Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Adršpašsko-teplické skály
18.08.
skalní město

Adršpach nezvládá nápor turistů! Doprava kolabovala čtyři dny

Už čtvrtý den po sobě museli policisté kvůli přeplněnému komplexu Teplicko-Adršpašských skal uzavřít hraniční přechod ve Zdoňově. Pro tisíce (převážně polských) turistů je skalní město jedním z největších lákadel v regionu. Letošní sezóna tak bude, co se týká návštěvnosti, rekordní.

Záchranná služba - ilustrační
07.08.
Tropická vedra

Horko přidělává práci záchrance. RADY, jak pomoct při kolapsu

Úmorné vedro posledních dní může být i pořádně nebezpečné, zvlášť pro lidi se zdravotními problémy. Hic je problém i pro záchranáře - mají víc práce a navíc sami musejí při výjezdech snášet teploty, které fyzické práci venku opravdu nepřejí.

2169453
03.08.
Zachránila ho až policie

Muž hodiny kolaboval s infarktem v centru Prahy. Nikdo nepomohl

Pražští policisté zachránili muže, kterému se udělalo špatně na lavičce v parku před hlavním nádražím. Podle policistů muž na lavičce kolaboval několik hodin a prodělával infarkt. Kolemjdoucí si ho vůbec nevšímali.

Prásk.tv píše:

Bohuš Matuš - 1
čtěte o tématu kolaps na Prásk.tv
Obchodní sdělení

ZNÁME VÝHERCE NAŠÍ SOUTĚŽE!!! Vyhrajte celozrnné sušenky na rok zdarma!

Pokud si nedokážete představit snídani, svačinu nebo odpolední kávu bez dobré sušenky, soutěžte s námi a vyhrajte zásobu sušenek na rok zdarma.

Lidé kolabují kvůli vedru!
aktualizováno 01.08.
doporučení ZZS

Kolapsů z vedra přibývá! Některým lidem může jít i o život

Tropické počasí si vybírá svou daň, záchranáři zaznamenali větší množství kolapsů z horka. Ty mohou být nebezpečné zejména pro starší lidi, kardiaky a astmatiky, v nejhorších případech jim totiž jde o život. Záchranáři proto apelují, aby lidé dodržovali pitný režim a vyhýbali se těžké fyzické aktivitě.

Kolaps v Praze - 5
aktualizováno 09.07.
galerie silná doprava

Kolaps dopravy v Praze! Řidiči si v centru města zažili peklo

Pondělní doprava v Praze kolabovala na některých důležitých místech. Kvůli několika omezením se tvořily dlouhé kolony. Situace byla kritická nejen během ranní špičky, auta stála v ulicích i odpoledne. Kvůli dlouhým kolonám nabírala výrazné zpoždění i městská hromadná doprava.

Smrt při tělocviku
aktualizováno 12.06.
tragédie na slovensku

Neštěstí při tělocviku: Děti běhaly, jeden z žáků zkolaboval a zemřel!

Tragicky skončila úterní hodina tělocviku na Základní škole ve Spišské Nové Vsi. Žáci museli běhat, když jeden náhle zkolaboval. Učitelé ani záchranáři chlapce (14) nedokázali oživit, na místě zemřel.

Policejní honička v Karlíně
08.06.
policejní honička

Zfetovaný řidič prchal před policií! Luxusní auto skončilo na boku

Až výstřely z policejní pistole skončila automobilová honička v pražském Karlíně. Policisté tam pronásledovali kradené luxusní auto, jeho zdrogovaný řidič nakonec havaroval a snažil se utéct. Když ho policisté i díky varovné střelbě chytili, zkolaboval. Záchranáři ho nakonec museli převézt na ARO.

Během slavnosti zemřel brněnský starosta Rotrekl
aktualizováno 13.05.
náhlá smrt

Brněnskou pouť narušilo neštěstí, v průběhu akce zemřel starosta!

Při akci pořádané městskou částí Brno-jih zemřel její starosta Zdeněk Rotrekl (62). Politikovi ze sdružení Starostové (Šance pro jih) se přitížilo během každoroční pouti, podle svědků náhle zkolaboval. Ani rychlá pomoc okolí a záchranářů ho už nedokázala zachránit.

Dohašování požáru v Hostivaři
aktualizováno 09.05.
zpoždění MHD

Po požáru v Hostivaři kolabovala doprava, čekalo se i půl hodiny

Kvůli dohašování ohromného požáru v pražské Hostivaři a uzavírce ulice U Továren kolabovala v blízkém okolí doprava. Autobusy městské hromadné dopravy musely být odkloněny, i tak ale v hustém provozu nabíraly až půlhodinové zpoždění. Toho například autobusy MHD dosahovaly i po jedenácté hodině.

Taneční soutěž v Chrudimi
aktualizováno 28.04.
přerušení soutěže

Problémy na taneční soutěži: Divky v hale začaly kolabovat

Taneční soutěž v Chrudimi museli pořadatelé předčasně ukončit poté, co větší množství účinkujících dívek zkolabovalo. Na vině je pravděpodobně nedostatečná ventilace prostoru, hasiči nenaměřili žádné unikající látky ani kritickou úroveň oxidu uhličitého.