Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kybernetický útok - Ilustrační
21.12.
kybernetický útok

Tahle hesla byla letos prolomena nejčastěji, není mezi nimi to vaše?

V současné době je velmi důležité chránit svá data pořádným heslem, které hackeři a crackeři jen tak neprolomí. Spousta lidí ale stále používá velmi jednoduchá hesla, konkrétní slova a jména, která jsou pro zkušené lamače kódů téměř neznatelnou překážkou. Tohle je seznam těch nejjednodušších hesel, se kterými nemáte velkou šanci se zabezpečit.

Prezidenští kandidáti - finance
aktualizováno 17.12.
velký přehled finance a volby

Do volby prezidenta zbývá měsíc. Víme, kolik mají kandidáti na účtu!

Zbývá necelý měsíc do prezidentských voleb a kandidáti dělají vše proto, aby získali voliče na svou stranu. Jejich kampaně ale něco stojí, největší podporu mezi lidmi má zatím bývalý předseda Akademie věd Jiří Drahoš. Oproti tomu Miloš Zeman je králem haléřů. (Stavy účtů v článku jsou uvedeny k 15. prosinci.)

Diváci TV Nova pomohli rodině, které vyhořel dům
aktualizováno 13.12.
Vlna solidarity

Dům jim před Vánoci lehl popelem, diváci TV Nova se rozhodli pomoct

Obrovská vlna solidarity se mezi diváky televize Nova zvedla po pondělním odvysílání reportáže o rodině, které na Jihlavsku před Vánocemi vyhořel celý dům. Lidé chtějí pomáhat. Obec kvůli tomu teď zřizuje speciální účet.

Prásk.tv píše:

Anna Warrender - 1
čtěte o tématu účet na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

žijeme bez dluhů a starostí
12.11.
účet pod kontrolou

Trvalý příkaz aneb žijeme bez dluhů a starostí

Zapomněli jste něco zaplatit včas? Mějte klidné spaní, starosti nechte na trvalých příkazech!

Sibongile Mani
04.09.
jak to vrátí?

Dívce přišly na účet omylem miliony. Peníze utratila za šaty!

Mladá studentka obdržela finanční podporu ke svému studiu. Miliony neoprávněně nabytých peněz si užívala plnými doušky! Nakupovala pro sebe, ale i pro kamarádky. Nyní hrozí, že půjde do vězení.

Jak ušetřit doma za elektřinu, když jsme na dovolené
10.07.
rady a tipy jak ušetřit?

Největší žrouti energií: Elektřinu doma kradou, i když jste v cizině!

Ať už se válíte u moře, stanujete, nebo šplháte na vrcholky hor, účet za domácí spotřebiče zanechané v pohotovostním režimu dál roste, a výlet se vám tak může pořádně prodražit.

Nalezené peníze v bankomatu
aktualizováno 18.04.
štědrý bankomat

Muž měl na účtu tisícovku. Díky triku vybral z bankomatu 152 tisíc!

Příležitost dělá zloděje. A udělala ho i z 38letého Milana Borovského ze Slovenska, po kterém nyní pátrají kriminalisté. V Liberci si založil bankovní účet a pak z porouchaného bankomatu v Košicích dokázat vybrat v přepočtu 152 000 korun.

Pitná voda
17.02.
Co dělat

Máte vysoký účet za vodu? Odborníci radí, jak se bránit!

Proti vysokému účtu za vodu se lze bránit! Inspektoři z České obchodní inspekce (ČOI) radí, jak postupovat, když vám přijde nesmyslně vysoký doplatek za vodu. Podle mluvčího ČOI Jiřího Fröhlicha lidé o možnostech jak postupovat, příliš nevědí.

Hacker
28.01.
jste obětí hackerů?

Hlídáte si soukromí? Tady zjistíte, jestli vám někdo hacknul e-mail

Víte s jistotou, že jste se nikdy nestali obětí hackerů? Existuje webová stránka, která vám dá jednoznačnou odpověď. Upozornila na ni televize Markíza.

Luke Moore využil bankovní chyby - 2
10.12.
galerie auta, jachty, luxus

Neměl ani korunu, díky bankovní chybě žil jako král! Utratil miliony

Díky bankovní chybě měl mladík přístup k neomezeným financím, a tak toho využil. Nakoupil si sporťáky i jachtu, objednával si striptérky a pořádal párty. Spravedlnost ho ale dostihla a několik měsíců strávil ve vězení.