Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Novinářka se jela projet ponorkou a beze stopy zmizela
aktualizováno 23.08.
Podivný případ

"Ponorková" vražda nekončí, pátrači objevili znetvořený trup

Případ záhadného zmizení novinářky při projížďce soukromou ponorkou má děsivé pokračování. Dánští policisté totiž v moři u Kodaně objevili v pondělí ženské tělo. Jenže je neuvěřitelně znetvořené.

Policie v Dánsku - Ilustrační foto
aktualizováno 01.09.
zátah na drogy?

V Kodani se střílelo, jsou tři zranění. Střelec je na útěku

Dánským hlavním městem Kodaní v noci otřásla střelba. Dva policisté a jeden zahraniční turista byli zraněni. Pachatel je na útěku a úřady varují obyvatele, aby se čtvrti, kde se drama odehrálo, vyhýbali.

Vyšetřování na hřbitově - ilustrační foto
19.06.
tragické neštěstí

Tragická hra na hřbitově: Dítě (†2) zavalil převrácený náhrobek

Hra na schovávanou na největším kodaňském hřbitovu skončila tragédií. Na malého chlapce (†2) spadl jeden z náhrobků a velice vážně ho zranil. I přes okamžitou pomoc rodičů a rychlý zásah záchranářů se už malého chlapce nepodařilo zachránit.

Prásk.tv píše:

Tento lék z vás udělá impotenta
čtěte o tématu Kodaň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Co dát dětem na svačinku? Bezlepkové křupky!

Doba dovolených a výletů se blíží a my pro vás máme tip, co dát dětem ke svačince nebo na mlsání. A pokud vás čeká delší cestování objevte s námi svět pana Křupky, který má pro vaše děti spoustu her a zábavy.

Rakety Patriot
21.03.
bude válka?

Ruský velvyslanec v Kodani pohrozil Dánsku raketami!

Rusko zase vyhrožuje Evropě! Důvodem je rozhodnutí Dánska, že se připojí k protiraketové obraně NATO. Na toto vyjádření ostře reagoval ruský velvyslanec v Moskvě Michail Vanin. Dánské válečné lodě se kvůli tomu stanou terčem ruských raket, pohrozil Vanin.

Zloděje nezastavila ani střelba
aktualizováno 18.03.
další incident

Střelba a zranění na parkovišti v Kodani! Zřejmě spor gangů

Tři lidé byli dnes zraněni při střelbě na parkovišti v suterénní části nákupního centra na jihu dánské metropole Kodaně. Místní policie uvedla, že přestřelka pravděpodobně vypukla mezi členy znepřátelených gangů. Policisté v Kodani dbají zvýšené obezřetnosti po únorových útocích na synagogu a na seminář o islamismu a svobodě slova, které si vyžádaly dva mrtvé.

Vrah z Kodaně
aktualizováno 18.02.
TEROR

Islámský stát zaútočil na Dánsko. Zabiják vyznával černou vlajku

Nejhorší obavy se naplnily. V Kodani zabíjel člověk, který přísahal věrnost teroristickému Islámskému státu. Dánský muslim Omar Abdel Hamid El-Hussein má na rukou krev tří lidí.

Miloš Zeman
aktualizováno 17.02.
Kondolence od hlavy státu

V Kodani zabíjel radikální muslim. Co řekl Zeman dánské královně?

Celou Evropou o víkendu otřásla střelba v Dánské Kodani, při které zemřeli dva lidé a dalších pět bylo zraněno. Stejně tak byl tímto činem zděšen český prezident Miloš Zeman. Ten poslal dánské královně kondolenční telegram. Přečtěte si, co Margerthě II. napsal.

Střelba v Kodani
aktualizováno 15.02.
Teror v dánsku

Další STŘELBA v Kodani! Už tři mrtví, pět zraněných, střelce zabili

Tři lidé zahynuli a pět dalších utrpělo zranění při dvou střeleckých útocích a následném zásahu policie v dánské metropoli Kodani. Terčem prvního násilného činu se v sobotu stala umělecká kavárna, kde se konala debata o svobodě slova, již pořádal švédský kreslíř kritizovaný muslimy za karikatury proroka Mohameda.

1727579
aktualizováno 14.02.
útok na karikaturistu

TERORISTÉ V KODANI: Po střelbě 1 mrtvý, 3 zranění! Střelci ujeli

V Kodani na akci švédského karikaturisty Larse Vilkse se střílelo. Rány přerušily akci, na které se mělo diskutovat o svobodě slova. Podle posledních informací je jeden mrtvý a nejméně tři zranění.