vytékající voda začala namrzat, jedna z ulic proto musela být uzavřena. Tamní nemocnice se na několik desítek minut úplně ocitla bez vody.

Miloš Zeman - 2
Aktualizováno 11.2. 2017 20:50
Prohlídka Na Bulovce

Prezident Miloš Zeman musel do nemocnice na vyšetření!

Prezident Miloš Zeman byl v nemocnici Na Bulovce. "Pan prezident přijel na vyšetření," potvrdil mluvčí nemocnice Na Bulovce Martin Šalek. Podle hradního mluvčího šlo o preventivní prohlídku.

Sanitka
Aktualizováno 10.2. 2017 13:05
Vážné komplikace

Matka začala po domácím porodu krvácet! Skončila v nemocnici

U dalšího domácího porodu museli asistovat záchranáři. Žena si nejdříve zavolala jen porodní asistentku, pak ale začala krvácet a nakonec skončila v nemocnici.

IKEM
Aktualizováno 29.1. 2017 20:52

Havárie v IKEMu vyřešena! Evakuace pacientů nebude třeba

V pražské nemocnici IKEM se podařilo opravit závadu na potrubí. Plánovaná evakuace pacientů tak nebude třeba. Informaci potvrdil ministr zdravotnictví Miloslav Ludvík.

tragédie na slovensku

Záhadná smrt: Vaneska byla jezdit na koni, za pár hodin ZEMŘELA

Obrovská tragédie se stala v minulých dnech na Slovensku. Holčička s maminkou se byly projet na koních, jenže o pár hodin později holčička zkolabovala. Doktoři jí nedokázali pomoct. Informuje o tom televize Markíza.