Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda trolejbusu ve Zlíně - 6
24.03.
Preventivní opatření

Zlínský dopravní podnik po vážné nehodě raději zkontroluje řidiče!

Zlínský dopravní podnik se rozhodl zavést mimořádné zdravotní kontroly svých řidičů. Impulzem k tomu byla vážná nehoda trolejbusu v centru města, která se stala v pondělí. Podobné nehody se ale stávají prakticky po celé republice a jednou z možných příčin je i to, že řidiči jsou přepracovaní, protože si často musejí přivydělávat jinde.

Napadený chlapec
aktualizováno 28.02.
smutný následek

Školáka obtěžovali v autobuse, ale nikdo se ho nezastal. Okradli ho!

Dvanáctiletého školáka z Otrokovic v pondělí přepadli a okradli na cestě z tréningu. Policie už zadržela osmadvacetiletého muže a osmnáctiletou ženu. Jeho okolí je v šoku především z toho, že se chlapce nikdo nezastal.

Kafilérie v Otrokovicích
17.10.
Otrokovice na Zlínsku

"Zápach hlaste policii," vyzývá radnice. Nepomohla ani inspekce

Otrokovice na Zlínsku dál trápí nesnesitelný zápach. Jeho zdrojem jsou podle obyvatel i radnice podniky v průmyslové zóně, hlavně kafilérie, která denně zlikviduje desítky tun živočišného odpadu. Potvrdila to i kontrola inspekce. Firmě nařídila stav zlepšit, ale kafilerka podle ní zákony neporušila.

Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Záchrana krávy - 5
aktualizováno 17.07.
Kuriózní případ

Šťastný konec! Kráva si po pádu zlomila nohu, zachránili ji jeřábem

U netradičního případu zasahovali o víkendu zlínští hasiči. Museli z příkopu pomáhat krávě, která si při pádu zlomila nohu. K její záchraně potřebovali jeřáb.

Žár byl tak velký, že se hasičům v koších začaly tavit dýchací masky
aktualizováno 18.05.
požár na Zlínsku

V Otrokovicích shořela hala! Byly slyšet exploze, hasilo 17 jednotek

Obrovský požár vypukl ve středu v noci v průmyslovém areálu Toma v Otrokovicích na Zlínsku. Plameny zachvátily celou rozlehlou přízemní halu, ozývaly se výbuchy. Požár se hasičům podařilo uhasit až ve čtvrtek odpoledne.

Nehoda na přejezdu
21.04.
černý den na zlínsku

Auto na přejezdu smetl vlak. Odlétlo na schody supermarketu!

Během čtvrtka se hned dvakrát srazilo auto s vlakem na železniční trati na Zlínsku. První nehoda před polednem zablokovala provoz v průmyslové zóně na okraji Vizovic. Druhá se stala pozdě večer u frekventované křižovatky ve Zlíně - Prštném. Auta v obou případech řídili mladí muži, kteří skončili v nemocnici.

Týrání
28.02.
Hrozí mu 8 let

"Zabiju vás, podpálím byt," mladík ze Zlínska týral vlastní rodiče

Těžko uvěřitelný případ vyšetřují policisté ve Zlínském kraji. Vlastního syna museli udat rodiče, kterým čtyřiadvacetiletý mladík dělal ze života peklo. Teď mu hrozí osmileté vězení.

Auto proti kamionu
aktualizováno 15.10.
Šílenec za volantem

Řidič agresivně předjížděl, málem skončil pod kamionem. VIDEO

O šílený předjížděcí manévr se pokusil řidič na Otrokovicku. Ačkoliv je zde dálnice zúžena do jednoho pruhu a předjíždění je zakázáno, přejel do protisměru a snažil se předjet kamion. V tu chvíli se ale proti němu řítil další. Řidič vyvázl jen se štěstím.

Začala oprava dálnice D55
aktualizováno 05.09.
dálnice D55

Peklo na cestě do Zlína: Kvůli opravě dálnice kolabuje doprava

Až do konce října se musejí obrnit pořádnou dávkou trpělivosti řidiči, kteří budou projíždět Otrokovicemi. Silničáři tam totiž začali s opravou dálnice D55. Doprava kolabuje hlavně ve směru do Zlína.

Nehoda trolejbusu - 6
aktualizováno 30.08.
galerie nehoda v otrokovicích

Trolejbus narazil do sloupu a vyjel po něm. Zasahoval i vrtulník

V Otrokovicích na Zlínsku krátce před polednem havaroval trolejbus městské dopravy. Narazil do sloupu a vyjel po něm nahoru. Na místě bylo deset zraněných, z toho pět těžce. Zasahoval i záchranářský vrtulník.