Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda u Pasohlávek - 1
Aktualizováno 14.5. 2017 17:47
dopravní nehoda

Při nehodě 3 aut u Nových Mlýnů se zranilo 10 lidí, z toho 4 děti

Vážná dopravní nehoda uzavřela v neděli po poledni hlavní tah z Brna na Vídeň. Na silnici I/52 se na hrázi novomlýnských nádraží u Pasohlávek srazila dvě osobní auta a dodávka. Záchranáři ošetřili deset zraněných. Jedna žena se zranila vážně.

Nehoda u Jihlavy
Aktualizováno 8.5. 2017 17:53
Uzavřená dálnice

Vážná nehoda na D1 u Jihlavy. Dálnice ve směru na Prahu stála

Kvůli vážné nehodě musela být v pondělí před 15. hodinou částečně uzavřena nejvytíženější česká dálnice. K nehodě došlo na 124. km ve směru na Prahu. Provoz byl obnoven přibližně po hodině

Nehoda u Velké Hleďsebe - 5
Aktualizováno 3.5. 2017 17:58
Tragická nehoda

Dodávka vjela do protisměru přímo pod náklaďák. Jeden mrtvý

Při nehodě tří aut blízko Mariánských Lázní zemřel v úterý večer řidič dodávky. Narazil do osobního auta, které ho odmrštilo přímo pod náklaďák. Záchranáři mu už nedokázali pomoci.

Prásk.tv píše:

Courtney Hill
čtěte o tématu autonehoda na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - největší motoristická slavnost v ČR

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Auto vjelo pod kamion - 9
Aktualizováno 12.4. 2017 21:13
Smrtelná nehoda

Řidič přehlédl zaparkovaný kamion. Srážku neměl šanci přežít

Za obcí Úlice na Plzeňsku zahynul v noci na středu řidič osobního auta. Zezadu narazil do nákladního auta, které v době nehody stálo zaparkované na odpočívadle. Řidič kamionu ve voze spal a vzbudili jej až další řidiči, kteří si nehody všimli.

Hromadná nehoda

Žvýkačka za všechny peníze! Řidiče z Prahy vyšla na 700 tisíc

Asi nejdražší žvýkačku v životě žvýkal v úterý odpoledne sedmatřicetiletý muž z Prahy, který jel přes západočeské Horažďovice. Při řízení mu totiž žvýkačka zaskočila, muž se začal dusit, naboural a způsobil škodu za 700 tisíc korun

Nehoda na přechodu pro chodce - ilustrační - 2
Aktualizováno 3.4. 2017 14:41
nehoda na plzeň

Řidič (75) srazil na přechodu dvě děti! Obě skončily v nemocnici

V Dobřanech v Plzeňském kraji došlo ráno k vážné autonehodě, řidič srazil na přechodu pro chodce dvě malé děti. Obě děti odvezla záchranná služba do nemocnice, dívka byla převezena přímo na pohotovost.

Nehoda motocyklu u Karlových Varů
Aktualizováno 31.3. 2017 21:46
Vážné nehody

TRAGICKÝ PÁTEK: Motorkáři už vyrazili na silnice, 2 zemřeli

Ke dvěma tragickým nehodám motorkářů došlo v pátek odpoledne na severozápadě Čech. Osmnáctiletý řidič zahynul na silnici III. třídy u obce Podlesí na Karlovarsku. Další motorkář nepřežil střet s osobním voze u obce Měrunice na Teplicku.

Nehoda autobusu na Znojemsku
Aktualizováno 31.3. 2017 20:42
Vážná nehoda

U Znojma se srazily autobus a 2 auta. Jeden mrtvý, 5 zraněných

K vážné nehodě došlo před polednem na silnici I/53 mezi Znojmem a Pohořelicemi. Podle prvotních informací řidič jednoho osobního vozu nedobrzdil, zezadu narazil do druhého vozu a odhodil ho přímo pod kola autobusu. Ten po nehodě skončil v poli. Jeden z řidičů osobáků nehodu nepřežil.

Nehoda v Ostravě na Rudné ulici - 3
Aktualizováno 29.3. 2017 16:18
vážná nehoda

Ve zúžení vjela honda pod kamion. Tři lidé skončili v nemocnici

Frekventovanou Rudnou ulici v Ostravě ochromila nehoda hondy a nákladního vozu Iveco. V osobáku zůstal zaklíněný řidič, zranění utrpěly i jeho žena a dítě.

Dopravni nehoda motorky a osobniho vozu - 2
Aktualizováno 28.3. 2017 20:15
jeden mrtvý

Vážná nehoda motorek u Prahy. Dálnice D10 byla uzavřena

K vážné dopravní nehodě došlo v úterý odpoledne na začátku dálnice D10 z Prahy na Mladou Boleslav a Turnov. Na příjezdu do Prahy došlo podle prvotních informací k nehodě několika motocyklů. Na místě zasahovali záchranáři, kteří povolali i vrtulník.