Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Zdravotní sestra
aktualizováno 24.05.
Víc peněz

Vláda chce zdravotním sestrám ve směnách přidat až čtyři tisíce!

Zdravotní sestry, které pracují v nemocnicích na směny, by si mohly polepšit o několik tisíc korun. A sice na příplatku - premiér v demisi Andrej Babiš a ministr zdravotnictví Adam Vojtěch ho chtějí zvednou měsíčně zhruba o 4 tisíce korun - celkem na sedm. Ředitelé nemocnic to vítají, nechtějí ale plošné přidávání.

Endoskopie
aktualizováno včera 21:13

VÍKEND: Díky endoskopii lze vyléčit například i cukrovku

Svět zdravotnictví díky své dynamice nikdy nepřestane fascinovat. Rozvíjí se neuvěřitelně rychle a to, co ještě před deseti lety znělo jako sci-fi výmysl hollywoodských scenáristů, se stává běžnou realitou.

Rodina
aktualizováno 23.05.
nepochopitelná jména

Šílená jména dětí v Česku: Kde žijí Rolex, Matrix nebo Košíková?!

Investice, Ferrari, Análie, Hermiona, Baltazar a Angelika. I s takovými nápady chodí rodiče do porodnice a nadšeně trestají děti šílenými jmény ještě před narozením. Naštěstí pro některá novorozeňata jsou jistá pravidla, která přejít nelze, a tak některá jména dostala od úředníků stopku.

Prásk.tv píše:

Danielle Dick - 1
čtěte o tématu nemocnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

JUBILEJNÍ 5.ROČNÍK AUTOMOBILOVÉ SLAVNOSTI LEGENDY PŘIVÍTÁ NOVĚ VÝSTAVIŠTĚ PRAHA

Ojedinělá automobilová slavnost LEGENDY vstoupí v letošním roce do svého 5. jubilejního ročníku.

Je tohle pravá Melania Trumpová? Konspirátoři mluví o dvojnici
20.05.
Chybička se vloudila

Trump vítal manželku doma, udělal si ostudu! Ani Melanii nepotěšil

Americký prezident Donald Trump si znovu ukrojil pořádný kus ostudy. Na twitteru sdílel příspěvek, ve kterém první dámu po operaci vítal zpět v Bílém domě. Jenže nedokázal ani správně napsat jméno své manželky.

Rozkrok
aktualizováno 16.05.
Odstranili ho bruskou

Pražské hasiče volali na sál. Muži uvízl penis v kovovém kroužku!

Pražští hasiči se na twitteru pochlubili velice kuriózním zásahem. Lékaři je volali do vinohradské nemocnice k muži, kterému se na penisu zasekl kovový kroužek. Hasiči ho museli rozříznout bruskou.

Manželé Trumpovi
15.05.
Operace první dámy

Melanii pustí do tří dnů, tvrdí Trump. Média spekulují o cystě

Americký prezident Donald Trump oznámil, že jeho manželce se po operaci daří dobře a brzy ji propustí z nemocnice. Melanii museli náhle hospitalizovat kvůli nálezu na ledvině. Americká média spekulují o cystě, kterou lékaři odstranili.

Melania Trump - 7
aktualizováno 14.05.
V nemocnici zůstane

Melania Trumpová musela náhle na operaci! Měla nález na ledvině

Americká první dáma musela na operaci ledviny! Lékaři Melanii Trumpové odstranili "nezhoubný nález", v nemocnici bude do konce týdne. Během zákroku byl přítomen i prezident Donald Trump.

Jan Sedal
10.05.
bojuje o život

Herce (70) z filmu Dědictví napadl útočník! Leží v umělém spánku

Herec Ján Sedal (70), známý z filmu Dědictví aneb kurvahošigutntag, leží v umělém spánku v brněnské nemocnici. V noci na sobotu ho před barem v centru jihomoravské metropole napadl muž (32) a vážně ho zranil. Policie následně podezřelého zadržela a umístila do vazby.

Muž si nechal voperovat kardiostimulátor pod cizí identitou
aktualizováno 10.05.
hledá ho policie

Muž ošálil lékaře, na cizí identitu mu voperovali kardiostimulátor!

Pražští policisté řeší velmi neobvyklý případ podvodu. Muž využil cizí identitu a nechal si do těla voperovat funkční kardiostimulátor. Nemocnici a pojišťovně tím vznikla škoda za více než tři čtvrtě milionu korun. Operace se uskutečnila už v roce 2012, ale policie byla na podvod upozorněna až loni.

Babybox
aktualizováno 07.05.
nemocnice přerov

V babyboxu našli Ilonku: Pupečník měla přerušený sponou do vlasů!

Personál přerovské nemocnice objevil v pondělí ráno v tamním babyboxu novorozence. Holčička, která dostala jméno Ilona, měla pupečník přerušený dámskou sponou do vlasů. Dítě však bylo v pořádku, zdravé a oblečené.