Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lékařské vyšetření
30.03.
pomoc je snadná

Tohle je noční můra všech mužů! Milenka a drahé auto to nevyřeší

Ženy mají menopauzu, muži zase andropauzu. Jenže zatímco něžnější pohlaví většinou ví, co dělat, muži tápou. A tak si místo léků často naordinují mladou milenku, novou vizáž či motorku. Existuje přitom mnohem lacinější pomoc.

Lékařské vyšetření
aktualizováno 05.12.
zázračná metoda

Muže zabíjela rakovina prostaty. Po pokusu zázračně zmizela!

Američan trpěl pokročilým stádiem rakoviny prostaty. Plně se však uzdravil poté, co ho doktoři léčili obrovskými dávkami testosteronu.

Girls to Men - Eyecatcher
09.10.
foto a video dočkal(a) se

Z holky se stal kluk! Neuvěříte, co dokáže testosteron!

Jamie Raines se narodila jako dívka. Nikdy se tak ale necítila. Rozhodla se proto podstoupit "léčbu" testosteronem a zaznamenávat každý den své proměny v muže. "Selfie kolekce", která vznikala celé tři roky, obsahuje přes 1 400 fotek.

Prásk.tv píše:

Tento lék z vás udělá impotenta
čtěte o tématu testosteron na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Podzimní sex
20.09.
Sex a podzim k sobě patří

Jak strávit podzim? Vědci doporučují sex! Tak hurá do toho

Ačkoliv to dnes tak nevypadá, podzim nám klepe na dveře. A s ním přichází i zvýšená potřeba sexu. Nejvíce přeje sexuálnímu apetitu podzimní období. Podle americké profesorky a antropoložky Helen Fisherové za to může, jak jinak, chemie.

Afrodiziaka
aktualizováno 11.08.
Láska prochází žaludkem

Odmítá váš partner v horku sex? Podstrčte mu meloun či fíky

Nemáte vy nebo váš partner v takovém horku náladu na intimní projevy lásky? Nevěště hlavu. Existují totiž přírodní afrodiziaka v podobě potravin. Takže stačí nakoupit ty správné ingredience, uvařit večeři a hurá do toho.