Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Počtem obětí se požár řadí mezi nejtragičtější za dlouhá léta
aktualizováno 30.12.
Obrovská tragédie

Sourozenci z Česka (5 a 6 let) zahynuli při požáru v Nizozemí!

Šestiletý chlapec a jeho o rok mladší sestra zemřeli v sobotu ráno při požáru bytu ve městě Emmen v Nizozemí. Podle místních médií celá rodina pocházela z Česka. V ohni zemřel také pes, rodiče z plamenů unikli.

Svíčky pro Lucku
aktualizováno 28.12.
tragédie boj o život

Lucka našla v horách smrt! Svíčky hoří, lidé doufají v záchranu bratra

Zpráva o pádu milovnice hor Lucky (30) a jejího bratra Toma (23) ve Vysokých Tatrách otřásla nejen rodinou, ale i kamarády a známými. Mladé ženě lidé nyní zapalují svíčky a na její počest dělají horské výstupy. Tomovi, který bojuje v nemocnici o život, drží palce a posílají mu povzbudivé vzkazy. Věří, že sestra na něj z nebe dohlédne.

Matias Messi
aktualizováno 01.12.
Co se stalo?

Messi má co vysvětlovat! Na jeho lodi našli pistoli a spoustu krve

O staršího bratra slavného fotbalisty Lionela Messiho Matiase se zajímá policie. V rybářském klubu v Argentině našli jeho loď. Paluba byla potřísněná krví a uvnitř byla pistole. Matias Messi tvrdí, že se při plavbě zranil a krev je jeho.

Prásk.tv píše:

Chlapeček napsal dopis ježíškovi - 1
čtěte o tématu bratr na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Muž měl zabít vlastní sestru
aktualizováno 12.11.
Byl opilý

Muž měl brutálně zavraždit sestru! Zatnul jí prý sekeru do hlavy

Muž, který ve slovenských Rajčanech zřejmě zavraždil svou sestru, je ve vazbě. Na ženu údajně vytáhl sekeru a dvakrát ji sekl do hlavy. Sourozenci se podle sousedů hádali o peníze, které muž často propil.

Vražda ve slovenských Rajčanech
aktualizováno 08.11.
Vražda na Slovensku

Rodinná tragédie! Ženu našli na lavičce mrtvou, zabil ji zřejmě bratr

Slovenskem otřásá rodinná tragédie. Starší muž měl ve středu odpoledne zavraždit svou sestru, zřejmě ji ubil sekyrou. Na lavičce ji našla další sestra, která se vracela ze hřbitova.

Policie obvinila muže z vraždy sourozenců
aktualizováno 31.10.
Obvinili pachatele

Vražda dvojčat v Počátkách: Bratr si zachránil život útěkem! DETAILY

Muž, který měl o víkendu v Počátkách na Pelhřimovsku ubodat své dva sourozence, je obviněn z vícenásobné vraždy a hrozí mu až výjimečný trest. Podle informací TV Nova zranil i třetího bratra, ten ale zvládl z domu utéct a zavolat pomoc. Pachatel je ve vazbě.

James Middleton
17.10.
mladší sourozenec

Bratr Kate a Pippy je pěkný rebel! Miluje večírky a vyrábí sladkosti

Zatímco celý svět nemůže spustit oči z Kate a Pippy, jejich mladší bratr James (29) je lehce opomínán. Možná to bude proto, že to není takový svatoušek jako jeho starší sestry. Vlastně je to spíš černá ovce rodiny. Milovník večírků, který nechal školy a později i prvního podnikání.

Kladivo
27.09.
Otřesná kauza

Hoch bránil mladší sestru před otčímem, muž ho ubil kladivem!

Osmiletý chlapec zemřel poté, co se snažil svou o rok mladší sestřičku bránit před otčímem, který chtěl dívenku sexuálně zneužít. Muž totiž popadl kladivo a hocha s ním začal mlátit.

Michaela Muzikářová a Otakar S.
aktualizováno 12.09.
Zmizení Míši Muzikářové

Bratr Otakara S.: On už se nemůže bránit, tušil jsem, jak to dopadne

Policie v pátek zřejmě oznámí, že odloží případ zmizelé Michaely Muzikářové. Ta zmizela před osmi měsíci cestou do školy. Výsledek policejního pátrání nepřekvapil bratra hlavního podezřelého, bývalého přítele Míšiny matky Evy Otakara S. Tomu, že by Otakar Míše ublížil, jeho bratr stále nevěří.

Za vraždu matky a bratra dostal Marek Čáp 20let
aktualizováno 27.07.
Dvojnásobná vražda

Matku a bratra měl ubodat kvůli penězům! U soudu dostal 20 let

Na dvacet let poslal brněnský krajský soud do vězení pětadvacetiletého muzikanta a bývalého studenta medicíny Marka Čápa, který podle obžaloby loni v říjnu brutálně ubodal svou matku a podřízl mentálně postiženého bratra. K činu se u soudu přiznal.