Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Špatný výběr nádobí může mít vliv na velikost penisu
05.12.
O 12 % menší!

Šokující studie: Za malý penis může i špatný výběr nádobí!

Italští vědci přišli s překvapivými závěry. Vystavení chemikáliím, které obsahují i některé pánve nebo obaly řetězců rychlého občerstvení, u mužů způsobuje menší vyvinutí penisu. Ohroženy jsou dokonce ještě nenarozené děti v děloze matky.

Policie pátrá po muži, který obtěžoval ženy v Praze
aktualizováno 30.11.
Policejní pátrání

Vytáhl penis na matku s dětmi! Ta se nedala a řádně ho nakopla

Tři různé ženy během dvou dnů obtěžoval zatím neznámý muž v Praze. Ženám se předváděl se svým ohanbím v ruce, jednu z nich dokonce osahával. Troufl si i na matku s dětmi. Policie prosí o pomoc při pátrání.

Místo Trumpa ukazovala Wikipedie penis
aktualizováno 24.11.
To snad ne

Wikipedie místo Trumpa ukazovala penis. Oprava trvala celý den

Stránka s informacemi o americkém prezidentovi na Wikipedii ukazovala celý den špatnou fotku. Místo Donalda Trumpa lidé viděli mužské genitálie. Navíc vždy, když se povedlo vrátit původní obrázek, přispěvatelé ho znovu změnili na ten vulgární.

Prásk.tv píše:

Miro Šmajda - 1
čtěte o tématu penis na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

exhibicionista
23.11.
pátrání v Yorku

Malý penis a nápadně povislá varlata! Policie hledá zvrhlíka

Při odpolední vycházce vyděsil britskou studentku obtloustlý muž, který si před ní začal masturbovat. Policie z North Yorkshire nyní pátrá po muži s "malým penisem a nápadně povislými varlaty".

Sex
11.11.
Chce čtvrt milionu

Žena žaluje svého milence kvůli velkému penisu. Vytahal jí vagínu

Pěkně draho přišel devětadvacetiletou ženu ze Zimbabwe románek s ženatým mužem. Po krátkém vztahu žaluje svého bývalého milence, že kvůli jeho penisu musí podstoupit plastickou operaci vaginy. Po muži chce v přepočtu téměř čtvrt milionu korun.

Chřestýšovec mangšanský - 9
09.11.
Musel na operaci

Třímetrový had se ukrýval na toaletě, muže pokousal do penisu

Středně těžké zranění utrpěl v Thajsku muž, kterého v jeho domě pokousal do penisu přibližně tři metry dlouhý hroznýš královský ukrývající se na toaletě.

Krb - ilustrační
03.11.
Nechutný nález

Muž ležel v kaluži krve. Uříznutý penis vystavili na krbové římse!

I zkušenými policisty otřásla brutální vražda, která se v noci na pátek stala v irském Dublinu. V domě na předměstí našli muže v kaluži krve. Na krbové římse byl vystaven jeho uříznutý penis a oční víčka.

Na USA se žene hurikán ve tvaru penisu
05.10.
Hurikán Walaka

K USA se blíží hurikán! Lidé mají strach, ale také se mu smějí!

Na Spojené státy se z Pacifiku žene hurikán Walaka, který se stal terčem vtípků na sociálních sítích. Ačkoliv na silných bouřích pustošících pobřeží obvykle není nic komického, Walaka vtipálky zaujal svým netradičním tvarem - vypadá totiž jako penis.

Rozkrok
04.08.
Nepříjemná noc

Muž zjistil, že mu je manželka nevěrná. A ještě mu ukousla penis

Na náboženský festival se své obci hned tak nezapomene pětapadesátiletý indický farmář Senthamarai. Při náboženském obřadu se jeho žena Jayanthi vzdálila s tím, že si potřebuje odskočit. Když se nevracela celou hodinu, šel jí manžel hledat. Načapal ji s milencem. Žena mu navíc při roztržce ukousla penis.

Mladík na pláži Ilustrační snímek
aktualizováno 25.07.
To jsou věci!

Dobrá zpráva, pánové! Horka mají pozitivní vliv na velikost penisů

Velká horka s sebou přináší i svá pozitiva. Vysoké teploty mužům podle lékařů zlepšují erekci a zvětšují penis. Tomuto fenoménu se říká „letní penis“.