Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Auto zůstalo převrácené v Divoké Orlici - 3
aktualizováno 23.04.
Rychlá pomoc

Auto zůstalo v řece převrácené na střeše! Řidičku zachránili svědci

O život šlo v neděli odpoledne ženě, která na Orlickoústecku nabourala a sjela s autem do řeky, kde se převrátilo na střechu. Naštěstí 76letou řidičku vytáhli svědci nehody. Hasiči pak auto prohledali, žádného spolujezdce ale nenašli.

Zloděj
aktualizováno 22.04.
promyšlená loupež

Lupiči uzavřeli dálnici a přepadli posádku auta! Hledá je policie

Velmi kuriózní loupež vyšetřují policisté na jihu Moravy. Kolem jedné hodiny ráno došlo k přepadení - a to posádky jednoho z aut jedoucích po dálnici D46 ve směru na Olomouc. Co zloději ukradli, není jasné. Neváhali kvůli tomu ale zastavit provoz na dálnici.

Podzemní garáže
aktualizováno 21.04.
hlasujte špatná šířka

Parkovat v garážích bývá problém. Poslanci zvažují změny. ANKETA

Někteří poslanci upozorňují na to, že současné normy pro parkovací místa jsou nevyhovující a měly by se změnit. Moderní auta jsou totiž čím dál tím širší a delší, s čímž dřívější plánovači nepočítali. A výsledkem je to, že třeba v podzemních garážích obchodních center se téměř nedá z vozu vylézt. A bude hůř. Nejprodávanějším autem loňska bylo SUV, které je v průměru široké přes dva metry.

Prásk.tv píše:

Proč chválili místo Moniky Bagárové její auto - 1
čtěte o tématu auto na Prásk.tv
Obchodní sdělení

SOUTĚŽTE S NÁMI: Brazzale Moravia – od výrobce přímo na váš stůl

Sýrárna Brazzale Moravia ve svém podniku v Litovli denně zpracuje více než půl milionu litrů českého mléka vysoké kvality a staví na tradiční italské výrobě sýrů spolu s nejmodernější technologií.

Sražený chodec - ilustrační
aktualizováno 20.04.
tragédie v praze

Nehoda skončila smrtí dítěte! Auto srazilo kluka, oživovali ho hodinu

Smrtí třináctiletého chlapce skončila v pátek odpoledne vážná nehoda v pražské Radlické ulici. Dítě na přechodu srazilo auto, co nehodě předcházelo, policie zjišťuje.

Smrt ve Svinařově
aktualizováno 19.04.
tragédie na kladensku

Na muže spadlo auto a zabilo ho, zdrcená manželka se zhroutila

Tragicky skončila čtvrteční oprava osobního auta ve Svinařově na Kladensku. Jeho majitel (66) zrovna spravoval výfuk, když se na něj vůz zřítil. Senior na místě zemřel, manželkou událost silně otřásla.

Slovenská policie - Ilustrační foto
18.04.
překvapivá kontrola

Chlapec (14) za volantem šokoval slovenské policisty, pak nadýchal

Když slovenští policisté zastavili auto, které jelo podezřele pomalu a za volantem navíc řidič nebyl skoro vidět, nestačili se divit. Z auta vystoupil teprve čtrnáctiletý chlapec. Dalším překvapením pak byla dechová zkouška, žák základní školy nadýchal přes půl promile.

Pokuta
18.04.
odtah aut

Řidiči v šoku: Chodí jim tisícové pokuty, netuší proč. Na tohle pozor

Stále více řidičů zapomíná před blokovým čištěním přeparkovat své auto. Je pro ně pak velikým překvapením, když jim přijde pokuta klidně na několik tisíc korun. Právě teď je přitom čištění ulic v plném proudu.

Srážka vlaku s automobilem u Lochovic - 1
aktualizováno 21.04.
přejezd smrti

Vlak na Berounsku smetl osobní auto, řidič (59) na místě zemřel

Na železničním přejezdu v Lochovicích na Berounsku se v úterý srazil vlak s autem. Nehoda měla pro řidiče (59) tragické následky, na místě zemřel. Žádný z 30 cestujících, kteří v moment srážky jeli ve vlaku, se nezranil. Podobná smrtelná nehoda se na stejném přejezdu stala už třikrát.

Pronásledované auto
aktualizováno 16.04.
nesměl za volant

Zběsilá honička noční Prahou: Policie střílela po ujíždějícím autě!

V neděli nad ránem se v Praze odehrála policejní honička jako z amerického filmu. Muži zákona stíhali ujíždějícího řidiče, který je při své bezohledné jízdě ohrozil. Při stíhání dokonce po autě několikrát vystřelili. Řidič nakonec vjel do slepé ulice a skončil v poutech.

Záchranka, nehoda - ilustrační foto
aktualizováno 15.04.
Srážka v křižovatce

Lékařský vůz skončil po nehodě v Benešově obrácený na střeše!

V Benešově se na křižovatce ulic Čechova a Nová pražská v neděli po osmé hodině ráno srazila dvě auta. "Civilní" osobák a vozidlo systému rendez-vous, ve kterém jezdí lékaři záchranky. Druhý jmenovaný vůz skončil po střetu převrácený na střeše.