Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Tragédie v nemocnici
aktualizováno 18.01.
příčina odhalena

Pacientku zabil rentgen. Ústecká nemocnice odhalila příčinu!

V tubusu rentgenu, který v říjnu zabil pacientku v ústecké nemocnici, byla mechanická závada. S tímto závěrem přišla společnost Krajská zdravotní. Rentgenový přístroj byl rozebrán na části minulý týden a dostal se do rukou znalcům.

Jiří Menzel v nemocnici
14.01.
Režisér v nemocnici

Exkluzivní rozhovor s manželkou Jiřího Menzela: Jak je na tom?

Televizi Nova poskytla exkluzivní rozhovor manželka Jiřího Menzela Olga. Oscarový režisér je od konce listopadu v pražské nemocnici, kde se kvůli zánětu mozku podrobil náročné operaci a několik týdnů byl v umělém spánku. Olga Menzelová poslala také vzkaz fanouškům svého muže.

Andrej Babiš a Monika Babišová
aktualizováno 12.01.
Zdravotní problémy

Monika Babišová je v nemocnici! "Ani nebude volit," řekl premiér

Monika Babišová je v nemocnici! Premiér Andrej Babiš to oznámil novinářům poté, co odevzdal svůj hlas v prezidentských volbách. Na dotaz, proč ho manželka nedoprovodila, odpověděl, že má zdravotní problémy.

Prásk.tv píše:

Kýchnutí
čtěte o tématu nemocnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Opilý pár v Kolíně přepadl řidičku
10.01.
Dopadli je

Opilí rodiče chtěli zpět odebrané dítě. Vyzbrojili se noži, ukradli auto

Rodiče, kterým sociální pracovníci odebrali malé dítě, protože s ním do nemocnice přišli opilí, se rozhodli, že si ho za každou cenu vezmou zpátky. S noži a mačetou chtěli vtrhnout do kojeneckého ústavu v Kolíně. Aby tam byli co nejrychleji, pokusili se ukrást dvě auta. Jedno pak dokonce zapálili.

2091718
10.01.
to byl fofr

VIDEO: Maminka porodila dcerku do kalhot přímo v hale nemocnice

Žena z Číny ve 38. týdnu těhotenství znenadání porodila vestoje ve vstupní hale nemocnice. Málem si ani nestihla stáhnout kalhoty. Novorozené děvčátko se narodilo přidušené a zůstává v péči lékařů.

Lékaři a zdravotní sestry natočili zábavné video!
aktualizováno 04.01.
zábavná podívaná

Lékaři a zdravotní sestry natočili taneční klip! Baví celý internet

Lékaři a zdravotní sestry v nemocnici ve Strakonicích ukázali svůj smysl pro humor. Natočili zábavné novoroční video, které teď koluje po internetu a baví diváky.

Injekce
04.01.
čeká na obžalobu

Ošetřovatelku obvinili z vraždy 88leté pacientky! Vpíchla jí vzduch

Za smrt 88leté důchodkyně, která loni v březnu zemřela v mladoboleslavské nemocnici, může podle policie 21letá ošetřovatelka. Ta jí měla do žíly injekční stříkačkou vpíchnout vzduch. Žena je v tuto chvíli obviněna z vraždy a umístěna ve vazební věznici v Brně.

Jaroslava Obermaierová
03.01.
hvězda Ulice

Herečka Obermaierová je stále v nemocnici. Řekla, jak tráví čas

Jaroslavu Obermaierovou, která patří k nejoblíbenějším českým seriálovým herečkám, v poslední době pronásledovala smůla. Stále leží v nemocnici poté, co si na podzim naštípla obratel a zlomila kotník. Štáb televize Nova se za ní byl exkluzivně v nemocnici podívat.

Požár domu v Zaječově
aktualizováno 04.01.
smutná událost

Tragický požár rodinného domu! Hasiči v něm našli mrtvou ženu

Smrtí ženy skončil ve středu vpodvečer požár rodinného domu v Zaječově na Berounsku. Na místě zasahovalo několik jednotek hasičů, požár se jim po hodině podařilo dostat pod kontrolu.

Oldřich Kaiser a Jiří Lábus na předávání Českých lvů 2010
26.12.
Zdravotní problémy

Herec Oldřich Kaiser skončil na JIPce! Zradila ho krční páteř!

Oblíbený herec a komik Oldřich Kaiser měl na druhý svátek vánoční odehrát v divadle představení Jak Kubrt se Sněhurkou jeli vlakem. Místo toho skončil na jednotce intenzivní péče!