Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda Volyně
07.12.
čelní střet

Řidičku blízko Volyně zabila srážka s náklaďákem! Byl plný železa

Tragická dopravní nehoda se stala večer ve Strunkovicích nad Volyňkou v jižních Čechách. Řidička osobního auta tam v protisměru čelně narazila do nákladního auta. Na místě zemřela.

Tragická nehoda na Slovensku - 2
aktualizováno 18.09.
Nehoda na Slovensku

Tragická srážka s autobusem: Zemřel mladý pár a dvě děti (2 a 4)

V neděli před 18. hodinou došlo k tragické nehodě u města Šahy na jihu Slovenska. Na silnici I. třídy se čelně srazily autobus a osobní auto. V osobáku cestovali čtyři lidé. Mladý pár a malé děti. Všichni čtyři při nehodě zemřeli.

Ilustrační foto-11
aktualizováno 04.09.
kompletní uzavírka

Po čelním střetu zůstal řidič s těžkým zraněním zaklíněný v autě

Kvůli vážné dopravní nehodě tří aut u obce Miletín na Jičínsku byla až do pozdních odpoledních hodin zcela uzavřena silnice číslo 300. Po nehodě museli jednoho z řidičů z auta vyprostit hasiči. S těžkými zraněními převezl do nemocnice vrtulník.

Prásk.tv píše:

Dominika Mesarošová
čtěte o tématu čelní střet na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...

Čelní srážka
aktualizováno 04.09.
Čelní srážka

Vážná nehoda: Auto vjelo do protisměru. 1 mrtvý a 3 zranění!

Jeden život si v neděli odpoledne vyžádala čelní srážka dvou osobních aut poblíž Milovic u Hořic na Jičínsku. Záchranáři také museli ošetřit tři zraněné a chytat psa, který pobíhal kolem.

Nehoda u Želetavy 4
aktualizováno 22.07.
galerie Tah na Vídeň

U Želetavy se čelně srazila dvě rodinná auta, zranilo se 9 lidí

U Želetavy na Vysočině se v mírné zatáčce srazila dvě rodinná auta. Všech devět lidí, kteří v nich jeli, utrpělo zranění. Sedm z nich je zraněno těžce, 2 lehce. Silnice na Jihlavu byla v místě uzavřena.

Tragická nehoda u Vnorov
aktualizováno 08.07.
poslední rozloučení

Jednu z nejhorších nehod na jižní Moravě stále halí nejasnosti

Jaké je to ztratit po autonehodě své blízké, vědí i lidé v Tvarožné Lhotě. Minulý týden přišli hned o tři své přátele. Ti zemřeli po tragické nehodě u Vnorov. V sobotu se s nimi přišla do místního kostela rozloučit celá ves.

Nehoda na obchvatu Jičína
aktualizováno 10.04.
záchranné práce

Osobák na obchvatu Jičína vletěl do kamionu! Dva mrtví, tři zranění

Osobní auto na obchvatu Jičína ze zatím neznámých důvodů přejelo do protisměru, kde se čelně srazilo s kamionem. Dva lidé na místě zemřeli, další 3 utrpěli těžká zranění, kvůli kterým k místě nehody zamířily dva vrtulníky. Hasiči pracovali na vyproštění zraněných.

Smrtelná dopravní nehoda na Hodonínsku
aktualizováno 14.03.
galerie čelní střet

Nepochopitelná nehoda. Řidič (†43) vyjel náhle proti kamionu

Úterní ráno na Hodonínsku skončilo tragicky pro řidiče (†43) osobního vozu, který čelně narazil do nákladního auta jedoucího v protisměru. K těžce zraněnému řidiči vyrazil vrtulník, muž ale na místě přes veškerou snahu záchranářů zemřel. Policisté komunikaci v místě nehody uzavřeli a nyní podivnou nehodu vyšetřují.

Nehoda kamionů u Moravské Třebové - 5
aktualizováno 03.03.
Čelní srážka kamionů

Nehoda na Moravě: Z kabin zbyl jen šrot, řidiči zázrakem přežili

K vážné dopravní nehodě došlo v noci na obchvatu Moravské Třebové. Po půl čtvrté se na vytížené silnici I/35 čelně srazily dva kamiony. Řidiči ve zdemolovaných kabinách jako zázrakem utrpěli jen lehčí zranění. Silnice byla ale celé dopoledne uzavřena a auta musela jezdit přes město.

Čelní srážka se smrtelným zraněním
29.12.

Tragédie na zasněžené silnici: Čelní srážku řidička nepřežila

Smrtí devětatřicetileté řidičky volkswagenu skončila ve středu odpoledne nehoda u Ševětína na Českobudějovicku. Žena zahynula poté, co se čelně střetla s druhým autem.