Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Hustý provoz - 1
aktualizováno 16.04.
Komplikace pro řidiče

Doprava u Prahy kolabovala! Tvořily se dlouhé kolony

Doprava na okrajích Prahy ráno a dopoledne kolabovala. Řidiči na Pražském okruhu popojížděli v kolonách, zdržení se šplhalo až přes hodinu. Situaci komplikovala především nehoda v Lochkovském tunelu.

Dopravní kolaps na D1
03.04.
Doprava kolabovala

Na silnice se vrátili dělníci, kolony se tvořily okamžitě. Měly až 7 km!

Na mnoha místech republiky v úterý kolabovala doprava. Od dubna totiž začíná na silnicích naplno stavební sezóna a teď poprvé po svátcích zažívaly opravované úseky a objízdné trasy nápor běžného provozu.

Adriana Krnáčová, Lucie Vítkovská
12.03.
Doprava na Žižkově

Radní se pustila do Krnáčové! Kdo může za kolaps, je podle ní jasné

Od pondělního rána kolabuje doprava na Žižkově i v dalších čtvrtích Prahy. Auta kvůli opravě silnice nesmějí do části Husitské ulice, jezdí proto Seifertovou. Tam ale blokují tramvajové i autobusové linky. Místostarostka pro Prahu 3 se proto pustila do magistrátu i Technické správy komunikací.

Prásk.tv píše:

Heidi Janků
čtěte o tématu kolaps na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Bydlení se prodraží. Nečekejte, až se sazby ještě zvýší

Vlastní střecha nad hlavou se stává dražší a dražší.

Tramvajová doprava v Praze zkolabovala
aktualizováno 12.03.
Uzavřená Husitská ulice

Kolaps dopravy v Praze: Tramvaje i autobusy měly 45 minut zpoždění

Doprava v centru Prahy znovu kolabuje! Kvůli opravě musela být uzavřena část Husitská ulice, auta proto jezdí Seifertovou ulicí, kde blokují MHD. Autobusové i tramvajové linky nabíraly 30 až 45 minut zpoždění.

Extrémní počasí v Anglii - 1
aktualizováno 02.03.
kolaps v Anglii

Bouře Emma uvěznila stovky Britů na silnicích. Žena rodila vedle auta

Mrazy a sníh trápí Anglii a Irsko už několik dní. Kromě mrazivého počasí z východu zasáhla ostrovy i sněhová bouře Emma, která uvěznila stovky motoristů na britských silnicích, některé i na více než deset hodin. Na nejvíce zasažených oblastech zasahuje i armáda.

Agusta A109K2
aktualizováno 26.02.
vážný stav

Horská služba zachránila v Tatrách Čecha ve vážném stavu

Slovenští záchranáři vyráželi v sobotu ke Zbojnické chatě ve Vysokých Tatrách, kde měl téměř zkolabovat horský vůdce z Čech. Muž (49) byl dehydratovaný, dezorientovaný a v těsně před kolapsem. Záchranáři museli muže evakuovat, následně pro něj přiletěl vrtulník.

Tramvajová doprava v Praze zkolabovala
aktualizováno 23.02.
Jezděte metrem

V Praze kolabovala MHD! Kolona tramvají se táhla přes centrum

V centru Prahy v pátek odpoledne kolabovala tramvajová doprava. Příčinou byla prasklá kolej a dopravní nehody. Tramvaje stály v kolonách přes celé centrum i na objízdných trasách. Podle nejnovějších odhadů oprava závady potrvá až do jedné ráno.

Zásah záchranné služby - ilustrační foto
aktualizováno 06.02.
Drama v Brně

Muž zkolaboval v dodávce, oživoval ho řidič i strážníci

Dramatické chvíle dnes zažili brněnští strážníci - podíleli se na záchraně muže, který zkolaboval v dodávce. Její řidič ji odstavil na trávníku a spolujezdce začal oživovat. S pomocí strážníků, kteří mu poskytli srdeční masáž, se jim to nakonec podařilo.

Rvačka ve štábu
aktualizováno 29.01.
kolaps u zemana

Rokytka tvrdí, že ho chtěli otrávit. Záchranáři řekli, co mu našli v krvi

Kolaps a rvačka ve štábu Miloše Zemana vyvolala bouřlivé diskuze. Útok má na svědomí bývalý boxer Karel Slezák, který pěstmi reagoval na novináře, kteří se podle jeho slov snažili zachytit senzaci. V tu samou chvíli totiž na místě zkolaboval jeden ze Zemanových podporovatelů Milan Rokytka (KSČM), který nyní tvrdí, že se ho někdo pokusil otrávit tím, že mu něco hodil do pití.

Incident ve volebním štábu
28.01.
proč nepomohl?

Boxer ze štábu Zemana: "Napadl mě, musel jsem reagovat!"

Rvačku ve štábu Miloše Zemana má "na svědomí" Karel Slezák, který se v minulosti věnoval boxu a teď pracuje jako novinář. Muž, kterého neopatrně položil na podium, měl podle jeho slov srdeční kolaps. Slezák ale místo toho, aby se staral o jeho zdravotní stav, šel raději "řešit" novináře.