Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nahlášená bomba v Moskvě
aktualizováno 13.09.
Strach z teroru

Rusku hrozí bombovým útokem, v Moskvě evakuovali 20 tisíc lidí

Moskevská policie přijala ve středu několik telefonátů, které hrozily bombami umístěnými ve velkých nákupních centrech, na nádražích a na univerzitě. Kvůli hrozbám zahájili policisté rozsáhlou operaci. Ohrožené budovy musely opustit tisíce lidí. Bombové hrozby zasáhly i další města

Chlapec nahlásil bombu
05.04.
drahý žertík

Dítě si v Brně vystřelilo z policie, rodiče se děsí milionových pokut!

Desítky policistů včetně pyrotechniků začátkem března prohledávaly nákupní centrum Olympia u Brna a hledaly bombu, kterou (jak se nyní ukázalo) nahlásilo malé dítě. To se inspirovalo postavou z animovaného seriálu, jeho žertík nyní může stát rodiče i 3,5 milionu korun.

Vlaky RegioJet
12.01.
Organizoval vydírání

Dopadli muže, který hrozil bombou v RegioJetu! Byl v Hondurasu

Policisté vypátrali v Hondurasu muže, který loni stál za výhružkami bombou v dopravních prostředcích firmy RegioJet. Dopravili ho do Česka a předali do vězení, kde si odpykává dřívější tresty. Stíhají ještě jeho komplice.

Prásk.tv píše:

Královna Alžběta - 1
čtěte o tématu nahlášení na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Dívka v depresi u počítače
21.02.
důležitá pomoc

Facebook dokáže zachránit život! Odhalí sebevražedné sklony

Facebook přišel s velice užitečnou a zajímavou funkcí, která může pomoci uživatelům se sebevražednými úmysly a zachránit tak velké množství životů. Nástroj má lidem v těžkých chvílích pomoci a připomenout, že existují jiná řešení, než si vzít život.

Úřad práce
aktualizováno 29.01.
vyhazovy

POZOR! 26 firem bude hromadně propouštět! Víme, kde nejvíce

Hned 26 společností nahlásilo v prosinci Úřadu práce svůj plán hromadně propouštět.