Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Skupinu seniorů potrestal soud za únos
09.08.
Chtěli z vězení

Důchodci unesli ženu a žádali výkupné! Soud jim snížil tresty

Čtyři muži z Ústí nad Labem unesli ženu a požadovali výkupné. Stalo se to předloni a v březnu za to dostali až 8leté tresty. S rozsudkem, který by pro ně znamenal strávit poslední roky života za mřížemi, se senioři nesmířili a odvolali se k vrchnímu soudu. Ten některým tresty snížil.

Muž na Safari
aktualizováno 11.05.
krvavé safari

Útočníci zabili průvodce a unesli dva turisty, požadují za ně miliony!

Skupina vyděračů ve čtvrtek unesla dva britské turisty, kteří mířili do národního parku v Demokratické republice Kongo. Útočníci přepadli jejich vůz a zabili místního strážce. Za propuštění zadržených turistů nyní požadují v přepočtu přes čtyři miliony korun.

Skupinu seniorů potrestal soud za únos
21.03.
požadovali výkupné

Za únos manželky podnikatele půjdou muži do vězení na 3 až 8 let

Na 3 až 8 let má jít do vězení čtveřice mužů, která předloni unesla manželku ústeckého podnikatele kvůli výkupnému. Soud mužům, udělil nepodmíněné tresty a strůjce únosu poslal do věznice se zvýšenou ostrahou.

Prásk.tv píše:

Bernie Ecclestone
čtěte o tématu výkupné na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Muži obžalovaní z únosu
aktualizováno 13.03.
Nezvyklý případ

Únosci měli chtít milionové výkupné, teď jim hrozí 12 let

Ústecký krajský soud by mohl dnes odpoledne vynést rozsudek v případu čtyř mužů, kteří podle žalobce unesli ženu kvůli výkupnému. Pachatelé ve věku od 55 do 73 let se měli vydávat za policisty z protidrogového oddělení.

Únosci
aktualizováno 27.11.
Ústí nad Labem

Důchodci měli unést ženu! Pouta koupili v sexshopu, chtěli výkupné

Čtyřčlenná skupina důchodců z Ústí nad Labem unesla podle obžaloby 40letou ženu a žádala výkupné po jejím partnerovi. Stalo se to loni v lednu a teď za to gang mužů stanul před soudem. Nejstaršímu je 72 let a hrozí jim až 12leté tresty.

Vyděrač v německých obchodech chce 10 milionů
01.10.
Otrava a výhrůžky

Zadržený muž se přiznal k otrávení dětské výživy! Půjde za mříže

Muž, kterého německá policie zadržela pro podezření z otravy dětské výživy a vyhrožování, se k činu přiznal. Muž přidával do dětských potravin fridex a poté obchodům hrozil dalšími otravami, pokud mu nezaplatí 10 milionů eur.

Vyděrač v německých obchodech chce 10 milionů
aktualizováno 30.09.
Travič v Německu

Policie dopadla muže, který otrávil dětskou výživu! Chtěl výkupné

Německá policie v pátek dopadla muže, který měl otrávit dětskou výživu. Obchodní řetězce pak vydíral a požadoval 10 milionů eur. Policisté o zadržení podezřelého ve spolkové zemi Bádensko-Württembersko informovali v sobotu.

Hacker - ilustrační foto
aktualizováno 16.05.
návod masivní ohrožení

Vyděračský vir zasáhl v ČR přes 600 počítačů! Takhle se ochráníte

Svět se v pátek otřásl po útoku na počítače po celém světě. Napadeny byly statisíce uživatelů z desítek zemí. I když se podařilo šíření škodlivého softwaru zpomalit, ještě není konec, v pondělí se očekávalo další masivní šíření. Jen během první vlny bylo v Česku podle ČTK napadeno přes 600 počítačů.

Hanka a Tonča
aktualizováno 28.06.
Vážné obvinění

Miliony na výkupné za Hanku a Tonču možná někdo zpronevěřil!

Pražské vrchní státní zastupitelství řeší podezření, že část výkupného, kterou zaplatil český stát za dvě dívky, které byly před třemi lety uneseny v Pákistánu, někdo zpronevěřil. Mohlo by se jednat až o čtyři miliony dolarů, tedy v přepočtu o téměř 100 milionů korun!

Isis na Filipínách
aktualizováno 26.04.
hrozba ISIS

Vojáci našli uříznutou hlavu! Brzy může být hrůzných nálezů víc

Islamisté zavraždili na Filipínách 68letého muže, kterého zajali loni v září v jednom z letovisek na jihu země. Uříznoutou hlavu Kanaďana našla tamní armáda. Zavražděn byl kvůli tomu, že úřady odmítly zaplatit mnohamilionové výkupné.