Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

galerie je to zázrak!

Neskutečné! Auto se po nehodě roztrhlo na kusy, řidič žije! FOTO

O velkém zázraku může mluvit řidič (20), který v sobotu havaroval mezi obcemi Ledce a Horní Bříza na Plzeňsku. Jeho auto totiž vletělo mezi stromy a po nárazu se rozlétlo na kusy, muž děsivou nehodu přežil.

Michal Jančařík
Aktualizováno Předevčírem 21:40
video velký pokrok

Je to bojovník! Jančařík se rychle zotavuje, už řídí auto! ROZHOVOR

Je neskutečně emotivní a inspirativní, jak se oblíbený moderátor počasí Michal Jančařík dokázal poprat s těžkými výzvami, které mu život připravil. Dál bojuje v rehabilitačním ústavu, aby se mohl postavit na nohy a dělá obrovské pokroky. Dokonce opět řídí auto! Přiznal však, že jsou věci, které musel přehodnotit.

Honička v Uherském Brodu
Aktualizováno 28.4. 2017 18:56
video nebezpečný řidič

Ujížděl v kradeném autě! Řidiče nezastavila ani kulka a upadlé kolo

Ani střelba z policejní pistole nezastavila řidiče osobního auta, který chtěl v okolí Uherského Brodu ujet policejní hlídce. Jak se později ukázalo, 31letý řidič byl pod vlivem drog.

Prásk.tv píše:

Z čeho má strach herec Pavel Nečas - 13
čtěte o tématu auto na Prásk.tv
Obchodní sdělení

LEGENDY - dnes vstupenky za 300 Kč! Na místě za 500 Kč

Ve dnech 10.-11. června letošního roku proběhne v areálu Psychiatrické nemocnice v Praze Bohnicích již čtvrtý ročník významné motoristické slavnosti LEGENDY, která loni přilákala do rozlehlého parkového areálu bohnické nemocnice za více jak jedním tisícem automobilových a motocyklových exponátů z minulosti i současnosti přes 35 tisíc návštěvníků.

Zásahová jednotka
Aktualizováno 26.4. 2017 13:51
policejní manévry

Velká noční razie v Ústí: Lidé doufali, že našli Míšu. Vše je jinak

V Ústí nad Labem v jednom z panelových domů zasahovali policisté. Výsledkem této rozsáhlé akce jsou dva zadržení lidé. Jedná se o muže a ženu. Lidé doufali, že se jednalo o případ ztracené Míši, policie ale sdělila, že se jednalo o zásah takzvaného toxi týmu.

Nehoda na 170. kilometru dálnice D1
Aktualizováno 24.4. 2017 13:29
galerie záchranné práce

Dálnici D1 blokovala vážná nehoda tří aut, na místo letěl vrtulník

Provoz na 170. kilometru dálnice D1 ve směru na Prahu zablokovala vážná dopravní nehoda dvou osobních aut a jednoho nákladního auta. Na místo vyrazily všechny složky Integrovaného záchranného systému, dálnice byla do půl desáté zcela neprůjezdná.

noční zásahy

Požár ve squattu: Pražští hasiči měli v noci plné ruce práce

Pražští hasiči měli v noci na pondělí plno práce, hodinu a půl po půlnoci vyjížděli k požáru v Jeséniově ulici v bývalé budově rádia, která funguje jako squatt. Většina lidí stihla naštěstí odejít z budovy včas, zraněna byla jedna osoba. Po třetí hodině pak začalo v Radotíně hořet auto, ve kterém jeho majitel spal.

Nehoda na I/43 u Blanska - 4
Aktualizováno 23.4. 2017 10:18
Druhý řidič zemřel v nemocnici

U Blanska se čelně srazila dvě auta. Zemřeli 3 lidé, 2 zranění

U Černé Hory na Blanensku se čelně srazila dodávka s osobním autem. Dva lidé zemřeli na místě, další byl v kritickém stavu přepraven do nemocnice, kde v noci také svým zraněním podlehl. Policisté odkláněli dopravu, na místě zasahovaly všechny záchranné složky.

Nehoda Plzeň
Aktualizováno 21.4. 2017 18:01
Drsné video dobíhal tramvaj

Mladík vběhl do silnice a srazilo ho auto! Letěl několik metrů

Auto u tramvajové zastávky v Plzni srazilo mladíka, náraz ho odmrštil do vzduchu a způsobil mu středně těžká zranění. Mladík se snažil doběhnout tramvaj, auto v jednom jízdním pruhu ho pustilo, auto v druhém pruhu ale nestačilo dobrzdit.

černý den na zlínsku

Auto na přejezdu smetl vlak. Odlétlo na schody supermarketu!

Během čtvrtka se hned dvakrát srazilo auto s vlakem na železniční trati na Zlínsku. První nehoda před polednem zablokovala provoz v průmyslové zóně na okraji Vizovic. Druhá se stala pozdě večer u frekventované křižovatky ve Zlíně - Prštném. Auta v obou případech řídili mladí muži, kteří skončili v nemocnici.

jarní úklid

Tohle udělejte po zimě s autem! Hrozí nemoci i technické problémy

Umytí auta po zimě nemusí stačit. Někdy je lepší udělat větší servis včetně kontroly provozních náplní a klimatizace.