Vaše náměty

606 09 09 09

zpravy@nova.cz

Počasí ve všech lyžařských střediscích  >

Kolaps v Praze - 5
aktualizováno 09.07.
galerie silná doprava

Kolaps dopravy v Praze! Řidiči si v centru města zažili peklo

Pondělní doprava v Praze kolabovala na některých důležitých místech. Kvůli několika omezením se tvořily dlouhé kolony. Situace byla kritická nejen během ranní špičky, auta stála v ulicích i odpoledne. Kvůli dlouhým kolonám nabírala výrazné zpoždění i městská hromadná doprava.

Smrt při tělocviku
aktualizováno 12.06.
tragédie na slovensku

Neštěstí při tělocviku: Děti běhaly, jeden z žáků zkolaboval a zemřel!

Tragicky skončila úterní hodina tělocviku na Základní škole ve Spišské Nové Vsi. Žáci museli běhat, když jeden náhle zkolaboval. Učitelé ani záchranáři chlapce (14) nedokázali oživit, na místě zemřel.

Policejní honička v Karlíně
08.06.
policejní honička

Zfetovaný řidič prchal před policií! Luxusní auto skončilo na boku

Až výstřely z policejní pistole skončila automobilová honička v pražském Karlíně. Policisté tam pronásledovali kradené luxusní auto, jeho zdrogovaný řidič nakonec havaroval a snažil se utéct. Když ho policisté i díky varovné střelbě chytili, zkolaboval. Záchranáři ho nakonec museli převézt na ARO.

Prásk.tv píše:

Matt Campbell - 2
čtěte o tématu kolaps na Prásk.tv
Obchodní sdělení

Sezóna alergií v plném proudu - co dělat, aby vám bylo lépe?

Léto je pro někoho krásné období, kdy vše kvete, avšak pro řadu jiných nepříjemné období plné smrkání, slzení, kýchání a dalších nepříjemných projevů alergií. V dnešním článku si povíme něco o tom, jak si můžete letní sezónu užít naplno, i pokud patříte k té druhé skupině.

Během slavnosti zemřel brněnský starosta Rotrekl
aktualizováno 13.05.
náhlá smrt

Brněnskou pouť narušilo neštěstí, v průběhu akce zemřel starosta!

Při akci pořádané městskou částí Brno-jih zemřel její starosta Zdeněk Rotrekl (62). Politikovi ze sdružení Starostové (Šance pro jih) se přitížilo během každoroční pouti, podle svědků náhle zkolaboval. Ani rychlá pomoc okolí a záchranářů ho už nedokázala zachránit.

Dohašování požáru v Hostivaři
aktualizováno 09.05.
zpoždění MHD

Po požáru v Hostivaři kolabovala doprava, čekalo se i půl hodiny

Kvůli dohašování ohromného požáru v pražské Hostivaři a uzavírce ulice U Továren kolabovala v blízkém okolí doprava. Autobusy městské hromadné dopravy musely být odkloněny, i tak ale v hustém provozu nabíraly až půlhodinové zpoždění. Toho například autobusy MHD dosahovaly i po jedenácté hodině.

Taneční soutěž v Chrudimi
aktualizováno 28.04.
přerušení soutěže

Problémy na taneční soutěži: Divky v hale začaly kolabovat

Taneční soutěž v Chrudimi museli pořadatelé předčasně ukončit poté, co větší množství účinkujících dívek zkolabovalo. Na vině je pravděpodobně nedostatečná ventilace prostoru, hasiči nenaměřili žádné unikající látky ani kritickou úroveň oxidu uhličitého.

Hustý provoz - 1
aktualizováno 16.04.
Komplikace pro řidiče

Doprava u Prahy kolabovala! Tvořily se dlouhé kolony

Doprava na okrajích Prahy ráno a dopoledne kolabovala. Řidiči na Pražském okruhu popojížděli v kolonách, zdržení se šplhalo až přes hodinu. Situaci komplikovala především nehoda v Lochkovském tunelu.

Dopravní kolaps na D1
03.04.
Doprava kolabovala

Na silnice se vrátili dělníci, kolony se tvořily okamžitě. Měly až 7 km!

Na mnoha místech republiky v úterý kolabovala doprava. Od dubna totiž začíná na silnicích naplno stavební sezóna a teď poprvé po svátcích zažívaly opravované úseky a objízdné trasy nápor běžného provozu.

Adriana Krnáčová, Lucie Vítkovská
12.03.
Doprava na Žižkově

Radní se pustila do Krnáčové! Kdo může za kolaps, je podle ní jasné

Od pondělního rána kolabuje doprava na Žižkově i v dalších čtvrtích Prahy. Auta kvůli opravě silnice nesmějí do části Husitské ulice, jezdí proto Seifertovou. Tam ale blokují tramvajové i autobusové linky. Místostarostka pro Prahu 3 se proto pustila do magistrátu i Technické správy komunikací.

Tramvajová doprava v Praze zkolabovala
aktualizováno 12.03.
Uzavřená Husitská ulice

Kolaps dopravy v Praze: Tramvaje i autobusy měly 45 minut zpoždění

Doprava v centru Prahy znovu kolabuje! Kvůli opravě musela být uzavřena část Husitská ulice, auta proto jezdí Seifertovou ulicí, kde blokují MHD. Autobusové i tramvajové linky nabíraly 30 až 45 minut zpoždění.