Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Opilá doktorka
aktualizováno včera 20:34
měla tři promile

Doktorka v Praze volala policii na opilého muže. Sama byla namol

Nevšední situaci řešili policisté v Praze. Na tísňovou linku jim volala doktorka, že v její čekárně sedí opilý muž, který ji měl údajně i obtěžovat. Nakonec se ukázalo, že je sama namol.

Dechová zkouška
06.03.
policie přitvrzuje

Muž bez řidičáku několikrát sedl opilý za volant. Sebrali mu auto!

Policisté konečně přitvrzují v boji proti lidem, kteří opakovaně porušují zákaz řízení. Teď zabavili auto řidiči ze Slovácka, kterého 3x během jednoho měsíce chytili opilého za volantem, přesto, že měl opakovaný zákaz řízení. Jednou dokonce, i když za volantem neměl co dělat, dorazil autem přímo k výslechu.

opilec
aktualizováno 02.03.
rodinné problémy

Učitel se ve škole choval podivně. Nadýchal tři a půl promile

Pro učitele jedné z žižkovských škol museli ve čtvrtek krátce po obědě přijet strážníci městské policie. Zavolala je sama ředitelka školy. Její zaměstnanec byl totiž namol opilý . Po příjezdu strážníků nadýchal téměř tři a půl promile. Jeho chováním se budou zabývat příslušné orgány.

Prásk.tv píše:

Opilý otec na svatbě
čtěte o tématu opilost na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SNADNÝ ÚKLID = DVAKRÁT MÉNĚ PRÁCE DVAKRÁT RYCHLEJI

Mít čistou a zdravou domácnost nezabere díky správným pomocníkům mnoho času.

Žena z Jihlavy napadla městské strážníky
12.02.
Byla i opilá

VIDEO: Zdrogovaná žena se vrhla na hosty restaurace i strážníky!

Žena napadla městské strážníky, kteří byli přivoláni kvůli jejím výtržnostem do jihlavské restaurace. Její útoky natočili někteří hosté. Nakonec skončila na záchytné stanici, podle policie byla opilá a pod vlivem drog.

Pobodání
23.01.
útok v rodině

Opilý otec řešil rodinné neshody s nožem! Pobodal svého syna

Opilý otec pobodal na Kroměřížsku syna, který byl také pod vlivem alkoholu. V rodině jsou podle policie dlouhodobé neshody.

poničený betlém
aktualizováno 22.01.
35 tisíc

Policie už ví, kdo zničil betlém v Náchodě! Přihlásil se sám

Po vánočních svátcích poničil dřevěný betlém v Náchodě 18letý mladík, který se vracel z restaurace a mezi figury nejspíš upadl. Stíhat ho policie nebude, protože se podle ní nejednalo o úmysl. Škodu bude muset ale zaplatit.

Opilý pár v Kolíně přepadl řidičku
10.01.
Dopadli je

Opilí rodiče chtěli zpět odebrané dítě. Vyzbrojili se noži, ukradli auto

Rodiče, kterým sociální pracovníci odebrali malé dítě, protože s ním do nemocnice přišli opilí, se rozhodli, že si ho za každou cenu vezmou zpátky. S noži a mačetou chtěli vtrhnout do kojeneckého ústavu v Kolíně. Aby tam byli co nejrychleji, pokusili se ukrást dvě auta. Jedno pak dokonce zapálili.

Muže našli v popelářském autě
aktualizováno 09.01.
Měl namále

Opilec usnul v kontejneru, z vozu popelářů pak volal o pomoc!

Velmi dramatickou akci mají za sebou policisté a zdravotníci z Kroměříže. Přímo ze svozového auta na starý papír zachraňovali muže, který si před tím ustlal v kontejneru. Zraněný skončil v nemocnici.

Opilec natankoval na pumpě a usnul
aktualizováno 04.01.
noc na záchytce

Nejkurióznější případy záchytky, přespal tam kněz i opilá nevěsta

Za uplynulý rok muselo více než tisíc lidí přespat na jihlavské záchytné stanici. Jsou mezi nimi i ženy na mateřské dovolené nebo dokonce jeden kněz. Někteří klienti jsou přitom na záchytce jako doma a přespí tam během roku častokrát.

Opilá lékařka
30.11.
Legendární srážka

"Je normální řídit opilá?" "Je." Nehoda matky s dcerou má dohru!

Rozhovor matky a dcery po nehodě ve slovenském Prešově se stal hitem internetu. Opilé ženy vypadaly, že si ze srážky nic nedělají. Mladší z nich uložil soud zákaz řízení a podmíněný trest. Starší převezli rovnou na psychiatrii, kde zjistili, že kromě alkoholu spolykala také nějaké prášky.