Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Pilot s alkoholem
02.11.
Čeká na trest

V Londýně zatkli pilota, vypil dvě lahve vína a šest piv!

Na londýnském letišti Heathrow zatkli japonského pilota. V krvi měl totiž 1,89 promile alkoholu. Jen pár hodin před odletem vypil dvě lahve vína a šest piv!

Nahý muž hledal v kašně drobné
19.10.
Brněnský nestyda

Stud ho vůbec netíží! Nahatý lovil mince v kašně, vytáhli ho strážníci

Svou mužnou krásu předvedl obyvatelům Brna nejmenovaný lovec mincí, který si “vydělával“ na živobytí ve vodách kašny Parnas na Zelném náměstí. Jeho tvrdá práce ale vyšla vniveč, strážníci mu vypsali mastnou pokutu. Celou situaci zachytily kamery.

Policisté - ilustrační foto
aktualizováno 11.10.
Obviněný policista

Policista měl bourat opilý! GIBS obvinila člena plzeňské zásahovky

Další obvinění míří do řad plzeňské zásahovky. Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) obvinila policistu z ohrožení pod vlivem návykové látky. Informoval o tom deník Právo. Loni byl přitom další člen jednotky obviněný ze zneužití pravomoci úřední osoby, kdy měl se zbraní napadnout jiného řidiče.

Prásk.tv píše:

Taiyah Peebles - 1
čtěte o tématu opilost na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Policie a opuštěný chlapec
03.10.
Nezodpovědné chování

Chlapec (3) se sám toulal po městě. Matka se zatím opíjela!

Policisté z Třebechovic pod Orebem řeší kuriózní případ. Městští strážníci tam na služebnu přivedli zhruba tříletého chlapce, kterého nalezli samotného u rybníčku Bor. Později se ukázalo, že se jeho matka s babičkou mezitím opíjely v centru města a vůbec nevěděly, že chlapec odešel.

Mladíci v opilosti ukradli autobus
aktualizováno 02.10.
Divoká jízda

Opilí mladíci na Teplicku ukradli autobus. Ujeli a několikrát bourali!

Dva mladí muži ukradli v noci v městě Krupka na Teplicku zaparkovaný autobus. Opilí s ním ujeli několik kilometrů, několikrát jej nabourali. Cestou stačili napáchat škody za třičtvrtě milionu.

Houbař
aktualizováno 24.09.
opilý houbař

Česko má nového rekordmana! Tolik promile nikomu nenaměřili

Rekordně opilého muže ošetřovali v sobotu lékaři v krnovské nemocnici. Naměřili mu přes 8,83 promile alkoholu v krvi. Vystřízlivět mu trvalo 24 hodin.

Německá policie
23.09.
Nehoda v Bavorsku

Opilý Čech v Německu boural, auto několikrát převrátil! 3 zranění

Opilý Čech způsobil na jihu Německa vážnou nehodu. Nezvládl řízení a s autem skončil v poli. Zranil se řidič i oba jeho spolujezdci.

Test na alkohol - Ilustrační foto
aktualizováno 19.09.
rušení klidu

Žena se vymočila u sklepa. "Chci text na drogy," řvala na strážníky!

Chomutovští strážníci mají za sebou perný zásah. V chodbě panelového domu zadrželi opilou ženu, která dělala po celém domě hluk a vymočila se u sklepa. Přivolaným strážníkům nadávala a i dále rušila noční klid. Když jí naměřili 1,92 promile alkoholu v krvi, požadovala po strážnících ještě "text na drogy".

Strážníci (ilustrační foto).
aktualizováno 18.09.
Rodinná sešlost

Táta se opil, volal muž strážníkům. Chtěl, aby ho z baru odvezli domů

Osmnáctiletý syn si včera nevěděl rady s opilým otcem a zavolal na pomoc městskou policii. Hlídka tak vyrazila do restaurace na Dukle v Pardubicích. Strážníci odmítli dvojici dělat drožkaře, což syna i otce rozlítilo, začali útočit a nakonec skončili v poutech.

Opilý řidič několikrát boural.
aktualizováno 12.09.
Podnapilý řidič

Opilec dvakrát boural, spolujezdec jej zbil a přivolal policii

O víkendu překvapil jablonecké policisty opravdu neobvyklý telefonát. Spolujezdec nahlásil svého opilého kamaráda za volantem. Po několika vybočeních z vozovky a nabourání do dopravní značky mu definitivně došla trpělivost. Za vinu mu dával především to, že jízdou ohrožoval jeho dvouletého syna.