Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Jihlavská společnost PSJ jde do insolvence
aktualizováno 12.09.
ohromné dluhy

Nejistá budoucnost stovek lidí! Jihlavská PSJ jde do insolvence

Jedna z největších tuzemských stavebních firem jihlavská společnost PSJ jde do insolvence. Mohou za to obří dluhy. Na vině jsou nepovedené zahraniční projekty. Co bude se stovkami zaměstnanců a rozdělanými projekty, zatím není jasné.

Prodavačka - ilustrační foto
aktualizováno 11.09.
Nedostatek lidí

Obchody se přetahují o zaměstnance. Přidávají i 26 %

Letos docházelo v obchodních řetězcích k razantním nárůstům mezd. O růstu platů informoval i Globus, který se v obchodním roce 2017/2018 pyšní nárůstem tržeb. Svůj zisk se rozhodl investovat do zaměstnanců. Uvolnil pro ně letos 300 milionů korun.

Zbitá dívka v chorvatském hostelu
aktualizováno 20.08.
Brutální napadení

Lauru zbil personál chorvatského hostelu do krve! Stěžovala si

Britská studentka Laura Denmarová (26) byla hospitalizována poté, co ji surově zbili zaměstnanci hostelu v chorvatském Splitu. Personál ji napadl, protože odmítla za ubytování zaplatit peníze navíc. Případem se nyní zabývá policie.

Prásk.tv píše:

Utajený šéf: Provozní ředitel si nedokázal zjednat respekt, musela zasáhnout policie - 1
čtěte o tématu zaměstnanci na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Montessori metodou proti Alzheimerově chorobě!

Jako první v ČR zavádí Montessori metodu do svého systému péče o klienty skupina Alzheimercentrum.

Pošta - 4
18.08.
poštovní "vyšší moc"

Nové způsoby České pošty: Lidé musejí pro zásilky až do depa!

Na TV Nova se obrátili nespokojení klienti České pošty. Stěžují si, že pošta není schopna doručit balíky na určenou adresu, přestože klient doručení zaplatí. Některé balíky navíc nedoručí ani na spádovou poštovní pobočku. Zákazník pak musí až do depa. Pošta se vymlouvá na to, že nemá dostatek lidí.

Kamion Ilustrační snímek
05.06.
Vysílání pracovníků

Pro kamioňáky budou v EU jiná pravidla. Prosadili to i Češi

Pro řidiče kamionů nebudou platit pravidla pro vysílání pracovníků do zahraničí. Ta stanovují, že pokud firma vyšle zaměstnance za hranice, musí mu platit stejnou mzdu, jako je běžné v dané zemi. Pracovník ale musí také dodržovat zákony a předpisy státu.

Kuba z Utajeného šéfa
31.05.
Utajený šéf

Splatil Kuba všechny dluhy? V Dalimilově firmě už nepracuje!

I v posledním díle reality show Utajený šéf se diváci seznámili s obtížnými osudy některých pracovníků. Všem z nich se rozhodl Dalimil Čech pomoci nebo je alespoň nějak potěšit. Několik měsíců po natáčení prozradil, jak se čtveřici vede.

Letiště
30.05.
neštěstí v Turecku

Posádka vyhodila pasažéra z letadla, spadl na beton a zemřel!

Tragédií skončil úterní konflikt mezi zaměstnanci tureckého letiště Dalaman Airport a Britem (30), který se chtěl dostat domů bez letenek. Andrew Paul W. byl vyloučen z letadla. Za doposud nejasných okolností vypadl z letadla na rozjezdovou dráhu a zemřel.

Incident v Tim Horton
18.05.
vyhrocená hádka

Žena házela vlastní výkaly na obsluhu, která ji nepustila na WC

Na základě videa, které se začalo šířit na sociálních sítích, již začala policie jednat a zadržela ženu, která po hádce se zaměstnanci restaurace Tim Horton's vykonala potřebu přímo před pokladnou a hodila vlastní výkaly na obsluhu.

Utajený šéf: Brodil se ve fekáliích! - 2
aktualizováno 10.05.
utajený šéf

Byl kopyto, tvrdí o šéfovi Josef. Vděčí mu ale za životní úspěch

Hodně špinavou práci si ve středečním díle Utajeného šéfa vyzkoušel obchodní ředitel Petr Benáčan. Pořádně do těla mu v plzeňské pobočce dali Vendula s Pepou. Jak na natáčení vzpomínají?

Utajený šéf - Petr
03.05.
jak žijí dnes

Zaměstnanci šéfa Davida málem prokoukli! Prozradily ho dvě věci

Středeční večer patřil na televizi Nova novému pořadu Utajený šéf. Generální ředitel David Vítek si na několik dní vyzkoušel pozice svých zaměstnanců. To všechno v přestrojení. Přesto ale někteří tušili, že na ně ušil boudu.