Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Oasis of the Seas v přístavu Labadee na Haiti
11.01.
Zkažená dovolená

Zákeřná nákaza na obří výletní lodi! Nakazilo se 277 lidí

O den dříve se musí do domovského přístavu vrátit výletní loď Oasis of the Seas. Na lodi, která pojme až 6 296 pasažérů, vypukla nákaza norovirem. Ten způsobuje zvracení a průjmy. Nakazilo se minimálně 277 cestujících a členů posádky.

Výletní loď se změnila v Titanik, chodby zalila voda
aktualizováno 06.05.
Zkažená dovolená

Výletní loď se změnila v Titanik, chodby zalila voda! VIDEO

Chvíle hrůzy zažili tenhle týden pasažéři luxusní výletní lodi Carnival Dream při plavbě po západním Karibiku. Ve čtvrtek totiž náhle začala ze stěn a stropu crčet voda a chodby plavidla vypadaly jako záběry z filmu Titanik.

Luxusní výletní loď Symphony of the seas
aktualizováno 25.03.
Plovoucí město

Symfonie moří se chystá vyplout, obří loď ohromuje luxusem

Na svou první plavbu se chystá největší výletní loď světa. Dostala název Symfonie moří a její výstavba stála více než 27 miliard korun. Poprvé vypluje už teď na začátku dubna z Barcelony a luxusu na ní si může užívat téměř sedm tisíc pasažérů. Přiměřená je i cena. Sedm nocí stojí v nejluxusnějším apartmá 360 tisíc korun na osobu.

Prásk.tv píše:

Elaine Chan
čtěte o tématu výletní loď na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Buďte v teple a šik i v třeskuté zimě

Leden je tu a s ním konečně i ta pravá mrazivá zima. S klesajícími teplotami ale vyvstává otázka: Co na sebe, abych neumrzla, a nevypadala přitom jako jedna velká sněhová koule? My v Lunzo víme, jak na to.

Výletní loď Almirante
aktualizováno 26.06.
170 lidí na palubě

Výletní loď v Kolumbii se rozlomila a šla ke dnu! Nejméně 9 mrtvých

V Kolumbii se potopila výletní loď se 170 lidmi na palubě. Informovala o tom agentura AFP s odvoláním na místní úřady. Neštěstí nepřežilo nejméně devět lidí, 28 dalších se pohřešuje.

Unikátní cvičení na Slapech
18.05.
unikátní cvičení slapy

Loď s lidmi hořela a potápěla se, záchranné složky musely jednat!

Unikátní cvičení se ve čtvrtek konalo na slapské přehradě. Desítky hasičů, záchranářů a policistů trénovaly, jak pomoci cestujícím z hořící a potápějící se výletní lodi. Právě na Slapech se loni potopil přívoz, na který vzal kapitán podle policie o 16 cestujících víc, než měl povoleno. Brzy kvůli tomu půjde před soud.

Harmony of the Seas - 1
aktualizováno 13.09.
Harmony of the Seas

Z největší výletní lodi se utrhl záchranný člun! 1 mrtvý, 4 zranění

Největší výletní loď na světě, Harmony of the Seas, zasáhla v úterý odpoledne tragédie. Při bezpečnostním cvičení se utrhl jeden z osmnácti záchranných člunů. V něm bylo pět členů posádky. Jeden nehodu nepřežil, další čtyři utrpěli těžká zranění.

Tragédie v Řecku: Při srážce lodí zemřelo i 2leté dítě!
aktualizováno 16.08.
Ostrov Aegina

Nehoda v řeckém letovisku: Při srážce lodí zemřelo i 2leté dítě!

U řeckého ostrova Aegina se srazil člun s výletní lodí s asi 20 pasažéry na palubě. Nejméně tři lidé při nehodě zemřeli - včetně teprve dvouletého dítěte. Další tři jsou zranění.

Klesající hladina Orlické přehrady
aktualizováno 11.07.
NEHODA NA VODĚ

TRAGÉDIE: Skútr na Orlíku zabil dívku, policie hledá svědky

Smrtí mladé ženy skončil včera odpoledne střet pramice s vodním skútrem na Orlické přehradě. Osmnáctiletou dívku zabil muž, který pravděpodobně nezvládl řízení skútru.

Harmony of the Seas - 1
aktualizováno 11.03.
Pojme přes 6 tisíc lidí

Nová královna moří: Největší výletní loď na světě poprvé vyplula

Nová největší výletní loď světa, obří kolos Harmony of the Seas, ve čtvrtek poprvé vyplula na širé moře. Zbrusu novou loď postavili ve francouzském doku v Saint-Nazaire. Po absolvování nezbytných zkoušek na moři by měla první pasažéry přivítat v květnu.

Ocean Gala - plovoucí ubytovna pro uprchlíky
aktualizováno 18.02.
galerie Luxus za 2 miliony denně

Švédové zuří: Vláda ubytuje uprchlíky na luxusní výletní lodi!

Švédové jsou pobouřeni. Vláda bojuje se stále rostoucím počtem uprchlíků a už je nemá kam dávat. Teď si orgán, který bydlení migrantům zajišťuje, pronajal na rok luxusní výletní loď. Za ubytování 1 800 uprchlíků zaplatí v přepočtu dva a čtvrt milionu korun denně!