Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

V Popovicích boural namol opilý řidič
02.08.
Řidič namol

Muž jel ráno od hřbitova opilý! Naboural a nadýchal 4,3 promile

Přes čtyři promile nadýchal řidič, který jel od hřbitova v Popovicích na Uherskohradišťsku. Narazil do zaparkovaného auta a způsobil škodu přes sto tisíc. Muž byl opilý, přestože bylo deset dopoledne.

Opilá žena
11.07.
Zadržela ji policie

Dětská doktorka sloužila opilá! Měla 2 promile, odvedla ji policie

Dětská lékařka ve slovenských Košicích ordinovala pod vlivem alkoholu! Na její stav upozornil policii zřejmě jeden z pacientů. Doktorka nadýchala přes dvě promile, policisté ji zadrželi.

Nehoda osobního automobilu
27.06.
tragická nehoda v polsku

Záhadná nehoda: Mrtvá dívka a dva podezřelí se stejnou DNA

Mimořádně obtížný případ řeší policisté, kteří při pátrání po viníkovi dopravní nehody na jihovýchodě Polska mají na výběr hned mezi dvěma viníky. Jedná se o jednovaječná dvojčata se shodnou DNA. Jeden z nich v opilosti zavinil nehodu, při které v pondělí zemřela osmnáctiletá dívka.

Prásk.tv píše:

Taiyah Peebles - 1
čtěte o tématu opilost na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Nahé koupání
21.06.
Pozdvižení v Pardubicích

Opilá žena se koupala nahá! Nemohla se dostat z nádrže

V Pardubicích se dějí věci! Za bílého dne se tam na veřejnosti koupají polonahé ženy, které jsou navíc pod vlivem alkoholu.

Opilá žena v Plzni
04.06.
Skončila na záchytce

Žena v Plzni ležela pomočená na kanále, měla skoro 5 promile!

Konec týdne pořádně zapila žena, kterou museli zachraňovat plzeňští strážníci. Byla pomočená, nezvládala chodit a lehla si přímo na chodník. Policisté zůstali v šoku, když nadýchala téměř promile.

Opilá učitelka Ludmila Večerková
aktualizováno 25.05.
Trable na základní škole

Ředitelka měla řídit opilá, navíc ji zaměstnanci udali školní inspekci

Česká školní inspekce a severomoravská policie prověřují ředitelku Základní školy v Ostravě-Jih Ludmilu Večerkovou. Podle informací televize Nova je podezřelá z toho, že řídila opilá. To však není jediný problém, kvůli kterému jí hrozí, že by mohla ze školy odejít.

Opilá matka v Praze
aktualizováno 21.05.
Nezodpovědná rodička

Opilá matka padala i s kočárkem, pak nadýchala přes 3,5 promile

Notně pod parou byla v pátek odpoledne žena, která v Praze tlačila po ulici kočárek s dítětem. Podle svědků byla tak opilá, že i s kočárkem několikrát upadla. Přivolaným strážníkům skoro zavařila alkoholtester.

Opilá žena
02.05.
první máj

Žena (39) zapíjela svátek: Napadla policisty a nadýchala 4,7 promile!

Žena (39) na Brněnsku přehnala oslavu Svátku práce, který zapíjela v hospodě. V opilosti se svlékla, začala nadávat ostatním hostům a následně napadla policisty a záchranáře, které přivolal personál restaurace. Policisté pak ženě naměřili 4,7 promile alkoholu v dechu.

Opilá matka v Brně
aktualizováno 26.04.
ostuda v brně

Opilá matka usnula v obchodě: Nadýchala přes 4 promile! VIDEO

Brněnští strážníci v úterý večer řešili případ opilé matky (32), která usnula v nákupní galerii. Vedle lavičky postávala její dcera (3), o kterou se namol opilá žena nedokázala postarat. Když strážníci dali ženě dýchnout, nemohli uvěřit svým očím. Na měřícím přístroji svítila hodnota 4,39 promile.

Opilec se motal ulicemi Prievidze
aktualizováno 20.04.
Otřesné záběry

Opilec se motal ulicemi s vnukem v náručí! Pak se skácel k zemi

Opilý muž se potácel ulicemi města s tříletým vnukem v náručí. S chlapcem dokonce upadl, nechtěl ho ale pustit. Všechno zachytila bezpečnostní kamera a případ nakonec museli řešit policisté.