Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

1977079
26.03.
neuvěřitelné video

Obří kohout pobláznil internet! Takového ptáka jste ještě neviděli!

Pokud jste si mysleli, že jste v životě viděli už všechno, pak jste na omylu. Internetem koluje video kohouta, jehož velikost vám vyrazí dech.

Magazín Víkend
aktualizováno 13.04.

VÍKEND: Mladý klavírista pozná své kohouty podle hlasu

Se svými slepicemi sbírá poháry na výstavách. Měl i kohouta, který se dal hladit a slyšel na jméno. Teď má kohoutů šestnáct a každého pozná po hlase. Matyáš Novák totiž není běžný chovatel slepic. V červnu mu bude osmnáct let a už dobyl světová koncertní pódia. S geniálním pianistou natáčel reportér Josef Kubeš.

Kuřata
aktualizováno 02.03.
REPORTÁŽ

STRAŠNÉ: Ročně zabijí miliony kuřátek, protože jsou to samci

Poměr narozených kohoutů a slepic je asi jedna ku jedné. Kohouti nemají vajíčka a tak se jejich chov nevyplatí. Němci chtějí jejich masové zabíjení zastavit.

Prásk.tv píše:

Vejce
čtěte o tématu kohout na Prásk.tv
Obchodní sdělení

AAA AUTO snížilo ceny ojetých aut před koncem roku až o 80 000 Kč

Český spotřebitel je již řadu let zvyklý, že hned po vánočních svátcích prodejci razantně snižují ceny svých produktů. Zákazník si může od dnešního dne pořídit s výraznou úsporou nejen elektroniku či oděvy, ale také lepší automobil. Největší prodejce ojetých automobilů u nás, AAA AUTO, zahajuje novoroční výprodejovou akci se snížením cen až o 80 000 Kč ještě před koncem roku. Důvodem poklesu cen poloviny modelů je, stejně jako v uplynulých letech, blížící se zestárnutí o rok, ke kterému dojde po prvním lednu.