Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Novinářka se jela projet ponorkou a beze stopy zmizela
aktualizováno 23.08.
Podivný případ

"Ponorková" vražda nekončí, pátrači objevili znetvořený trup

Případ záhadného zmizení novinářky při projížďce soukromou ponorkou má děsivé pokračování. Dánští policisté totiž v moři u Kodaně objevili v pondělí ženské tělo. Jenže je neuvěřitelně znetvořené.

Policie v Dánsku - Ilustrační foto
aktualizováno 01.09.
zátah na drogy?

V Kodani se střílelo, jsou tři zranění. Střelec je na útěku

Dánským hlavním městem Kodaní v noci otřásla střelba. Dva policisté a jeden zahraniční turista byli zraněni. Pachatel je na útěku a úřady varují obyvatele, aby se čtvrti, kde se drama odehrálo, vyhýbali.

Vyšetřování na hřbitově - ilustrační foto
19.06.
tragické neštěstí

Tragická hra na hřbitově: Dítě (†2) zavalil převrácený náhrobek

Hra na schovávanou na největším kodaňském hřbitovu skončila tragédií. Na malého chlapce (†2) spadl jeden z náhrobků a velice vážně ho zranil. I přes okamžitou pomoc rodičů a rychlý zásah záchranářů se už malého chlapce nepodařilo zachránit.

Prásk.tv píše:

Russo-Baltique - 1
čtěte o tématu Kodaň na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Rakety Patriot
21.03.
bude válka?

Ruský velvyslanec v Kodani pohrozil Dánsku raketami!

Rusko zase vyhrožuje Evropě! Důvodem je rozhodnutí Dánska, že se připojí k protiraketové obraně NATO. Na toto vyjádření ostře reagoval ruský velvyslanec v Moskvě Michail Vanin. Dánské válečné lodě se kvůli tomu stanou terčem ruských raket, pohrozil Vanin.

Zloděje nezastavila ani střelba
aktualizováno 18.03.
další incident

Střelba a zranění na parkovišti v Kodani! Zřejmě spor gangů

Tři lidé byli dnes zraněni při střelbě na parkovišti v suterénní části nákupního centra na jihu dánské metropole Kodaně. Místní policie uvedla, že přestřelka pravděpodobně vypukla mezi členy znepřátelených gangů. Policisté v Kodani dbají zvýšené obezřetnosti po únorových útocích na synagogu a na seminář o islamismu a svobodě slova, které si vyžádaly dva mrtvé.

Vrah z Kodaně
aktualizováno 18.02.
TEROR

Islámský stát zaútočil na Dánsko. Zabiják vyznával černou vlajku

Nejhorší obavy se naplnily. V Kodani zabíjel člověk, který přísahal věrnost teroristickému Islámskému státu. Dánský muslim Omar Abdel Hamid El-Hussein má na rukou krev tří lidí.

Miloš Zeman
aktualizováno 17.02.
Kondolence od hlavy státu

V Kodani zabíjel radikální muslim. Co řekl Zeman dánské královně?

Celou Evropou o víkendu otřásla střelba v Dánské Kodani, při které zemřeli dva lidé a dalších pět bylo zraněno. Stejně tak byl tímto činem zděšen český prezident Miloš Zeman. Ten poslal dánské královně kondolenční telegram. Přečtěte si, co Margerthě II. napsal.

Střelba v Kodani
aktualizováno 15.02.
Teror v dánsku

Další STŘELBA v Kodani! Už tři mrtví, pět zraněných, střelce zabili

Tři lidé zahynuli a pět dalších utrpělo zranění při dvou střeleckých útocích a následném zásahu policie v dánské metropoli Kodani. Terčem prvního násilného činu se v sobotu stala umělecká kavárna, kde se konala debata o svobodě slova, již pořádal švédský kreslíř kritizovaný muslimy za karikatury proroka Mohameda.

1727579
aktualizováno 14.02.
útok na karikaturistu

TERORISTÉ V KODANI: Po střelbě 1 mrtvý, 3 zranění! Střelci ujeli

V Kodani na akci švédského karikaturisty Larse Vilkse se střílelo. Rány přerušily akci, na které se mělo diskutovat o svobodě slova. Podle posledních informací je jeden mrtvý a nejméně tři zranění.