Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kafilérie v Otrokovicích
17.10.
Otrokovice na Zlínsku

"Zápach hlaste policii," vyzývá radnice. Nepomohla ani inspekce

Otrokovice na Zlínsku dál trápí nesnesitelný zápach. Jeho zdrojem jsou podle obyvatel i radnice podniky v průmyslové zóně, hlavně kafilérie, která denně zlikviduje desítky tun živočišného odpadu. Potvrdila to i kontrola inspekce. Firmě nařídila stav zlepšit, ale kafilerka podle ní zákony neporušila.

Záchrana krávy - 5
aktualizováno 17.07.
Kuriózní případ

Šťastný konec! Kráva si po pádu zlomila nohu, zachránili ji jeřábem

U netradičního případu zasahovali o víkendu zlínští hasiči. Museli z příkopu pomáhat krávě, která si při pádu zlomila nohu. K její záchraně potřebovali jeřáb.

Žár byl tak velký, že se hasičům v koších začaly tavit dýchací masky
aktualizováno 18.05.
požár na Zlínsku

V Otrokovicích shořela hala! Byly slyšet exploze, hasilo 17 jednotek

Obrovský požár vypukl ve středu v noci v průmyslovém areálu Toma v Otrokovicích na Zlínsku. Plameny zachvátily celou rozlehlou přízemní halu, ozývaly se výbuchy. Požár se hasičům podařilo uhasit až ve čtvrtek odpoledne.

Obchodní sdělení

Plešivec – přehledné sjezdovky pro malé i velké

Krušnohorský Plešivec je moderní ski areál, který nabízí zábavu jak pro dospělé lyžaře, tak pro jejich malé ratolesti. Místní specialitou jsou bezesporu názvy sjezdovek. Všechny totiž nesou ženská jména. Momentálně je v provozu polovina sjezdových tratí i skvěle vybavený dětský park.

Nehoda na přejezdu
21.04.
černý den na zlínsku

Auto na přejezdu smetl vlak. Odlétlo na schody supermarketu!

Během čtvrtka se hned dvakrát srazilo auto s vlakem na železniční trati na Zlínsku. První nehoda před polednem zablokovala provoz v průmyslové zóně na okraji Vizovic. Druhá se stala pozdě večer u frekventované křižovatky ve Zlíně - Prštném. Auta v obou případech řídili mladí muži, kteří skončili v nemocnici.

Týrání
28.02.
Hrozí mu 8 let

"Zabiju vás, podpálím byt," mladík ze Zlínska týral vlastní rodiče

Těžko uvěřitelný případ vyšetřují policisté ve Zlínském kraji. Vlastního syna museli udat rodiče, kterým čtyřiadvacetiletý mladík dělal ze života peklo. Teď mu hrozí osmileté vězení.

Auto proti kamionu
aktualizováno 15.10.
Šílenec za volantem

Řidič agresivně předjížděl, málem skončil pod kamionem. VIDEO

O šílený předjížděcí manévr se pokusil řidič na Otrokovicku. Ačkoliv je zde dálnice zúžena do jednoho pruhu a předjíždění je zakázáno, přejel do protisměru a snažil se předjet kamion. V tu chvíli se ale proti němu řítil další. Řidič vyvázl jen se štěstím.

Začala oprava dálnice D55
aktualizováno 05.09.
dálnice D55

Peklo na cestě do Zlína: Kvůli opravě dálnice kolabuje doprava

Až do konce října se musejí obrnit pořádnou dávkou trpělivosti řidiči, kteří budou projíždět Otrokovicemi. Silničáři tam totiž začali s opravou dálnice D55. Doprava kolabuje hlavně ve směru do Zlína.

Nehoda trolejbusu - 6
aktualizováno 30.08.
galerie nehoda v otrokovicích

Trolejbus narazil do sloupu a vyjel po něm. Zasahoval i vrtulník

V Otrokovicích na Zlínsku krátce před polednem havaroval trolejbus městské dopravy. Narazil do sloupu a vyjel po něm nahoru. Na místě bylo deset zraněných, z toho pět těžce. Zasahoval i záchranářský vrtulník.

Mladíky srazil vlak v Otrokovicích
aktualizováno 11.03.
video drsné záběry

Mladíci si v Otrokovicích zkrátili cestu přes koleje. Smetl je vlak!

K drsné nehodě došlo na vlakovém nádraží v Otrokovicích. Vlak tady srazil dva mladíky a způsobil jim vážná zranění. Chtěli si zkrátit cestu na další nástupiště.

Martin Bódiš
aktualizováno 16.01.
11 let stará vražda

Údajného vraha soud už dvakrát pustil, policie se ale nevzdává

Policisté podle všeho dál pátrají po důkazech, které souvisejí s vraždou otrokovického podnikatele Pavla Nevařila. Ten zemřeluž v létě roku 2005 ve svém bytě.