Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Opilá matka v Praze
aktualizováno včera 12:03
Nezodpovědná rodička

Opilá matka padala i s kočárkem, pak nadýchala přes 3,5 promile

Notně pod parou byla v pátek odpoledne žena, která v Praze tlačila po ulici kočárek s dítětem. Podle svědků byla tak opilá, že i s kočárkem několikrát upadla. Přivolaným strážníkům skoro zavařila alkoholtester.

Opilá žena
02.05.
první máj

Žena (39) zapíjela svátek: Napadla policisty a nadýchala 4,7 promile!

Žena (39) na Brněnsku přehnala oslavu Svátku práce, který zapíjela v hospodě. V opilosti se svlékla, začala nadávat ostatním hostům a následně napadla policisty a záchranáře, které přivolal personál restaurace. Policisté pak ženě naměřili 4,7 promile alkoholu v dechu.

Opilá matka v Brně
aktualizováno 26.04.
ostuda v brně

Opilá matka usnula v obchodě: Nadýchala přes 4 promile! VIDEO

Brněnští strážníci v úterý večer řešili případ opilé matky (32), která usnula v nákupní galerii. Vedle lavičky postávala její dcera (3), o kterou se namol opilá žena nedokázala postarat. Když strážníci dali ženě dýchnout, nemohli uvěřit svým očím. Na měřícím přístroji svítila hodnota 4,39 promile.

Prásk.tv píše:

Výměna manželek
čtěte o tématu opilost na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Společnost Auto ESA poskytla vozy hvězdám z NHL

Petr Mrázek z klubu Philadephia Flyers a Tomáš Hertl ze San Jose Sharks budou během letní přestávky jezdit ve vozech Volvo XC60, které jim poskytla společnost Auto ESA.

Opilec se motal ulicemi Prievidze
aktualizováno 20.04.
Otřesné záběry

Opilec se motal ulicemi s vnukem v náručí! Pak se skácel k zemi

Opilý muž se potácel ulicemi města s tříletým vnukem v náručí. S chlapcem dokonce upadl, nechtěl ho ale pustit. Všechno zachytila bezpečnostní kamera a případ nakonec museli řešit policisté.

Opilá matka s dítětem u metra Hůrka
18.04.
4 promile

Opilá matka seděla pomočená mezi odpadky, měla s sebou dítě

Dvě děti skončily v péči sociálních pracovníků poté, co policie našla jejich opilou matku, která seděla pomočená mezi odpadky. Jedno z dětí (3) bylo v té chvíli s ní. Cizinka (40) při kontrole nadýchala téměř 4 promile, o svou malou dcerku se v tu chvíli vůbec nemohla postarat.

Výměna manželek - Napadení a zásah štábu - 6
aktualizováno 17.04.
VIDEO Drsná Výměna

Roman napadne Janu a odejde do baru. Po návratu nastane peklo!

Nadávky, bitky i opilecké scény budou ve středeční Výměně manželek na denním pořádku. Jana se dostane do rodiny, kterou, jak se zdá, vede násilník se sklony k alkoholismu. Vše vyvrcholí právě večer, kdy si dá Roman několik piv.

Zkouška na alkohol
aktualizováno 29.03.
KALKULAČKA Kontroly policie

Pozor na alkohol o Velikonocích! Spočítejte si, kdy můžete za volant

Velikonoce by měly být veselými svátky jara, často ale končí tragicky. Na silnice vyrážejí i sváteční řidiči, někteří navíc pod vlivem alkoholu. Loni zavinili opilí řidiči každou 11. nehodu a za prodloužený víkend zemřelo šest lidí. I proto je dobré mít po ruce test na alkohol.

Opilá doktorka
aktualizováno 19.03.
měla tři promile

Doktorka v Praze volala policii na opilého muže. Sama byla namol

Nevšední situaci řešili policisté v Praze. Na tísňovou linku jim volala doktorka, že v její čekárně sedí opilý muž, který ji měl údajně i obtěžovat. Nakonec se ukázalo, že je sama namol.

Dechová zkouška
06.03.
policie přitvrzuje

Muž bez řidičáku několikrát sedl opilý za volant. Sebrali mu auto!

Policisté konečně přitvrzují v boji proti lidem, kteří opakovaně porušují zákaz řízení. Teď zabavili auto řidiči ze Slovácka, kterého 3x během jednoho měsíce chytili opilého za volantem, přesto, že měl opakovaný zákaz řízení. Jednou dokonce, i když za volantem neměl co dělat, dorazil autem přímo k výslechu.

opilec
aktualizováno 02.03.
rodinné problémy

Učitel se ve škole choval podivně. Nadýchal tři a půl promile

Pro učitele jedné z žižkovských škol museli ve čtvrtek krátce po obědě přijet strážníci městské policie. Zavolala je sama ředitelka školy. Její zaměstnanec byl totiž namol opilý . Po příjezdu strážníků nadýchal téměř tři a půl promile. Jeho chováním se budou zabývat příslušné orgány.