Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

The Cranberries - Dolores O
16.01.
vyšetřování pokračuje

Jak zemřela Dolores z Cranberries? Policie promluvila

Zpěvačka skupiny The Cranberries Dolores O'Riordanová zemřela náhle v pondělí ráno. Přitom ještě před půlnocí volala producentovi Danovi Waiteovi a nechala mu na záznamníku veselý vzkaz. Nic nenasvědčovalo tomu, že by jen za pár okamžiků mohla být po smrti. Právě její úmrtí stále zůstává záhadou. Policie prozradila k případu první informace.

The Cranberries - Dolores O
16.01.
byla plná života

Kolegové Dolores z Cranberries v šoku! Před smrtí jim poslala vzkaz

Smrt Dolores O´Riordanová z legendární skupiny Cranberries otřásla hudebním světem. Nejvíc byli překvapeni její kolegové a producent Dan Waite. Tomu totiž jen několik hodin před svou smrtí zanechala na záznamníku vzkaz, na kterém zněla vesele a plná života.

Katarína Knechtová - 1
aktualizováno 12.01.
slavná zpěvačka

Kdo je záhadná žena v porotě SuperStar? Její hity zná každý!

Už brzy usedne do poroty pěvecké show SuperStar, mnoho lidí ale její jméno slyší poprvé v životě. Katarína Knechtová (36) je přitom jednou z nejúspěšnějších slovenských zpěvaček.

Prásk.tv píše:

Beyoncé - 2
čtěte o tématu Celebrity na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bez lesů není života

Lesy jsou naším přirozeným prostředím. Jak pole, tak města přišla později. Jakákoli „znásilněná“ krajina je člověku jako živočišnému druhu svým způsobem cizí. Proto se do lesů vracíme, proto je milujeme. Nacházíme v nich život, sebe sama. Nabíráme dech, revitalizujeme tělo a duši. Les je naše ARO, posilovna, prameniště živé vody.

Zdeněk Izer s manželkou a dcerou
10.01.
jsou na nože

Rozvod Zdeňka Izera: Kamarádka manželky popsala peprné detaily

V Česku patří mezi nejpopulárnější komiky. V jeho soukromém životě už to však tak veselé není. Zdeněk Izer se po 15 letech manželství rozvádí s ženou Olgou a podle detailní výpovědi její kamarádky rozvod neprobíhá zrovna hladce.

Princ Harry a Meghan Markle
aktualizováno 10.01.
první oficiální akce

Harry s Meghan navštívili britský rozhlas. Vítaly je stovky fanoušků

Stovky nadšených fanoušků přivítaly prince Harryho a jeho snoubenku Meghan Markle na jejich první společné oficiální akci v letošním roce. Pár navštívil rozhlasovou stanici pro mladé.

Marián Labuda
aktualizováno 08.01.
smrt herecké legendy

Čím se trápil herec Marián Labuda před smrtí? Měl velké přání

Slovensko stále vstřebává smrt herecké legendy Mariána Labudy. Přátelé a kolegové na něj vzpomínají jenom v dobrém. Známí z jeho okolí nyní slovenským médiím prozradili, co hereckou legendu trápilo před smrtí nejvíce.

Bethany Hamiltonová - 3
07.01.
galerie radostná novina

Žralok jí uhryzl ruku: Legendární surfařce se brzy narodí miminko!

Je jí teprve 27 let a už je světovou legendou. Bethany Hamiltonová přežila útok žraloka a ani ztráta ruky ji nepřiměla vzdát se své lásky k surfování. Zabojovala a nyní sjíždí vlny šťastně vdaná a navíc i s těhotenským bříškem! Už podruhé.

Zasnoubená Paris Hilton
06.01.
video to je romantika?!

Paris Hilton se bude vdávat! Její zásnubní video vzbuzuje výsměch

Podnikatelka a milionářka Paris Hilton se bude vdávat! Zasnoubila se na horách v Aspenu a u žádosti o ruku nechyběla ani kamera. Lidé se ale záběry spíš baví, než aby je dojímaly. Paris se podle kritiků na svého přítele Chrise Zylka vrhla jak na kus masa. A romantiku byste také hledali těžko.

Marián Labuda
aktualizováno 05.01.
odchod legendy

Zemřel herec Marián Labuda (†73). Oživovali ho přímo na ulici

Do uměleckého nebe odešla další legenda. Ve věku 73 let zemřel v pátek slovenský herec Marián Labuda. Dlouhodobě se potýkal s cukrovkou.

Jakub Zedníček
aktualizováno 04.01.
rozloučení

Loučení s hercem Zedníčkem bude magické. Oznámili datum

Tragická smrt herce Jakuba Zedníčka zasáhla nejen jeho rodinu a herecké kolegy, ale také širokou veřejnost. Městské divadlo v Brně oznámilo datum a čas posledního rozloučení s mladým hercem. Ponese se v duchu magických jedniček.