Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Smrtelná nehoda u Bystřice - 8
aktualizováno dnes 13:03
TRAGICKÁ SRÁŽKA

Hromadná nehoda náklaďáku a 3 aut na Benešovsku. Jeden mrtvý

Krátce po deváté hodině se u Bystřice na Benešovsku odehrála vážná dopravní nehoda náklaďáku se třemi osobními automobily. Jeden člověk srážku nepřežil, další dva utrpěli zranění. Silnice je v obou směrech uzavřena.

Dopravní nehoda Nučice - 2
11.02.
Tragédie v Nučicích

Auto u Prahy vletělo do sloupu. Spolujezdkyně na místě zemřela

Všechny složky Integrovaného záchranného systému zasahovaly v neděli zhruba 2 hodiny po půlnoci v Nučicích v okrese Praha-západ. Tmavý vůz, zřejmě Škoda Octavia combi, narazil do sloupu. Řidiče se podařilo zachránit, jeho spolujezdkyně ale na místě zemřela.

Seriál Ulice: Jaká tragédie hrozí u Karly?
05.02.
vážná bouračka

V Ulici už brzy půjde o život! Herec prozradil, jak to celé dopadne

V Ulici už brzy jedné z oblíbených postav půjde o život. Bruno bude mít vážnou autonehodu, která se neobejde bez následků.

Prásk.tv píše:

Přechod pro chodce
čtěte o tématu autonehoda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Vážná nehoda v Šanghaji
aktualizováno 02.02.
Vážná nehoda

V Šanghaji vjelo auto do lidí: 18 zraněných. Mohla za to cigareta

Čínskou Šanghaj vyděsil řidič, který okolo 4. hodiny středoevropského času najel s autem plným kanistrů s benzínem do lidí před kavárnou na rušné třídě. Obavy z teroristického útoku ale úřady záhy vyvrátily. Řidič si od cigarety zapálil auto a pak nezvládl řízení.

Nehoda u Českých Budějovic - 4
aktualizováno 31.01.
Smrtelná nehoda

U Budějovic se srazil náklaďák s audi, hlavní tah na Písek stál

Tragická nehoda uzavřela ve středu ráno silnici I/20 z Českých Budějovic na Písek a dále na Plzeň. U rybníku Volešek se srazilo osobní auto značky Audi s kamionem. Řidič audi na místě zemřel. Na místě došlo také k dalším nehodám, když řidiči nedobrzdili a narazili do aut, která stály v koloně.

Tragédie u Čáslavi
aktualizováno 31.01.
1 mrtvý a 1 zraněný

Tragédie u Čáslavi. Auto narazilo z boku do vlaku. Řidič nepřežil

Při tragické nehodě na železničním přejezdu u Koudelova na Čáslavsku zemřel řidič osobního vozu, který se srazil s projíždějícím osobním vlakem. Spolujezdkyně z auta utrpěla zranění. Provoz na silnici I. třídy z Čáslavi do Chrudimi je omezen.

Nehoda u Klatov - 3
29.01.
Smrtelná nehoda

Nepřipoutaný řidič (†37) vletěl zezadu do traktoru, vůbec nebrzdil

U tragické nehody zasahovaly v pondělí ráno hasiči, policisté a záchranáři z Plzeňského kraje. U Klatov narazil řidič stříbrného fiatu zezadu do traktoru s návěsem. Náraz jej odhodil na projíždějící kamion. I přes veškerou snahu záchranářů řidič zemřel.

Hromadná nehoda v Michli - 6
aktualizováno 29.01.
Dva zranění

Hromadná nehoda v pražské Michli: Srazilo se 5 aut a tramvaj

Dva lidé se zranili při hromadné dopravní nehodě v ulici U Plynárny v pražské Michli. Srazilo se pět osobních aut a tramvaj. Na místě se tvořily kolony. Dopravní podnik odkláněl autobusy, tramvajové linky končily na zastávce Náměstí Bratří Synků.

Nehoda v Českých Budějovicích
aktualizováno 20.01.
Nehoda v Českých Budějovicích

Auto po nehodě vletělo do dětí na přechodu. Čtyři zranění!

K vážné nehodě došlo v sobotu v podvečer v Českých Budějovicích. Na sídlišti Máj se srazila dvě osobní auta. Jedno z nich náraz odhodil na ostrůvek, kde čekala skupina dětí. Auto čtyři z nich zranilo, dvě mají vážná zranění.

Smrtelná nehoda cyklisty na Uherskohradišťsku
18.01.
Nehoda na Znojemsku

Cyklistu předjížděl kamion, spadl a další auto ho přejelo

K tragické nehodě došlo ve čtvrtek v podvečer na silnici I/53 u obce Miroslav na Znojemsku. Policistům volající oznámili, že na silnici je sražený cyklista. Bohužel po příjezdu na místo zjistili, že muži už nikdo nemůže pomoci.