Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vážná nehoda u Zakřan
aktualizováno 01.02.
vážná nehoda

Při brutálním nárazu se zranili čtyři lidé, jeden zůstal uvězněný v autě

Velmi vážná dopravní nehoda, při které se u Zakřan na Brněnsku čelně srazila dvě osobní auta, poznamenala čtvrteční odpoledne. Při nehodě se zranili čtyři lidé, kteří skončili v nemocnici, jednoho ze zraněných museli hasiči z auta vyprostit.

Tragická nehoda uzavřela silnici z Hradce Králové do Jaroměře
aktualizováno 05.01.
tragické nehoda

Řidička vjela pod kola kamionu, na Zlínsku náklaďák srazil chodce

Čtvrteční večer poznamenala tragická nehoda na Královéhradecku. Po čelním střetu kamionu a osobního auta u Holohlav se řidičku i přes veškerou snahu záchranářů nepodařilo zachránit. Řidič kamionu vyvázl bez zranění. Ani pátek se neobešel bez smrtelné nehody, Chodce srazil nákladní automobil nedaleko Valašškých Klobouků.

Čelní srážka dvou aut u obce Doubek u Prahy
aktualizováno 30.12.
Autonehoda

U Prahy se čelně srazila auta. Zranilo se šest lidí, z toho tři děti

U obce Doubek na východ od Prahy se v sobotu kolem půl čtvrté odpoledne čelně srazila dvě osobní auta. Při nehodě se zranilo celkem šest lidí, z toho tři děti.

Prásk.tv píše:

Dominika Mesarošová
čtěte o tématu čelní střet na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Nehoda Volyně
07.12.
čelní střet

Řidičku blízko Volyně zabila srážka s náklaďákem! Byl plný železa

Tragická dopravní nehoda se stala večer ve Strunkovicích nad Volyňkou v jižních Čechách. Řidička osobního auta tam v protisměru čelně narazila do nákladního auta. Na místě zemřela.

Tragická nehoda na Slovensku - 2
aktualizováno 18.09.
Nehoda na Slovensku

Tragická srážka s autobusem: Zemřel mladý pár a dvě děti (2 a 4)

V neděli před 18. hodinou došlo k tragické nehodě u města Šahy na jihu Slovenska. Na silnici I. třídy se čelně srazily autobus a osobní auto. V osobáku cestovali čtyři lidé. Mladý pár a malé děti. Všichni čtyři při nehodě zemřeli.

Ilustrační foto-11
aktualizováno 04.09.
kompletní uzavírka

Po čelním střetu zůstal řidič s těžkým zraněním zaklíněný v autě

Kvůli vážné dopravní nehodě tří aut u obce Miletín na Jičínsku byla až do pozdních odpoledních hodin zcela uzavřena silnice číslo 300. Po nehodě museli jednoho z řidičů z auta vyprostit hasiči. S těžkými zraněními převezl do nemocnice vrtulník.

Čelní srážka
aktualizováno 04.09.
Čelní srážka

Vážná nehoda: Auto vjelo do protisměru. 1 mrtvý a 3 zranění!

Jeden život si v neděli odpoledne vyžádala čelní srážka dvou osobních aut poblíž Milovic u Hořic na Jičínsku. Záchranáři také museli ošetřit tři zraněné a chytat psa, který pobíhal kolem.

Nehoda u Želetavy 4
aktualizováno 22.07.
galerie Tah na Vídeň

U Želetavy se čelně srazila dvě rodinná auta, zranilo se 9 lidí

U Želetavy na Vysočině se v mírné zatáčce srazila dvě rodinná auta. Všech devět lidí, kteří v nich jeli, utrpělo zranění. Sedm z nich je zraněno těžce, 2 lehce. Silnice na Jihlavu byla v místě uzavřena.

Tragická nehoda u Vnorov
aktualizováno 08.07.
poslední rozloučení

Jednu z nejhorších nehod na jižní Moravě stále halí nejasnosti

Jaké je to ztratit po autonehodě své blízké, vědí i lidé v Tvarožné Lhotě. Minulý týden přišli hned o tři své přátele. Ti zemřeli po tragické nehodě u Vnorov. V sobotu se s nimi přišla do místního kostela rozloučit celá ves.

Nehoda na obchvatu Jičína
aktualizováno 10.04.
záchranné práce

Osobák na obchvatu Jičína vletěl do kamionu! Dva mrtví, tři zranění

Osobní auto na obchvatu Jičína ze zatím neznámých důvodů přejelo do protisměru, kde se čelně srazilo s kamionem. Dva lidé na místě zemřeli, další 3 utrpěli těžká zranění, kvůli kterým k místě nehody zamířily dva vrtulníky. Hasiči pracovali na vyproštění zraněných.