Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Deviant
Aktualizováno 11.4. 2017 20:41
nepovedený vtip

Strkal opilému kamarádovi penis před pusu. Ten ho málem zabil

Krajský soud v Liberci řeší kuriózní případ pokusu o vraždu, který se stal loni v červenci v Mimoni na Českolipsku. Muž se tam v hospodě vrhnul na svého kamaráda s nožem a málem ho zabil. A to jen proto, že si z něj přátelé udělali legraci.

Třináctiletý nešťastník

Chlapci se zdál jeho penis malý, místo zvětšení ho lékaři zmrzačili!

Třináctiletý Číňan byl ze svého malého penisu zoufalý. Nedbal na to, že je stále ve vývinu, a rozhodl se pro operaci. V nemocnici musel lhát o svém věku a lékaři ho opravdu operovali. Zákrok ale nešel podle plánu.

Sexuální život

Máte potíže s erekcí? Vyřaďte z jídelníčku tyto potraviny!

Pokud máte problém s erekcí, měli byste přehodnotit svůj jídelníček. I to, co sníte, totiž ovlivňuje váš sexuální výkon. Kromě erektilní dysfunkce zvyšují některé potraviny také pravděpodobnost neplodnosti.

Prásk.tv píše:

Jamie Dornan - 1
čtěte o tématu penis na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Proč nosí kosmonauti skafandr?

Snad každé dítě zatouží stát se kosmonautem. Co všechno to obnáší? Odpovědi má film Astronaut.

Jste nemocní?

Je normální mít zahnutý penis? Tohle o zakřivení říkají lékaři!

Muži mají různé penisy - některé jsou menší, jiné větší, ale drtivá většina je mírně zahnutá. Malé zakřivení je podle lékařů v pořádku. Pokud se vám ale při erekci chlouba přímo zalomí, měli byste se nechat vyšetřit.

Chtěla lepší sex!

Žena si nechala upravit vaginu. Muži to rozřízlo penis!

Na začátku byla operace vagíny, na konci kaluž krve, která se při sexu rozlila mezi souložícími milenci. Na vině byla vada na voperovaném materiálu, po níž v pochvě vznikly ostré "zuby".

To bolelo!

Muž 10 let odmítal sex, manželka mu provedla něco hrozného

Odmítat sex s vlastní manželkou se šeredně vymstilo jednatřicetiletému Indovi Vedu Prakaeshovi. Manželka, která jej podezřívala z nevěry, jej ve čtvrtek ráno v koupelně omráčila a uřízla mu penis! Včasný zásah lékařů ale muži zachránil život i pohlavní orgán.

Mluvící penis - 5
Aktualizováno 14.2. 2017 15:46
Řeč těla

Deset mýtů o penisu. Kdyby mohl mluvit, co by řekl?

Mluvící penis! Co by řekl, na co by si stěžoval a co by doporučil? Německý Bild zveřejnil deset ověřených faktů o různých mýtech, které o penisu kolují.

může za to příroda

Proč mají muži velký penis, ale malá varlata? Vědci promluvili

Napadlo vás někdy, proč mají muži oproti některým jiným savcům relativně dlouhý penis, ale malá varlata? Příroda to tak nezařídila pro nic za nic.

nejnovější studie

Toto je průměrná délka pánského přirození. Centimetry šly dolů

Čím delší, tím lepší. Nebo ne? O ideální délce pánského přirození se toho napsalo už spoustu, jasnou odpověď ale zatím nikdo nedal. Co se ale objektivně posoudit dá, je jeho průměrná délka.

Muž s nejdelším penisem - 1
Aktualizováno 21.1. 2017 08:32
GALERIE Nemůže mít sex

To není fotomontáž: Mexičanův penis měří půl metru! FOTO

Mexičan se může chlubit největším penisem na světě, sex ale mít nemůže. Zmenšení ale razantně odmítá. Je na svůj úd náležitě hrdý a o rekord nechce přijít. Obrovské přirození ale nemá od přírody, jednoduše si ho "vytahal".