Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Potratové pilulky
aktualizováno dnes 12:42
výsledky kontrol

Kupovaly léky za nižší ceny a bez smluv! Nemocnice čelí skandálu

Nákup léků v hodnotě 5,5 miliardy korun během tří let a bez výběrového řízení. To je výsledek kontroly Nejvyššího kontrolního úřadu (NKÚ) v pražské nemocnici Na Homolce, fakultní nemocnici v Ostravě a fakultní nemocnici v Plzni. Shodné léky nemocnice často pořizovaly za nižší ceny, a to až o několik stovek korun.

Bolest břicha
18.11.
Děsivé překvapení

Bolí mě břicho, oznámil muž lékařům. Ti objevili něco šíleného!

Bolesti břicha může způsobit spousta věcí. Přesto se lékaři nestačili divit, když vyšetřili čtyřicetiletého muže, který si právě na bolest břicha stěžoval. V pacientových útrobách totiž objevili něco, co nečekali ani v nejdivočejších snech.

Porod v autě
16.11.
emotivní zážitek

Žena začala rodit v autě, malého Šimona na svět přivedl tatínek!

Jako hrdina se ukázal ve čtvrtek odpoledne tatínek, jehož žena začala rodit cestou do hořovické nemocnice. Zachoval si chladnou hlavu a své partnerce v nouzi pomohl, synka odrodil sám přímo v autě - jen s pomocí operátorky záchranné služby.

Prásk.tv píše:

Doktoři
čtěte o tématu nemocnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NIČÍTE SI NEHTY LAKOVÁNÍM?

Prozradíme Vám, jak to poznáte.

Pacient vzal v nemocnici nůž a pobodal dva sousedy na lůžku!
aktualizováno 12.11.
útok na lůžku

Pacient vzal v nemocnici nůž a pobodal dva sousedy na lůžku!

Pacient nemocnice v Teplicích zaútočil nožem na dva muže, kteří s ním leželi na pokoji neurologického oddělení. Mužům způsobil bodnořezná poranění - na rukou, krku a ve tváři. Policisté útočníka, který je zřejmě psychicky nemocný, podezírají z trestného činu těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu.

V loterii vyhrálo šest kolegyň
09.11.
Pohádková výhra

Kolegyně vyhrály v loterii stovky milionů! První krok byl jasný

Z obrovské výhry v loterii se raduje šest kuchařek z velšské nemocnice. Vyplatilo se jim pravidelné sázení do Euromilionů, které společně provozovaly uplynulých šest let. Vyhrály více než 25 milionů liber (720 milionů korun) a okamžitě podaly výpověď.

Robot operoval v nemocnici
aktualizováno 03.11.
složitý systém

V první české nemocnici operoval robot! Tohle všechno dokáže

V ústecké Masarykově nemocnici jako první v Česku provedli chirurgický zákrok velmi unikátním způsobem. Díky speciálnímu robotickému systému jsou lékaři schopni i náročné operace zvládnout jen za pomoci malého otvoru v těle pacienta. Robotický adaptér umožňuje dělat například operování, šití i kamerový záznam najednou.

Porod
19.10.
Při porodu

Marta začala na porodním sále hořet! Lékař řekl, jak je to možné

Porod císařským řezem se rychle změnil v tragédii. Pod Martou S. začalo na porodním sále v trebišovské nemocnici hořet lůžko! Podle prvotních informací vzplála zřejmě dezinfekce. Lékař popsal, jak je to vůbec možné.

Porod
aktualizováno 19.10.
Hororový porod

Marta rodila, lůžko pod ní vzplálo! Nedávno ji postihla krutá rána

Chvíle, která měla být jednou z nejkrásnějších na světě, se Martě změnila v horor. Na porodním sále ji lékaři připravovali na císařský řez, když vzplálo lůžko pod ní! Utrpěla popáleniny 2. a 3. stupně v intimních partiích. Obrovská tragédie ji přitom potkala už před dvěma měsíci.

Postižená Lucinka z Olomouce
17.10.
Odvolací soud

Lékaři použili zakázanou metodu, dítě je postižené! Chybu odmítají

Odvolací soud v Olomouci začal projednávat dlouholetý spor, který vedou rodiče postiženého dítěte s tamní nemocnicí. Chtějí od ní 17 milionů korun za to, že lékaři podle obžaloby použili při porodu zakázanou metodu, a tím děvčátko utrpělo těžké poškození mozku.

Sušenky
aktualizováno 16.10.
Hloupý nápad

Pár nabídl kamarádce "veselé" sušenky, oběma hrozí 5 let vězení

Měl to nejspíš být jen nevinný vtípek, ale zvrtl se tak, že oběma jeho autorům nyní hrozí až pět let vězení. Dvacetiletý mladík se stejně starou dívkou totiž o letních prázdninách nabídli kamarádce "speciální" sušenky, po kterých skončila na jednotce intenzivní péče.