Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Donald Trump prodává své sídlo v Karibiku
aktualizováno 05.08.
Luxusní komplex

Donald Trump prodává sídlo v Karibiku. Můžete zde bydlet i vy!

Luxusní sídlo amerického prezidenta Donalda Trumpa v Karibiku je na prodej. Sídlo zahrnuje dvě vily, posilovnu, tenisový kurt a můžete sem jet i na dovolenou.

Hurikán Otto
aktualizováno 23.11.
vražedná příroda

Smrtící bouře Otto zabila tři lidi, i děti! Tisíce lidí nemají domov

Tropická bouře Otto v úterý zesílila do hurikánu a žene se z Panamy dál k východnímu pobřeží Kostariky. Vítr dosahuje rychlosti až 120 kilometrů v hodině, v Panamě usmrtil nejméně tři lidi včetně dvou dětí.

Hurikán Matthew se žene přes USA
aktualizováno 08.10.
Stav nouze

Hurikán Matthew zabíjel v USA, má už téměř 900 obětí!

Spojené státy zatím podle agentury AFP hlásí čtyři mrtvé v důsledku hurikánu Matthew. Hurikán dál postupuje severním směrem podél východního pobřeží USA, jeho intenzita však opět polevila. Předchozí řádění hurikánu na Haiti si podle nejnovější bilance vyžádalo nejméně 877 mrtvých.

Prásk.tv píše:

Princ Harry a Rihanna - 1
čtěte o tématu Karibik na Prásk.tv
Obchodní sdělení

OBSERVATOŘ KLEŤ – NA LOVU ASTEROIDŮ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v České Republice. Čím je Kleť mezi jinými hvězdárnami výjimečná?

1916435
07.10.
V oku bouře

Děsivé VIDEO: Takhle vypadá průlet letadla ničivým hurikánem!

Zatímco drtivá většina lidí před ničivým hurikánem Matthew bere nohy na ramena nebo se alespoň hodně dobře zabední, najdou se i odvážlivci, kteří spěchají živlu vstříc. A ještě si to natáčejí.

Hurikán Matthew
aktualizováno 08.10.
stav nouze v usa

Hurikán má v Karibiku už přes 800 obětí! Floridu těsně minul

Více než 800 obětí si vyžádal hurikán Matthew na Haiti. Ještě ve čtvrtek činila bilance řádění živlu v jedné z nejchudších zemí světa 136 mrtvých. Další čtyři lidé přišli o život v sousední Dominikánské republice. Živel se teď řítí na USA.

Apokalypsa
aktualizováno 05.10.
přírodní katastrofy

Planeta se zlobí, modlitby selhaly! Ničivé živly zabíjejí po celém světě

Hurikán v Karibiku, tajfun u Japonska, série zemětřesení na Tenerife - planeta nám znovu dává najevo, že není radno o její síle pochybovat. Živly pustoší lidská obydlí, způsobují záplavy a už si vyžádaly také několik obětí.

Hurikán Matthew
aktualizováno 04.10.
Matthew

Smrtící hurikán se řítí na Haiti! Lidé nechtějí z domovů, jen se modlí

Ničivý hurikán Matthew, který koncem minulého týdne zasáhl Karibik, se přesouvá na sever a blíží se k Haiti. Podle amerického Národního střediska pro hurikány ho doprovází vítr o rychlosti 230 kilometrů za hodinu. Na Kubě už úřady evakuovaly 300 tisíc lidí.

Hurikán Matthew
aktualizováno 01.10.
ničivá síla

Lidé se modlí za život: Smrtící hurikán Matthew udeřil v Karibiku!

Hurikán Matthew v Karibiku dosáhl nejvyšší páté kategorie a je tak nejsilnějším hurikánem v Atlantiku od dob ničivého Felixe (2007). Vítr dosahuje rychlosti 260 kilometrů v hodině a zabil už nejméně jednoho člověka - 16letého chlapce.

Strom smrti Hippomane mancinella
02.07.
Strom smrti

Strom je tak jedovatý, že vás může zabít jen to, že jste pod ním!

Vypadá nevinně a neškodně a můžete si ho snadno splést s planou jabloní. Jenže to by byla osudová chyba. Tenhle strom je totiž neuvěřitelně jedovatý a zabít dokáže hned několika způsoby!

Ebola v Africe
aktualizováno 16.10.
boj s nemocí

Afričany tu nechceme! První stát zakázal vstup nakaženým ebolou

Malý karibský stát Svatá Lucie zakázal vstup na své území pro všechny lidi, kteří by do ostrovního ráje chtěli přicestovat z afrických zemí zasažených ebolou.