Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Německá policie zasahovala kvůli teroristické hrozbě
včera 17:22
Drama v německu

Muž držel rukojmí v nemocnici. Policie s ním vyjednávala hodinu

Drama se odehrálo nedaleko českých hranic na klinice v bavorském městě Deggendorf. Ozbrojený muž tady držel sedmapadesátiletou pacientu jako rukojmí. Útočník byl údajně vyzbrojen dvěma noži, napsal web týdeníku Focus.

Lyžařský kurz
aktualizováno včera 14:22
velká fatra

Drama na lyžáku: Dívka upadla do bezvědomí, další děti zvracely

Drama se odehrálo v pátek ráno na lyžařském kurzu ve slovenském Skiparku Ružomberok. Jedna dívka tam upadla do bezvědomí a další dětem se udělalo špatně. Horští záchranáři je proto převezli do nemocnice. Co za zdravotními problémy stojí, záchranáři neuvedli.

Vážně zraněná lyžařka v Jeseníkách
aktualizováno 17.01.
Zraněná lyžařka

V Jeseníkách se vážně zranila lyžařka (16). Letěl pro ni vrtulník

Čtvrteční lyžování v Jeseníkách skončilo pro šestnáctiletou dívku nešťastně. Při jízdě upadla a vážně se zranila. Letěl pro ni záchranářský vrtulník.

Prásk.tv píše:

Scott Marr - 1
čtěte o tématu nemocnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sedíte na zdravé židli?

Patříte mezi ty, které trápí bolesti zad způsobené prosezenými hodinami za pracovním stolem? Řešení je snadné, pořiďte si správnou židli, která Vás bolestí zad zbaví.

Vyšetření u gynekologa, ilustrační foto
aktualizováno 16.01.
Ministerstvo zdravotnictví

Gynekologové posílí pohotovosti. Budou muset sloužit i u porodů

Ambulantní gynekologové posílí své kolegy na gynekologických pohotovostech v nemocnicích. Domluvily se na tom ministerstvo zdravotnictví, Česká gynekologická společnost a pojišťovny. Cílem je vyřešit problém nedostatku lékařů.

Lékaři -ilustrační foto
16.01.

VIDEO: Gynekologové z ambulancí posílí pohotovosti

Ambulantní gynekologové nově posílí své kolegy v nemocnicích na gynekologických pohotovostech. Domluvily se na tom ministerstvo zdravotnictví, Česká gynekologická společnost a pojišťovny. Cílem je vyřešit problém nedostatku lékařů.

Muže popálilo vajíčko
14.01.
Nebezpečná metoda

Muž si chtěl uvařit vejce v mikrovlnce, skončil jako mumie!

Brit Saul Morton si připravuje často k snídani vajíčka, která dá do mikrovlnky a má je hned hotová. Tuto metodu vyzkoušel už několikrát. Poslední pokus se mu však nevyplatil. Vajíčko vybouchlo a popálilo mu obličej.

Těhotenské břicho
13.01.
Otřesný případ

Muž v Německu při hádce pobodal těhotnou ženu, o dítě přišla!

Obrovskou tragédií skončila v pátek na západě Německa návštěva pětadvacetiletého Afghánce v nemocnici. Muž se tu pohádal se stejně starou těhotnou ženou, kterou následně pobodal a zabil tak její nenarozené dítě.

Dvě ženy umučily mladou maminku
12.01.
Napadení na Slovensku

Matka dvou dětí nepřinesla dřevo. Rodina ji za to měla ubít k smrti!

Slovenská policie řeší otřesný případ, který se stal na Silvestra ve městě Rimavská sobota. Mladá maminka od dvou dětí (29) se vydala do lesa pro dříví. To však nepřinesla a její dvě příbuzné ji za to ubily. O tři dny později ji odvezly do nemocnice, ale bylo už pozdě. Maminka zraněním podlehla.

Muž po mrtvici leží v nemocnici a nekomunikuje
aktualizováno 12.01.
neznáte ho?

Muž po mrtvici ležel v nemocnici a nemluvil. Nikdo netušil, kdo to je

Policisté pátrali po totožnosti neznámého muže, který leží v nemocnici ve slovenském městě Žiar nad Hronom. Teď prosili o pomoc i veřejnost.

Neošetřený pacient
12.01.
Naprostá bezmoc

Jirka (37) měl mrtvici, lékaři v Mělníku se k němu ale otočili zády!

Šílený případ popsal redakci TN.cz teprve 37letý Jiří Hlaváč, který má za sebou mozkovou mrtvici. S necitlivostí pravé poloviny těla přišel na ambulanci do nemocnice v Mělníku, tam se k němu ale lékaři otočili zády - a to i přes naprosto jasné příznaky mrtvice, šlo tedy o čas. Sama nemocnice v Mělníku ale chybu na své straně nevidí.