Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ivo Pavlík
dnes 11:22
bylo mu 84 let

Česko se rozloučí s Ivo Pavlíkem. Hudebníkem a mužem Heidi Janků

Lidé se dnes budou moci naposledy rozloučit s hudebníkem Ivo Pavlíkem. Ten minulou sobotu podlehl následkům infarktu. Bylo mu 84 let. Pohřeb se uskuteční ve Velké obřadní síni krematoria v pražských Strašnicích ve 14 hodin.

Laila Rouass
dnes 10:27
teroristé v barceloně

Hvězda britských seriálů unikla smrti! Schovala se do mrazáku

Známá britská herečka jen o vlásek unikla smrti během teroristického útoku v Barceloně. Před zběsilou jízdou teroristů se ukryla do mrazáku v jedné z restaurací.

Pavlíkovi, Janků, Špinarová
16.08.
smrt ivo pavlíka

Smutná zpověď Adama Pavlíka: Popsal poslední telefonát s tátou

Během pouhých pěti měsíců se z něj stal úplný sirotek. Hudebník Adam Pavlík (42) přišel v březnu o maminku Věru Špinarovou (†65), v sobotu ztratil také tatínka Ivo Pavlíka (†84). V rozhovoru pro televizi Nova se rozpovídal o tom, jak moc ho tato ztráta zasáhla.

Prásk.tv píše:

Justin Bieber - 1
čtěte o tématu Celebrity na Prásk.tv
Obchodní sdělení

OBSERVATOŘ KLEŤ – NA LOVU ASTEROIDŮ

Hvězdárna Kleť leží ve výšce 1070 metrů nad mořem a je tak nejvýše položenou astronomickou observatoří v České Republice. Čím je Kleť mezi jinými hvězdárnami výjimečná?

Ivo Pavlík a Heidi Janků
15.08.
Smrt Ivo Pavlíka

Zdrcená Heidi Janků promluvila! O pohřbu manžela i rušení koncertů

Smrt hudebního skladatele Iva Pavlíka zasáhla především jeho manželku, zpěvačku Heidi Janků. Ta prozradila televizi Nova detaily posledního rozloučení i to, jestli se chystá zrušit svá nadcházející vystoupení. Pavlík zemřel jen několik měsíců po své bývalé ženě, zpěvačce Věře Špinarové.

Richard Gere a Julia Roberts se líbají
aktualizováno 14.08.
Zajiskřilo to

Pretty Woman skutečností? Gere a Roberts se dali dohromady!

Legendární romantický film Pretty Woman by se mohl přenést do reálného života, podle amerických médií se dva hlavní představitelé Vivian a Edward dali dohromady. Mezi Julií Roberts a Richardem Gerem to prý znovu zajiskřilo i přesto, že se spolu na filmovém plátně neobjevili už 18 let.

Ivo Pavlík a Heidi Janků
aktualizováno 15.08.
smrt ivo pavlíka

Měla jsem ho milovat míň, svěřila se Heidi. Řekla, kdy bude pohřeb

S hudebníkem Ivo Pavlíkem (†84) se lidé naposledy rozloučí v pátek 18. srpna ve Velké obřadní síni strašnického krematoria. Na sociální síti to oznámila vdova Heidi Janků (54).

Heidi Janků a Ivo Pavlík
aktualizováno 14.08.
smutný rok

Heidi Janků stíhá rána za ranou! Popsala poslední chvíle manžela

Heidi Janků (54) letos stíhá jedna rána za druhou. V březnu zemřela její blízká kamarádka Věra Špinarová (†65), teď se musí vyrovnávat i se smrtí svého manžela Ivo Pavlíka (†84). V posledních chvílích jeho života s ním nebyla, zakázali jí to.

Angelina Jolie a Brad Pitt
10.08.
Velký zvrat

Šťastný konec? Angelina Jolie a Brad Pitt odložili rozvod!

Rozvod hvězdného páru Angeliny Jolie a Brada Pitta se možná vůbec neuskuteční. Ani jeden z nich o to prý nemá zájem, tvrdí zdroje z okolí herců. Angelina prý Brada stále miluje a on zase nechce nic víc, než získat ji zpátky.

Lidé truchlí po smrti Chestera Benningtona
31.07.
smutný měsíc

Červenec ve znamení smutku: Tyto osobnosti nás opustily!

Červenec byl pro celosvětovou scénu velmi bolestivým měsícem. Odešla celá řada osobností filmu, hudby a umění. Svět přišel například o otce oživlých mrtvol nebo světoznámého zpěváka z Linkin Park. I Češi museli oplakat odchod několika známých lidí.

Jiřina Bohdalová
25.07.
Falešné obrazy

Bohdalová naletěla podvodníkovi! "Dělala jsem to pro rodinu," tvrdí

Štáb televize Nova mluvil s herečkou Jiřinou Bohdalovou, která se stala obětí podvodníků. Zjistila, že obrazy, do kterých investovala několik milionů korun, jsou falešné. Herečka přiznala, že je to pro ni šok a velké zklamání.