Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Lékař Tibor Vyslocký zkolaboval ve službě a zemřel
aktualizováno včera 20:08
Mladý lékař

Tibor pomáhal lidem, jak mohl. Po službě upadl a už se neprobral!

Mladý lékař se celý život snažil pomáhat ostatním, podle kolegů se často přepínal. Když se ve středu po službě vrátil domů, udělalo se mu špatně a upadl. Z bezvědomí už se neprobral, zemřel na selhání srdce.

Hacker
13.02.
mimo provoz

Banku napadli hackeři! Miliony chtěli převést i do Česka

Maltská Bank of Valletta ve středu ráno kompletně pozastavila svou činnost poté, co se jí do systému nabourali hackeři. Na zahraniční účty chtěli přesunout neuvěřitelných 13 milionů eur (asi 335 milionů korun). Peníze měly putovat i do České republiky.

Záchrana
aktualizováno 11.02.
záchrana života

Muž zkolaboval přímo na zastávce, lidé přispěchali na pomoc. VIDEO

Velmi vypjaté chvíle za sebou mají lidé, kteří byli v pondělí ráno u stanice metra Palmovka. Přímo na nástupišti do tramvaje zkolaboval muž, kterému šlo rázem o život. Naštěstí kolemjdoucí nezaváhali a okamžitě začali s oživováním, na pomoc pak přispěchali strážníci s defibrilátorem. Muže si následně převzala pražská záchranka.

Prásk.tv píše:

Vojta Drahokoupil se těší na novou sérii Tvojí tváře
čtěte o tématu kolaps na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Odhodlejte se a začněte zdravěji každý den

Rozhodli jste se začátkem roku pro změnu životního stylu? Odstartujte zdravěji každý den s Albertem.

Z trosek v Istanbulu zachránili děvčátko - 3
aktualizováno 07.02.
Tragédie v Turecku

Z trosek v Istanbulu zachránili holčičku (5), ležela tam 18 hodin!

Počet obětí zřícení osmipatrové budovy v Istanbulu stoupl na tři. Záchranářům se podařilo z trosek budovy 13 lidí vyprostit, mezi nimi bylo i pětileté děvčátko. V ruinách leželo osmnáct hodin!

Sníh komplikuje dopravu - 6
aktualizováno 04.02.
výstraha ČHMÚ

Česko zasypal další sníh. Tisíce domácností skončily bez proudu

V Čechách bylo v neděli v noci stále ještě bez proudu více než 4,5 tisíce domácností. Sníh komplikoval dopravu na silnicích, železnicích i ve vzduchu. Policisté a hasiči vyjížděli ke stovkám zásahů. Meteorologové z Českého hydrometeorologického ústavu (ČHMÚ) v průběhu noci na pondělí očekávali další přívaly sněhu.

Důlní neštěstí v Číně
13.01.
Vyvázl jen jeden

Kontrola úřadů přijde pozdě! V čínském dole zahynulo 21 horníků

Při neštěstí v uhelném dole v severozápadní Číně zahynulo 21 horníků. Jedná se o nejhorší katastrofu za poslední rok. Báňský úřad už před neštěstím naplánoval rozsáhlé inspekce dolů v různých částech Číny.

Sníh na dálnici
aktualizováno 08.01.
Nepříznivé podmínky

D1 na Moravě kolabovala. Bourala auta a tvořily se kolony

Nehoda dvou kamionů zablokovala před polednem dálnici D1 u Lipníku nad Bečvou. Směr od Ostravy na Brno byl uzavřený. V místě trápilo řidiče husté sněžení a ledovka. Před polednem se podařilo zprůjezdnit alespoň jeden jízdní pruh. Meteorologové dopoledne upřesnili výstrahu před silným větrem.

Internet se baví na účet ministra dopravy Ťoka
aktualizováno 04.01.
INTERNETOVÝ HUMOR

A pak, že se na D1 nemaká! Lidé se smějí ministru Ťokovi

Reakce na dopravní komplikace na nejfrekventovanější české dálnici D1 na sebe nenechaly dlouho čekat. Kromě rozhořčených komentářů naštvaných řidičů uvězněných v kolonách se objevilo i několik povedených vtípků. Internet se baví především na účet ministra dopravy Dana Ťoka

Komplikace na dálnici D1 - Dan Ťok
03.01.
Kalamita na dálnici

"Nic zásadního se nestalo," uvedl Ťok ke kolapsu dálnice D1!

Ministr dopravy Dan Ťok zamířil ve čtvrtek na Vysočinu, kde opět kolabuje doprava na dálnici D1. Resort ale podle Ťoka udělal vše, co bylo třeba, aby byl opravovaný úsek zprovozněn. Práce by mohly znovu začít už tento pátek.

Kolony na dálnici D1
aktualizováno 14.12.
kolaps na dálnici

Lukáš trčel na D1 osm hodin! "Šéf ŘSD by měl rezignovat," vyzývá

Kolaps na D1 způsobený sněhem pořádně rozzlobil tisíce řidičů po celém Česku. Někteří při tom tvrdí, že k němu vůbec nemuselo dojít a mají jasno i o tom, kdo za to může.