Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Marie Kyselková
aktualizováno dnes 17:52
herečka marie kyselková

Opustila nás princezna se zlatou hvězdou. Zemřela ve věku 83 let

Princezna se zlatou hvězdou nás navždy opustila. Herečka Marie Kyselková zemřela ve věku 83 let. V pondělí ráno ji v jejím bytě našel bezvládnou její kolega a kamarád Ivo Niederle.

Muž na facebooku
17.01.
Zkusili jsme to taky

Na facebooku a instagramu se šíří nová výzva! Takto se zapojíte

Sociálními sítěmi se v těchto dnech šíří nová výzva. V rámci ní lidé sdílí srovnávací fotografie, jak vypadali před deseti lety a jak vypadají dnes. Do výzvy se může zapojit každý.

Lucie Vondráčková a Tomáš Plekanec - 1
aktualizováno 10.01.
život ve hvězdách

Psycholog si posvítil na Plekance s Vondráčkovou. Nebral si servítky

Rozvod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance se řeší dlouhé měsíce, a to i prostřednictvím sociálních sítí. Osobní problém, řešitelný klidným společným prohlášením, se stal skrz naskrz problémem veřejným. Co si o divoké rozvodové bitvě myslí psycholog?

Prásk.tv píše:

Vejce Benedikt - 1
čtěte o tématu Celebrity na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Zemřel herec a zpěvák Aleš Kubát - 3
03.01.
Nové písničky

Před smrtí stihl Kubát natočit desku! Rodina ji plánuje vydat

O vánočních svátcích nečekaně zemřel mladý herec a zpěvák Aleš Kubát (†30). Herec přitom plánoval nové divadelní hry, a také chtěl vydat svou druhou desku. Připravoval i vlastní projekt pro děti z dětských domovů.

Vojta Dyk a silvestrovské oslavy
02.01.
silvestr celebrit

Dyk popsal bujarého Silvestra: Ožíračka s dětmi do němoty

Bujaré oslavy konce roku má za sebou i řada známých tváří. To, jak poslední hodiny před půlnocí trávili, zveřejnili mnozí na sociálních sítích. Podívejte se, jak Silvestra prožily třeba oblíbené herečky ze seriálu Ulice nebo finalistka poslední řady show Tvoje tvář má známý hlas.

Pippa Middleton se svým miminkem
aktualizováno 31.12.
vyjeli za teplem

Pippa Middleton poprvé ukázala své miminko na veřejnosti!

Pětatřicetiletá Pippa Middleton září štěstím! Poprvé od porodu v říjnu 2018 se ukázala na veřejnosti s celou rodinou, včetně jedenáctitýdenního syna. Při rodinné dovolené u moře ve slunném Karibiku byl malý Arthur okamžitě středem pozornosti. Novopečení rodiče zářili štěstím.

Rozchody 2018
30.12.
Překvapivé rozchody

Rozpadlé vztahy roku 2018! Tyto páry už nejsou spolu

V roce 2018 ukončila svůj vztah řada oblíbených českých i zahraničních párů. Rozhodně největší rozruch vyvolal rozchod zpěvačky Dary Rolins a rapera Rytmuse a také rozpad manželství zpěvačky Lucie Vondráčkově a hokejisty Tomáše Plekance. Mezi další české páry, které se letos rozešli, patří Barbora Strýcová a David Kraus, Jiří Pomeje a manželka Andrea nebo Anna Kadeřávková a Jakub Mádr. Ze zahraničních celebrit krachlo manželství například herečce Jennifer Aniston nebo herci Channingu Tatumu.

Dáda Patrasová a víno
aktualizováno 30.12.
CHYBÍ JÍ 24 HODIN

Dáda nalila novinářům čistého vína: Nadýchala jsem! ROZHOVOR

Dáda Patrasová pro TV Nova přiznala, že po autonehodě nadýchala 2,5 promile alkoholu v dechu. Stále ale tvrdí, že šlo o zbytkový alkohol z předchozího dne, kdy s dcerou slavila Štědrý den. Problém je, že den před nehodou nebyl Štědrý den, ale Boží hod…

Nehoda Dády Patrasové
aktualizováno 30.12.
kdo měl problém

Dáda není jediná. Alkohol za volantem nadýchaly i další hvězdy

Ani třetí den od autonehody herečky Dády Patrasové, která měla řídit opilá, nepadlo podle informací televize Nova žádné obvinění. Sama Patrasová tvrdí, že opilá nebyla a že nemá problémy s alkoholem, o kterých mluví její rodina. Pokud se ale závislost na alkoholu potvrdí, může soud nařídit herečce i ústavní léčbu.

Aleš Kubát zemřel
aktualizováno 28.12.
Smutná zpráva

Zemřel mladý herec a zpěvák! Hrál i v Ordinaci a bylo mu jen 30 let

Po vážné nemoci zemřel na druhý svátek vánoční herec, zpěvák a moderátor Aleš Kubát (†30). Známý byl například ze seriálu Ordinace v růžové zahradě, veřejnost ho ale znala i z Národního divadla v Brně nebo z Divadla Na Rejdišti.