Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Václav Glazar
aktualizováno 11.07.
Úmrtí

Zemřel herec Václav Glazar (†65), jeptiška z Troškových Kameňáků

Po dlouhé nemoci zemřel ve středu herec Václav Glazar (†65), kterého proslavila zejména role mafiána převlečeného za jeptišku v sérii Kameňáků Zdeňka Trošky. Informaci o jeho úmrtí oznámil na svém Facebooku právě režisér.

CEFC China
aktualizováno 25.05.
ekonomika

Banka J&T se dohodla s Číňany na prodeji pohledávek CEFC

Skupina J&T se dohodla s čínskou CITIC Group na prodeji pohledávek J&T za firmou CEFC. Číňané prostřednictvím společnosti Rainbow Wisdom, kterou ovládá CITIC, odkoupí od J&T veškeré pohledávky za společnostmi ze skupiny CEFC a Rainbow Wisdom se zároveň stane akcionářem J&T Finance Group. Informovala o tom dnes mluvčí J&T Banky Monika Veselá.

Ordinace: Ema na pokraji smrti, Alena krok od zhroucení - 6
aktualizováno 17.10.
přežije?

Emě z Ordinace selže srdce. Diagnóza lékařů bude zdrcující

Už dnes večer půjde v seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 o život. Ema Rytířová (Simona Lewandowská) se už několik měsíců potýká s anorexií a dnes její nemoc udeří naplno. Vysílená Ema nikdy nebyla smrti blíž.

Prásk.tv píše:

Pavel Soukup
čtěte o tématu zástava na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Nové vozy zdražují, do cen ojetin se to zatím nepromítá

Autobazary hlásí za měsíc leden rekordní prodeje. V povánočním období to nebývá zrovna obvyklé, protože lidé se většinou „zotavují“ z finančně náročného prosince a nákup vozu odkládají až na první jarní měsíce.

Nahý muž v Přerově
aktualizováno 25.07.
podívaná v Přerově

Muž z Přerova neměl na útratu! Po městě proto běhal úplně nahý

Ulicemi Přerova v pondělí odpoledne pochodoval zcela nahý muž, který upoutal pozornost nejen tamních lidí, ale i policistů, kteří ho následně zadrželi. A svým příběhem naháč vyšetřovatele opravdu pobavil. Celé jeho počínaná navíc zaznamenaly kamery.