Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Nehoda - cyklista
24.08.
vážná nehoda

Tragédie na silnici: Kamion srazil cyklistu, ten neměl šanci přežít

Tragická dopravní nehoda se stala ve čtvrtek krátce před třináctou hodinou odpoledne v Husinci na Prachaticku. Nákladní auto se tady srazilo s cyklistou. Muž jedoucí na kole neměl šanci nehodu přežít.

Vrtulník při záchraně
aktualizováno 18.08.
nehoda na D1

Kamion vrazil do osobáku, ten na místě vzplanul. Zemřeli dva lidé

Tragická nehoda se stala krátce před jednou hodinou odpoledne na dálnici D1 u Hladkých Životic na Novojičínsku. Srazily se tady dva kamiony a osobní auto. Dva lidé nehodu nepřežili, další dva jsou zraněni.

Nehoda na dálnici D1
aktualizováno 15.08.
tragická nehoda

Osobní auto se na D1 zaklínilo pod náklaďák, řidič neměl šanci přežít

Tragická dopravní nehoda se stala krátce před půl jedenáctou na dálnici D1. Osobní auto tady zezadu narazilo do nákladního a zůstalo pod ním zaklíněno. Řidič osobáku na místě zemřel.

Prásk.tv píše:

Nakladak
čtěte o tématu nákladní auto na Prásk.tv
Obchodní sdělení

České čistící prostředky s padesátiletou tradicí

Výrobky pod značkou Larrin začalo družstvo Styl vyrábět již v 80. letech minulého století a v té době patřily mezi špičku československé produkce, jak svou kvalitou, tak i vzhledem. Tehdy výrobní družstva obvykle výrazně oživovala svými výrobky běžnou produkci státních podniků.

Vlaky jely proti sobě u Českého Brodu
aktualizováno 02.08.
nehoda na Kolínsku

Náklaďák vjel na přejezd a smetl ho osobní vlak! Čtyři lidé se zranili

Vážná nehoda na nechráněném přejezdu u obce Ratboř ve středu přerušila provoz na železniční trati Kolín - Ledečko. Do nákladního automobilu narazil osobní vlak. Podle prvotních informací se zranili čtyři lidé.

Pražský okruh
22.07.
kontroverzní rozhodnutí

Válka krajů: Středočeši brojí proti zákazu kamionů, Praha neustoupí

Zavedení přísného zákazu průjezdu kamionů Prahou vyvolal spor mezi vedením hlavního města a středočeskými zastupiteli. Středočeši očekávají kolaps na jejich silnicích a chtějí se bránit, vedení Prahy ale ustoupit nehodlá. Všichni hází odpovědnost na ministerstvo dopravy.

Kolona na Jižní spojce
aktualizováno 19.07.
anketa diskutovaný zákaz

Nechte Prahu vyhladovět, reagují řidiči na zákaz vjezdu kamionů

Zákaz sjezdu nákladním autům nad 12 metrů délky z Pražského okruhu do města a zákaz vjezdu kamionů na Jižní a Štěrboholskou spojku a Spořilovskou, které v současnosti nahrazují nedokončenou jihovýchodní část okruhu, vyvolal mezi lidmi vášnivé debaty.

Kolona ilustrační
aktualizováno 18.07.
dlouhé kolony

Hromadná nehoda blokovala D1! Tvořily se dlouhé kolony

Ranní nehoda na 6. kilometru dálnice D1 výrazně zkomplikovala příjezd řidičů do Prahy, už brzy ráno se začala tvořit dlouhá kolona. Další kolony se tvořily odpoledne kvůli nehodě na 25. kilometru.

Smrťák na Plzeňsku
aktualizováno 26.06.
video smrtelná nehoda

Auto na šrot, řidička po smrti: U Přeštic se stala tragická nehoda!

Smrtí řidičky (†57) osobního auta skončila pondělní vážná dopravní nehoda na silnici 1/27 z Plzně do Přeštic. Žena se srazila s náklaďákem, příčiny nehody šetří policie.

Nehoda nákladního vozidla - 3
23.06.
komplikace v praze

Na Jižní spojce se srazily dva kamiony. Na místě se tvoří kolony

K nehodě dvou nákladních aut na Jižní spojce vyjížděli po osmé hodině ráno pražští hasiči. Ke srážce došlo ve směru na Barrandovský most na sjezdu na Spořilov. Na místě se tvoří kolony.

Nehoda nákladního vozu na D1 - 3
aktualizováno 21.06.
nehoda na dálnici

Řidič na D1 usnul a narazil do svodidel! Tvoří se dlouhé kolony

Na dálnici D1 na 119. km ve směru na Prahu havarovalo nákladní auto, řidič usnul a narazil do svodidel. Doprava je vedena jedním jízdním pruhem.