Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Renáta Czadernová a Petr Suchoň
07.01.

Televizní noviny 7. 1.

Televizní noviny 7. 1.

sms
03.12.
Čtvrtstoletí zpráv

Esemesky slaví 25 let: Měnily dějiny, mohou ranit i zabíjet!

Dnes je to přesně dvacet pět let, kdy poprvé v mobilním telefonu pípla textová zpráva. Od těch dob se hodně změnilo, ale "esemesky" pořád přežívají. Jen o Vánocích jich Češi pošlou dokonce několik desítek milionů.

TV Nova nabídne komplexní volební zpravodajství na televizních obrazovkách a internetu - 5
aktualizováno 04.10.
Volební zpravodajství

TV NOVA má zbrusu nové volební studio. Nahlédněte dovnitř!

V pátek 20. října ve 14.00 začnou volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Skupina Nova nabídne ve svém vysílání i na zpravodajském portálu TN.cz nejrozsáhlejší volební vysílání ve své historii.

Prásk.tv píše:

Jak poznat lháře?
čtěte o tématu zprávy na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Dívka radila příteli se sebevraždou
11.06.
galerie precedentní rozsudek

Přítele zabily její smsky! Soudce neví, jak řešit případ kruté Michelle

Soud v Massachusetts řeší unikátní případ Michelle Carterové, která ve svých 17 letech dohnala přítele k sebevraždě pomocí SMS zpráv. Experti se nemohou shodnout, jestli je možné odsoudit někoho ze zabití, i když nebyl s obětí v době smrti - navíc jen na základě SMS zpráv. Ať soud rozhodne jakkoli, už teď je jesné, že půjde o precedentní rozsudek, Michelle hrozí 20 let vězení.

Moderátorka ve vysílání zjistila, že jí zemřel manžel
11.04.
video mluvila o autonehodě

Šokující reakce: Moderátorka ve vysílání zjistila, že jí zemřel manžel

Osmadvacetiletá Supreet Kaurová moderovala ranní zprávy indické televize, když do vysílání nečekaně vstoupila aktuální nehoda. Když zprávu četla, zjistila šokující informaci - mezi mrtvými byl její manžel. Žena na sobě ale nedala nic znát.

1979586
aktualizováno 27.03.
náhlý odchod legendy

Poslední rozhovor se Špinarovou: Poslechněte si, co tehdy říkala

Minulý týden jsme udělali poslední rozhovor s Věrkou Špinarovou. Bavili jsme se o pořadu Tvoje tvář má známý hlas a o tom, že ji ztvárnil Martin Dejdar. Z jeho vystoupení byla dojatá a také obdivovala výkony ostatních soutěžících.

Michaela Šmídová v TN2
aktualizováno 06.02.
Nová zpravodajská relace

Stanice Nova 2 představila novou zpravodajskou relaci TN2

V pondělí večer se na stanici Nova 2 (dříve SMÍCHOV) divákům představila nová zpravodajská relace TN2 s moderátorkou Michaelou Šmídovou.

Muž sleduje prohližeč Yahoo
09.10.
narušení soukromí

Máte účet u Yahoo? Tajná služba o vás možná ví víc, než si myslíte!

Americká společnost Yahoo! měla podle všeho na pokyn tajných služeb prohledávat příchozí elektronickou poštu uživatelů služby Yahoo Mail, kterou využívájí stovky milionů uživatelů. S informací přišla zpravodajská agentura Reuters.

Eva Skallová a Dara Rolins - 1
aktualizováno 05.10.
Poslední rozloučení

Pohřeb Evy Skallové: Smuteční řeč exmanžela dojala i Daru Rolins

Minulé úterý zemřela manažerka Dary Rolins (43) Eva Skallová (†36) na zákeřkou rakovinu. Hodinu před středečním polednem se konal pohřeb, na kterém se objevilo mnoho známých tváří včetně Dary s Rytmusem i Evy exmanžel Jiří Skall.

Michal Čoudek
aktualizováno 09.05.
snídaně s novou

To byl fofr! Zprávař se zakecal a nestihl vstup! VIDEO

Na pondělní ranní relaci nezapomene moderátor Michal Čoudek. Ve Snídani s Novou zapomněl na čas a nestihl začátek zpráv. Jak si s tím poradili kolegové ve studiu Gábina Partyšová a Pavel Svoboda, se podívejte na videu.