Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Avicii - 12
aktualizováno 01.05.
sáhl si na život

Příčina smrti odhalena! Už se ví, jak Avicii spáchal sebevraždu

To, že slavný dýdžej Avicii spáchal sebevraždu, už potvrdila před několika dny jeho rodina. Až nyní ale poprvé vypluly na povrch bližší okolnosti jeho smrti. Hudebník měl vykrvácet poté, co se podřezal střepem z lahve. Zprávu zveřejnil jako první portál TMZ odkazující se na zdroje obeznámené s průběhem vyšetřování.

DJ Avicii
aktualizováno 26.04.
příčina smrti

Smutné odhalení: Už to nemohl snášet dál, DJ Avicii si vzal život!

Smrt slavného DJ Aviciiho zarmoutila fanoušky po celém světě. Nikdo si nedokázal vysvětlit, co přesně se stalo. Příbuzní nyní uveřejnili, že byl Tim citlivá duše a už to nemohl dále snášet. Rodina tak potvrdila spekulaci o tom, že si sáhl na život.

Avicii - 8
25.04.
dojemná zpráva

Aviciiho rodina poprvé promluvila: Fandům poslala emotivní vzkaz!

Nečekaná smrt známého DJ Aviciho minulý týden zasáhla fanoušky po celém světě. Poprvé od jeho skonu se k celé tragické události vyjádřila i jeho rodina. Příbuzní zveřejnili prohlášení, ve kterém děkují všem Aviciho fanouškům, ale také prosí o zachování svého soukromí.

Prásk.tv píše:

Avicii
čtěte o tématu DJ na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Jak žije český výherce 2,5 miliard korun?

Tento týden jsou tomu přesně tři roky od chvíle, kdy v Sazce padla absolutně nejvyšší výhra v české loterní historii.

Emily Goldberg - 1
22.04.
galerie poslala vzkaz

Zdrcující slova Aviciiho lásky: "Nechci, aby to bylo skutečné!"

Náhlá smrt slavného dýdžeje Aviciiho otřásla nejen jeho fanoušky a kolegy, ale i blízkými přáteli a příbuznými. Z jeho odchodu do hudebního nebe se nemůže vzpamatovat ani jeho expřítelkyně Emily Goldbergová, pro kterou měl dýdžej složit i píseň.

Avicii
aktualizováno 22.04.
jasné závěry

Vyšetřování smrti Aviciiho končí! Policie zveřejnila výsledky pitvy

Ománská policie ukončila vyšetřování smrti slavného švédského dýdžeje Aviciiho (†28), který za neznámých okolností zemřel v pátek v Muscatu. Vyšetřovatelé došli na základě výsledků pitvy k jasnému závěru - umělce nikdo nezabil.

Poslední foto DJe Aviciiho před smrtí
aktualizováno 22.04.
smrt hvězdy

Fanoušek potkal Aviciiho před smrtí: Popsal, jak na něj působil

Hudební světem otřásá smrt známého švédského dýdžeje Aviciiho, který za záhadných okolností zemřel při návštěvě Ománu. Maitrai Joshi byl jedním z posledních lidí, kteří se světoznámým umělcem mluvili. Promluvil o jejich posledním setkání i o tom, jak na něj Avicii působil.

Avicii - 11
21.04.
Odchod dýdžeje

Úsměv v objetí fanoušků. Poslední fotka Aviciiho těsně před smrtí

Rošťácký úsměv, vřelé objetí s dvojicí fanoušků. Nejspíš poslední fotka náhle zesnulého DJe a hudebního producenta Tima Berglinga alias Aviciiho rozhodně neukazuje nemocného muže. Proto je jeho smrt tak překvapivá.

Avicii - 12
aktualizováno 21.04.
Předčasná smrt

Odpočívej v pokoji, brácho! Svět se loučí se zesnulým Aviciim

Hudební svět se stále vzpamatovává ze smrti Tima Berglinga alias DJe Aviciiho. Zármutek vyjadřují jak fanoušci, kteří Švédovu hudbu milovali, tak celebrity, které s hudebníkem spolupracovaly nebo se s ním znaly.

Avicii
aktualizováno 20.04.
jeho hvězda vyhasla

Slavný Avicii je po smrti! Zemřel v Ománu, bylo mu teprve 28 let

Švédský dýdžej Avicii, který pracoval po boku takových hvězd, jakými jsou Madonna nebo britská kapela Coldplay, je po smrti. Jedna z největších hvězd taneční hudby zemřela v Ománu ve věku 28 let.

Nehoda DJ Mairee
aktualizováno 24.09.
bojuje o život

Známý slovenský DJ měl těžkou nehodu. Je v kritickém stavu

V kritickém stavu je po vážné autonehodě známý slovenský dýdžej Mairee. Se svou tvorbou vystupoval i v Česku, kde měl na podzim několikrát vystupovat.