Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Květa Fialová
včera 22:24
Legendární herečka

Květa Fialová bojuje o život. "Je to pro mě strašně těžké," řekla dcera

Legendární herečka Květa Fialová je v kritickém stavu v nemocnici. Na specializovaném kardiochirurgickém pracovišti bojuje o život. Osmaosmdesátiletá herečka žije poslední roky v léčebně pro pacienty s Alzheimerovou chorobou.

Otrava houbami
aktualizováno 20.09.
Rostou

Houbařská sezóna vrcholí! Přibývá také otrav z hub, varují lékaři

Otrav z hub v Česku přibývá. Například nymburská nemocnice už eviduje deset pacientů s příznaky otravy po požití nedostatečně tepelně upravených nebo nejedlých hub.

Zdravotní sestra tančí s novorozencem
aktualizováno 19.09.
záznam zveřejnila

Otřesné video: Zdravotní sestra předvádí tanec na novorozenci!

Video, na kterém mladá zdravotní sestra předvádí tanec s novorozencem, pobouřilo tisíce lidí na sociálních sítích. Další ze zaměstnankyň nemocnice označila děti za "malé satany." Obě ženy byly okamžitě propuštěny ze zaměstnání a případ vyšetřuje policie.

Prásk.tv píše:

Květa Fialová - 1
čtěte o tématu nemocnice na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Soutěžte s námi o ovocné snacky EasyFruit nejen pro školáky

EasyFruit neobsahuje lepek a konzervanty a je i bez přidaného cukru, vhodné už pro pětiměsíční děti.

Muži uvízl penis v kotouči na činku
18.09.
Jak se to stalo?

Horor v posilovně: Hasiči museli muži vyprostit penis bruskou!

Láska k posilování může vypadat různě. Někteří lidé chodí do fitka, další raději cvičí doma. Mladý Němec ale posunul tohle slovní spojení na úplně jinou úroveň. Kotouč na činku se mu zasekl na penisu a museli mu pomoci až hasiči!

Vyšetření u gynekologa, ilustrační foto
17.09.
Nemocnice je potrestala

Ženě se zasekl cizí předmět ve vagíně. Lékaři se náramně bavili

Dva lékaře suuspendovala a šéfa odvolala nemocnice v americkém Pittsburghu. Vyšlo totiž najevo, že se personál náramně bavil na účet nešťastné pacientky, které se zasekl nespecifikovaný cizí předmět ve vagíně. Vedle operujících doktorů byl sál plný zvědavců, kteří si nešťastnou ženu fotografovali a snímky pak posílali kolegům a kamarádům.

Policie - ilustrační foto
14.09.
Záhadné úmrtí

Na ulici ležel zraněný mladík, teď zemřel! Policie netuší, co se stalo

Mostečtí kriminalisté si lámou hlavy s hodně neobvyklým úmrtím mladého muže. Toho v sobotu našel na ulici taxikář. I když zraněný skončil v nemocnici, stejně zemřel. Policisté se nyní pokoušejí zjistit, co se vlastně stalo.

Soud
aktualizováno 12.09.
Hlavní líčení

Nedorozumění, tvrdí Afghánec. Souzený je za znásilnění sestřičky

Městský soud v Praze projednává případ pokusu o znásilnění sestřičky z nemocnice Na Bulovce. Dvacetiletému cizinci hrozí až pětileté vězení. Hájí se, že vše je jedno velké nedorozumění.

Syn zmlátil otce v nemocnici
09.09.
násilí na seniorech

Muž týral svého nemocného otce upoutaného na lůžko! Natočili ho

Muž (57) byl natočen, jak surově bije svého otce (86), kterého navštívil v nemocnici v Šanghaji. Senior trpí stařeckou demencí a podle všeho již nikoho nepoznává. Na znepokojujících záběrech je slyšet, jak muž naříká v bolestech, zatímco ho jeho syn opakovaně bije.

Márnice
07.09.
Neuvěřitelný případ

Sestřičky obdivovaly pacientův penis! Koukly se i po jeho smrti

Neuvěřitelný případ muselo řešit vedení nemocnice v americkém Denveru. Pět sestřiček obdivovalo pacientovy genitálie, když ležel upoutaný na lůžko i po jeho smrti. Dokonce se přiznaly, že otevřely vak na mrtvoly, ve kterém byl muž v márnici uschován.

Těhotná dívka trpěla na chodbě
07.09.
Hrozivý případ

Rodina jí zakázala císařský řez, zoufalá žena skočila z okna

Přestože několikrát utekla z porodního sálu, prosila své příbuzné, ať jí dovolí porod císařským řezem, rodina šestadvacetileté Fang Maové z Číny takový porod zakázala, trvala na tom, že žena musí porodit přirozeně. Jenže plod měl abnormálně velkou hlavičku a žena zažívala tak nesnesitelné bolesti, že se rozhodla raději spáchat sebevraždu!