Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kim Čong-un, Donald Trump
09.08.
Nebezpečná hra

KLDR a USA děsí svět! Vypukne jaderná válka? Odpověděl expert

Vztahy mezi Severní Koreou a USA se vyostřují. Podle americké rozvědky má KLDR k dispozici jadernou hlavici, Kim Čong-un navíc hrozil útokem na americký ostrov Guam. Donald Trump zase mluvil o "ohnivé odplatě ". Znamená to začátek jaderné války? Odpověděl bezpečnostní expert.

Díte na internetu
aktualizováno 16.07.
Prázdniny s telefonem

Mobily na dětském táboře - ano či ne? Experti mají jasno

Rodiče malých dětí, které v těchto dnech vyrážejí na tábory, často řeší, zda s sebou mají mít mobilní telefon. Mají strach o své ratolesti, ale vedoucím letních táborů mobily přidělávají starosti. Více než dvě třetiny táborů je povolují. Odborníci jsou ale proti.

policie na jižní spojce
aktualizováno 19.05.
co myslíte vy?

Vybržďovala mě policie, stěžoval si řidič. Expert to vidí jinak! VIDEO

Do redakce Televizních novin dorazilo neobvyklé video. Natočil ho řidič na pražské Jižní spojce, který se tam dostal do konfliktu s policejní hlídkou. Autor záznamu tvrdí, že mu policisté bránili v rychlejší jízdě, ukazovali na něj neslušná gesta a dokonce ho i vybrzdili. Sami policisté i dopravní expert to ale vidí jinak.

Prásk.tv píše:

UFO
čtěte o tématu expert na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Kam v srpnu na dovolenou? Žhavým tipem je Bulharsko

Víte, která země je zaslíbená slunci, teplému moři, skvělému jídlu a je dlouhými lety prověřenou destinací českých turistů?

STŘEPINY: Tichý zabiják smog
aktualizováno 15.02.
Přidušené Česko

Proč se drží smog, i když je venku hezky? Expert promluvil

Po několika týdnech mrazivého a podmračeného počasí se nebe v Česku konečně pročistilo, mraky zmizely, oteplilo se a ukázalo se sluníčko. Ani to všechno ovšem nestačilo ke zlepšení smogové situace. Proč?

Experti k nehodě
aktualizováno 15.12.
Děsivá nehoda

Převálcoval a vláčel chodce. A ujel. Věděl o něm, tvrdí experti

Řidič, který v Praze před Úřadem vlády přejel už sraženého chodce, o tom podle expertů pravděpodobně věděl. Podle nich téměř není možné, aby si toho nevšiml.

Let
02.12.
užitečné rady!

Pád letadla se dá přežít: Odborník prozradil, kdy máte největší šanci

Ocitnete-li se na palubě padajícího letadla, podle odborníků máte naději přežít. Při pondělní letecké havárii v Kolumbii se zachránilo 6 lidí. Expert prozradil, že z 90 % leteckých neštěstí je možné vyváznout.

ISIS - propaganda
aktualizováno 21.11.
hrozba teroru

Expert varuje: Do Evropy proniklo až 80 připravených atentátníků

V Evropě je připraveno zaútočit 60-80 bojovníků teroristické organizace Islámský stát. Upozornil na to Dick Schoof z nizozemského Národního koordinačního centra pro bezpečnost a boj s terorismem.

Německá doga
06.11.
co pomůže?

Odborník radí: Tohle nikdy nedělejte, když na vás útočí pes!

Petra A. se při procházce po pražském parku dostala do nepříjemné situace. Do cesty se jí postavil velký pes, který na ni štěkal. Majitelka psa byla v nedohlednu a Petra se bála, že zvíře zaútočí. Co v takových momentech dělat, nebo raději nedělat, jsme se zeptali experta na chování psů.

Sex
27.10.
Expertka na vztahy

Jak poznat, že bude dobrý v posteli? Hledejte těchto 6 znaků!

Asi většina lidí zažila při sexu zklamání. Že to mezi dvojicí jiskří, nemusí znamenat, že si budou rozumět i v posteli. Jak to ale jinak poznat? To prozradila odbornice na vztahy a sex.

Muž flirtuje se ženou
aktualizováno 24.10.
rady expertů

Jak poznat, že někoho přitahujete? Pět znaků, které odhalí zamilované

Tajná znamení, že o vás má váš protějšek zájem? Existují! Experti prozradili, podle kterých znaků poznáte, jak na tom jste.