Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Identikit muže hledaného v souvislosti s vraždou Jána Kuciaka
22.10.
Vražda Kuciaka a Kušnírové

Chtěl muž z identikitu utéct ze Slovenska? Měl už sbalené kufry!

Ronald R., kterého zadrželi policisté v souvislosti s vraždou Jána Kucika, chtěl zřejmě utéct ze Slovenska. Po výslechu na policii byl ale nejspíš sledován a poté spáchal sebevraždu. Byl mužem, kterého celá země znala z policejního identikitu.

Hurikán Florence z Mezinárodní vesmírné stanice - 6. 9. 2018
aktualizováno 10.09.
hrozící nebezpečí

V Atlantiku rychle sílí hned tři hurikány, lidé se připravují na úder

V Atlantiku aktuálně běsní hned tři hurikány, v současné chvíli nejsilnější dosáhl druhé kategorie a podle meteorologů bude i nadále sílit, před dopadem na pobřeží Spojených států by mohl dosáhnout i nejsilnější kategorie. Lidé se připravují na záplavy a ničivý vítr. Podobná situace panuje i v pacifiku, kde zuří další tři silné bouře.

2177221
06.09.
předvánoční shony

Kdy objednat dárky, aby dorazily včas? Dopravci mají tyto rady

Přestože je teprve začátek září, je čas pomýšlet na Vánoce. Včasné nakupování dárků se totiž nevyplácí podceňovat, a čím dříve se dárek objedná, tím i pro dopravce lépe. Nápor objednávek před Štědrým dnem graduje a nejistota z doručení vyvolává zbytečný stres. Dopravci se proto podělili o rady, kdy je nejlepší dárky objednávat, nebo jak se oni sami na předvánoční shony připravují.

Prásk.tv píše:

6 věcí co dělají chlapy před randem
čtěte o tématu přípravy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Tajfun Jebi se řítí na Japonsko
aktualizováno 02.09.
super tajfun

Na Japonsko se řítí tajfun Jebi, lidé se připravují na strašlivý úder

Obyvatelé japonských ostrovů Šikoku, Honšú a Hokkaidó se připravují na úder strašlivého tajfunu Jebi, který již dosáhl nejvyšší kategorie. Očekává se, že s sebou tajfun kromě ničivého větru přinese také ohromné množství srážek, které by mohly způsobit lokální povodně.

Královna Alžběta II. - Trooping the Colours
01.07.
děsivý scénář

Britové cvičili na smrt královny: Na ostrovech se zastaví čas!

Na veřejnost se dostaly podrobnosti o tajném cvičení britských ministrů. Ti se podle médií připravovali na to, co se bude dít, až zemře královna Alžběta. Jako první bude prý informována o její smrti premiérka a život se v Británii zastaví nejméně na 12 dní. Zavřou se pravděpodobně banky i burzy a princ Charles si změní jméno.

Královská svatba ve Windsoru - 10
aktualizováno 19.05.
GALERIE královská svatba

SVATEBNÍ PŘÍPRAVY OBRAZEM: Drsní snipeři, květiny a davy lidí

Ulice Windsoru se hemží lidmi a policisty. Všichni netrpělivě čekají na vrchol dnešního dne - svatbu prince Harryho a Meghan Markle.

Princ Harry a Meghan Markle - novináři
18.05.
Studia jsou všude

Královskou svatbu uvidí miliardy lidí! Novináři obsadili Windsor

Královskou svatbu budou na místě sledovat kromě fanoušků i novináři a stovky televizních štábů. Přenos uvidí podle odhadů zhruba dvě miliardy lidí na celém světě. Hlavně pro televize ze Spojených států to bude největší mediální událost za několik posledních let.

Fanoušci královské rodiny okupují okolí hradu Windsor
17.05.
Veselka za 48 hodin

Královská svatba je za dveřmi, fandové i obchodníci jsou ve varu

Do dlouho očekávané svatby prince Harryho a americké herečky Meghan Markle zbývá posledních 48 hodin a přípravy nabírají na obrátkách. Zatímco média spekulují o tom, zda otec Harryho vyvolené přece jen v tajnosti nedorazí na královskou veselku, personál zapojený do jejích příprav má plné ruce práce. Stejně jako prodejci suvenýrů.

Princ Harry a Meghan Markle
16.05.
Královská svatba

Windsor zažívá svatební šílenství! Podívejte se do centra dění

Přípravy na svatbu britského prince Harryho a americké herečky Meghan Markle už vrcholí. Hrabství Windsor, kde se obřad v sobotu koná, už zažívá svatební šílenství - přijíždějí tam novináři, fanoušci, turisté ale i policisté. Jak to na místě vypadá, zachytil štáb televize Nova.

Otec Meghan Markle
04.05.
královská svatba

Dopis Harrymu zabral: Meghan přivede k oltáři její otec Thomas!

Meghan Markle povede na královské svatbě k oltáři její otec Thomas. Ten se i se svou bývalou manželkou zúčastní celého svatebního obřadu, před kterým se ještě setká s kompletní královskou rodinou. Příbuzní Meghan přitom původně na seznamu hostů chyběli.