Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Rekonstrukce bytu rodiny Hurtových - 13
07.12.
úchvatná rekonstrukce

PŘED A PO: Takhle se povedla rekonstrukce v bytě Petry z Mise

Ve středu večer jste mohli sledovat další díl oblíbené reality show Mise nový domov. Tentokrát se tým snažil pomoci mamince, která je celý život na invalidním vozíku. Dosud ale žila v domě, který nebyl bezbariérový.

Tramvaj Škoda 15T ForCity
aktualizováno 18.08.
Dopravní komplikace

Dopravní podnik rozkopal Prahu. Původní trasou jezdí jen 5 linek!

Dopravní podnik hl. m. Prahy celé prázdniny modernizuje pražské tramvajové trati. Opravy kolejí komplikují dopravu v Praze. Téměř všechny tramvajové linky zasáhly výluky nebo omezení provozu. Po své pravidelné trase jede aktuálně pouze pět tramvajových linek (7, 12, 17, 22, 25).

Kočárek
15.02.
Lepší bydlení

Nevíte, jak s kočárkem překonat překážky v domě? RADY A TIPY

Znají to snad všichni rodiče s malým dítětem. Každá cesta s kočárkem je hodně dobrodružná a někdy je to pořádná překážková dráha. Hodně překážek vám může nastražit i dům, kde bydlíte.

Obchodní sdělení

Lesy chrání, lesy ozdravují

Pryč jsou časy, kdy bylo na lesy pohlíženo především jako na zdroje dřeva. I když je tato funkce stále významná, do popředí se dostávají jiné úlohy hájů a hvozdů a zeleně vůbec. Je stále jistější, že nás čeká stejný osud jako praprapředky na úsvitu lidstva. Směřovali do lesů, aby se skryli před drsným podnebím a šelmami. My do nich utíkáme, abychom se spasili před klimatickými extrémy, nedostatkem kyslíku, vlhkosti, stínu...