Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Skiareál Lipno
31.10.
Investice do změn

Novinky na českých horách! V areálech najdete i nové sjezdovky

Sice pro letošní zimu počasí není příznivé a hrozí, že napadne málo sněhu, i přesto si české skiareály připravily pro lyžaře řadu novinek. Na Dolní Moravě například vznikla nová sjezdovka, která spojuje Sněžník a areál U Slona. Ski bukovka v Orlických horách zase zrenovovala snowpark Čenkovice. Novou čtyřsedačkovou lanovku, která nahradí kotvový vlek, uvede do provozu areál Tanvaldský Špičák.

Lyžařský areál Klínovec - 23
aktualizováno 09.09.
Zimní dovolená

Začíná zimní sezóna. Zarezervujte si pobyt v horách, dokud je čas

Prázdniny sotva skočily ale cestovní kanceláře už se připravují na zimní sezónu. A poptávka prý začíná stoupat. Dvě třetiny zimních pobytů budou údajně prodány už během září a října. Odborníci proto radí s případným nákupem raději moc neváhat.

Lyžařský areál Klínovec - 30
06.04.
Sezona končí

Poslední šance si zalyžovat! V těchto areálech zůstává otevřeno

Lyžařská sezóna ještě nekončí a jak zjistil štáb televize Nova, o víkendu můžete vyrazit do 14 středisek po celé republice. Přesto už vlekaři pomalu bilancují a těší se z toho, že sezona byla nadprůměrná - někde se lyžovalo dokonce pět měsíců.

Obchodní sdělení

Tradiční Vánoce propojte s moderními prvky

Jistě, Vánoce jsou spojeny s řadou tradic. Zpívání koled, krájení jablka, lodičky z ořechových skořápek nebo lití olova. To jsou činnosti, které děláme už několik desetiletí, mnohdy i staletí.

Zima na horách - 2
aktualizováno 23.03.
Vzhůru na svah

Začalo jaro, lyžařská sezóna ale ještě nekončí! A skipasy zlevňují

Astronomické jaro už je sice tady, teploty pomalu rostou, ale lyžařská sezóna na našich horách ještě nekončí. Naopak - podmínky jsou teď prý velmi dobré a klesají i ceny skipasů.

Skiareál Lipno - 2
04.03.
Recenze areálu

Na Lipně se vyřádí všechny generace! Lyžaře potěší i funpark

Ski areál Lipno můžeme bez nadsázky prohlásit za jedničku rodinných středisek v České republice. Není to jen zásluhou množství sjezdovek vhodných pro děti a začátečníky, ale i kvalitním zázemím

Skiareál Dolní Morava - 2
02.03.
Recenze areálu

Dolní Morava nabízí snowpark, skikrosovou trať i další atrakce

Dolní Morava si už potvrdila přední místo mezi českými skiareály dávno, nyní ho utvrzuje pestrou nabídkou služeb od bobové dráhy, přes Stezku v oblacích, skikrosovou trať až po precizně upravené sjezdovky.

Malino Brdo - recenze areálu - 2
02.03.
Slovenský skiareál

Skipark Malino Brdo zabaví sjezdaře i freeridery! RECENZE

Slovenský ski park Malinô Brdo nabízí zábavu pro sjezdaře i příležitostné freeridery. V provozu jsou všechny vleky a lanovky kromě těch u dětských školek Malinô a Hrabovo.

Lyžařské středisko Paseky nad Jizerou
aktualizováno 01.03.
Recenze areálu

V Pasekách můžete pilovat oblouky mezi malebnými domky

Ani krkonošské Paseky nad Jizerou letos na sněhu nestrádají. Že rodinnému areálu zima přeje, se projevuje i na provozu postranní dlouhé Prdecké magistrály nebo funkčním snowparkem. Zatímco prostřední část střediska se pěkně červená, postranní sjezdovky jsou značené modře a areál se hodí pro začátečníky i pokročilé.

Lanovka
23.02.
Pád z 11 metrů

V Rokytnici spadla dívka (4) z lanovky! Policie hledá svědky

Jako zázrakem přečkala čtyřletá dívka v Rokytnici nad Jizerou pád z lanovky. Ze sedačky spadla, když byla ve výšce 11 metrů. Vrtulník dívku přepravil do nemocnice. Policisté teď zjišťují, jestli nepochybila obsluha.

Záchrana lyžaře v Alpách
aktualizováno 22.02.
Zraněná lyžařka

Srážka lyžařů v Rakousku: Češka (68) utrpěla vážná zranění

Osmašedesátiletá Češka utrpěla vážná zranění při srážce se slovinským lyžařem na sjezdovce Katschberg mezi spolkovými zeměmi Salcbursko a Korutany. Podle svědků nehody, která se stala ve středu dopoledne, neměla žena helmu. Informovala o tom agentura APA.