Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kamion Ilustrační snímek
05.06.
Vysílání pracovníků

Pro kamioňáky budou v EU jiná pravidla. Prosadili to i Češi

Pro řidiče kamionů nebudou platit pravidla pro vysílání pracovníků do zahraničí. Ta stanovují, že pokud firma vyšle zaměstnance za hranice, musí mu platit stejnou mzdu, jako je běžné v dané zemi. Pracovník ale musí také dodržovat zákony a předpisy státu.

Kuba z Utajeného šéfa
31.05.
Utajený šéf

Splatil Kuba všechny dluhy? V Dalimilově firmě už nepracuje!

I v posledním díle reality show Utajený šéf se diváci seznámili s obtížnými osudy některých pracovníků. Všem z nich se rozhodl Dalimil Čech pomoci nebo je alespoň nějak potěšit. Několik měsíců po natáčení prozradil, jak se čtveřici vede.

Letiště
30.05.
neštěstí v Turecku

Posádka vyhodila pasažéra z letadla, spadl na beton a zemřel!

Tragédií skončil úterní konflikt mezi zaměstnanci tureckého letiště Dalaman Airport a Britem (30), který se chtěl dostat domů bez letenek. Andrew Paul W. byl vyloučen z letadla. Za doposud nejasných okolností vypadl z letadla na rozjezdovou dráhu a zemřel.

Prásk.tv píše:

Utajený šéf: Provozní ředitel si nedokázal zjednat respekt, musela zasáhnout policie - 1
čtěte o tématu zaměstnanci na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Zkuste štěstí a bavte se u nových Sazka Her

Spoustu zábavy, pestrý výběr her a velká šance na lákavé výhry, to vše nabízí Sazka Hry. Novinka je nyní dostupná online na herním portále Sazka.cz. Vyzkoušet můžete více než 25 rychlých her včetně oblíbených Starburst nebo Gonzo´s Quest.

Incident v Tim Horton
18.05.
vyhrocená hádka

Žena házela vlastní výkaly na obsluhu, která ji nepustila na WC

Na základě videa, které se začalo šířit na sociálních sítích, již začala policie jednat a zadržela ženu, která po hádce se zaměstnanci restaurace Tim Horton's vykonala potřebu přímo před pokladnou a hodila vlastní výkaly na obsluhu.

Utajený šéf: Brodil se ve fekáliích! - 2
aktualizováno 10.05.
utajený šéf

Byl kopyto, tvrdí o šéfovi Josef. Vděčí mu ale za životní úspěch

Hodně špinavou práci si ve středečním díle Utajeného šéfa vyzkoušel obchodní ředitel Petr Benáčan. Pořádně do těla mu v plzeňské pobočce dali Vendula s Pepou. Jak na natáčení vzpomínají?

Utajený šéf - Petr
03.05.
jak žijí dnes

Zaměstnanci šéfa Davida málem prokoukli! Prozradily ho dvě věci

Středeční večer patřil na televizi Nova novému pořadu Utajený šéf. Generální ředitel David Vítek si na několik dní vyzkoušel pozice svých zaměstnanců. To všechno v přestrojení. Přesto ale někteří tušili, že na ně ušil boudu.

Zaměstnankyně Kauflandu
aktualizováno 02.05.
nástupní mzdy

Kaufland razantně zvyšuje mzdy! Prodavačky láká i na další výhody

Společnost Kaufland shání nové zaměstnance, od 1. června se proto rozhodla navýšit nástupní mzdy nejen pokladním, ale i pracovníkům v logistice nebo masozávodu. Plánuje zvýšení o 26 procent. Minimální nástupní mzda v provozu tak bude činit 24 tisíc korun hrubého.

Utajený šéf - Lukášův převlek
27.04.
Utajený šéf

"Přes brýle jsem neviděl!" stěžoval si Lukáš. To ale nebylo nejhorší

Tlusté brýle, nasazovací zuby, dlouhé vlasy. I to byla každodenní součást přestrojení Lukáše Pytlouna, který si jako první vyzkoušel práci svých zaměstnanců v reality show Utajený šéf. Co bylo na převleku vůbec nejhorší? A která činnost mu dělala největší problém?

Utajený šéf: Lukáš Pytloun
aktualizováno 26.04.
Utajený šéf

Pracovníci popsali, jaký je Lukáš doopravdy! Jak to teď v hotelu je?

Zaměstnanci jsou vždy stavebními kameny celé firmy. Nejinak je to i v případě hotelového řetězce Lukáše Pytlouna, který se účastnil reality show Utajený šéf. Ředitel v přestrojení se seznámil i s jejich příběhy a některé ho přímo dojaly. Jak jsou na tom pracovníci dnes?

Utajený šéf: Lukáš Pytloun
aktualizováno 26.04.
Utajený šéf

Šéf Lukáš si došlápl na manažery! Řekl, co se ve firmě změnilo

Ve středu večer jste mohli sledovat premiéru nové reality show Utajený šéf. V prvním díle se mezi zaměstnance na nižších pozicích vmísil ředitel hotelového řetězce Lukáš Pytloun. Jak na natáčení vzpomíná? A co se v jeho firmě díky pořadu změnilo?