Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kolony na dálnici D1
aktualizováno 14.12.
kolaps na dálnici

Lukáš trčel na D1 osm hodin! "Šéf ŘSD by měl rezignovat," vyzývá

Kolaps na D1 způsobený sněhem pořádně rozzlobil tisíce řidičů po celém Česku. Někteří při tom tvrdí, že k němu vůbec nemuselo dojít a mají jasno i o tom, kdo za to může.

Kolony na D1
aktualizováno 13.12.
Dopravní komplikace

D1 opět kolabovala! Kilometrové kolony, zpoždění na několik hodin

Doprava na dálnici D1 na Brno mezi středními Čechami a Vysočinou ve čtvrtek dopoledne opět kolabovala. Kolony byly dlouhé desítky kilometrů, problémy začínaly už na 46. kilometru. Odpoledne se situace mírně zlepšila, i tak ale řidiči stáli v kolonách. Dopravu komplikuje sníh, nejhorší situace je stále na Vysočině, špatně sjízdné silnice jsou v okrese Pelhřimov, Třebíč a Havlíčkův Brod. Pozor by si měli dát řidiči i v Jihočeském, Pardubickém a Královehradeckém kraji. Problémy mají stále kamiony, pro které jsou některé silnice uzavřené anebo zůstaly uvízlé v kopci.

Helena Vondráčková na koncertě
10.12.
zásah záchranky

Kolaps na koncertě Vondráčkové: Lékaře museli hledat v publiku

Koncert Heleny Vondráčkové v Hradci Králové přerušila dramatická událost. Jedna z fanynek v průběhu vystoupení zkolabovala a musel zasahovat lékař. "Koncert jsme ihned přerušili,“ uvedla k události Helena Vondráčková.

Prásk.tv píše:

Vojta Drahokoupil se těší na novou sérii Tvojí tváře
čtěte o tématu kolaps na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Víme, jak získat půjčku se sazbou hypotéky

Přijde vám, že spotřebitelské úvěry i hypotéky neustále zdražují? Uvažujete o půjčce na vybavení domácnosti, vzdělávání dětí nebo novou kuchyň, ale úroky se vám zdají příliš vysoké? Víme, jak najít výhodnou půjčku s úrokem hypotéky.

Zborcený sklad - Reprofoto
aktualizováno 22.11.
strašlivé záběry

Horor ve skladu! Po malém nárazu padaly regály jako domino. VIDEO

Světem se šíří strašlivé video, na kterém muž pracující ve skladu způsobí děsivou katastrofu, když narazí do jednoho z regálů, jehož pád následně spustí dominový efekt. Velká část skladu se zřítí, řidič zůstane uvězněný pod troskami a zbožím.

Messenger
aktualizováno 19.11.
Facebooková služba

Messenger měl výpadek! Zprávy nešly posílat po celém světě

Tisíce lidí z celého světa zaznamenaly kolaps aplikace Messenger. Přestala fungovat před devátou hodinou večerní, výpadek trval asi 30 minut. Nefungovala počítačová verze ani mobilní aplikace.

Joe Perry a Steven Tyler
12.11.
Slavný kytarista

Strach o hvězdu Aerosmith! Po koncertu musela do nemocnice

Kytarista slavné skupiny Aerosmith musel po koncertu v New Yorku do nemocnice. 68letý Joe Perry si stěžoval, že se mu těžko dýchá, a poté zkolaboval. Podle jeho mluvčího už je při vědomí a daří se mu lépe.

Kolona v Brně
22.10.
Dlouhé kolony

Kolaps dopravy v Brně! Uzavřeli most, MHD se zpozdila o 40 minut

Cestující v Brně zažívali od rána velké dopravní komplikace. Silničáři museli kvůli opravám uzavřít most a celou ulici nedaleko centra. Spoje tak nabíraly až čtyřicet minut zpoždění.

Adršpašsko-teplické skály
13.10.
nápor turistů

Policie uzavřela příjezdy z Polska do Adršpachu, doprava kolabovala

Policisté v sobotu po poledni uzavřeli silnice vedoucí k hraničnímu přechodu Zdoňov na Náchodsku. Důvodem bylo překročení kapacity rekreační oblasti Adršpach.

Kvůli uzavírce kolabuje doprava v Plzni. Bourala i sanitka!
aktualizováno 13.10.
Řidiči pozor

Sanitka havarovala cestou k jiné nehodě. V Plzni kolabuje doprava

V Plzni kolabuje doprava. Řidiče překvapila dlouho plánovaná uzavírka Karlovarské ulice, ve městě se tvoří dlouhé kolony. Několik aut bouralo.

Selena Gomez
13.10.
Okamžitá hospitalizace

Hvězda Disneyho seriálů Selena Gomez skončila na psychiatrii

Zpěvačka a hvězda Disneyho pořadů pro děti je hospitalizovaná v psychiatrické léčebně. Gomez si podle zahraničních médií měla projít emocionálním zhroucením.