Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Náraz do stromu u obce Sedlec - 5
včera 14:58
Nehoda na Liberecku

Mladík (†27) narazil s audi do stromu, na místě zemřel

V neděli po půlnoci vyhasl život sedmadvacetiletého řidiče u obce Havlovice na Liberecku. Se svým audi A3 vyletěl v zatáčce ze silnice a narazil do stromu. Záchranáři mu už nedokázali pomoci. Příčiny nehody vyšetřují policisté.

Čech boural v Rakousku - 3
27.11.
Mezinárodní ostuda

Český řidič skončil v Rakousku v podchodu. Nadýchal 2,6 promile

Případ jaký jsme ještě nezažili, uvedli rakouští hasiči z města St. Johann in Tirol na facebooku. V neděli v podvečer zasahovali u dopravní nehody, při níž skončil český řidič mercedesu s autem otočeným na střechu v podchodu pro pěší. Policistům nadýchal přes 2,6 promile.

Nehoda v Leedsu
27.11.
Smutné vzkazy

Kradené auto narazilo do stromu. Zemřelo 5 chlapců! Řidiči bylo 15

Velká tragédie otřásla v sobotu večer anglickým Leedsem. Auto, ve kterém zřejmě cestovalo sedm chlapců ve věku od 12 do 28 let, narazilo ve vysoké rychlosti do stromu. Pět lidí nehodu nepřežilo. Policisté zatkli dva patnáctileté mladíky, z nichž jeden zřejmě vůz, který byl nahlášený jako kradený, řídil.

Prásk.tv píše:

Mise nový domov - Těžká nehoda změnila rodině celý život - 1
čtěte o tématu autonehoda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Smrtelná nehoda u Uherského Ostrohu - 6
19.11.
Uherský Ostroh

Mladý řidič (†21) narazil do stromu, z jeho auta zbyl jen vrak

Vážná nehoda uzavřela v neděli po půlnoci silnici z Uherského Ostrohu na Moravský Písek. Mladý řidič Volkswagenu Golf narazil zřejmě ve velmi vysoké rychlosti do stromu. Záchranáři mohli už jen konstatovat smrt. Z vozu totiž moc nezbylo.

Srážka auta s vlakem v Opavě - 3
19.11.
Těžká nehoda

Auto vjelo v Opavě pod rozjetý vlak, ženu museli hasiči vystříhat

Všechny složky Integrovaného záchranného systému zasahovaly v sobotu v podvečer v opavské části Předměstí. Auto, ve kterém cestovali jednapadesátiletá žena a o deset let starší muž, vjelo na přejezdu přímo pod kola přijíždějícího vlaku.

2064810
29.10.
Nehoda v Praze

Policisté srazili u Masarykova nádraží ženu, vážně ji zranili

K vážně zraněné ženě vyjížděli zhruba v půl druhé v noci na neděli pražští záchranáři. Jednadvacetiletou dívku srazil policejní vůz. Případ si převzala Generální inspekce bezpečnostních sborů.

Nehoda u Vysokého Mýta - 2
aktualizováno 26.10.
Tragická nehoda

Dodávka s osmi lidmi vletěla pod kamion. Jeden člověk zemřel

K vážné dopravní nehodě došlo krátce před půl šestou na silnici I. třídy číslo 35 mezi Vysokým Mýtem a Litomyšlí. Za Vysokým Mýtem se čelně srazila dodávka s kamionem. Jeden člověk zemřel, další utrpěli vážná zranění.

Policisté zachránili život šedesátiletému muži
25.10.
Policisté - hrdinové

Muži se udělalo zle a sjel s autem do nádrže. VIDEO ze záchrany

Policejní prezident vyznamenal policisty, kteří zachránili život šedesátiletému muži. Toho během firemního setkání na Polygonu v Mostě postihla zdravotní indispozice - s autem prorazil zábrany a sjel do nádrže. Měl štěstí, že na místě zrovna trénovali jízdy policisté z Prahy. Než se auto potopilo, dostali ho ven a pomohli i s jeho oživováním.

Natalia Borodina
aktualizováno 13.10.
smrt v přímém přenosu

Polonahá Natalia zemřela při autonehodě. Řidičku zatkli

Natalia Borodinová tragicky zahynula poté, co se během divoké jízdy v autě polonahá vykláněla z okna. Borodinová se udeřila do hlavy o silniční značení a v nemocnici na následky poranění zemřela. Její společnici, která seděla za volantem a celý incident točila na telefon, zadržela policie.

Vážná nehoda na D11 - 11
aktualizováno 08.10.
Zasahoval i vrtulník

Těžká nehoda na D11. U Kolína se srazila tři auta, šest zraněných

Vážná dopravní nehoda zastavila v neděli odpoledne provoz na dálnici D11 na 39. kilometru ve směru na Prahu. U sjezdu na Kolín a Poděbrady se srazily tři auta. Záchranáři ošetřili šest lidí. Nejvážněji zraněného řidiče musel do nemocnice přepravit vrtulník.