Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Vrtulník při záchraně
aktualizováno včera 20:02
Vážná nehoda

Dívka (9) vystoupila z autobusu, při přecházení ji smetlo auto!

Přijíždějící auto u nechranické přehrady ve čtvrtek odpoledne vážně zranilo školačku, která krátce předtím vystoupila z autobusu. Skončila v péči lékařů.

Cestování s dětmi
16.01.
Použití autosedaček

Poutáte své dítě správně? 10 chyb, kterými riskujete jeho život!

Asi každému rodiči záleží na zdraví a bezpečí jeho dětí, což platí i při jízdě autem. I přesto se při poutání svých potomků dopouští různých chyb. Připravili jsme přehled těch nejčastějších.

Krádeže aut
aktualizováno 16.01.
nová taktika

Policie varuje: Na jižní Moravě řádí propichovač pneumatik

Policisté varují před zlodějem, nebo celou skupinou zlodějů, kteří na jihu Moravy záměrně prořezávají pneumatiky. Řidiči, který se pak pustí do opravy, vykradou auto. Z poslední doby jsou už tři takové případy.

Prásk.tv píše:

Jaké chyby lidé dělají s autem v zimě
čtěte o tématu auto na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.

Strážník Ilustrační foto
aktualizováno 16.01.
Kuriózní případ

Žena si zabouchla auto, pomoc strážníků ji ovšem vyšla draho!

Zločinci dělají občas neuvěřitelné chyby - občas nechají na místě činu občanku, jindy tam pro jistotu rovnou usnou. Do "zlatého fondu" se teď přidala žena, která chtěla, aby jí strážníci pomohli otevřít kradené auto.

Fiat, který školák z Tachova ukradl sousedce
aktualizováno 15.01.
Stihl ho i přebarvit

Raubíř (14) jezdil s ukradeným autem 10 dní. Teď přišel trest!

Soud potrestal čtrnáctiletého mladíka z Tachova, který vloni v březnu se svým kamarádem ukradl auto sousedce. Staršímu chlapci soudkyně nařídila výchovnou terapii. Jeho mladší komplic vyvázl bez trestu.

Vlak na přejezdu roztrhl auto na dvě části
14.01.
Nehoda na Břeclavsku

Vlak na přejezdu roztrhl auto na dvě části! Řidička nemohla přežít

Srážku s vlakem na železničním přejezdu na Břeclavsku nepřežila řidička auta. Ve vlaku se zranila jedna cestující, udeřila se do hlavy. Více než sto pasažérů museli z vlaku evakuovat hasiči.

2093021
aktualizováno 14.01.
Havaroval v noci

V rybníku na Jihlavsku našli auto! Byl v něm mrtvý 18letý mladík

Auto z rybníka s mrtvým mužem vytahovali ráno hasiči u Dobré vody na Jihlavsku. Auto skončilo ve vodě za zatím neznámých okolností.

Krádeže aut
aktualizováno 11.01.
Kuriózní případ

Muž v autě objevil zloděje, jeho výmluva zaskočila i policisty

Zloději jsou někdy skutečnými mistry výmluv. Dokládá to i případ, který vyšetřují českolipští policisté. Majitel auta při krádeži překvapil zloděje, který se pokoušel jeho vůz nastartovat a ujet. Kuriózní vysvětlení, kterého se dočkal, ho ale hodně překvapilo.

Zapalovač
10.01.
Zloděj smolař

Kvůli cigaretám vykradl prázdný obchod, pak zapálil špatné auto!

Pořádnou porci smůly kombinované s hloupostí předvedl v uplynulých dnech dvaadvacetiletý mladík z Příbrami. Nejdřív kvůli chuti na cigarety vykradl dva obchody (jeden z nich byl prázdný) a o tři dny později vše "završil" žhářským číslem, při kterém se popálil.

Policie ČR - ilustrační - 4
aktualizováno 10.01.
policejní pátrání

Chlapec (13) odjel s autem svého strýce, pátrala po něm policie

Policie vyhlásila pátrání po třináctiletém hochovi, který v úterý ráno odjel v autě svého strýce a od té doby o něm nikdo neslyšel. Telefon měl vypnutý. Kamarádům řekl, že pojede na Slovensko. Pátrání bylo odvoláno až pozdě večer.