Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Joe Perry a Steven Tyler
12.11.
Slavný kytarista

Strach o hvězdu Aerosmith! Po koncertu musela do nemocnice

Kytarista slavné skupiny Aerosmith musel po koncertu v New Yorku do nemocnice. 68letý Joe Perry si stěžoval, že se mu těžko dýchá, a poté zkolaboval. Podle jeho mluvčího už je při vědomí a daří se mu lépe.

Michal David upustil vyznamenání
aktualizováno 29.10.
Oslava po vyznamenání

Medaile na zemi, řízky i sanitka. Tak to vypadalo na hradní párty

Z Vladislavského sálu se v neděli po udělení státního vyznamenání většina hostů přesunula do Španělského sálu na oficiální oslavu, kam byly pozvány také další osobnosti. Patřili mezi ně zejména příznivci prezidenta, například zpěvák Daniel Hůlka, který dostal vyznamenání před dvěma lety. Někteří hosté odcházeli domů až po půlnoci.

Sinéad O
26.10.
Sinéad O'Connor

Slavná zpěvačka konvertovala k islámu! "Jsem na to hrdá," tvrdí

Zpěvačka Sinéad O'Connor konvertovala k islámu. Změnila si také jméno na Šuháda Davitt. Oznámila to fanouškům na sociálních sítích, kde sdílela svou fotku v hidžábu.

Prásk.tv píše:

Genella Pabianes Carabbacan
čtěte o tématu Celebrity na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Plovoucí vinylová podlaha RS-click

Rychle a snadno bez lepení!

Jason Derulo vystoupil na balkóně Tipsport arény po zrušeném koncertě
aktualizováno 26.10.
Tisíce zklamaných fanoušků

Technické problémy na koncertě Jasona Derula! Zpěvák přišel ven

Těsně před čtvrtečním koncertem světoznámého zpěváka Jasona Derula v pražské Tipsport areně došlo k technickým potížím, kvůli kterým zpěvák nemohl vystoupit. Podle prvotních informací se mělo propadnout pódium a mělo i hořet, organizátoři se ale brání, že prý k žádnému požáru nedošlo - a potvrzují to i další nezávislé zdroje. Koncert byl zrušen, zpěvák ale vyšel ven a zazpíval tisícům zklamaných lidí z balkónu.

Zloděj vypadá jako Ross z přátel
aktualizováno 24.10.
Kuriózní vyšetřování

Ross z Přátel kradl v Anglii! "Já to nebyl!" vtipkuje oblíbený herec

Opravdu kuriózní vyšetřování zažívají policisté v britském městě Blackpool. Pátrají tam po zloději, který vypadá jako Ross ze známého seriálu Přátelé. Herec už na událost vtipně reagoval na sociálních sítích - a připojil i video.

Oficiální fotografie ze svatby princezny Evženie
aktualizováno 14.10.
kdo je kdo v rodině

Královský palác zveřejnil oficiální fotky ze svatby princezny Evženie!

Jako bezchybně šťastná rodina vypadají královští členové na oficiálním svatebním portrétu ze svatby princezny Evženie a Jacka Brooksbanka. Ještě pár let zpátky ale rodinou zuřily obrovské konflikty. Britská média se domnívají, že princeznina svatba by mohla přispět k jejich ukončení.

Celebrity na pohřbu Jana Kočky ml.
14.10.
Pompézní pohřeb

S Kočkou se přišlo rozloučit tisíc lidí! Nechyběly ani tyto celebrity

Pohřbu Jana Kočky mladšího, který před dvěma týdny zemřel při nehodě na dálnici D11, se zúčastnilo přes tisíc lidí. Mezi nimi byly i známé osobnosti včetně poradce prezidenta Martina Nejedlého, herců nebo zpěváků. Podívejte se, kdo dorazil.

Princové William a Harry s manželkami Kate a Meghan
aktualizováno 13.10.
královská svatba

Vdávala se Evženie. Ale všichni sledovali hlavně Meghan a Kate!

Velká Británie slaví už několikátou velkolepou událost v tomto roce! Po Harrym a Meghan do toho praštila vnučka královny Alžběty II. princezna Evženie. Na hradě Windsor se provdala za manažera nočního klubu Jacka Brooksbanka. Podívejte se, jak se na událost vystrojil zbytek královské rodiny!

Ložnice slavných osobností
13.10.
Drahé spaní

Luxusní bydlení celebrit. V jakých ložnicích tráví čas? GALERIE

Slavné osobnosti si na svém bydlení velmi zakládají. Některé investují obrovské sumy, aby mohly bydlet v luxusních domech u pláží, na kopcích s krásným výhledem nebo někde v soukromí, aby měly klid od fotografů. Důležité pro ně jsou však i interiéry, a to například ložnice. Podívejte se, kde spí třeba zpěvačka Taylor Swift, herec Dolph Lundgren nebo herečka Pamela Anderson.

Selena Gomez
13.10.
Okamžitá hospitalizace

Hvězda Disneyho seriálů Selena Gomez skončila na psychiatrii

Zpěvačka a hvězda Disneyho pořadů pro děti je hospitalizovaná v psychiatrické léčebně. Gomez si podle zahraničních médií měla projít emocionálním zhroucením.