Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Ministr zdravotníctví Adam Vojtěch jedná s odbory
aktualizováno 13.09.
neúspěšné jednání

Platy zdravotníků neporostou, ministr se s odbory nedohodl

Ministr zdravotnictví Adam Vojtěch (za ANO) se dnes s lékařskými a zdravotnickými odbory nedohodl na výši růstu platů zdravotníků. Nabízel jim sedm procent navíc do tarifních platů zaměstnanců v příspěvkových organizacích ministerstva. Odbory chtěly deset procent pro všechny, jak jim slíbila předchozí vláda. Novinářům to řekli po dnešním jednání. Od poloviny srpna jsou odbory ve stávkové pohotovosti, stávka ale podle nich reálná není. Chtějí upozorňovat na zneužívání přesčasů.

Jan Hamáček
13.05.
rozkol ve straně

ČSSD čeká rozhodnutí o vstupu do koalice, neshodne se ani vedení

Českou sociální demokracii čeká už za týden jedno z nejdůležitějších rozhodování za poslední roky. V referendu budou všichni její členové hlasovat, jestli strana vstoupí do koaličního kabinetu. Nejvyšší vedení je přitom rozdělené. Kritický je hlavně místopředseda strany Roman Onderka, který mluví o krvavém kompromisu.

Rekonstrukce vraždy na Lounsku
aktualizováno 26.04.
rekonstrukce případu

Vraždu mladíka (†19) provází nejasnosti, vypovědi se neshodují

Vyšetřovatelé ve čtvrtek provedli blízko obce Bitozeves rekonstrukci nedávné vraždy 19letého mladíka z Lounska. Výpovědi dvou zadržených mužů, které z vraždy podezírají, se totiž neshodovaly. Právě rekonstrukce měla vše objasnit.

Prásk.tv píše:

Míša Tomešová a Roman Tomeš - 1
čtěte o tématu neshody na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE SOUTĚŽE O luxusní šperkovnici Peruvian Lily v limitované edici s tělovou a koupelovou kosmetikou Winter in Venice.

Blíží se čas vánoc a tak hledáme inspiraci, jak udělat radost našim blízkým. Chceme, aby dárek byl originální, nezapomenutelný a praktický.

Tibor Batthyány primátor Liberce
19.04.
vyšetřování policie

V Liberci to vře, primátor podal oznámení na svého náměstka

Na liberecké radnici to vře. Tamní primátor Tibor Batthyány podává trestní oznámení na svého ekonomického náměstka Jana Korytáře. Podepsal prý za něj obchodní smlouvu. Korytář se hájí tím, že měl usnesení zastupitelstva, které ho tím pověřilo. Případ bude řešit policie.

Výměna manželek: Velké ponížení a slzy!
aktualizováno 24.01.
premiérová Výměna

Roman dožene náhradní manželku k slzám: Cítila jsem se jako sr*čka!

Ve středu večer se můžete těšit na premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. V tomto díle uvidíte, jak si poradí veganka Míša v rodině se čtyřmi dětmi a manželem, který se rád napije, a jestli se dokáže Šárka přizpůsobit pražské rodině, která má vysoké životní cíle.

2092181
aktualizováno 11.01.
jak žijí dnes

Helena z Výměny se pustila do manžela: Snažil se, ale nevyšlo to!

Ve středu večer jste mohli sledovat premiérový díl oblíbené reality show Výměna manželek. Helena se dostala do romské rodiny, kde platily zcela jiné zásady, než na jaké je zvyklá. Změnilo se u ní od natáčení něco?

Andrej Babiš a Ivan Bartoš
14.11.
bitva politiků

Piráti: ANO nás zahlcuje falešnými emaily. Babiš poslal drsný vzkaz

Neshody mezi hnutím ANO a Piráty se vyostřují. Zástupci Pirátů nepřímo nařkli ANO z toho, že jim zahlcuje emailové schránky zprávami od údajných voličů, kteří jim vyčítají neúčast ve vládě Andreje Babiše. Šéf hnutí ANO na to ale poměrně ostře reagoval.

Manželé Petra a Jiří Paroubkovi
aktualizováno 20.02.
Expremiér na ocet

Rodinná krize Paroubkových: Petra se od manžela odstěhovala!

Paroubkovi prochází manželskou krizí. Neshody údajně panují v rodině bývalého premiéra už léta. Podle informací Blesku už se od Jiřího Paroubka žena Petra odstěhovala.

MasterChef Česko - 21. 9.
aktualizováno 22.09.
video HUSTÁ ATMOSFÉRA

Válka v MasterChef: "Nakopu jí do pr*ele!" "Luca nemá charakter!"

Soutěž MasterChef Česko se dostala do své poloviny a atmosféra by se dala krájet. Soutěžící Lucka a Kateřina se nemají rády a dávají to čím dál tím více najevo.

David Rath, otec
aktualizováno 23.08.
padají obvinění

Válka Rathových: V rodině zuří boj o cennosti a milionové dědictví

V rodině Davida Ratha zuří boj. Bývalého hejtmana zažaloval jeho bratr Michal, který ho obvinil, že se krátce před smrtí nestaral o jejich otce. Naopak David Rath svého staršího bratra obviňuje z krádeže šperků.