Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Královna Alžběta II. - Trooping the Colours
01.07.
děsivý scénář

Britové cvičili na smrt královny: Na ostrovech se zastaví čas!

Na veřejnost se dostaly podrobnosti o tajném cvičení britských ministrů. Ti se podle médií připravovali na to, co se bude dít, až zemře královna Alžběta. Jako první bude prý informována o její smrti premiérka a život se v Británii zastaví nejméně na 12 dní. Zavřou se pravděpodobně banky i burzy a princ Charles si změní jméno.

Královská svatba ve Windsoru - 10
aktualizováno 19.05.
GALERIE královská svatba

SVATEBNÍ PŘÍPRAVY OBRAZEM: Drsní snipeři, květiny a davy lidí

Ulice Windsoru se hemží lidmi a policisty. Všichni netrpělivě čekají na vrchol dnešního dne - svatbu prince Harryho a Meghan Markle.

Princ Harry a Meghan Markle - novináři
18.05.
Studia jsou všude

Královskou svatbu uvidí miliardy lidí! Novináři obsadili Windsor

Královskou svatbu budou na místě sledovat kromě fanoušků i novináři a stovky televizních štábů. Přenos uvidí podle odhadů zhruba dvě miliardy lidí na celém světě. Hlavně pro televize ze Spojených států to bude největší mediální událost za několik posledních let.

Prásk.tv píše:

Robert Jašków
čtěte o tématu přípravy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

4 rady v péči o pokožku pro děti i dospělé

Lidské tělo se během života vyvíjí. Největší změny jsou patrné u dětí, které se mění doslova mrknutím oka. Ale i na dospělé kůži zaznamenáváme změny na pokožce dané nejen věkem.

Fanoušci královské rodiny okupují okolí hradu Windsor
17.05.
Veselka za 48 hodin

Královská svatba je za dveřmi, fandové i obchodníci jsou ve varu

Do dlouho očekávané svatby prince Harryho a americké herečky Meghan Markle zbývá posledních 48 hodin a přípravy nabírají na obrátkách. Zatímco média spekulují o tom, zda otec Harryho vyvolené přece jen v tajnosti nedorazí na královskou veselku, personál zapojený do jejích příprav má plné ruce práce. Stejně jako prodejci suvenýrů.

Princ Harry a Meghan Markle
16.05.
Královská svatba

Windsor zažívá svatební šílenství! Podívejte se do centra dění

Přípravy na svatbu britského prince Harryho a americké herečky Meghan Markle už vrcholí. Hrabství Windsor, kde se obřad v sobotu koná, už zažívá svatební šílenství - přijíždějí tam novináři, fanoušci, turisté ale i policisté. Jak to na místě vypadá, zachytil štáb televize Nova.

Otec Meghan Markle
04.05.
královská svatba

Dopis Harrymu zabral: Meghan přivede k oltáři její otec Thomas!

Meghan Markle povede na královské svatbě k oltáři její otec Thomas. Ten se i se svou bývalou manželkou zúčastní celého svatebního obřadu, před kterým se ještě setká s kompletní královskou rodinou. Příbuzní Meghan přitom původně na seznamu hostů chyběli.

Přípravy na královskou svatbu
03.05.
Harry a Meghan

Do královské svatby zbývají pouhé dva týdny. Přípravy vrcholí

Už za dva týdny v Londýně proběhne dlouho očekávaná svatba prince Harryho a americké herečky Meghan Markle. Není divu, že přípravy vrcholí. Napilno mají nejen samotní svatebčané, ale i zaměstnanci hradu Windsor, kde veselka proběhne.

Přípravy na svatbu Meghan a prince Harryho
29.03.
už se to blíží!

Svatba prince Harryho a Meghan se blíží! DETAILY Z PŘÍPRAV

Za sedm týdnů si britský princ Harry vezme svou snoubenku Meghan Markle. Přípravy na svatbu vrcholí a zamilovaný pár už rozeslal i pozvánky. Na obřad v kapli svatého Jiří na hradě Windsor, kde byl mimo jiné princ Harry pokřtěný, jsou pozvány stovky hostů.

Stěhování hrabáče kapského
aktualizováno 12.03.
zvířátka v ZOO

Olomoucká zoo otevře nový pavilon, hrabáče čeká stěhování

V olomoucké zoologické zahradě připravují otevření nového pavilonu Kalahari. A už brzy se v něm zabydlí i nájemníci, kterými budou hrabáči kapští. Samec Bakary pochází z jedné zoologické zahrady z Ruska a samice Nyjota z Prahy. Tyto noční tvory na chvíli probudil náš štáb. A tak se s nimi teď můžete seznámit.

Oslavy Nového roku v Sydney
aktualizováno 01.01.
Úžasná podívaná

Svět přivítal rok 2018 ve velkém, oslavy provázela přísná opatření

Po Tichomoří, Austrálii a Asii se silvestrovské a novoroční oslavy přesunuly do Evropy, kde je mnohdy provázela přísná bezpečnostní opatření, vzhledem k obavám z případných teroristických útoků. V Německu pořadatelé a policisté zase věnovali velkou pozornost i tomu tomu, aby zabránili obtěžování žen.