Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Opilá žena
08.10.
Měla přes 3,5 promile!

Žena sotva zvládla stát na nohou. V kočárku měla měsíční miminko

Silně opilé ženy si v pátek v noci všimli kolemjdoucí u brněnského hlavního nádraží. S sebou měla žena kočárek s teprve měsíčním miminkem, byla ale tak opilá, že nezvládala ani stát na nohou. Podobný případ přitom řešili jen o pár hodin dříve také strážníci v nedaleké Břeclavi.

Odběr krve - 1
22.09.
Jak to udělal?

Opilému řidiči málem vyšel podlý trik: Zaměnil krev ve zkumavce!

Zdálo se, že to bude jasný případ. Slovenští policisté chytili na dálnici muže, který překročil povolenou rychlost. Dechová zkouška navíc prokázala, že je opilý. Řidič to ale zpochybnil a chtěl, aby mu odebrali krev. Právě tím začal jeho téměř dokonalý trik...

Otec usnul na gauči, pes roztrhal miminko - 1
09.09.
Hororová scéna

Opilý otec usnul na gauči, pes zatím roztrhal miminko (†3 týdny)!

Třítýdenní chlapeček zemřel hroznou smrtí, roztrhal ho rodinný pes. Malý teriér miminko napadl, když ho měl hlídat otec. Ten ale vypil osm plechovek piva a usnul na gauči. Celý útok prospal, probudil ho až křik partnerky, která přišla domů.

Prásk.tv píše:

Agáta Prachařová
čtěte o tématu opilost na Prásk.tv
Obchodní sdělení

NEUVĚŘITELNÉ: 1 SKLENIČKA UNESE TUNY !!!

Každý z nás má doma nápojové sklo, které používá na denní bázi jako něco zcela samozřejmého. Každému z nás se stalo, že taková sklenička praskla nebo spadla a rozbila se. Zejména z těchto osobních zkušeností vnímáme tento druh skla jako něco velmi křehkého a naše chování ke sklu je pak tímto ovlivněno. A je to tak správně !

Pátrání po mladíkovi
05.09.
Oslava se vydařila

Parta slavila, kamarád zmizel! Našli ho na neuvěřitelném místě

Pátrací akce s humorným koncem - to je víkendový případ z Chrudimska. Parta kamarádů postrádala u Hlinska svého známého. Přivolali proto policisty, ale nakonec se ukázalo, že zatímco všichni prohledávali okolí, mladík spal v kufru auta.

Dechová zkouška
28.08.
hazard se životy

Mladíkovi naměřili tři promile. V autě přitom vezl malé miminko!

Hazardéra za volantem odhalili v sobotu večer policisté z Vodňan. Během siliční kontroly naměřili mladému řidiči téměř tři promile alkoholu. V autě přitom vezl ani ne roční dítě!

Nehoda na Jiráskově mostě
27.08.
Nepoučitelní

Jedna nehoda, tři opilí řidiči! Policisté se nestačili divit!

Neobvyklý zásah mají za sebou policisté z pražského Smíchova. Přijeli k nehodě, při které opilý řidič převrátil auto na střechu. Na místo se přijel podívat jeho kamarád, který byl také opilý. Když pak policisté zadrželi i jeho, chtěl s jeho autem odjet třetí kamarád. A ten byl také opilý.

Stroj společnosti TRAVEL SERVICE
aktualizováno 08.08.
Let z Korfu do Brna

Stevard se opil a vrávoral uličkou! České letadlo zdržel o 5,5 hodiny

Opilý stevard společnosti Travel Service způsobil poprask a nakonec i obrovské zpoždění letu z řeckého Korfu do Brna. Čeští turisté museli čekat 5,5 hodiny, než přiletí jiný člen posádky z Prahy. Stevarda na místě zadržela policie.

Manuela promluvila o nehodě v přímém přenosu
26.07.
Šokující nehoda

Dívka natáčela, jak sestra umírá! Promluvila kamarádka z auta smrti

Nehoda, při které zemřela čtrnáctiletá dívka, šokovala celý svět. Za volantem totiž seděla její sestra, která vše vysílala v přímém přenosu na sociální síti. Místo toho, aby umírající holčičce pomohla, natáčela dál její zkrvavené tělo. V autě s nimi jela ještě kamarádka, která teď promluvila.

Obdulia Sanchezová natočila svoji nehodu
25.07.
děsivé video

Vysílala smrt sestry na webu a nepomohla. Tohle je reakce rodičů

Divoká jízda osmnáctileté dívky z Kalifornie skončila tragédií. Při nehodě zemřela řidiččina čtrnáctiletá sestra. Starší dívka jí nepomohla, místo toho sestřinu smrt vysílala živě na sociální síti! K nešťastné události se teď vyjádřili zdrcení rodiče.

Obdulia vysílala smrt své sestry
24.07.
VIDEO Děsivá nehoda

Opakování nehody na webu! Dívka živě vysílala, jak její sestra umírá

Osmnáctiletá dívka z Kalifornie natáčela a živě vysílala divokou jízdu v autě. Řízení nezvládla a nabourala, ani to jí ale nedonutilo vysílání přerušit. Vzadu přitom seděly dvě čtrnáctileté dívky, jedna z nich byla sestra řidičky. Místo toho, aby ji zachránila, natáčela její smrt.

Obchodní sdělení

Vy rozhodujete, my pomáháme