Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Karel Gott sněhem zavátý
včera 14:13
Sněhem zavátý zpěvák

Karel Gott po vážné nemoci poslal vánoční vzkaz. Fanynky jásají

Ještě před měsícem ležel zpěvák Karel Gott v nemocnici s dalšími zdravotními potížemi. Nyní ale poslal fanouškům vzkaz, ze kterého je jasné, že už mu je lépe. Třetí adventní neděli tráví v přírodě.

Český slavík Mattoni 2017 : Karel Gott
21.09.
reakce zpěváků

Tohle nečekal! Jak reagoval Gott, když zjistil, že slavík nebude?

Fanoušky ve čtvrtek zaskočila zpráva, že oblíbená anketa Zlatý slavík se letos konat nebude. Organizátoři totiž plánují její rozsáhlou proměnu. Co na to říkají samotní zpěváci?

Český slavík Mattoni 2017 : Karel Gott
aktualizováno 19.02.
slavík v ohrožení

Vážné problémy Karla Gotta! Kvůli nemoci skončil znovu ve špitále

Mnohonásobný český Slavík Karel Gott skončil v nemocnici. Podle lékařů má vážnou chřipku. Už v sobotu musel zrušit plánové vystoupení.

Prásk.tv píše:

Rozhovor s Peterem Nagym
čtěte o tématu Zlatý Slavík na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Český slavík Mattoni 2017 : Karel Gott
aktualizováno 13.01.
Zpěvák se ohradil

Zeman v projevu lhal! "Nikoho jsem nepodpořil," vzkázal Gott

Miloš Zeman v projevu po prvním kole prezidentských voleb poděkoval za podporu - jmenovitě zmínil premiéra Andreje Babiše a zpěváka Karla Gotta. Jenže Zlatý Slavík nikdy Zemanovi podporu nevyjádřil.

Michal David
aktualizováno 29.11.
vezme si bronzového

Michal David následuje skupinu Kabát a vrací Stříbrného slavíka

Svého Stříbrného slavíka se rozhodl vrátit i zpěvák Michal David. Následoval tak kapelu Kabát, která to udělala jako první. Zpěvákům se nelíbí vyřazení hlasů pro kapelu Ortel a zpěváka Tomáše Ortela. David se proto svou cenu rozhodl organizátorům vrátit a přijmout místo ní Bronzového slavíka, aby nezklamal hlasující fanoušky.

Lucie Bílá, Karel Gott, Český slavík Mattoni
aktualizováno 03.10.
oblíbená anketa

Startuje Český slavík Mattoni 2017! Hlasujte, hraje se o zájezd

Koncem listopadu budou vyhlášeny výsledky dalšího ročníku populární ankety Český slavík Mattoni 2017. O svých favoritech můžete hlasovat od dnešního dne do 19. listopadu. A pokud budete mít štěstí, můžete vyhrát i luxusní zájezd!

Igor Timko a Karel Gott
aktualizováno 14.07.
ROZHOVOR společný hit

Karel Gott a No Name mají zbrusu novou písničku! Poslechněte si ji

Dlouho očekávaný hit nejpopulárnějšího českého zpěváka a oblíbené slovenské kapely je konečně tady. Karel Gott spolu se skupinou No Name dnes představili písničku Kto dokáže, ke které natočili i stejnojmenný videoklip. A skutečně to stojí za to.

Karel Gott
aktualizováno 14.07.
slavík slaví

Karel Gott slaví 78. narozeniny! Pošlete mu přání i vy, předáme je!

Karel Gott v pátek slaví 78. narozeniny. Pošlete Zlatému slavíkovi přání i vy! Při osobním setkání mu je předá náš reportér Michal Čoudek.

Karel Gott
aktualizováno 05.06.
Slavík v ohrožení

Karel Gott je na kapačkách! Ruší koncerty a odjel do sanatoria

Karel Gott (77) znovu na kapačkách. Český Slavík musel do nemocnice z důvodu zánětu dutin a špatnému dýchání, hospitalizovat se však nenechal. Jeho sobotní koncert na Slovensku musel být zrušen.

Dalibor Janda - 2
23.03.
video na baru

Šokující přiznání Dalibora Jandy: "Karel Gott mě nemusí!" Řekl proč

Hurikán Dalibor Janda byl ve středu odpoledne hostem internetové talkshow Na baru. Trojnásobný Zlatý slavík se rozpovídal nejen o svém životě, ale také o vztazích s pěveckými kolegy. Prozradil, že s Karlem Gottem vztahy nemá ideální.