Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Policie vyšetřuje znásilnění na Slovensku
Aktualizováno Včera 20:20
Případ ze Slovenska

Holčičku (4) našli zkrvavenou na louce! Znásilnil ji 17letý mladík

Nechutný incident otřásl slovenskou obcí Svinia. Sedmnáctiletý mladík tady měl znásilnit teprve čtyřletou Livii. Dívenku převezli do nemocnice, měla by být mimo ohrožení života. Násilníka zadržela policie.

Magdalena - 2
Aktualizováno 19.5. 2017 14:42
galerie měla dělat společnici

Detektiv: Magdu (†27) zavraždili! Boháči v Egyptě od ní chtěli sex

Krásná Polka Magda Zuková (†27), která za velmi podivných okolností zemřela v egyptské Hurghadě, byla zřejmě obětí obchodníků s bílým masem. Tvrdí to soukromý detektiv, který pomáhá případ řešit. Podle něj dívka mohla být do země poslána jako společnice bohatých mužů. Když zjistila, že se po ní žádá i sex a odmítla, zbavili se jí.

Andrej Babiš
Aktualizováno 16.5. 2017 19:36
ministr v nemocnici

Andrej Babiš zrušil program a musel do nemocnice IKEM!

Ministr financí Andrej Babiš (62) musel zrušit svůj program a zamířil do nemocnice IKEM. Důvod návštěvy lékařského zařízení nechtěl vicepremiér na dotaz portálu blesk.cz, který informaci přinesl, komentovat.

Prásk.tv píše:

Markéta Stehlíková - 1
čtěte o tématu nemocnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Raiffeisen stavební spořitelna: Stavebko je hlavně o financování lepšího bydlení

Úvěry na bydlení zažívají boom. Lidé si přejí bydlet ve vlastním nebo se odhodlávají k rekonstrukcím svého starého bydlení. RSTS jim je v jejich cestě k pořízení nového bydlení spolehlivým partnerem.

tragický osud

Ben radši spáchal sebevraždu, měl se totiž vrátit do ústavu!

Patnáctiletý Benjamín spáchal sebevraždu, protože se nechtěl vrátit do výchovného ústavu. V té době se však jeho život obracel k lepšímu. Matka promluvila o tragickém osudu syna, který provází souhra nešťastných událostí. Žena po smrti darovala jeho orgány.

Mikuláš s rakovinou
Aktualizováno 11.5. 2017 14:03
slovensko otřesný případ

Mikuláš šel za tátou, čekal ho šok! Lékaři zapomněli říct, že zemřel

Obrovský šok čekal rodinu onkologického pacienta Mikuláše z Hronovců na jihu Slovenska. Když ho šel syn s manželkou odpoledne navštívit, muž na svém pokoji neležel. Nakonec příbuzným sestřička oznámila, že ráno zemřel. Nemocnice jim to ale zapomněla říct.

nebojácný důchodce

Dědu kousla zmije, tak ji sebral do tašky a vydal se s ní k doktorce

Šel si jen natrhat kopřivy na čaj, skončil s uštknutím od zmije. Čiperný důchodce neváhal, hada popadl a v tašce ho odnesl až do nemocnice. Chtěl prý dokázat kamarádům, že nelže. Informovala o tom televize Markíza.

Smutná diagnóza

Hoch kreslil panáčky se skvrnou na hlavě. Lékaři zjistili děsivou věc

Sedmiletý chlapec trpěl dlouhé měsíce bolestmi hlavy. Byly tak silné, že z nich Emre často zvracel. Lékaři stále nemohli přijít na to, co mu je. Až když začal kreslit panáčky s černou skvrnou na hlavě, ukázalo se, že má na mozku nádor.

Nemocnice - ilustrační foto
Aktualizováno 25.4. 2017 13:19
Univerzitní nemocnice

Lékaři se bojí nového zákona: Nemocnice rozprodají majetek!

Deset fakultních nemocnic by se mělo změnit na univerzitní. Počítá s tím novela zákona, kterou mají na programu poslanci. Zákon má podporu rektorů vysokých škol, naopak výhrady má třeba Česká lékařská komora.

Muž se postřelil v centru Prahy
Aktualizováno 25.4. 2017 12:53
nešťastná náhoda

Muž se v centru Prahy postřelil při vstávání ze židle. Vážně se zranil

V úterý ráno se v jedné z pražských firem v centru města ozvala střelba. Na místě se vážně zranil muž, celá situace vypadá jako nešťastná náhoda. Policie teď celou událost vyšetřuje.

Žena potratila v nemocniční sprše
Aktualizováno 24.4. 2017 10:05
nemocnice nepochybila

Monika potratila ve sprše v nemocnici. Plod jí zůstal v ruce!

Monika se těšila na narození dítěte, místo toho ale potratila přímo v nemocniční sprše. Z neštěstí viní nemocnici, sestra k ní totiž ani nezavolala doktora, podle Úřadu pro dohled nad zdravotní péčí ale nemocnice nepochybila. O případu informuje televize Markíza.